Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και 4g open,και φωτεινοτητα εστω και την μιση μερα στο φουλ,και Sync,location on και 6plus οθονή???

Ανωτερο και απο το Mate 20pro???

Μπραβο ρε θηρειο...

Βαλε μας ετσι για την ιστορια και ενα screen sot ετσι για την ιστορια,αν μπορεις!!!

 

Εγώ αυτή την επίδοση την έχω με note 9 στις 2 μέρες, με κλειστό GPS όμως και φωτεινότητα στο αυτόματο, το full μου φαίνεται αδιανόητο αν δεν είσαι κάτω από ήλιο.. Άρα θεωρώ ότι έτσι το γράφεις.

Έχω άπειρα screen shots και αν θες βάζω τώρα που είμαι με 12% με σχεδόν 4 ώρες ομιλία στις 2 μέρες και 5.30 ώρες οθόνη και χρήση όλα τα social 4g - wifi 40-60, 4 mail accounts, ρολόι χθες κλπ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη λάθος μου....φωτεινότητα στο auto αλλά επειδή είμαι έξω συνεχώς παίζει σχεδόν στο full....λάθος μου όπως το διατύπωσα....Και εγώ με το note Πριν ήμουν περί τις 5+ .... Γιατί σας φαίνονται αυτά τα νούμερα απίστευτα δεν μπορώ να καταλάβω...εντάξει δεν είναι πάντα έτσι αλλά σχεδόν πάντα έχει φοβερή αυτονομία....Και απ τα χέρια μου έχουν περάσει και σειρά mate...9 k 10pro...Τέλος πάντων μην το κουράζεται άλλο....Αυτό με το 2χ στο οπτικό ζουμ με 4κ το έχει και κάνας άλλος....???
Link to comment
Share on other sites

Πάρε και το screenshot Κάνε τα μαθηματικά σου...δλδ πόσο ακόμα αντέχει με 31% ....Και πιες το μιλκο σου....καληνύχτα κ παλιadf5fe00404c69d62a26aaac268415e8.jpg739a8440fee0f69997a1bf8856fceb44.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ως δια μαγείας άλλο ένα μισάωρο από browser και YouTube ....Και 26% ....ΑΚΟΜΗ....44a6e10c32927b0b27b58fbd40b5d390.jpg5664c8d381b949dacf46f496b783f183.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι που είχα ξεχάσει επίσης έχω και AOD από 20.00 μέχρι 7.00 το πρωί....τι λέγαμε...α ναι για την κάμερα...Τελικά αυτό το bug με το 2χ το χει κάνεις άλλος ρε παιδιά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ως δια μαγείας άλλο ένα μισάωρο από browser και YouTube ....Και 26% ....ΑΚΟΜΗ....44a6e10c32927b0b27b58fbd40b5d390.jpg5664c8d381b949dacf46f496b783f183.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι που είχα ξεχάσει επίσης έχω και AOD από 20.00 μέχρι 7.00 το πρωί....τι λέγαμε...α ναι για την κάμερα...Τελικά αυτό το bug με το 2χ το χει κάνεις άλλος ρε παιδιά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχε χάρη που νύσταξα....καλό βράδυ παιδια6009cb4aa957531ec44459e24e8a9ce3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απιστοι Θωμαδες ειναι μερικοι εδω μεσα , τι κανουνε με τα κινητα τους και γκρινιαζουν ολη την ωρα με τη μπαταρια του s10+ ,δεν μπορω να καταλαβω δλδ...τα sot , τα mot, τα pot...Ρε ευχαριστηθειτε ρε το τηλεφωνο, λιωστε το ,δε σας φτανει μια μερα? :lol::lol:

 

Και για να το σοβαρεψω κ λιγο εχοντας κ το mate 20 -οχι το pro- και το s10+ η αυτονομια τους ειναι πολυ κοντινη με ελαφρως καλυτερη του mate (που εχει ήδη παρει ομως κ 2 αναβαθμισεις-)..

