Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι είναι όπως τα γράφεις...συνηθίζεται το μέγεθος και μάλιστα γρήγορα! Σωστή και η άποψή σου για την αντιστοιχία των ιντσών με την αλλαγή του φορμά τους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το S20 plus με τις γνήσιες samsung cover θήκες όμορφο μαζεμένο και με καλό γκριπ στο χέρι όπως και πανάλαφρο για το μέγεθος του.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

 

Φαντάζομαι δεν θα συγκρίνεται καν το s10e με το α40 ε? :p To α41 είναι η βελτιωμένη έκδοση του α40?

Δυστυχώς η μέρα με τη νύχτα. Στην ταχύτητα. Αλλά επειδή πάντα δουλεύω δύο συσκευές έχοντας δίδυμες κάρτες sim, και όταν κλείνω την μια ανοίγω την άλλη και ήθελα να έχω το ίδιο περιβάλλον, για αυτό πήγα στο A40. Τα έχω στήσει πανομοιότυπα σε εφαρμογές, widgets κλπ. Την ταχύτητα την ξεχνάω, αλλά τουλάχιστον έχει καλή οθόνη, συμπαθητική κάμερα και μπαταρία. Το Α41 είναι το νεότερο μοντέλο και φαίνεται πιο γρήγορο, όμως λίγο μεγαλύτερο και βαρύτερο, αλλά με τσιπ mediatek. Και καλύτερο να είναι, δεν το θέλω...

 

 

Sent from my Galaxy A40

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχω την εντύπωση ότι μετά το τελευταίο update, η φυσική ρύθμιση των χρωμάτων είναι σχεδόν ίδια με την έντονη (χωρίς Blue filter κλπ).

Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν παιδιά επειδή χαθήκατε ξεκινάω πρώτο θέμα 2021 !!

Ακούω γνώμες για το android 11 έχει κανένα θέμα αξίζει να το βάλουμε ?

Εμένα μου ήρθε σήμερα !!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εχθές ήρθε το πρώτο update μετά την αναβάθμιση σε 11. Δεν έχω δει κανένα θέμα.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά επειδή χαθήκατε ξεκινάω πρώτο θέμα 2021 !!

Ακούω γνώμες για το android 11 έχει κανένα θέμα αξίζει να το βάλουμε ?

Εμένα μου ήρθε σήμερα !!

 

κανενα πρόβλημα το κινητο παει και πιο γρηγορα δεν εχω κανει ακομα reset

εκανα και το πρωτο και το δευτερο το μικρο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χωρις φορμάτ με την 11 δεν ειναι μονο ποιο γρηγορο αλλα και βλεπω αρκετη διαφορά και στην μπαταρία!!!
Samsung Galaxy S10e
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, σημερα εκανα την ενημερωση του φεβρουαριου και δεν βρισκει το δικτυο κινητης τηλεφωνιας, λεει οτι δεν υπαρχει δικτυο, εκανα επανεκινηση τιποτα, τι μπορει να φταιει? τι μπορω να κανω? Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, σημερα εκανα την ενημερωση του φεβρουαριου και δεν βρισκει το δικτυο κινητης τηλεφωνιας, λεει οτι δεν υπαρχει δικτυο, εκανα επανεκινηση τιποτα, τι μπορει να φταιει? τι μπορω να κανω?

 

προς το παρων το θεμα λυθηκε χρησιμοποιοντας την εισοδο sim 2 για την καρτα. κατα ενα περιεργο τροπο μετα την ενημερωση το κινητο δεν αναγνωριζει την καρτα στην εισοδο sim 1 ( αν και εχουν γινει 15 μηνιαιες ενημερωσεις ). τωρα δεν δουλευει ουτε η υποδοχη της sim2, αθανατη samsung με τις ενημερωσεις σου, το διελυσες το κινητο σ/κ.

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την ενημέρωση αλλά δεν έχω κανένα θέμα..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την ενημέρωση αλλά δεν έχω κανένα θέμα..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τι να σου πω, ημουν απο τους ατυχους. αυριο το πρωι θα βαλω παλι την τελευταια εκδοση του 11 για το ελληνικο που εχει και την ενημερωση του φεβρουαριου μεσω odin, αν δεν δουλεψει παλι αλλαζω την καρτα sim και αν δεν δουλεψει παλι θα παει στη smartec.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρήκα ευκαιρία που είχα ρεπό και πήγα στην smartec για να αλλάξω την μπαταρία στο S10e, μιας και σε 15 μέρες λήγει η εγγύηση. Τελικά όταν το άνοιξαν είδαν πως είχε φουσκώσει και μου την άλλαξαν δωρεάν. Καλύτερα δεν γίνεται... Σαν καινούριο το τηλεφωνάκι.

 

Sent from my Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Έτσι σε κρατάει πελάτη , μπράβο τους. Θα έχει και τετραετή υποστήριξη η σειρά s10 με updates , είσαι κομπλέ ✌️
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ένας από τους κύριους λόγους που παίρνω Samsung είναι η υποστήριξη. Έχω εμπειρία και από άλλη συσκευή πιο παλιά και ευτυχώς δεν έχει αλλάξει τίποτα.

 

Η πλάκα είναι ότι όπως κοιτάζουν τη συσκευή για αμυχές κλπ όταν την παραλαμβάνουν, του έκανε εντύπωση που ήταν πεντακάθαρη... Σαν καινούρια πραγματικά. Πολύ το ευχαριστήθηκα αυτό το τηλέφωνο, και θα το κρατήσω για καιρό ακόμα. Μπορεί σε κανένα χρόνο να πάρω κάτι πιο καινούριο και θα μείνει για 2ο, μιας και πάντα δουλεύω με δύο συσκευές.

 

Sent from my Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο με μαζεμένες ιδανικές διαστάσεις όπως πιο παλιά, δυστυχώς σήμερα οι τιμές έχουν ξεφύγει...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά και οι διαστάσεις είναι ιδανικές (ίδιο ακριβώς μέγεθος με το παλιό μου s7 αλλά εμφανώς μεγαλύτερη οθόνη) αλλά αυτό που θέλω είναι η flat οθόνη. Μπορούσα να πάρω και τα πιο μεγάλα, αλλά δεν θέλω με τίποτα την edge. Όταν έρθει η ώρα για καινούριο θα ψαχτώ πολύ πάλι.

 

Sent from my Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρήκα ευκαιρία που είχα ρεπό και πήγα στην smartec για να αλλάξω την μπαταρία στο S10e, μιας και σε 15 μέρες λήγει η εγγύηση. Τελικά όταν το άνοιξαν είδαν πως είχε φουσκώσει και μου την άλλαξαν δωρεάν. Καλύτερα δεν γίνεται... Σαν καινούριο το τηλεφωνάκι.

 

Sent from my Galaxy S7

 

μια ερωτηση φιλε μου, σου κανουν επαναφορα εργοστασιακων δεδομενων πριν στο ανοιξουν?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είμαι το κατάλληλο άτομο για να ρωτήσεις αν σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο... Το είχα πάει έχοντας κάνει reset από μόνος μου.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ενας λογος να αγοραζεις Samsung ειναι η Σμαρτεκ.... Και πολυ σημαντικος μαλιστα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...