Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω στη θεση σου θα το κρατουσα με ξενη ρομ. Γιατι θες να γυρισει ελληνικη? αν δεν απατωμαι δεν χανεις κατι, ενω αντιθετα με ελληνικη χανεις την αναγνωριση κλησεων αγνωστων αριθμων που εχει ο dialer της samsung που λεει.. συν οτι παιρνεις πιο νωρις τις αναβαθμισεις.
Μα αυτό είναι το θέμα ότι δεν έχει πάρει του Μαρτίου ακόμα όπως τα ελληνικα

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το θέμα ότι δεν έχει πάρει του Μαρτίου ακόμα όπως τα ελληνικα

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χμμ, ποιας χωρας ειναι δηλαδη? παντως εγω , που γενικα με αφηνουν αδιαφορο τα Updates , τα αφηνω με ξενες, συνηθως ιταλια/γερμανια και απολαμβανω πολυ την smart αναγνωριση που εχει. οχι οτι δε γινεται με app, αλλα γενικα ειμαι των native.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το θέμα ότι δεν έχει πάρει του Μαρτίου ακόμα όπως τα ελληνικα

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα ούτε τα Ελληνικά έχουν πάρει του Μαρτίου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μα ούτε τα Ελληνικά έχουν πάρει του Μαρτίου.
Δηλαδή είσαι εδώ?

Το πρώτο που είχα πάρει είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είχε βγάλει αναβάθμιση Μαρτίου με βελτίωση στην κάμερα. Κάνω τόσο λάθος?8411208c4e56ebdcbc803c2994793b96.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει η αγορά σήμερα ισχύει η προσφορά για τα ακουστικά.
Έχεις link?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το ανεφερα και πιο πισω για τα ακουστικα τι παιζει.

 

https://www.samsung.com/gr/offer/galaxy-S10-preorder/

Αυτοι είναι οι γνωστοί όροι της προπαραγγελιας...

 

Για Σημερα δεν βλεπω να παίζουν κάπου δώρο το buds....

 

Η παίζουν?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Τραβάω βίντεο 4k και όταν επιλέγω τον telephoto φακό δε μου κάνει 2x οπτικό ζουμ. Παραμένει στον κανονικό φακό παρόλο που αλλάζει το εικονίδιο. Στον wide μπαίνει κανονικά.

Σας το κάνει κι εσάς αυτό;

 

Δεν έχω το κινητό ακόμα λογικά με επανεκκίνηση θα στρώσει αν στο ξανακάνει κ. Μάλιστα σύντομα. Πολύ φοβάμαι πως θα χρειαστείς service μακάρι να λέω βλακειες αλλά δεν είναι φυσιολογικό.. Δεν είδα κ κανέναν άλλο να απαντάει μάλλον έχουν το νου τους να τσακωθούν για την αυτονομία.....

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είσαι εδώ?

Το πρώτο που είχα πάρει είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είχε βγάλει αναβάθμιση Μαρτίου με βελτίωση στην κάμερα. Κάνω τόσο λάθος?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190320/8411208c4e56ebdcbc803c2994793b96.jpg[/iG]

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και αρχες μαρτιου και ελληνικο, δυσκολο να ειχε παρει. νομιζα πως καπου τωρα ειδες οτι πηραν, αλλα δε νομιζω πριν 10 μερες να ειχε βγει κιολας για ελληνικο, ποτε δεν ξερεις ομως. μπες sammobile Και δες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι είναι οι γνωστοί όροι της προπαραγγελιας...

 

Για Σημερα δεν βλεπω να παίζουν κάπου δώρο το buds....

 

Η παίζουν?

 

Αυτο λεω οτι τα ακουστικα γενικα ηταν δωρο για τις προ παραγγελιες,απλα μαλλον ο συμφορουμιτης θα μπερδευτηκε με αυτο που λεει αργοτερα περι αγορας εως 4/4 γιαυτο θα το ειπε.

 

Η ημερομηνια αυτη ειναι γιατι αναλογα την χωρα καποιοι εκαναν προπαραγγελια και αργησαν να λαβουν την συσκευη(ενας συμφορουμιτης πιο πισω ειπε οτι το amazon του εβγαλε στην προπαραγγελια οτι θα του ερθει τελη Μαρτιου με αρχες Απριλιου).

