Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σίγουρα σε κάποιες περιπτώσεις θα φταίει και το στήσιμο έχεις δίκιο.

Η ουσία είναι πως μια καταπληκτική συσκευή στα 9/10 έχει κάποιο μικρό θέμα με την μπαταρία σε σχέση την χωρητικότητα της το οποίο μπορεί ίσως με κάποιο update να λυθεί.

Δεν βλέπω μεγάλο ζήτημα εδώ , απλά αντί για πχ 7 ώρες sot θα βγάζει 6 σε κάποιον.

Απολαύστε τις υπέροχες συσκευές σας αυτό είναι το νόημα του post μου.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σε κάποιες περιπτώσεις θα φταίει και το στήσιμο έχεις δίκιο.

Η ουσία είναι πως μια καταπληκτική συσκευή στα 9/10 έχει κάποιο μικρό θέμα με την μπαταρία σε σχέση την χωρητικότητα της το οποίο μπορεί ίσως με κάποιο update να λυθεί.

Δεν βλέπω μεγάλο ζήτημα εδώ , απλά αντί για πχ 7 ώρες sot θα βγάζει 6 σε κάποιον.

Απολαύστε τις υπέροχες συσκευές σας αυτό είναι το νόημα του post μου.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

 

συμφωνω απολυτα. εγω και πολλοι αλλοι απλα απορησαμε με τις εκφρασεις σκουπιδι, για πεταμα, κλπ με την αιτιολογια οτι εχει σοβαρο drain και προβλημα ακομα και στην αναμονη με διψηφια ποσοστα απωλειας. Αυτα αν δεν οφειλονται σε στησιμο ή προβληματικη συσκευη οπως ειπα ξανα, θεωρησα οτι ηταν υπερβολες. κατα τα αλλα, ας περιμενουμε να δουμε εικονα απο καμια 10αρια ατομα ακομα, να αυξηθει το δειγμα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ρόλο παίζει το σήμα, κάνω 30 χιλιόμετρα καθημερινά για να πάω στη δουλειά - σε χωριό έξω από την Καλαμάτα - όπου 4-5 φορές το σήμα χάνεται εντελώς.

WQHD+

Location ON

Galaxy Watch (bluetooth on)

2 GMail accounts

Night Mode Auto (λευκό την ημέρα, μαύρο το βράδυ)

VoLTE

85% WiFi - 15% 4G+

WiFi always on

AoD tap to display

Dolby Atmos ON

WiFi Calling (mobile network preferred)

Power Mode (optimized) - Adaptive power saving ON

Syncs ON

Sleeping Apps ON

Put Unused Apps to Sleep (on to 2 days)

Adaptive Battery ON

Reduce Animations ON

 

http://i64.tinypic.com/2igiumf.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα. εγω και πολλοι αλλοι απλα απορησαμε με τις εκφρασεις σκουπιδι, για πεταμα, κλπ με την αιτιολογια οτι εχει σοβαρο drain και προβλημα ακομα και στην αναμονη με διψηφια ποσοστα απωλειας. Αυτα αν δεν οφειλονται σε στησιμο ή προβληματικη συσκευη οπως ειπα ξανα, θεωρησα οτι ηταν υπερβολες. κατα τα αλλα, ας περιμενουμε να δουμε εικονα απο καμια 10αρια ατομα ακομα, να αυξηθει το δειγμα..

 

Σκουπίδι είναι εξακολουθώ να το λέω. Αν βάλεις δύο κάρτες σιμ η αναμονή θα είναι για κλάματα.

Προκαλώ να δω αναμονες μεγάλες και ισχυρό σήμα σε exynos.

Θα ξαναπώ ότι πολλά παιδιά εκτός φόρουμ που τυχαίνει να μιλάω είτε αναγκάστηκαν να κάνουν επαναφορά με την ελπίδα να στρώσει είτε ήδη το έδωσαν.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ρόλο παίζει το σήμα, κάνω 30 χιλιόμετρα καθημερινά για να πάω στη δουλειά - σε χωριό έξω από την Καλαμάτα - όπου 4-5 φορές το σήμα χάνεται εντελώς.

