Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2-3 ποστ πιο πανω γράφει οτι θα ερθει στις 15!! :confused: :worry:

 

den einai gia ellada afti i imerominia... ta kommatia pou tha vgoun aftin tin evdomada stin agora (kai oxi stin ellada) tha einai poli periorismena kai opos legete tha vgei mono to mavro xroma.

 

de nomizo na prolavei ta xristougena to 6280 stin ellada... alla vevea tora einai i kaliteri epoxi na perimenei kaneis ena thavma!!! :p :p

an mpike kai i ellada sto programa tis nokia gia 1Q2006 opos i afstria... tote arxiste ta tilefona filandia kai germania! :p

Link to comment
Share on other sites

πω ρε μαγκες τι κινηταρα ειναι αυτο το 6280 ε? Αντε να βγει να το τσιμπησω με τη μια!! :w00t: τι ντιζαιν τι δυνατοτητες απο ολα εχει! Παντως επειδη εχω τωρα το ντι500 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα απο το κινητο και συγκεκριμενα απο την ποιοτητα του ακουστικου και την ενταση του με εχει διευκολυνει πολυ θα ηθελα να ρωτησω αν το ακουστικο του 6280 ειναι το ιδιο δυνατο και ποιοτικο! Γενικα εχω δει οτι τα νοκια υστερουν σε αυτον το τομεα. Διαφορές 6280 με Ν80?? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Νεωτερα: Τελικα παει για τελευταια εβδομαδα του χρονου η τη πρωτη του 2006.

 

Kai esi pou to ksereis me tetia sigouria??? Egw sou lew oti apokliete na erthei toso grigora, egw to vlepw mallon gia telos Ianouariou!

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

paei kai i germania... epikoinonisa me to katastima pou tha to eixe 14dekemvriou kai i apantisi itan periliptika "den mas esteilan paketa katholou, kai meteferan tin imerominia gia 3 evdomada 2006... anti aftou iparxoun pleon se ola ta xromata to 6111 kai 6270"...

elaxista kommatia polithikan mono sto ebay.de me epiveveosi agoras sto telos tis dimoprasias... krima... eftase psila gia na to "xtipiso" ego...

 

mazepste lefta apo ta kalanta kai... KALI XRONIA!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσα να περιμένω άλλο και πήρα το 6270. Έχοντας πάρει πάρα πολλά Νοκια σειράς 40 και 60 μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε καθώς δεν έχει ουσιαστικά καμία έληψη. Με χαλάει λίγο το μέγεθος. Αν σκευτώ ότι το 6280 έχει τα χαρίσματα του 6270 και είναι εσθιτά μικρότερο καταλαβαίνω ότι θα είναι καταπληκτικό. Έτσι μόλις βγει θα το πάρω. Και εγώ έχω ακούσει για τις πρώτες ημέρες του Ιανουαριου. Επιπλέων στο Ευρωπαϊκό site της nokia έχει αφαιρεθεί το 'coming soon'. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Το d600 το πούλησες; Το πληκτρολόγιο έχει ελληνικούς χαρακτήρες επάνω; (εννοώ τα πλήκτρα).

 

Το D600 δεν το έδωσα ακόμα. Με ρώτησε κάποιος, αλλά χάθικαν τα ίχνη του! Το πληκτρολόγιο του 6270 έχει τυπωμένους και τους Ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω κάτι αν ξέρει κανείς? Την κάρτα μνήμης από που την παίρνει? Εξωτερικά ή κάτω από την μπαταρία στυλ 6230? Δεν μπορώ να το βρώ κάπου.. Thanks..
Link to comment
Share on other sites

Παρότι η μπαταρία του είναι μεγαλύτερη από αυτήν του 6270, η ΝΟΚΙΑ δίνει ίδιους χρόνους. Αυτό πού οφείλεται; Στο 3G;
Link to comment
Share on other sites

Παρότι η μπαταρία του είναι μεγαλύτερη από αυτήν του 6270, η ΝΟΚΙΑ δίνει ίδιους χρόνους. Αυτό πού οφείλεται; Στο 3G;

akrivos!... oi times aftes einai i anotati dinati anamoni/omilia... an "kleiseis" tin dinatotita na min scanarei gia 3G (fantazomai na ginete) fisika to 6280 tha krataei perissotero se pragmatikes sinthikes apo to 6270...