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα μπαίνει κανονικα 2χ στο 4κ βιντεο

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αυτό είναι το φυσιολογικό.. Ίσως με επανεκκίνηση να στρωσει στο πλακικαρι πιο πίσω αρκεί Ναμη το. Ξανακάνει..

Τι χρώμα το πήρες; εγώ το περιμένω σε άσπρο είπα να μην πάρω πάλι μαύρο ελπίζω Ναμη το μετανιώσω

Πως κ το πήρες τόσο γρήγορα πάλι τι σε έπεισε για κάτι τέτοιο;; αν το πάρω αύριο πρώτα ο Θεός γιατί σκέφτομαι κ για κάνα Huawei θα κάνω δοκιμές με το s9 plus να δω διαφορές σε φώτο σε σκοτάδι κτλ για να δούμε θα το βελτιώσει με κάποιο update

Το δώρο ήταν μόνο για την προπαραγγελια δυστυχώς πριν την κυκλοφορία του ..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τραβάω βίντεο 4k και όταν επιλέγω τον telephoto φακό δε μου κάνει 2x οπτικό ζουμ. Παραμένει στον κανονικό φακό παρόλο που αλλάζει το εικονίδιο. Στον wide μπαίνει κανονικά.

Σας το κάνει κι εσάς αυτό;

 

Μόλις το δοκίμασα. Δουλεύει έτσι όπως Πρέπει να δουλεύει δλδ αλλάζω από τον κανονικό φακό σε ζουμ 2χ και μετά αλλάζει όταν επιλέγω wide. Κάνε wipe στην κάμερα μόνο. Δεν είναι τίποτα θέμα του software είναι

Link to comment
Share on other sites

Για να μπει 2χ ζουμ σε 4k πρέπει να απενεργοποίηση το hdr10+ ή και τα 60 καρε Edited by forisp2004
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι το φυσιολογικό.. Ίσως με επανεκκίνηση να στρωσει στο πλακικαρι πιο πίσω αρκεί Ναμη το. Ξανακάνει..

 

Τι χρώμα το πήρες; εγώ το περιμένω σε άσπρο είπα να μην πάρω πάλι μαύρο ελπίζω Ναμη το μετανιώσω

 

Πως κ το πήρες τόσο γρήγορα πάλι τι σε έπεισε για κάτι τέτοιο;; αν το πάρω αύριο πρώτα ο Θεός γιατί σκέφτομαι κ για κάνα Huawei θα κάνω δοκιμές με το s9 plus να δω διαφορές σε φώτο σε σκοτάδι κτλ για να δούμε θα το βελτιώσει με κάποιο update

 

Το δώρο ήταν μόνο για την προπαραγγελια δυστυχώς πριν την κυκλοφορία του ..

Σε άσπρο το πήρα αυτή τη φορά. Είπα να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στην μπαταρία βασικα.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είσαι εδώ?

Το πρώτο που είχα πάρει είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είχε βγάλει αναβάθμιση Μαρτίου με βελτίωση στην κάμερα. Κάνω τόσο λάθος?8411208c4e56ebdcbc803c2994793b96.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, εκεί είμαστε όλοι βασικά. Και στο sammobile.com αυτή είναι η τελευταία έκδοση απ'ότι θα δεις.
Δεν έχω το κινητό ακόμα λογικά με επανεκκίνηση θα στρώσει αν στο ξανακάνει κ. Μάλιστα σύντομα. Πολύ φοβάμαι πως θα χρειαστείς service μακάρι να λέω βλακειες αλλά δεν είναι φυσιολογικό.. Δεν είδα κ κανέναν άλλο να απαντάει μάλλον έχουν το νου τους να τσακωθούν για την αυτονομία.....
Σε εμένα μπαίνει κανονικα 2χ στο 4κ βιντεο

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αυτό είναι το φυσιολογικό.. Ίσως με επανεκκίνηση να στρωσει στο πλακικαρι πιο πίσω αρκεί Ναμη το. Ξανακάνει..

