Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα ο browser παιζει σε ολόκληρη οθονη;;; και επίσης κατω απο το πλήκτρολογιο βγαινει μια μπαρα... Δεν γινεται να αφαιρεθει;;
Πήγαινε στην γραμμή πλοήγησης και να απενεργοποιήσεις αυτό για να φύγει η μαύρη μπάρα κατω απο το πληκτρολόγιο. 11c67bbc8a27e14e9191be3e3c4653d0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά!!!!! Πρόσεξε κανείς πόσα προγράμματα προφορτισε η Samsung στο ssmsung store???? Έχουν σχέση με την μπαταρία και την ασφάλεια!!!! Πως Σας φαίνονται????

 

Το έγραψα πριν 5 μέρες αλλά δεν το σχολίασε κανένας..... της κατέβασε κανενας πουν ξέρει από τέτοια προγραματα???? Να μας πει άποψη????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Δεν νομίζω να μπορείς να αποφύγεις την επάνω μπάρα όπου εμφανίζονται βασικά στοιχεία ειδοποιήσεων, μπαταρίας, σήματος κλπ.

Καλησπερα ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Στην προηγούμενη εκδοση μπορουσες να σερφαρεις σε ολη την οθόνη....

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Στην προηγούμενη εκδοση μπορουσες να σερφαρεις σε ολη την οθόνη....

 

 

 

Εγώ ούτε στην προηουμενηντο είχα καταφέρει ούτε το είχα δει να το κάνει κάποιος... Κ ααααν γινόταν κάτι τέτοιο γιατί να το εβγαζαν τελείως;;;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Μιας και με νευριάζει το όχι total black (85% αν διάβασα σωστά που προκαλεί και θέματα στο smoothness), θα ήθελα να πάω σε nova launcher αλλά δυστυχώς εκεί δε βρήκα τρόπο πάνω στα εικονίδια να αναγράφονται οι ειδοποιήσεις (πχ στο messenger να εχει τον αριθμο 1 όταν έχεις αδιάβαστο μήνυμα). Υπάρχει κάποιος τρόπος; One UI 2 πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε στην προηουμενηντο είχα καταφέρει ούτε το είχα δει να το κάνει κάποιος... Κ ααααν γινόταν κάτι τέτοιο γιατί να το εβγαζαν τελείως;;;;

 

https://www.google.com/amp/s/www.howtogeek.com/302194/how-to-force-any-android-app-into-fullscreen-immersive-mode-without-rooting/amp/

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Μιας και με νευριάζει το όχι total black (85% αν διάβασα σωστά που προκαλεί και θέματα στο smoothness), θα ήθελα να πάω σε nova launcher αλλά δυστυχώς εκεί δε βρήκα τρόπο πάνω στα εικονίδια να αναγράφονται οι ειδοποιήσεις (πχ στο messenger να εχει τον αριθμο 1 όταν έχεις αδιάβαστο μήνυμα). Υπάρχει κάποιος τρόπος; One UI 2 πάντα.

 

Χρόνια πολλά μέσα από τις ρυθμίσεις του nova υπάρχει αυτή η δυνατότητα δες στο 0:23 βάλε την τελευταία επιλογή

και η prime έκδοση που ξεκλειδώνει όλα τα χαρακτηριστικά κοστίζει 0.60 λεπτά σήμερα αξίζει είναι από τους καλύτερους launcher

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μέσα από τις ρυθμίσεις του nova υπάρχει αυτή η δυνατότητα δες στο 0:23 βάλε την τελευταία επιλογή

 

και η prime έκδοση που ξεκλειδώνει όλα τα χαρακτηριστικά κοστίζει 0.60 λεπτά σήμερα αξίζει είναι από τους καλύτερους launcher

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα κ Χρόνια πολλά. άντιμετωπιζω ένα πρόβλημα όταν με παίρνουν τηλ ή και στο viber ένω πατάω απάντηση άυτο συνεχίζει και λέει έισερχομενη κλήση.μηπως ξέρει κάποιός τι γίνεται?e7a8e92e7084a8ed760228da0f5c3916.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει κολλήματα σε Android 10 κατά το άνοιγμα εφαρμογών όπως στο βίντεο εδώ στο 00:28;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά σε όλους! Μια βοηθεια θέλω..ηθελα να δω livestream μπάσκετ στον Chrome και μου πεταει συνέχεια ειδοποιησεις με καυτα κορίτσια!πως σταματάνε γιατί καθε 3 λεπτά έχω ειδοποιηση;
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει κολλήματα σε Android 10 κατά το άνοιγμα εφαρμογών όπως στο βίντεο εδώ στο 00:28;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ναι, μου το κάνει στο whatsapp. Λογικά είναι bug.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Gcam μαζί με κάποια configs.(έχει και άλλα στο τελεγκραμ)

 

https://drive.google.com/f...hgJlLr9kwBDsIb

 

Την πήρα από εδώ :

 

https://t.me/ZexynosLounge

 

Την έχω μία εβδομάδα και λειτουργεί υποδειγματικά, εκτός από την μπροστινή κάμερα πού για αυτό ευθύνεται η samsung που δεν έχει δώσει το raw και μπορείς να την ενεργοποιήσεις μόνο με ρουτ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μου το κάνει στο whatsapp. Λογικά είναι bug.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση, έχεις κάνει επαναφορά εργοστασιακών ή πέρασες την αναβάθμιση από πάνω;

Είμαι ένα κλικ πριν προχωρήσω σε format και κρατιέμαι όπως καταλαβαίνεις..