Link to comment
Share on other sites

Μια ενδεικτική τιμή είναι 376 €.

http://www.technikdirekt.de/main/858275/-/Article.html?fillspace=1&TEMPNUMBER=jmau2b4534nh4q55cqi2ifyt-1&referer=VKNR_479

 

Το πότε άγνωστο. Εγώ το υπολογίζω κατά τα τέλη Γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

380 και στη Φινλανδια. Συγκριτικα με Ελλαδα, εδω πρεπει να μας ελθει στα 365-370. Θα πουλησει σαν τρελλο.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποια πληροφόρηση για το πότε προβλέπεται να έρθει. Ενδιαφέρομαι να το πάρω με επιδότηση από τη vodafone στα μέσα Ιανουαρίου. Πιστεύω να έρθει μέχρι τότε. Υπάρχει κάποιος λόγος εκτός από το 3G ώστε να το διαλέξω αντί του 6270;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποια πληροφόρηση για το πότε προβλέπεται να έρθει. Ενδιαφέρομαι να το πάρω με επιδότηση από τη vodafone στα μέσα Ιανουαρίου. Πιστεύω να έρθει μέχρι τότε. Υπάρχει κάποιος λόγος εκτός από το 3G ώστε να το διαλέξω αντί του 6270;

Eιναι μικροτερο αλλα το 6270 σου δινει 128αρα καρτα και εχει στερεο ηχεια.:)

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το συζητάω για το 6270. Προτιμώ να αγοράσω μια μνήμη (αφού και η 128 μικρή είναι) και να μην έχω stereo ηχεία (λες και κάτι έγινε, είδα και το d600), παρά να κουβαλάω τη μικρή παντόφλα ολημερίς κι ολονυχτίς επάνω μου.
Link to comment
Share on other sites

To 6280 ανακοινώθηκε ιουνιο και το περιμεναμε 4ο τριμηνο του 2005, απο οκτωβριο σχεδον καθε 15 μερες ητανε να ερθει στην Ελλάδα και ολο δεν ερχοτανε. Τωρα εχω παρει σχεδον ολα τα nokia club στην αττικη και στα περισσοτερα μου ειπανε οτι το περιμενουνε 1ο τριμηνο του 2006 :blink:, ουτε καν ιανουαριο. Εκει δηλαδη που λεγαμε καλα χριστουγεννα τωρα καλο πασχα, τελικα εχουμε πολυ μεγαλη υπομονη.:( :( :(

Το σπίτι μου το άφησα

τη γκόμενα παράτησα

και ήρθα εδώ για να σου πω

ΘΡΥΛΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ

ΘΡΥΛΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩΩΩ...!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει στο Πλαισιο και εβλεπα το Ν70 γιατι εχω επιδοτηση...και εχω προβληματιστει στο κατα ποσο αξιζει να περιμενω μεχρι το Μαρτιο για το Ν80...τελοσπαντων...στο θεμα μας...κοιταζα το 6270 και πιασαμε εκει τη κουβεντα με τον πωλητη και μου ειπε οτι περιμενει το 6280 την αλλη βδομαδα...οχι πως με ενδιαφερει, απλα ενδεχομενως να ενδιαφερει μερικους απο εσας ;-)

 

Εγω...κολλημενος εκει...Ν70 η Ν80...θα βρω ακρη!

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει στο Πλαισιο και εβλεπα το Ν70 γιατι εχω επιδοτηση...και εχω προβληματιστει στο κατα ποσο αξιζει να περιμενω μεχρι το Μαρτιο για το Ν80...τελοσπαντων...στο θεμα μας...κοιταζα το 6270 και πιασαμε εκει τη κουβεντα με τον πωλητη και μου ειπε οτι περιμενει το 6280 την αλλη βδομαδα...οχι πως με ενδιαφερει, απλα ενδεχομενως να ενδιαφερει μερικους απο εσας ;-)

 

Εγω...κολλημενος εκει...Ν70 η Ν80...θα βρω ακρη!

την αλλη βδομαδα?:w00t: χμ,μακαρι φιλε μου γιατι αλλα διαβαζουμε:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποια πληροφόρηση για το πότε προβλέπεται να έρθει. Ενδιαφέρομαι να το πάρω με επιδότηση από τη vodafone στα μέσα Ιανουαρίου. Πιστεύω να έρθει μέχρι τότε. Υπάρχει κάποιος λόγος εκτός από το 3G ώστε να το διαλέξω αντί του 6270;

 

Ακόμα ένας πολύ σημαντικός λόγος (για μένα ο σημαντικότερος) είναι το ότι θα είναι το πρώτο νομίζω κινητό που θα τραβάει vga video! Άντε, από το καλοκαίρι περιμένουμε...

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

την αλλη βδομαδα?:w00t: χμ,μακαρι φιλε μου γιατι αλλα διαβαζουμε:)

 

 

Eτσι μου ειπε!!! ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

 

Πηγαινεται στον Πειραια στο Πλαισιο που εχει ολες τις συσκευες να δουλευουν...ΜΑ ΟΛΕΣ:) ειναι ο πρωτος παραλληλος πανω απο τη Γουναρη...ρωτηστε εκει το παιδι ;)

 

Μεσα στην αλλη βδομαδα σκαει...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...