Τι χρώμα το πήρες; εγώ το περιμένω σε άσπρο είπα να μην πάρω πάλι μαύρο ελπίζω Ναμη το μετανιώσω

Πως κ το πήρες τόσο γρήγορα πάλι τι σε έπεισε για κάτι τέτοιο;; αν το πάρω αύριο πρώτα ο Θεός γιατί σκέφτομαι κ για κάνα Huawei θα κάνω δοκιμές με το s9 plus να δω διαφορές σε φώτο σε σκοτάδι κτλ για να δούμε θα το βελτιώσει με κάποιο update

Το δώρο ήταν μόνο για την προπαραγγελια δυστυχώς πριν την κυκλοφορία του ..

Μόλις το δοκίμασα. Δουλεύει έτσι όπως Πρέπει να δουλεύει δλδ αλλάζω από τον κανονικό φακό σε ζουμ 2χ και μετά αλλάζει όταν επιλέγω wide. Κάνε wipe στην κάμερα μόνο. Δεν είναι τίποτα θέμα του software είναι
Για να μπει 2χ ζουμ σε 4k πρέπει να απενεργοποίηση το hdr10+ ή και τα 60 καρε
Αυτό ήταν τελικά, έπρεπε να απενεεγοποιήσω το HDR10+.

Βασικά θα συνεχίσω να το έχω απενεργοποιημένο γιατί ούτε τη δυνατότητα για super steady βίντεο μου έδεινε.

Αν και θα μου λείψουν τα χρώματα του.

4k απλό χρησιμοποιώ γιατί θέλω το video stabilization. Το 4k 60fps στο απενεργοποιεί.

 

Είχα ρωτήσει και στο παρελθόν αλλά απάντηση δεν πήρα, ίσως δε γνωρίζει και κάποιος βέβαια.

1 λεπτό βίντεο 4k μου πιάνει 400mb σε .mp4 μορφή. Υπάρχει άλλος τρόπος αποθήκευσης συμπιεσμένου αρχείου χωρίς όμως να χάνει σε ποιότητα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εκεί είμαστε όλοι βασικά. Και στο sammobile.com αυτή είναι η τελευταία έκδοση απ'ότι θα δεις. Αυτό ήταν τελικά, έπρεπε να απενεεγοποιήσω το HDR10+.

Βασικά θα συνεχίσω να το έχω απενεργοποιημένο γιατί ούτε τη δυνατότητα για super steady βίντεο μου έδεινε.

Αν και θα μου λείψουν τα χρώματα του.

4k απλό χρησιμοποιώ γιατί θέλω το video stabilization. Το 4k 60fps στο απενεργοποιεί.

 

Είχα ρωτήσει και στο παρελθόν αλλά απάντηση δεν πήρα, ίσως δε γνωρίζει και κάποιος βέβαια.

1 λεπτό βίντεο 4k μου πιάνει 400mb σε .mp4 μορφή. Υπάρχει άλλος τρόπος αποθήκευσης συμπιεσμένου αρχείου χωρίς όμως να χάνει σε ποιότητα;

 

δοκιμασες σε HEVC?? εχει λογικα επιλογη, οπως ειχε και το νοτε9..προσωπικα βεβαια το κατηργησα γιατι δεν μπορουσα να τα επεξεργαστω μετα...εκτος αν εχεις καινουριο Pc Και ακριβα προγραμματα..

Με ενα 50αρικο παιρνεις 256GB αψογη καρτα, και του χρονου θα παιρνουμε 512..μην τσιγκουνευεσαι λοιπον..

Εγω πλεον γραφω μικρα βιντεο, εχω βαρεθει τη σπαταλη χρονου, οχι χωρου. Γραφω μονο ουσια δηλαδη ή τα σβηνω αν αφορουν τα παιδια μου και ειναι ολα ιδια, γιατι ειδα οτι δεν εχει νοημα απο ενα σημειο και επειτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εκεί είμαστε όλοι βασικά. Και στο sammobile.com αυτή είναι η τελευταία έκδοση απ'ότι θα δεις. Αυτό ήταν τελικά, έπρεπε να απενεεγοποιήσω το HDR10+.

Βασικά θα συνεχίσω να το έχω απενεργοποιημένο γιατί ούτε τη δυνατότητα για super steady βίντεο μου έδεινε.

Αν και θα μου λείψουν τα χρώματα του.

4k απλό χρησιμοποιώ γιατί θέλω το video stabilization. Το 4k 60fps στο απενεργοποιεί.

