Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λαθος νήμα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by marlborakis
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ δεν διαφωνώ,αλλα πρεπει να τα περασεις ΟΛΑ απο την αρχη.Με το αντιγραφο δεν κανεις σωστη δουλεια οπως το αναφερεις.

Εγω ολες τις rom που περναω απο recovery twrp ,τις περναω με αντιγραφο ασφαλειας και διαταξη αρχικης οθονης και δεν ειχα ποτε προβλημα. Σιγουρα ειναι καλυτερα να περνανε ολες οι εφαρμογες μια μια απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ολες τις rom που περναω απο recovery twrp ,τις περναω με αντιγραφο ασφαλειας και διαταξη αρχικης οθονης και δεν ειχα ποτε προβλημα. Σιγουρα ειναι καλυτερα να περνανε ολες οι εφαρμογες μια μια απο την αρχη.

 

Eχεις ρουταρη φιλε μου εσυ,δεν το κανουν ολοι αυτο,προφανως σε αυτους παει το 1ο σχολιο μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω ότι παλαιότερα μπορούσα να επιλέγω περισσότερα από 1 μηνύματα για να τα διαγράψω.

Τώρα, αυτό δεν γίνεται, πρέπει να τα διαγράφω ένα-ένα και αυτό είναι σπαστικό.

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω ότι παλαιότερα μπορούσα να επιλέγω περισσότερα από 1 μηνύματα για να τα διαγράψω.

Τώρα, αυτό δεν γίνεται, πρέπει να τα διαγράφω ένα-ένα και αυτό είναι σπαστικό.

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα;

πατάς παρατεταμένα και select (επιλογή)

Link to comment
Share on other sites

πατάς παρατεταμένα και select (επιλογή)

 

Ευχαριστώ. Αυτό έκανα παλαιότερα, αλλά τώρα δεν επιλέγει το επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

πατάς παρατεταμένα και select (επιλογή)

 

Βρήκα τη λύση. Πατάω στα επόμενα την κουκίδα δεξιά και ενεργοποιείται το τσεκάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα προβλήμα.Με το που θα ανοιξω το Bluetooth δεν μου δουλεύει το wi-fi ,ενω ειναι ενεργοποιημένο δεν βρίσκει κανενα δίκτυο....μολις κλεισω το Bluetooth συνδέεται κανονικα στο router.Τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα προβλήμα.Με το που θα ανοιξω το Bluetooth δεν μου δουλεύει το wi-fi ,ενω ειναι ενεργοποιημένο δεν βρίσκει κανενα δίκτυο....μολις κλεισω το Bluetooth συνδέεται κανονικα στο router.Τι παίζει?

 

Εγώ που μόλις το δοκίμασα δεν μου κάνει κάτι τέτοιο..Για δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την μπάντα των 5Ghz στο router άν έχεις. έχω την εντύπωση οτι μπερδεύονται οι συχνότητες που δουλεύουν κάπου στα ίδια και γι'αυτό να γίνεται αυτό

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που μόλις το δοκίμασα δεν μου κάνει κάτι τέτοιο..Για δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την μπάντα των 5Ghz στο router άν έχεις. έχω την εντύπωση οτι μπερδεύονται οι συχνότητες που δουλεύουν κάπου στα ίδια και γι'αυτό να γίνεται αυτό

 

Τελικά σήμερα δουλεύει μια χαρά...τωρα που το σκέφτομαι η μπαταρία ηταν κάπου στο 20% οταν παρουσιάστηκε το πρόβλημα ,μηπως έπαιξε ρολο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά

Ακούω την φωνή μου στις κλήσεις/απαντήσεις από το ακουστικό

Υπάρχει κάποια λάθος ρύθμιση;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά

 

Ακούω την φωνή μου στις κλήσεις/απαντήσεις από το ακουστικό

 

Υπάρχει κάποια λάθος ρύθμιση;

 

Ευχαριστώ

πολλές φορές και εγώ. βέβαια εγώ μιλάω από ακουστικό bt πάντα σχεδόν. δεν θυμάμαι εάν το κάνει από το ακουστικό του κινητού. κάποια στιγμή θα το δω

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πολλές φορές και εγώ. βέβαια εγώ μιλάω από ακουστικό bt πάντα σχεδόν. δεν θυμάμαι εάν το κάνει από το ακουστικό του κινητού. κάποια στιγμή θα το δω

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Αν χρησιμοποιείς bt χαμήλωσε την ένταση του ακουστικού. Φταίει το bt και όχι το τηλέφωνο. Δοκίμασε άλλο bt και θα δεις

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες κάποιες φορές όταν θέλω να χρησιμοποιήσω την κάμερα μου βγάζει μνμ " αδυναμία φόρτωσης της κάμερας". Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;

 

Υ.Γ Έχω περασμένη μια από τις 3 gcam της πρώτης σελίδας. Το αναφέρω γιατί δεν ξέρω αν επηρεάζει αυτό.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by timkos40
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες κάποιες φορές όταν θέλω να χρησιμοποιήσω την κάμερα μου βγάζει μνμ " αδυναμία φόρτωσης της κάμερας". Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;

 

Υ.Γ Έχω περασμένη μια από τις 3 gcam της πρώτης σελίδας. Το αναφέρω γιατί δεν ξέρω αν επηρεάζει αυτό.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε και με άλλη εφαρμογή. Αν το κάνει και εκεί, σκότωσε όλες τις εφαρμογές που τρέχουν και έχουν πρόσβαση στην κάμερα και ξαναδοκίμασε. Αν συνεχίσει, reboot.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες κάποιες φορές όταν θέλω να χρησιμοποιήσω την κάμερα μου βγάζει μνμ " αδυναμία φόρτωσης της κάμερας". Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;

 

Υ.Γ Έχω περασμένη μια από τις 3 gcam της πρώτης σελίδας. Το αναφέρω γιατί δεν ξέρω αν επηρεάζει αυτό.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

κάνε διαγραφή δεδομένων στις εφαρμογές κάμερας και reboot

οι gcam της πρώτης σελίδας είναι πολύ παλιές και ασύμβατες με τις τελευταίες ενημερώσεις

Edited by xnikos
Link to comment
Share on other sites

κάνε διαγραφή δεδομένων στις εφαρμογές κάμερας και reboot

οι gcam της πρώτης σελίδας είναι πολύ παλιές και ασύμβατες με τις τελευταίες ενημερώσεις

Οκ ευχαριστώ πολύ.

Έχουμε καμία gcam που να είναι πιο συμβατές με τα τελευταία update;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια, και εγω θα ήθελα να ξερω ποια gcam χρησιμοποιειτε...

Δεν θυμαμαι ποια εχω, αλλα ειδικα το βραδυ μου τα βγαζει ολα κουνημενα και δεν την χρησιμοποιω. Μια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν πραγματικά δεκάδες....!

δεν καταλαβαίνω γιατί δεν δοκιμάζετε

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8066378#post8066378

 

* michtat γνωρίζεις πως δουλεύει το HDR?

Link to comment
Share on other sites

xnikos οχι δεν εχω καταλαβει. Εννοεις πως θελει να μεινεις σταθερος για λιγο? Γρηγορο κλικ βραδυνο δεν μπορω να εχω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...