Edited by xenkato1
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Και στο xda ανεβάζουν 8 ώρα και 9 ώρα για το plus με exynos και snap. Εδώ μόνο διαβάζουμε τα φαιδρά για σκουπίδια, - 40% μπαταρία και - 40% σήμα στον exynos.

 

Θυμάμαι διάβαζα έναν Te_salat παλιά σε αναλύσεις για κινητά και πρώτες εντυπώσεις, με εύστοχο σχολιασμό και παρατηρήσεις ουσιαστικές. Ούτε φανφάρες, ούτε μεγαλοστομίες.

 

Τώρα στο forum διαβάζουμε τους ίδιους γκρινιάρηδες που αναφέρθηκαν κ πιο πάνω και τα ίδια γραφικά σχόλια, σε όλα τα θέματα.

me > you
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες με μπαταρια 6μιση ώρες στο s9 plus κ όπου ναναι κλείνει... Θα πάρω κ κάνα s10+ κ θα χτυπήσω 8 ωρο κ θα τραβάνε τα μαλλιά τους χα χα

Η μιρλα και η γκρίνια η συνεχόμενη δεν κάνει καλό... Φυσικά κ θα πρέπει να λέμε τα αρνητικά

Κάνας χριστιανός θα μ απαντήσει αν αφήνει να τραβήξεις μεγάλο βίντεο με 4k?

Αν θέλω μόνο να περάσω επαφές κ μηνύματα κ να στήσω απτην αρχή αν αλλάξω συσκευή γίνεται απλά μόνο με το email η να το κάνω μέσω smart switch? Επίσης με το Samsung pass μπορώ να συνδέομαι όπου έχω κωδικούς αν βάλω τα μάτια μου;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ε μα πια....απ τα νεύρα μου δεν κοιμήθηκα με τον άλλον....Αυτό λέω και εγώ χαρείτε το τηλ. Κα αφήστε τα άλλα στην άκρη....κάθεται και μου λέει για την ιστορία βάλε μας και ένα screenshot....Ε πάρε και άλλο να σου φύγει η περιέργεια....Καλά λέω εκφράζουν άποψη εδώ μέσα μόνο απ το YouTube Χωρίς να έχουν την συσκευή....γι'αυτό και βάζω τα screenshot για να τους λυθεί η απορία....Και όχι tresor πάνω από 5 δεν τραβάει....Εσύ δεν θα έπαιρνες είπες το foldable....6d0dcaff19a73aa134d6bb98e667c56e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το θέλω πολύ το αναδιπλωμενο. Απλά έχω παραγγείλει το s10+ κ το σκέφτομαι να το πάρω αλλά είδα βιντεακι απτό νέο p30 pro δεν το. Δείχνει αλλά λέει έρχεται το καλύτερο καμεροτηλεφωνο το ζουμ κ το νυχτερινό βίντεο είναι σούπερ αν θα βγαζει έτσι... Είπε κάποιο παιδί για το αναδιπλωμενο ίσως δεν το φέρουν Ελλάδα.. Ίσως το αφήσω να πέσει η τιμή του δίχως φορο 1600 θα βγει αν δώσει και κάνα 200αρι ο Γερμανός 1400 οπότε με δόσεις θα είναι κομπλέ.. Καλά κ σε ένα 8μηνο η χρόνο να το πάρω καλά να Είμαστε να βγάζουμε γούστα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το s9 plus από καινούργιο το έχεις και κρατάει έτσι η μπαταρία....εμένα τουλάχιστο κράταγε λιγότερο....αν θυμάμαι καλά 5αρι
Link to comment
Share on other sites

Το s9 plus από καινούργιο το έχεις και κρατάει έτσι η μπαταρία....εμένα τουλάχιστο κράταγε λιγότερο....αν θυμάμαι καλά 5αρι

 