WQHD+

Location ON

Galaxy Watch (bluetooth on)

2 GMail accounts

Night Mode Auto (λευκό την ημέρα, μαύρο το βράδυ)

VoLTE

85% WiFi - 15% 4G+

WiFi always on

AoD tap to display

Dolby Atmos ON

WiFi Calling (mobile network preferred)

Power Mode (optimized) - Adaptive power saving ON

Syncs ON

Sleeping Apps ON

Put Unused Apps to Sleep (on to 2 days)

Adaptive Battery ON

Reduce Animations ON

 

http://i64.tinypic.com/2igiumf.jpg

Βασιλη Στα εφαγε παλι το android system λογικο ειναι...

54520918_2189552391308822_6737613101014712320_o.jpg?_nc_cat=107&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=3e6cb4e602f0325fdc5680b51c4e96ec&oe=5D11F861

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη Στα εφαγε παλι το android system λογικο ειναι...

54520918_2189552391308822_6737613101014712320_o.jpg?_nc_cat=107&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=3e6cb4e602f0325fdc5680b51c4e96ec&oe=5D11F861

Και να φανταστείς το έχω και στο restricted, το οποίο όμως εν τέλει δε ξέρω αν κάνει διαφορά και από το να το άφηνα στο on.

 

Υ.Γ.: check your PMS

b2c2c1c186f1e3e04e3e7411027d8725.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Και να φανταστείς το έχω και στο restricted, το οποίο όμως εν τέλει δε ξέρω αν κάνει διαφορά και από το να το άφηνα στο on.

 

Υ.Γ.: check your PMS

 

Το Android system μη το πειραζεις αστο να τρεχει κανονικα απο ηταν .

Το Android system δεν ειναι μια εφαρμογη , ειναι ενα συνολο εφαρμογων συστηματος το οποιο ανεβαινει λογο οτι η Google εχει γραψει στα xml των apk να συγχρονιζονται , να λοκαρονται αδιακοπα .Ολες οι εφαρμογες μαλλον ολες οι εταιριες των εφαρμογων εχουν αυτο τον προγραμματισμο .

Edit: Nαι το ειδα το pm.Την παρασκευη...

Link to comment
Share on other sites

Σκουπίδι είναι εξακολουθώ να το λέω.

Αν βάλεις δύο κάρτες σιμ η αναμονή θα είναι για κλάματα.

Προκαλώ να δω αναμονες μεγάλες και ισχυρό σήμα σε exynos.

Θα ξαναπώ ότι πολλά παιδιά εκτός φόρουμ που τυχαίνει να μιλάω είτε αναγκάστηκαν να κάνουν επαναφορά με την ελπίδα να στρώσει είτε ήδη το έδωσαν.

 

Αρα τι ακριβως προτεινεις?

Οσοι σκοπευουν να αγορασουν το κινητο να μην το παρουν καθολου και να παρουν την snapdragon εκδοση απο εξω αλλιως να κοιταξουν αλλου,και οσοι το εχουν αγορασει ηδη να τρεξουν να το πουλησουν γιατι η μπαταρια και το σημα του ειναι σκουπιδια?

Link to comment
Share on other sites

Παντως απ'οτι καταλαβα οσοι δεν εχουν καλη αυτονομια δεν κατεχουν την απολυτη σοφια του "στησιματος". Υπαρχει καποια σχολη για το στησιμο ενος κινητου? Αν ειναι να γραφτουμε... Ο καθε ανθρωπος θελει να παρει μια συσκευη, να περασει τις εφαρμογες του και να εχει αξιοπρεπη αποτελεσματα. Ναι μπορει να μην κατσει καλα μια εφαρμογη, να εχει μεγαλη καταναλωση και θα ειναι χρησιμο να ξερει τι να κανει σε εκεινη την περιπτωση, εως εκει ομως. Μην το κανουμε ομως σαν την apple που ελεγε οτι φταιτε εσεις που δεν κρατατε σωστα το τηλεφωνο.