 

Είχα ρωτήσει και στο παρελθόν αλλά απάντηση δεν πήρα, ίσως δε γνωρίζει και κάποιος βέβαια.

1 λεπτό βίντεο 4k μου πιάνει 400mb σε .mp4 μορφή. Υπάρχει άλλος τρόπος αποθήκευσης συμπιεσμένου αρχείου χωρίς όμως να χάνει σε ποιότητα;

 

 

Οκ μια χαρά λοιπόν αφού δεν σ έχει θέμα! Αλλά δεν θα έπρεπε κανονικά να σ γράφει πως δεν επιτρέπεται η χρήση 2χ; κ ναμην δουλεύει το εικονίδιο καθόλου.. Λεπτομέρειες μπορεί με κάποιο update να γίνεται... Πόση ώρα σας αφήνει να τραβάτε σε 4k? Στο s9 plus υπάρχει τρόπος να πάω πάνω από 5 λεπτά; μου θύμισε παλιές εποχές με τα πρώτα κινητά που σε άφηναν να τραβάς μικρά βιντεακια χε χε

Κ γω θα το στήσω απτην αρχή αν το πάρω για να δω πως θα είναι η μπαταρία του... Γιατί πάντα το έχω φορτωμένο κ δεν έχω πάντα σούπερ μπαταρία με το s9plus να ρωτήσω έχω δει πως στο mate 20 pro τραβάς βίντεο κ θολώνει το πίσω η είναι ασπρόμαυρο τα θεωρώ ωραία χαρακτηριστικά έχει το s10 κάτι από αυτά;

 

Μια πρόβλεψη έτσι κουβέντα να γίνεται αν κ είναι πολυυυ νωρίς ... Στο s11 θα βάλουν 5x ζουμ

Μπροστινή κάμερα να βγαίνει μέσα απτή συσκευή και θα λένε πλήρης οθόνη δίχως όρια και νοτς.. Κ καμία τέταρτη κάμερα για εφέ βάθους ααα και 5g δεν βλέπω κάτι άλλο στον ορίζοντα οπότε είναι όχι από μένα χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για να μπει 2χ ζουμ σε 4κ μπαίνει κανονικά...

Απλά πρέπει πρώτα να πας από νορμάλ στο wide Και μετά 2χ....κάποιο bug έχει...εμένα μόνο έτσι πάει...Και σε 4κ 30fps hdr10+....

Και παρακαλώ παιδιά έλεος δλδ....είναι αρκετοί εδώ μέσα που δεν έχουν την συσκευή και εκφέρουν άποψη για όλα με ένα σωρό αρλουμπες που αραδιαζουν...forum είναι για να συζητήσουμε Όχι να πετάμε εξυπνάδες ο καθένας χωρίς να έχουμε πιάσει καν την συσκευή στα χέρια....Συγνωμη για το ύφος αλλά έλεος δλδ από κάποιους και όχι όλους ....Ο νοών νοειτο....

Link to comment
Share on other sites

Για να μπει 2χ ζουμ σε 4κ μπαίνει κανονικά...

Απλά πρέπει πρώτα να πας από νορμάλ στο wide Και μετά 2χ....κάποιο bug έχει...εμένα μόνο έτσι πάει...Και σε 4κ 30fps hdr10+....

Και παρακαλώ παιδιά έλεος δλδ....είναι αρκετοί εδώ μέσα που δεν έχουν την συσκευή και εκφέρουν άποψη για όλα με ένα σωρό αρλουμπες που αραδιαζουν...forum είναι για να συζητήσουμε Όχι να πετάμε εξυπνάδες ο καθένας χωρίς να έχουμε πιάσει καν την συσκευή στα χέρια....Συγνωμη για το ύφος αλλά έλεος δλδ από κάποιους και όχι όλους ....Ο νοών νοειτο....