Ναι καινούργιο από day 7! Καλά είναι μέρες που μου βγάζει 10 ώρες με μπαταρία κ 6 οθόνη... Με κάνα 330αρι θα μ βγει το s10+ αλλά πολύ φοβάμαι θα ζηλεύω το νέο huawei σε 10 μέρες

Εμένα μ κάνει εντύπωση που λένε ο ολοκαίνουριος σχεδιασμός.. Οκ έχει κάποιες διαφορές το s10+ αλλά δεν πάει για άλλη χρονιά το ίδιο εξωτερικα... Ακόμα κ αν βάλει την καμερα να βγαίνει απτό πάνω μέρος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Day 7??? Μήπως εννοείς day 1?

 

Οχι day7 7 μέρες μετά την κυκλοφορία του χα :lol:

Δεν βλέπω κίνηση στις φωτογραφίες για σύγκριση

Έχει πέσει αρκετά το forum λογικό να υπάρξει. Και ο. Κορεσμός

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως ο teorossi είναι απ το insomnia ....ακα Θοδωρής....εχεις και άλλο s9 plus?....Γιατί τις προάλλες ήταν να πάρεις το δικό μου αλλά τελικά μου είπες θα πήγαινες για το foldable και τελικά παρήγγειλες s10+ ???......κάπου μπερδεύτηκα....
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως ο teorossi είναι απ το insomnia ....ακα Θοδωρής....εχεις και άλλο s9 plus?....Γιατί τις προάλλες ήταν να πάρεις το δικό μου αλλά τελικά μου είπες θα πήγαινες για το foldable και τελικά παρήγγειλες s10+ ???......κάπου μπερδεύτηκα....

 

Έλα ρε Teo Το s9 plus έχω εδώ κ ένα χρόνο. Μου το ζητούσε μια φίλη κ γιαυτό σε ρώτησα κ μετά δεν ήξερε τι ήθελε.. Ναι είμαι πολύ κοντά στο s10+ κ βλέπουμε για το foldable

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το εχει1 παραγγείλει τελικά το 10αρι η Όχι....Για τι εγώ το έχω και το πήρα σε τιμή σ σούπερ σφραγισμένο απ την wind Άρτας...μέσω ινσομνια ενός μέλους από φιλιπιαδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ένα τελευταίο screenshot έτσι για το Καλή μετά και για τους δύσπιστους....περα απ την πλάκα όμως ότι και να γράφουν μερικοί να ξέρετε η συσκευή είναι καταπληκτική και σε μπαταρία και σε κάμερα και γενικά σε όλα....Τώρα αυτοί που λένε διαφορά για την συσκευή είναι σαν να λενε αλλά λόγια να αγαπιόμαστε

 

Καλημερα7e188c0e311af8ac90d871321d4e11f5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχει1 παραγγείλει τελικά το 10αρι η Όχι....Για τι εγώ το έχω και το πήρα σε τιμή σ σούπερ σφραγισμένο απ την wind Άρτας...μέσω ινσομνια ενός μέλους από φιλιπιαδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και ένα τελευταίο screenshot έτσι για το Καλή μετά και για τους δύσπιστους....περα απ την πλάκα όμως ότι και να γράφουν μερικοί να ξέρετε η συσκευή είναι καταπληκτική και σε μπαταρία και σε κάμερα και γενικά σε όλα....Τώρα αυτοί που λένε διαφορά για την συσκευή είναι σαν να λενε αλλά λόγια να αγαπιόμαστε

 

Καλημερα7e188c0e311af8ac90d871321d4e11f5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Το ζήτησα να μ το φέρουν σε άσπρο 718 θα μ βγει κ θα πουλήσω και το s9 plus απλά φοβάμαι ότι το νέο p30+ θα είναι απίστευτο στις φώτο.. Φοβερή η αυτονομία του αν σε πηγαίνει συνέχεια έτσι...

Στις νυχτερινές Θοδωρή όσα βιντεακια είδα δεν κάνει τη διαφορά χειρότερο από note9.. Θέλω να πιστεύω θα στρώσει με κάνα update

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα παιδιά!!