 

Εχει καταντησει λιγο αστειο για μενα ολο αυτο. Και ποσω μαλλον οταν εχεις δωσει εναν σκασμο χρηματα. Δεν μιλαω μονο για την samsung, μιλαω γενικα.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Και να φανταστείς το έχω και στο restricted, το οποίο όμως εν τέλει δε ξέρω αν κάνει διαφορά και από το να το άφηνα στο on.

 

Υ.Γ.: check your PMS

b2c2c1c186f1e3e04e3e7411027d8725.jpg

 

 

Αποδεδειγμενα σε s9+, εξοικονόμηση μπαταριας στο android system, με κλειστα ολα, (wifi, data κτλ), σε λειτουργία πτησης, μου εκαψε 4% παραπανω στο 8ωρο,απο οτι στο κανονικό (χωρις εξοικονόμηση δηλ.)

Τσεκαρισμενο 2 φορες, απο το 100%....

Βραδυ πριν κοιμηθω...

Φορτιζω, βαζω restricted, βγαζω φορτιστη, ολα off, κ πεφτω για υπνο... ΠΑΝΤΑ καιει 2% ...

Κ τις 2 φορες εξαψε 6% ....

Ετσι, δεν το ξαναεκανα ποτε!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως απ'οτι καταλαβα οσοι δεν εχουν καλη αυτονομια δεν κατεχουν την απολυτη σοφια του "στησιματος". Υπαρχει καποια σχολη για το στησιμο ενος κινητου? Αν ειναι να γραφτουμε... Ο καθε ανθρωπος θελει να παρει μια συσκευη, να περασει τις εφαρμογες του και να εχει αξιοπρεπη αποτελεσματα. Ναι μπορει να μην κατσει καλα μια εφαρμογη, να εχει μεγαλη καταναλωση και θα ειναι χρησιμο να ξερει τι να κανει σε εκεινη την περιπτωση, εως εκει ομως. Μην το κανουμε ομως σαν την apple που ελεγε οτι φταιτε εσεις που δεν κρατατε σωστα το τηλεφωνο.

 

Εχει καταντησει λιγο αστειο για μενα ολο αυτο. Και ποσω μαλλον οταν εχεις δωσει εναν σκασμο χρηματα. Δεν μιλαω μονο για την samsung, μιλαω γενικα.

Εγώ προσωπικά θα συμφωνήσω. Αν μια συσκευή έχει καλή αυτονομία θα πρέπει να την έχει out of the box με τις default ρυθμίσεις. Δεν θα πρέπει να μπαίνεις σε διαδικασίες κάνε αυτό, κόψε εκείνο. Φυσικά ανάλογα με την χρήση και τις συνθηκες αποκλίσεις ανάμεσα στους χρήστες θα υπάρχουν.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα απόγευμα παρέλαβα s10 plus 128 black από Κωτσόβολο προπαραγγελία 6-3 , στήσιμο με την μπαταρία που είχε, πρώτη φόρτιση το βράδυ. Το πρωί συνέχεια στήσιμο και λίγο λιώσιμο.

Σήμα 2 και 3 γραμμές στην περιοχή μου. Θυμάμαι το s7 edge με 1 γραμμή ήταν μπαταριοφάγος. Με 4 γραμμές τεράστια διαφορά, τρομερή αναμονή και sot. Δεν ξέρω για εσάς, εγώ προτιμώ χαμηλό sar και να το φορτίζω κάθε βράδυ.

Από Samsung cloud επαναφορά τηλέφωνο μηνύματα επαφές φωτο και μουσική.

