Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Nokia


kage
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λήγει το συμβόλαιο με τη Nokia φέτος και φαίνεται πως από δω και πέρα οι συσκευές θα έχουν την επωνυμία της HMD. 

https://techmaniacs.gr/ayto-einai-to-proto-smartphone-tis-hmd-choris-tin-eponymia-tis-nokia/

Πάλι οικονομικής ή μεσαίας κατηγορίας θα είναι! Αυτό δεν αλλάζει...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 20/1/2024 at 7:00 ΜΜ, evris2013 said:

Λήγει το συμβόλαιο με τη Nokia φέτος και φαίνεται πως από δω και πέρα οι συσκευές θα έχουν την επωνυμία της HMD. 

https://techmaniacs.gr/ayto-einai-to-proto-smartphone-tis-hmd-choris-tin-eponymia-tis-nokia/

Πάλι οικονομικής ή μεσαίας κατηγορίας θα είναι! Αυτό δεν αλλάζει...

Το διάβασα και γω σήμερα ξανά... Δεν πήρα ποτέ κινητό αυτής της εταιρίας ακόμα και αν έγραφε Νοκια,μεγάλος φαν μεγάλωσα μόνο με Νοκια κινητά με το τελευταίο να είναι το Lumia 920 για μια πενταετία.Δεν ξέρω τι οικονομικες συναλλαγές έπαιξαν αλλά καταδικασε μόνη της το ιστορικό αυτό όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Nokia X10 και δεν κάνει κιχ πουθενά!

Πραγματικό τέρας αντοχής.

Και πολύ καλή κάμερα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, George6633 said:

Το διάβασα και γω σήμερα ξανά... Δεν πήρα ποτέ κινητό αυτής της εταιρίας ακόμα και αν έγραφε Νοκια,μεγάλος φαν μεγάλωσα μόνο με Νοκια κινητά με το τελευταίο να είναι το Lumia 920 για μια πενταετία.Δεν ξέρω τι οικονομικες συναλλαγές έπαιξαν αλλά καταδικασε μόνη της το ιστορικό αυτό όνομα.

Εγώ το μόνο που πήρα ήταν το Nokia 8 από αυτήν την εταιρεία, εξ ολοκλήρου από αλουμίνιο! Θύμιζε. Το Nokia N8 σε πιο αδύνατη μορφή. Από τότε όλο πλαστικούρες και φθηνά ως μεσαία κινητά βγάζει. Τίποτα το ενδιαφέρον. Ίσως το μόνο που κάνει κάτι να είναι το Nokia X30, αλλά υπολείπεται σε ορισμένα χαρακτηριστικά όπως η οθόνη που δεν είναι καν 4k. Σε 1080p είναι. Σε ορισμένες αγορές πάει καλά όμως. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...