 

Επειδή αναφέρεσαι ίσως και σε μένα, θα σου θυμίσω, αν ξέρεις, ένα περιστατικό. Περισυ οι πρώτοι χρήστες του note 8 μας έλεγαν για τρομερή αυτονομία για 8 ώρες οθόνη και κάτι τέτοια.. Επειδή δεν το είχαμε και δεν ξέραμε, το πήραμε. Ήταν πολύ χαρακτηριστικό το γεγονός ότι είχε από τις πιο μάπα αυτονομίες και το έβγαζαν καλύτερο από s8 plus κλπ. Άρα ναι και αυτοί που το έχουν μπορούν να μιλάνε, και αυτοί που δεν το έχουν...όταν όμως έχουν να πουν κάτι λογικό. Όλα τα άλλα είναι περιττά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όχι φίλε μ δεν αναφέρομαι σε εσένα....δεν θα κάτσω να πω σε ποιον αναφέρομαι....είναι πολλοί άλλωστε....Αλλά έχω περάσει από s6 plus s8 s9plus note9 και τώρα s10plus αυτά που διαβάζω εδώ μέσα από μερικούς είναι πραγματικά όμως σαν να μην έχουν πιάσει καν την συσκευή στα χέρια.....δεν εξηγείται διαφορετικά με αυτά που διαβάζουμε εδώ μέσα....σοβαρά όμως...Και άλλο ένα μέλος το ίδιο είπε πάλι τις προάλλες που λέω τώρα εγώ....Τέλος πάντων χαρείτε την συσκευή επειδή είναι μια συσκευή υπερπληρης για εμένα και ανώτερη από το note 9 ....ιδιαίτερα στην αυτονομία μπαταρίας....Ναι βγάζει πάνω από 6 + ώρες άνετα....τουλάχιστον σε εμένα...Και όλα full....αυτα
Link to comment
Share on other sites

Βασικά όχι φίλε μ δεν αναφέρομαι σε εσένα....δεν θα κάτσω να πω σε ποιον αναφέρομαι....είναι πολλοί άλλωστε....Αλλά έχω περάσει από s6 plus s8 s9plus note9 και τώρα s10plus αυτά που διαβάζω εδώ μέσα από μερικούς είναι πραγματικά όμως σαν να μην έχουν πιάσει καν την συσκευή στα χέρια.....δεν εξηγείται διαφορετικά με αυτά που διαβάζουμε εδώ μέσα....σοβαρά όμως...Και άλλο ένα μέλος το ίδιο είπε πάλι τις προάλλες που λέω τώρα εγώ....Τέλος πάντων χαρείτε την συσκευή επειδή είναι μια συσκευή υπερπληρης για εμένα και ανώτερη από το note 9 ....ιδιαίτερα στην αυτονομία μπαταρίας....Ναι βγάζει πάνω από 6 + ώρες άνετα....τουλάχιστον σε εμένα...Και όλα full....αυτα

 

Οκ, βάλε μας κάνα στατιστικο στο θέμα με τις μπαταρίες.. Έτσι να έχουμε εικόνα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στατιστικό φίλε μ

Wifi on

4g on

Sync on

Location on

Qhd screen

Φωτεινότητα full σχεδόν και μέση και κάτω βράδυ

Night mode on

Blue filter on night

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο αλλά έφτασε

6+ ώρες και είχα ακόμη 12%....

Όχι ότι με πολυνοιαζει αλλά και τόσο είναι υπεραρκετά για τέτοια συσκευή....

Link to comment
Share on other sites

Στατιστικό φίλε μ

Wifi on

4g on

Sync on

Location on

Qhd screen

Φωτεινότητα full σχεδόν και μέση και κάτω βράδυ

Night mode on

Blue filter on night

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο αλλά έφτασε

6+ ώρες και είχα ακόμη 12%....

Όχι ότι με πολυνοιαζει αλλά και τόσο είναι υπεραρκετά για τέτοια συσκευή....

Και 4g open,και φωτεινοτητα εστω και την μιση μερα στο φουλ,και Sync,location on και 6plus οθονή???

Ανωτερο και απο το Mate 20pro???

Μπραβο ρε θηρειο...

Βαλε μας ετσι για την ιστορια και ενα screen sot ετσι για την ιστορια,αν μπορεις!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα πιστεύεις ότι δεν φτάνει δλδ και το λες έτσι με υψος....

Αμε θα σου βάλω με την πρώτη ευκαιρία μην αγχώνεσαι....η μήπως λες να έχω κάνα ειδικό μοντέλο μόνο για εμένα....μάλλον κάτι τέτοιο παίζει....αααχχχ....έλα καλό βραδυ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...