WQHD+

Φωτεινότητα auto

Λειτουργία οθόνης Έντονη

Location bluetooth κτλ όλα ανοιχτά

75% WiFi - 25% 4G+

WiFi 4G μόνιμα ανοιχτά

AoD tap to display

Dolby Atmos ON

WiFi Calling ON

Facebook(δεν εχω, δεν ασχολούμαι) Linkedin και gmail απενεργοποίηση

Σύστημα android παρασκήνιο on.

Mail(Samsung) 2 λογαριασμοί + 1 της Google

Sync on όλα έρχονται αμέσως.

Λειτουργία ενέργειας ισχύος βελτιστοποιημένη

Screenshot-20190319-225611-Settings.jpg'

Edited by forisp2004
Link to comment
Share on other sites

Παντως απ'οτι καταλαβα οσοι δεν εχουν καλη αυτονομια δεν κατεχουν την απολυτη σοφια του "στησιματος". Υπαρχει καποια σχολη για το στησιμο ενος κινητου? Αν ειναι να γραφτουμε... Ο καθε ανθρωπος θελει να παρει μια συσκευη, να περασει τις εφαρμογες του και να εχει αξιοπρεπη αποτελεσματα. Ναι μπορει να μην κατσει καλα μια εφαρμογη, να εχει μεγαλη καταναλωση και θα ειναι χρησιμο να ξερει τι να κανει σε εκεινη την περιπτωση, εως εκει ομως. Μην το κανουμε ομως σαν την apple που ελεγε οτι φταιτε εσεις που δεν κρατατε σωστα το τηλεφωνο.

 

Εχει καταντησει λιγο αστειο για μενα ολο αυτο. Και ποσω μαλλον οταν εχεις δωσει εναν σκασμο χρηματα. Δεν μιλαω μονο για την samsung, μιλαω γενικα.

 

Απ'οσο θυμαμαι σε καμια συσκευη μου δεν εχω κανει clean install,ολες με επαναφορα.

Αναρωτιεμαι γιατι ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα με την μπαταρια!

(Βγαζω εξω τις συσκευες με αποδεδειγμενα χαλια αυτονομια)

 

Εχω σχεδον 1 μηνα το Note 9,ημουν με το Nexus 6p.

Εκτος απο μια μερα που ειχα τρελο drain απο το intagram και μου εφαγε σχεδον

40%, κατα τ'αλλα δεν εχω κανενα προβλημα,ολα κυλουν ρολοι.

 

Ουτε εφαρμογες να κοιμιζω ,ουτε να ξυπναω,ουτε να ανοιγω το ενα και να κλεινω το αλλο.Ουτε night mode χρησιμοποιω.

Το τηλεφωνο ειναι απροβληματιστο και το χαιρομαι καθε μερα και ποιο πολυ.

Με την χρηση που κανω το 6ωρο το εχω ανετα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

 

Θελω να πω, μηπως βρε παιδια διυλιζετε τον κωνωπα και στο τελος τρωγεστε με τα ρουχα σας και δεν μπορειτε ευχαριστηθειτε τιποτα??

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Αποδεδειγμενα σε s9+, εξοικονόμηση μπαταριας στο android system, με κλειστα ολα, (wifi, data κτλ), σε λειτουργία πτησης, μου εκαψε 4% παραπανω στο 8ωρο,απο οτι στο κανονικό (χωρις εξοικονόμηση δηλ.)

 

Τσεκαρισμενο 2 φορες, απο το 100%....

 

Βραδυ πριν κοιμηθω...

 

Φορτιζω, βαζω restricted, βγαζω φορτιστη, ολα off, κ πεφτω για υπνο... ΠΑΝΤΑ καιει 2% ...

 

Κ τις 2 φορες εξαψε 6% ....

 

Ετσι, δεν το ξαναεκανα ποτε!!

Κάπου σ'έχασα και το διάβασα και 2 φορές. Χαχα.

