Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω επειδη ειχα ξανακανει παρομοια λαθη με το S8 και αφου αρχισε το ιδιο προβλημα με το S10e πηγα και εβαλα Whitestone Dome Glass. Μια φορα πληρωνεις και ησυχαζεις.... Το τζαμακι της Spigen ηταν τραγικο....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και καλα εκανες ! Η καλυτερη λυση :D Αξιζει για τo s10e?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αξιζει. Αν μπει σωστα (ευτυχως σε εμενα εγινε καλη δουλεια) δεν καταλαβαινεις οτι φορας τζαμακι. Καμια σχεση με το τζαμακι της Spigen....

Δεν εχει και κανενα θεμα με τις θηκες που εχω απο οτι βλεπω μεχρις στιγμης ( Spigen Liquid Air, Neo Hybrid)....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, multiwindow δεν έχει η συσκευή μας;

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά, multiwindow δεν έχει η συσκευή μας;

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Το βρήκα! Το θυμώνουν λίγο διαφορετικά και δεν το κατάφερνα

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπαρχει κάποιος τρόπος να ανάβει το edge όταν έχουμε κάποια ειδοποίηση που δεν έχουμε ανοίξει επαναλαμβανόμενα για κάποιο χρονικό διάστημα και όχι μόνο όταν την λαμβάνει;(όπως η στοκ υλοποίηση)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπαρχει κάποιος τρόπος να ανάβει το edge όταν έχουμε κάποια ειδοποίηση που δεν έχουμε ανοίξει επαναλαμβανόμενα για κάποιο χρονικό διάστημα και όχι μόνο όταν την λαμβάνει;(όπως η στοκ υλοποίηση)

Το προσπάθησα και εγώ λόγο έλλειψης notification led αλλά δεν τα κατάφερα

Αναμένεται όμως σύντομα ενημέρωση με notification φωτισμό περιμετρικά της μπροστινής κάμερας, εκτός αν βιάζεσαι όπου θα βρεις παρόμοια app στο playstore

Link to comment
Share on other sites

Holey light απο το playstore και αποκτας ledακι!

Edit: Δυστυχως δεν λειτουργει με κλειστη οθονη...

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Οκ, συνεχώς με WiFi στο σπίτι, αλλά νομίζω εντυπωσιακή η αυτονομία!0926c4e16ebe96e9458497157230761d.jpg

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Οκ, συνεχώς με WiFi στο σπίτι, αλλά νομίζω εντυπωσιακή η αυτονομία!0926c4e16ebe96e9458497157230761d.jpg

 

Sent from my SM-G970F

 

Ναι είναι δυνατή στη σειρά s10 φέτος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

 

Υπάρχει άλλο site εκτός το από eglobal που να μπορώ να βρω το s10e με SD855 ?

Edited by gepe13
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλάζει επί της ουσίας με SD855?

 

βασικη διαφοροποιηση οτι εχει το ραδιο, και ενα 10% καλυτερο στο συνολο των επιμερους χαραχτηριστικων.

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το αποτύπωμα, μετά το hard reset που έκανα, πιάνει κατευθείαν και χωρίς πίεση. Απλό άγγιγμα της οθόνης.

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο αφορά το αποτύπωμα, μετά το hard reset που έκανα, πιάνει κατευθείαν και χωρίς πίεση. Απλό άγγιγμα της οθόνης.

Σορι, σε λάθος ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Για κάποιο λόγο σταμάτησε το edge lighting να δουλεύει. Έκανα και επανεκκίνηση το κινητό αλλά τίποτα. Μέχρι χθες το βράδυ δούλευε μια χαρά. Δεν άλλαξα κάτι.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις ειναι ενεργοποιημενος ο φωτισμος edge?

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι. Η πλάκα είναι ότι δουλεύει όταν είναι ανοιχτή η οθόνη και όχι όταν είναι κλειστή. Και έχω την επιλογή στο "παντα"

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Παιξε λιγο με τις ρυθμισεις και ισως στρωσει...

Μηπως εχεις εγκαταστησει καποια εφαρμογη που ισως το επηρεαζει, οπως edge lighting η holey light?

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

1 μηνα πλεον με το S10e και μπορω να πω οτι εχω ολοκληρωμενη αποψη. Προσωπικα με καλυπτε μια χαρα το S8 και αν δεν ειχε σπασει η οθονη θα εμενα εκει αλλα και το S10e ειναι αψογο, θα γινει ακομα καλυτερο οταν παρει την ενημερωση που η καμερα θα χρησιμοποιειται ως λεντακι ειδοποιησεων και φυσικα εχει χρονια μπροστα του σε σχεση με το 8αρι που οτι πηρε απο σημαντικες ενημερωσεις πηρε.

 

Στα συν η απιστευτη μπαταρια του.... Το χρησιμοποιω αρκετα μες την ημερα και καπου 40% χαλαω... Πανω απο 3μιση ωρες οθονης και κλησεις κλπ μου δινει αυτο το 40%. Στο S8 χρειαζομουν 60% με την ιδια χρηση....

 

Στα πλην... Οτι και στο S8 για μενα. Η ευκολια που γρατζουναει το GG5... Χαλασα πολυ χρημα για θηκες/προστασια οθονης στο S8, το ιδιο εγινε και στο S10e... Ευτυχως αυτη τη φορα εβαλα νωρις σχετικα το Dome Glass... Στο S8 δεν το δοκιμασα και την επαθα.

Μπορει να μην εχει κυρτη οθονη αλλα τα μικρα bezel παλι δημιουργουν προβλημα στην προστασια οθονης....

 

Στην αποδοση τωρα φυσικα και δεν κολλαει πουθενα και οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλες για κινητο.

 

Αν αξιζει 789 που το πληρωσα συν 120 σε θηκες, προστασια κλπ θα ελεγα με την χρηση που κανω οχι... Θα με καλυπτε πολυ φθηνοτερη συσκευη.. Αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια... Θεωρω οταν πεσει στο 500 αρι και κατω θα ειναι το απολυτο value for money κινητο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο το dual είναι τόσο φτηνότερο από το απλό; Βλέπω στο σκρουτζ 150 ευρω διαφορά

 

Έχει απαντηθεί κι άλλες φορές σε άλλα νήματα.. Ολοι φέρνουν το δίκαρτο από ευρωπαϊκές χώρες κ οι αλυσίδες κατι τέτοιο..

 

Δεν υπάρχει κανένα θέμα παίρνεις το δίκαρτο μόνο αυτή είναι η διαφορά τους..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος του s10e μετάβαση από s9 πολυ ομορφο κινητό και στο μέγεθος. Ακόμα κάνω τις ρυθμίσεις του s wind Κ επανέρχομαι

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και γω την εργοστασιακή ζελατίνα να γεμίζει εύκολα γρατζουνιές και βάζω το κινητό μόνο του σε τσέπες. Σκέφτομαι την αγορά tempered glass. Τι έχετε δοκιμάσει μέχρι τωρα;

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω και γω την εργοστασιακή ζελατίνα να γεμίζει εύκολα γρατζουνιές και βάζω το κινητό μόνο του σε τσέπες. Σκέφτομαι την αγορά tempered glass. Τι έχετε δοκιμάσει μέχρι τωρα;

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

H καλυτερη επιλογη ειναι το dome glass!

Εγω ειμαι με Spigen GLAS.tR FC αλλα δεν ειναι καθολου καλο οποτε και εγω αναζητω κατι καλυτερο ....

Αν εχει δοκιμασει καποιος κατι αλλο ας το αναφερει ωστε να βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...