Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ζητας καλυτερο τηλεφωνο στα παντα περαν της μπαταριας η αλλαγη γενικα αξιζει μιας και παιρνεις μια συσκευη ανωτερη σχεδον σε ολα.

 

Το ιδιο βεβαια ισχυει και για το φθηνοτερο S9+.

 

Πηγαινε απο μια αλυσιδα καλου κακου και δουλεψε το το κινητο απο κοντα καλου ή κακου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά η τελευταία ενημέρωση ασφαλείας είναι 1 Φεβρουαρίου;εκεί έχουμε μεινει;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μιας και το είδα από κοντά και μου άρεσε θα ήθελα να μου πείτε το δαχτυλικό ξεκλείδωμα γίνεται και με κλειδωμένο το τηλ με η χωρίς always on ρολόι η πρέπει να πατήσεις το κουμπί στα πλάγια να φωτίσει η οθόνη και μετά να βάλεις το δάχτυλο όπως ήταν στο s7 που είχα??

Ρωτάω γιατί έχω το mi8 Pro και το δαχτυλικό ξεκλειδώνει με κλειστή οθόνη κανονικά!! Εάν το έχουν κάνει και στην Samsung γιατί στο one plus 6t δεν το είχαν κάνει θα είναι σούπερ!! ;)

 

Το έχει κάποιος φίλος από Αθήνα να μας πει σίγουρες εντυπώσεις ?? ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μιας και το είδα από κοντά και μου άρεσε θα ήθελα να μου πείτε το δαχτυλικό ξεκλείδωμα γίνεται και με κλειδωμένο το τηλ με η χωρίς always on ρολόι η πρέπει να πατήσεις το κουμπί στα πλάγια να φωτίσει η οθόνη και μετά να βάλεις το δάχτυλο όπως ήταν στο s7 που είχα??

Ρωτάω γιατί έχω το mi8 Pro και το δαχτυλικό ξεκλειδώνει με κλειστή οθόνη κανονικά!! Εάν το έχουν κάνει και στην Samsung γιατί στο one plus 6t δεν το είχαν κάνει θα είναι σούπερ!! ;)

 

Το έχει κάποιος φίλος από Αθήνα να μας πει σίγουρες εντυπώσεις ?? ;)

 

Κανονικά, με κλειστή οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

ξεκλειδώνει με την μία!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νέα μια χαρά τότε. Απλα έχω το mi8 pro transparent και το σκέφτομαι για αλλαγή γιατί αυτήν την στιγμή το mi8 pro είναι άριστο και το s10 πολύ ακριβό !! :confused:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νέα μια χαρά τότε. Απλα έχω το mi8 pro transparent και το σκέφτομαι για αλλαγή γιατί αυτήν την στιγμή το mi8 pro είναι άριστο και το s10 πολύ ακριβό !! :confused:

 

Oυτε καν να την σκεφτεσαι την αλλαγη, μεινει εκει που εισαι :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία νέα μια χαρά τότε. Απλα έχω το mi8 pro transparent και το σκέφτομαι για αλλαγή γιατί αυτήν την στιγμή το mi8 pro είναι άριστο και το s10 πολύ ακριβό !! :confused:

 

Αν μπορέσεις κάποια στιγμή να το πάρεις είναι φοβερή συσκευή παρότι έρχομαι από s9 plus. Νιώθω πως έχω κάτι πολυ καλύτερο στα χέρια μου ενώ απτό s8 plus στο 9 plus δεν το ένιωθα αυτο

 

Το μόνο που με ενοχλεί είναι που δεν με αφήνει να δουλέψω πλήρη οθόνη όταν είμαι στο samsung internet. Θα ήθελα να φέρουν κ για τις ειδοποιήσεις να ανάβει γύρω απτην μπροστινή κάμερα. Είδα ότι υπάρχει εφαρμογή στο playstore αλλά την έσβησα. Κ δεν μαρεσει που βγάλανε την ιριδα κ βάλανε μόνο με το πρόσωπο μέσω της καμερας με αποτέλεσμα να ξεκλειδώνει ακόμα και με φώτο

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει από όλες τις ναυαρχιδες αλλά και απ το S10 plus το εντυπωσιακό για μενα με το S10 είναι η αίσθηση στο χέρι που σου δίνει.

Μεγάλη οθόνη αλλά αίσθηση μικρού στο χέρι και πολύ ελαφρύ.

Για μενα είναι προτιμωτερο απ το S10 plus και ας έχει 0.3 ίντσες μικρότερη οθόνη.Δεν είναι θέμα κόστους αλλά προτιμώ μικρότερο και ελαφρύτερο.Στην τελική 6.1 ίντσες δεν είναι λίγες.