 

Τελικά θέλει restricted ή όχι;

 

Γιατί στην αρχή γράφεις ότι με το restricted σου έκαψε περισσότερο μπαταρία, και μετά ότι έκαψε μόνο 2%.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω αυτόν τον ασύρματο φορτιστεί τον έχει κάποιος να μου πει αν είναι συμβατός με το S10 η πρέπει να πάρω τον καινούριο σας ευχαριστώ https://www.samsung.com/gr/mobile-accessories/wireless-charger-convertible-ep-pg950/EP-PG950BBEGWW/

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παντως απ'οτι καταλαβα οσοι δεν εχουν καλη αυτονομια δεν κατεχουν την απολυτη σοφια του "στησιματος".

 

Αν κανεις ενα κοπο να δεις τα screenshot που ανεβασαν αυτοι που εκαναν παραπονα για την μπαταρια,θα δεις εκει που λεει αναλυτικα τι μπαταρια ετρωγε το καθενα,σε αυτους ειχαν πανω απο την οθονη αλλα πραγματα που ετρωγαν παραπανω μπαταρια,που σημαινει οτι οσο δεν το δουλευαν το κινητο(με κλειστη οθονη)ειχαν μεγαλη καταναλωση).

 

Περαν τουτου εγω ανεφερα εναν οδηγο που βρηκα στο xda για καποια tips για την μπαταρια,που οπως φαινεται ειναι παρομοιος με αυτον που ειχε αναφερει ο συμφορουμιτης S wind στο θεμα του S9(αλλα στο θεμα του S10 δεν θελησε να τον ανεβασει μονο να τον δωσει σε pm,τρομερη ιδεα μιας και μιλαμε για forum.....)...

https://forum.xda-developers.com/s10-plus/how-to/galaxy-s10-battery-optimisation-guide-t3911988

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα έχω αυτόν τον ασύρματο φορτιστεί τον έχει κάποιος να μου πει αν είναι συμβατός με το S10 η πρέπει να πάρω τον καινούριο σας ευχαριστώ https://www.samsung.com/gr/mobile-accessories/wireless-charger-convertible-ep-pg950/EP-PG950BBEGWW/

 

Συμβατος λογικα θα ειναι,δεν ξερω βεβαια ποσο θα φορτιζει το S10.

 

Παντως νομιζω οτι σε τετοιες περιπτωσεις το καλυτερο θα ηταν να ρωταγατε την ιδια την Samsung,ειδικα αν μιλαμε για δικα της αξεσουαρ που σιγουρα θα γνωριζουν καλυτερα απο μας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τα ακουστικα να πω μονο οτι και εμενα σημερα μου ηρθαν τελικα ενω τα περιμενα για τελος του μηνα(το ατομο που μου τα εφερε δεν ειχε ιδεα τι παιζει),αποδειξη δεν μου δωσανε αρα φανταζομαι οτι θα ισχυει η αποδειξη απο το καταστημα αγορας/πωλητη για εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι και εγώ.. ισχύει το δωρο των ακουστικών αν αγοραστεί τώρα το κινητό η παπαλα;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι και εγώ.. ισχύει το δωρο των ακουστικών αν αγοραστεί τώρα το κινητό η παπαλα;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναλυτικα η ολη διαδικασια εδω https://www.samsung.com/gr/offer/galaxy-S10-preorder/

Link to comment
Share on other sites

Κάπου σ'έχασα και το διάβασα και 2 φορές. Χαχα.

 

Τελικά θέλει restricted ή όχι;

 

Γιατί στην αρχή γράφεις ότι με το restricted σου έκαψε περισσότερο μπαταρία, και μετά ότι έκαψε μόνο 2%.

 

Συγνωμη αν το διατυπωσα λαθος...

Με on το "να επιτρέπεται δραστηρ. Στο παρασκήνιο" (δηλ. Default), με κλειστα ολα + λειτουργία πτήσης εχω 2% απωλεια.....

Αν το βαλω στο off, (να μην επιτρέπει την δραστηριότητα στο παρασκήνιο) εχω 6% απωλεια...