Λοιπόν, κάτοχος του s10+ 1TB, από την Παρασκευή.

Έχω τον εξής προβληματισμό: η υπάλληλος στον ΓΕΡΜΑΝΟ ανίδεη προφανώς έβαλε το συρματάκι στην τρύπα

του ηχείου αντί των καρτών sim.

Βρε παιδιά λέτε να μου έκανε ζημιά όσον αφορά το ηχείο ή την αδιαβροχοποΐηση ή στην στεγανοποΐηση.

Να ανησυχώ! ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γειά σας και από εμένα παιδιά!!

Λοιπόν, κάτοχος του s10+ 1TB, από την Παρασκευή.

Έχω τον εξής προβληματισμό: η υπάλληλος στον ΓΕΡΜΑΝΟ ανίδεη προφανώς έβαλε το συρματάκι στην τρύπα

του ηχείου αντί των καρτών sim.

Βρε παιδιά λέτε να μου έκανε ζημιά όσον αφορά το ηχείο ή την αδιαβροχοποΐηση ή στην στεγανοποΐηση.

Να ανησυχώ! ?

 

Απορώ πως άφησες τον/την οποιαδήποτε υπάλληλο να ασχοληθεί με την καινούργια συσκευή σου... :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι day7 7 μέρες μετά την κυκλοφορία του χα :lol:

Δεν βλέπω κίνηση στις φωτογραφίες για σύγκριση

Έχει πέσει αρκετά το forum λογικό να υπάρξει. Και ο. Κορεσμός

 

Στο συγκεκριμενο θεμα καποτε ολοι εκαναν παραπονα για συγκεκριμενα μελη οτι το χαλανε.. Τωρα που καθαρισε δεν παταει κανεις...

Παρολα αυτα, δε νομιζω οτι υπαρχει κορεσμος, ισα ισα τωρα βλεπουμε πολυ καλες φωτο, απλα ισως βαρεθηκε ο κοσμος. επισης ισως τελικα μερικοι να θελανε την κοντρα για να μπαινουν.

Εγω εχω να πω οτι το θεμα ειναι αρκετα καθαρο πλεον και καλο θα ηταν να συμμετεχουμε, επισης ιδανικο θα ηταν να κανουμε αμεσα συγκριτικα, ειδικα με τα νεα κινητα που ειστε αρκετοι που εχετε ταυτοχρονα ή στο περιβαλλον σας αξιολογες ναυαρχιδες, να βλεπαμε τι κανουν. Παντα το προβλημα ηταν οτι γινοταν συγκρισεις στα λογια και οχι στην πραξη.

 

ΟΣο για το παρον θεμα, υπαρχει αυτο εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=475929

για την μπαταρια των κινητων.

Συνεχιστε εκει σας παρακαλω για την αυτονομια, κριμα ειναι να γραφουμε εδω τοσες μερες. αλλο ενα γενικο σχολιο και αλλο να ανεβαινουν τα παντα εδω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα παιδιά!!

Λοιπόν, κάτοχος του s10+ 1TB, από την Παρασκευή.

Έχω τον εξής προβληματισμό: η υπάλληλος στον ΓΕΡΜΑΝΟ ανίδεη προφανώς έβαλε το συρματάκι στην τρύπα

του ηχείου αντί των καρτών sim.

Βρε παιδιά λέτε να μου έκανε ζημιά όσον αφορά το ηχείο ή την αδιαβροχοποΐηση ή στην στεγανοποΐηση.

Να ανησυχώ! ?

 

απορω, υπαλληλος και δεν εβλεπε οτι η τρυπα που το βαζει δεν εχει συρταρακι? τελος παντων, αν δεν το πιεσε δυνατα λογικα δεν εχεις θεμα αλλα αν εκανε τρυπα στη μεμβρανη, τοτε καλα κρασια.