Όσον αφορά την μπαταρία δεν έχω δει ιδιαίτερη διαφορά αλλά το χρησιμοποιώ χωρίς αποτύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

Τι sot δίνει το μεσαίο;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την γνώμη μου για την εν λογο συσκευή μετά από 4 μέρες...

Οθόνη πολύ ξεκούραστη για τα μάτια.

Στο χέρι τέλειο σαν όγκος.

Κάμερες και μπροστά και η πίσω παρά πολύ καλές.ερχόμενος από note 9 και iPhone x.

Ήχος επιτέλους κορυφαίος.

Μπαταρία τώρα...με όλα ανοιχτά μου βγάζει οριακά την μέρα με οθόνη 4 ώρες.. μέτρια λοιπόν..

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10 μέρες χρήσης επιβεβαιώνω αυτά που γράφονται. Τέλεια αναλογία οθόνης και μεγέθους. Πολυ καλύτερο μέγεθος από το S10+ προσωπικά (είχα S9+)

 

Αλλα αυτή η μπαταρία .... αν και ίδια με S9+ στα χαρτιά ... στην πράξη μέρα με την νύχτα. Θέλει βελτίωση οπωσδήποτε! Αλλιώς με βλέπω με powerbank ενώ δεν είχα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Και το δαχτυλικο παιδιά...είναι απελπισία..να θες να το ανοίξεις γρήγορα και να βάζεις το δάχτυλο και να μην πιάνει...έχω περάσει δύο φορές το ίδιο δάχτυλο αλλά και πάλι δεν...

 

Στάλθηκε από το Pixel XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και το δαχτυλικο παιδιά...είναι απελπισία..να θες να το ανοίξεις γρήγορα και να βάζεις το δάχτυλο και να μην πιάνει...έχω περάσει δύο φορές το ίδιο δάχτυλο αλλά και πάλι δεν...

 

Στάλθηκε από το Pixel XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εσύ φταις, δεν φταίει η Samsung.

Έτσι θα σου πουν τα παιδιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φταις, δεν φταίει η Samsung.

Έτσι θα σου πουν τα παιδιά εδώ

 

Εμάς πως ανοίγει δηλαδή 9 στις δέκα φορές είμαστε εξωγήινοι η του λέμε ψέματα ;;; καταρχάς βάλτο 4 φορές αν δεις ότι δεν κ μετά από αυτό ... Φερτο και γύρω γύρω να πιάνει κ στο πλάι... Κοιτα να μάθεις πως δείχνει όταν ανάβει η οθόνη που δείχνει που να πατήσει καντο δέκα φορές έτσι με την οθόνη αναμμένη να μάθεις να ακουμπάς στη σωστή θέση το δάχτυλο και μετά θα πηγαίνει μόνο του το χέρι... Περιμένουμε νέα σου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται αυτή η εφαρμογή? Για της ειδοποίησεις.

 

Αυτη μηπως λες?

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.nullgrad.glimpse

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν ξέρω αν κάνει αυτή τη δουλειά που θέλουμε..

Πατηστε στο you tube led notification s10plus. Κ θα σας δείξει ένα βίντεο ότι φέρνει φως γύρω απτην κάμερα κ την οθόνη γενικά.. Θα έχει λινκ να την κατεβάσετε εκεί πατώντας το βελάκι κάτω απτό βίντεο απλά έχει πολλές ρυθμίσεις μέσα κ το έσβησα για αρχή

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμαι τι επεξεργαστή έχει το τηλ ?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.finalwire.aida64&hl=el

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλησπέρα μια ερώτηση..η μαλλον δυο...πρώτον το printscreen πως γίνετε...;και δευτερον αν εχω το faceunlock μπορώ να έχω και με το δαχτυλικό αποτύπωμα το ξεκλίδωμα;
Link to comment
Share on other sites

Εμάς πως ανοίγει δηλαδή 9 στις δέκα φορές είμαστε εξωγήινοι η του λέμε ψέματα ;;; καταρχάς βάλτο 4 φορές αν δεις ότι δεν κ μετά από αυτό ... Φερτο και γύρω γύρω να πιάνει κ στο πλάι... Κοιτα να μάθεις πως δείχνει όταν ανάβει η οθόνη που δείχνει που να πατήσει καντο δέκα φορές έτσι με την οθόνη αναμμένη να μάθεις να ακουμπάς στη σωστή θέση το δάχτυλο και μετά θα πηγαίνει μόνο του το χέρι... Περιμένουμε νέα σου

 

ουτε εμένα ανοίγει με την μια κολλάει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...