Ο s_wind εχει δικιο... Νομίζοντας οτι θα βγει κατι καλο, στο τέλος βγαινεις με περιοσσοτερη απωλεια μπαταρίας...

Απλα ηθελα να δω κ γω αν εχει διαφορα κ ετσι το δοκιμασα...

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον... γραφω στο εδω νημα γιατι το παρακολουθειτε οι περισσοτεροι σε σχεση με το s10 σκετο.

Δεν ειμαι ο σουπερ εμπειρος user ουτε διδασκω android. Η καθε συσκευη μου ειναι εκτος πριζας απο τις 7 το πρωι μεχρι την 1 το βραδυ περιπου. 2 sim ανοιχτες, παντα data ή wifi ανοιχτο, social ανοιχτα κανονικα, mail, κλησεις (περιπου 10-15 την ημερα λογω δουλειας), viber, και σχεδον μια ωρα παιχνιδιου (gameloft συνηθως) λογω πηγαινε ελα με μετρο. Δεν εκανα clean installation αλλα επαναφορα. Αφου λοιπον ειχα τρομαξει με αυτα που διαβασα εδω (αν και δε θα πρεπε..τοσα χρονια μπαινω πια) διαπιστωσα οτι βγαζω υπερ ανετα την ημερα. Και ακομα ειμαι και σε φαση που καθομαι και κανω προσθαφαιρεσεις κιολας καποιες εφαρμογες κτλ.

Δε ξερω λοιπον αν καποιοι κυριοι εχουν ολη μερα ανοιχτη την συσκευη και δεν την αφηνουν να παρει ανασα οποτε και λογικα μπορει να ειναι "σκουπιδι" σε αυτη την περιπτωση.. αλλα οσοι ειναι απειροι και light users σαν εμενα μια χαρα μπορουν να την αγορασουν και δε θα χρειαστουν powerbank ως το μεσημερι.. Κοστιζει ακριβα και θα πρεπε να κραταει 3 μερονυχτα? Ισως.. αλλα δεν εβαλε απειλησε και η Samsung την ζωη κανενος για να παρει σωνει και ντε το s10 και το καθε s10.. Οποτε peace..

 

Υ.Γ.: λιγο συνηθεια θελει το δαχτυλικο και δουλευει 8/10 ευκολα. Και ειναι ακομα αρχη..

Υ.Γ.2: Ο Θ Ο Ν Η...

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Τραβάω βίντεο 4k και όταν επιλέγω τον telephoto φακό δε μου κάνει 2x οπτικό ζουμ. Παραμένει στον κανονικό φακό παρόλο που αλλάζει το εικονίδιο. Στον wide μπαίνει κανονικά.

Σας το κάνει κι εσάς αυτό;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το ξανά πήρα παιδιά ελληνικό το άνοιξα χωρίς κάρτα sim κ στο phone info μου βγάζει xef κ όχι eur που θα έπρεπε κ είμαι με αναβάθμιση Φεβρουαρίου. Αν το επαναφέρω εργοστασιακές με κάρτα sum μέσα θα αλλάξει τώρα?94513ab286e3fc174050b04c65e64b0f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξανά πήρα παιδιά ελληνικό το άνοιξα χωρίς κάρτα sim κ στο phone info μου βγάζει xef κ όχι eur που θα έπρεπε κ είμαι με αναβάθμιση Φεβρουαρίου. Αν το επαναφέρω εργοστασιακές με κάρτα sum μέσα θα αλλάξει τώρα?[iG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190320/94513ab286e3fc174050b04c65e64b0f.jpg[/img]

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω στη θεση σου θα το κρατουσα με ξενη ρομ. Γιατι θες να γυρισει ελληνικη? αν δεν απατωμαι δεν χανεις κατι, ενω αντιθετα με ελληνικη χανεις την αναγνωριση κλησεων αγνωστων αριθμων που εχει ο dialer της samsung που λεει.. συν οτι παιρνεις πιο νωρις τις αναβαθμισεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...