Δεν ξερω αν μπορεις να το διαπιστωσεις αλλα εγω θα του ελεγα να το βαλει στο νερο και εαν χαλασει να μου δωσουν αλλο. Που και αυτο παιζεται δηλαδη , καθως μπορει να μην παρει νερο τοσο ευκολα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Και ένα τελευταίο screenshot έτσι για το Καλή μετά και για τους δύσπιστους....περα απ την πλάκα όμως ότι και να γράφουν μερικοί να ξέρετε η συσκευή είναι καταπληκτική και σε μπαταρία και σε κάμερα και γενικά σε όλα....Τώρα αυτοί που λένε διαφορά για την συσκευή είναι σαν να λενε αλλά λόγια να αγαπιόμαστε

 

Καλημερα7e188c0e311af8ac90d871321d4e11f5.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ωραιο το sot σου, δεν μπορω να πω, κ ειναι το μοναδικο με τετοιο νουμερο που βλέπω εγω προσωπικα.... Αλλα βαρια χρηση δεν του κανεις...

Περαν του samsung browser που εχει την μεγαλύτερη χρηση (5%) θεωρω που η χρηση σου είναι παρα πολυ ελαφρια... Αυτη ειναι, προς Θεου, καλα κανεις, γιατι δεν το καις, αλλα θελω να πω πως είναι λογικος χρονος όταν δεν το καις....

Πιστευω σχεδον ΟΛΟΙ τετοια νουμερα θα βγαλουν αν εχουν 19 ωρες αναμονη, 7 ωρες σοτ κ μονο 5% samsung browser σαν πιο βαρια χρηση

 

 

Edit : (το 5% για 3.30 ωρες browsing δεν ειναι λιγο ???) δεν επρεπε να ειχε 15% + βαλε ??

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτησα να μ το φέρουν σε άσπρο 718 θα μ βγει κ θα πουλήσω και το s9 plus απλά φοβάμαι ότι το νέο p30+ θα είναι απίστευτο στις φώτο.. Φοβερή η αυτονομία του αν σε πηγαίνει συνέχεια έτσι...

Στις νυχτερινές Θοδωρή όσα βιντεακια είδα δεν κάνει τη διαφορά χειρότερο από note9.. Θέλω να πιστεύω θα στρώσει με κάνα update

 

Χειρότερο απ note 9.....ποιος τα λέει αυτά ρε παιδιά....Για 5 μέρες τα είχα και τα 2 και εννοείται είναι καλύτερο το s10 σε νυχτερινές.....718 πως θα σου βγει τόσο?

Φπα δεν μπορείς να πάρεις ρε αφού δεν είσαι επαγγελματίας....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραιο το sot σου, δεν μπορω να πω, κ ειναι το μοναδικο με τετοιο νουμερο που βλέπω εγω προσωπικα.... Αλλα βαρια χρηση δεν του κανεις...

Περαν του samsung browser που εχει την μεγαλύτερη χρηση (5%) θεωρω που η χρηση σου είναι παρα πολυ ελαφρια... Αυτη ειναι, προς Θεου, καλα κανεις, γιατι δεν το καις, αλλα θελω να πω πως είναι λογικος χρονος όταν δεν το καις....

Πιστευω σχεδον ΟΛΟΙ τετοια νουμερα θα βγαλουν αν εχουν 19 ωρες αναμονη, 7 ωρες σοτ κ μονο 5% samsung browser σαν πιο βαρια χρηση

 

 

Edit : (το 5% για 3.30 ωρες browsing δεν ειναι λιγο ???) δεν επρεπε να ειχε 15% + βαλε ??

 

Φιλε μου πραγματικά δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό και το κινητό το έστησα μέσω καλωδίου απ το note 9....copy paste με switch με λίγα λόγια....Και εντάξει δεν το χω για να παίζω παιχνίδια...Για κινητό προς λαπτοπ χρήση το χρησιμοποιώ και ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος.....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...