Χρονια πολλά σε όλους! Μια βοηθεια θέλω..ηθελα να δω livestream μπάσκετ στον Chrome και μου πεταει συνέχεια ειδοποιησεις με καυτα κορίτσια!πως σταματάνε γιατί καθε 3 λεπτά έχω ειδοποιηση;
Κάπου πάτησες κατά λάθος Allow σε notifications και γι'αυτό 3 την ώρα σου πετάει τώρα popups. Δοκίμασε στις ρυθμίσεις της εφαρμογής να δεις σε ποιες ιστοσελίδες επιτρέπεις και τι. Λογικά θα δεις μερικά άγνωστα sites να έχουν permissions που δε θες.
Gcam μαζί με κάποια configs.(έχει και άλλα στο τελεγκραμ)

 

https://drive.google.com/f...hgJlLr9kwBDsIb

 

Την πήρα από εδώ :

 

https://t.me/ZexynosLounge

 

Την έχω μία εβδομάδα και λειτουργεί υποδειγματικά, εκτός από την μπροστινή κάμερα πού για αυτό ευθύνεται η samsung που δεν έχει δώσει το raw και μπορείς να την ενεργοποιήσεις μόνο με ρουτ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστούμε, σημαντικές διαφορές σε σχέση με την προεπιλεγμένη εφαρμογή της Samsung;

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει κολλήματα σε Android 10 κατά το άνοιγμα εφαρμογών όπως στο βίντεο εδώ στο 00:28;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ναι, μου το κάνει στο whatsapp. Λογικά είναι bug.

 

Μου το κάνει και σε εμένα. Περασμένη η 10 χωρίς format.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Gcam μαζί με κάποια configs.(έχει και άλλα στο τελεγκραμ)

 

https://drive.google.com/f...hgJlLr9kwBDsIb

 

Την πήρα από εδώ :

 

https://t.me/ZexynosLounge

 

Την έχω μία εβδομάδα και λειτουργεί υποδειγματικά, εκτός από την μπροστινή κάμερα πού για αυτό ευθύνεται η samsung που δεν έχει δώσει το raw και μπορείς να την ενεργοποιήσεις μόνο με ρουτ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γεια σου φίλε!δεν μπόρεσα να την κατεβάσω απο τα link που δίνεις και δοκιμασα από xda αλλα την έχει για snapdragon..υπαρχει αλλο link?

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ενα παιδι εδω που ειχε θέμα με την oled οθονη και το netflix.

Θελω απλα να του πω οτι εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με σκοτεινές σκηνες στο netflix σε λαπτοπ με oled οθονη. Οποτε μαλλον ειναι καποιο θεμα γενικαμε τις oled.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε!δεν μπόρεσα να την κατεβάσω απο τα link που δίνεις και δοκιμασα από xda αλλα την έχει για snapdragon..υπαρχει αλλο link?
Για δοκίμασε εδώ:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1CaSfzakdmqMN6slp0NhgJlLr9kwBDsIb

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα υπάρχει είτε είναι Netflix είτε YouTube είτε αρχειο ταινίας από θείο...

Όταν έχουμε βάλει σε έντονα χρώματα το θέμα στις σκοτεινές σκηνές είναι μεγάλο.. Όταν το βάζεις σε φυσικό δουλεύει κομπλέ... Σε oled tv δεν υπάρχει αυτό το χάλι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει και σε εμένα. Περασμένη η 10 χωρίς format.
Ψάχνω έναν που να το αντιμετωπίζει και με καθαρή εγκατάσταση!

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε εδώ:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1CaSfzakdmqMN6slp0NhgJlLr9kwBDsIb

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την εγκατέστησα αλλα συνεχώς η εφαρμογή διακόπτεται!

Link to comment
Share on other sites

Την εγκατέστησα αλλα συνεχώς η εφαρμογή διακόπτεται!
Εγώ δεν έχω κάνενα πρόβλημα. Μάλιστα με έχει εκπλήξει με την σταθερότητα της. Είμαι με Android 10. Προσπαθήσε ένα clear cache και δεδομένων στην εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κάνενα πρόβλημα. Μάλιστα με έχει εκπλήξει με την σταθερότητα της. Είμαι με Android 10. Προσπαθήσε ένα clear cache και δεδομένων στην εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εμενα με android 10 συνεχώς κρασάρει δεν λπορω να βγάλω φωτο

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...