Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το φοράω όπως το φοράω εδώ και ένα χρόνο γιατί να αλλάξει ξαφνικά και να μην μετράει; Έχω δοκιμάσει πάντως και σφιχτά στο χέρι και λίγο πιο χαλαρό με ίδια αποτελέσματα. Της το έδωσα να το φορέσει κάνα 2 μέρες να δω τί γίνεται.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια άλλη σελίδα για να κατεβάσω face;

 

Στο Telegram , μια εγκατάσταση την εφαρμογή και με μία αναζήτηση πας από το σκοτάδι στο άπλετο φως και το ξεπερνάς.

Link to comment
Share on other sites

Από τρίχα στον καρπό πως τα πας στο σημείο που το φοράς;;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

:):):):)

 

Το εδωσα μετα απο 5 μηνες καθημερινης χρησης σε ολα τα επιπεδα και ασκησεις.......γιατι οχι δεν με βολεψε...απλα δεν ειχε αρχειο καταγραφης GPS με την ενοια τψν αρχειων....μετα απο πολλα χρονια επιστρεφω στην Ναυαρχιδα των ρολογιων GARMIN :cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Από τρίχα στον καρπό πως τα πας στο σημείο που το φοράς;;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υποθέτω ότι η ερώτηση πάει σε μένα.. Έχω όση είχα τον τελευταίο χρόνο που το φοράω.. Δεν έχει αλλάξει κάτι όσων αφορά τον τρόπο κτλ. που το φοράω και το χρησιμοποιώ. Ναι πέρασα διάφορα faces και παίζει να έπαθε κοκο μπλόκο από αυτό αλλά γιατί σε άλλο χέρι δουλεύει και στο δικό μου όχι; Γιατί μπορεί για κάποιες ώρες συνεχόμενα να καταγραφεί παλμούς και μετά να κολλάει στα καλά καθούμενα;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν έχω βρει πιο πλήρες και πιο ευδιάκριτο watchface και έχω δοκιμάσει παρά πολλά και ομορφότερα. Αλλά στο τέλος καταλήγουμε σε αυτό που απλοποιεί και κάνει καλύτερα την δουλειά του. MD82c4c01450cded6b28218aef8308dbaa30.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα! Επειδη δεν εχω android βρηκα ενος φιλου μου για να κατεβασω κανα watchface! Ολα καλα κατεβασα κανα δυο! Οταν ομως το συνδεσα παλι στο iphone δεν τα βρηκα!!! Τι εκανα λαθος;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα! Επειδη δεν εχω android βρηκα ενος φιλου μου για να κατεβασω κανα watchface! Ολα καλα κατεβασα κανα δυο! Οταν ομως το συνδεσα παλι στο iphone δεν τα βρηκα!!! Τι εκανα λαθος;

Το λαθος σου οπως και το δικο μου ειναι που εχουμε iphone!!!

Αλλο ρολοι ειναι με android κι αλλο με ios!!

Ας οψεται που το iwatch θελει καθε μερα φορτιση.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα! Επειδη δεν εχω android βρηκα ενος φιλου μου για να κατεβασω κανα watchface! Ολα καλα κατεβασα κανα δυο! Οταν ομως το συνδεσα παλι στο iphone δεν τα βρηκα!!! Τι εκανα λαθος;

 

 

Που δεν τα βρήκες στο ρολόι ή στο health app. Σε εμένα στο ρολόι μια χαρά μου φαίνονται όταν τα κατεβάζω από ένα παλιό Android tablet που έχω.

Link to comment
Share on other sites

στο ρολοι δεν τα βρισκω! Τα κατεβασα απο health app ενος android, και μετα οταν συνδεσα το ρολοι με το health app στο iphone δεν υπηρχαν τα watchface!
Link to comment
Share on other sites

Κάπου θα είναι γραμμένο σιγουρα αλλά με μια πρόχειρη αναζήτηση δεν το βρήκα κάπου, οποτε αν έχετε την καλοσύνη μου λέτε αν σε μια εισερχόμενη κλήση βγάζει και το όνομα αν είναι στα Ελληνικά ή διαβάζει μόνο Αγγλικούς χαρακτήρες ?
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου(redmi 8 pro) εκανε μια αναβαθμιση και τωρα δε μπορω να μπω στην huawei health διοτι λεει αναβαθμιση η εφαρμογή huawei mobile service. Ξερει κανενας οως διορθωνεται;;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου(redmi 8 pro) εκανε μια αναβαθμιση και τωρα δε μπορω να μπω στην huawei health διοτι λεει αναβαθμιση η εφαρμογή huawei mobile service. Ξερει κανενας οως διορθωνεται;;

 

Είτε θα κατεβάσεις το appgallery της hua και θα το βάλεις απο εκει, είτε θα το βρεις απο το apkmirror πχ.

HMS core λεγεται αυτο που θες.

https://www.apkmirror.com/apk/huawei-internet-services/huawei-mobile-services/

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, προσπάθησα 2 φορές με το VirtualXposed αλλά όταν πάει να ανοίξει την εφαρμογή "υγεία" κολλάει και δεν κάνει τίποτα!

Υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να περάσω watch faces (GT)???

Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν έχω βρει πιο πλήρες και πιο ευδιάκριτο watchface και έχω δοκιμάσει παρά πολλά και ομορφότερα. Αλλά στο τέλος καταλήγουμε σε αυτό που απλοποιεί και κάνει καλύτερα την δουλειά του. MD82c4c01450cded6b28218aef8308dbaa30.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και που το βρίσκουμε ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, προσπάθησα 2 φορές με το VirtualXposed αλλά όταν πάει να ανοίξει την εφαρμογή "υγεία" κολλάει και δεν κάνει τίποτα!

 

Υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να περάσω watch faces (GT)???

Το κινητό σου ειναι root ή unroot?? Δοκίμασε αντί για το xposed με το taichi

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου ειναι root ή unroot?? Δοκίμασε αντί για το xposed με το taichi

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Unroot mi9 xiaomi , θα το δοκιμάσω !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Έχω και λίγες ώρες δε μου δουλεύει το upload watchfaces στην εφαρμογή Health_10.0.1.021-wearBeta.apk που χρησιμοποιώ για να αλλάζω watchfaces... Έχει κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα με Huawei συσκευή;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλέψει έκανα απεγκατάσταση και ξανά την ίδια διαδικασία εγκατάστασης και μου δούλεψε, το έχω όμως σε samsung γιατί σε huawei δεν μου λειτουργούσε η εφαρμογή από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση μιας και δεν ξέρω αν ειναι φυσιολογικό.

το έχω περίπου 2 εβδομάδες, οταν γυρνούσα σπίτι το εκλεινα μιας και δεν το χρειάζομουν.

χτες γυρισα απο τη βολτα μου κλπ το μεσημερι, το αφηνω ανοιχτό στο γραφείο μου και μετά απο κανενα 2ωρο που θυμηθηκα να το κλείσω, είδα οτι έχει καταγράψει ύπνο.

Παίζει να φταίει το trusleep;

Δεν το φοράω στον υπνο, το έχω πάντοτε για οταν ειμαι εξω μην χάσω κάποια ειδοποίηση/κληση κλπ. Στο σπίτι δεν με ενδιαφέρει να είναι ανοιχτό.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...