Jump to content

Sony Xperia XZ3


JimZe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Τα soft buttons μπορουν να εξαφανιστούν ή οχι ακομα;

 

Από τη στιγμή που υπάρχει το Fluid Navigation Gestures, μικρή σημασία έχει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο έχει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ λήψη. Νέος σχεδιασμός κεραιών I guess by Sony.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

O xperia launcher του sony 10 υπάρχει apk στο xda μου ενεργοποιήσε τα gestures στο xz2 από προεπιλογή.. έχει και κάποιες εντολές adb για την απενεργοποίηση..
Link to comment
Share on other sites

O xperia launcher του sony 10 υπάρχει apk στο xda μου ενεργοποιήσε τα gestures στο xz2 από προεπιλογή.. έχει και κάποιες εντολές adb για την απενεργοποίηση..
Καλησπέρα φίλε, μπορείς να δωσεις λινκ;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Στα 480Ε το XZ3 στη Σουηδία... Το σκότωσαν σε τιμή. Κινηταρα και φθηνό πλέον.

 

Sent from my H9436 using Tapatalk

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στα 480Ε το XZ3 στη Σουηδία... Το σκότωσαν σε τιμή. Κινηταρα και φθηνό πλέον.

 

Sent from my H9436 using Tapatalk

 

Καλημερα :) τι αρχικη τιμη ειχε ;

Εδω εχει κολλησει η τιμη του, αλλα καποιο μπαμ θα γινει πιστευω, κινηταρα αναμφισβητητα :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :) τι αρχικη τιμη ειχε ;

Εδω εχει κολλησει η τιμη του, αλλα καποιο μπαμ θα γινει πιστευω, κινηταρα αναμφισβητητα :happy:

 

Καλησπέρα. Είχε 800Ε αρχική. Με προσφορές πήγαινε στα 600Ε. Τώρα όμως είναι τέλεια τιμή. Πραγματικά αξίζει κάθε κορώνα και σεντ.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 510 ευρω το μονοκαρτο και 610 ευρω το δικαρτο πλεον.

 

Καλησπέρα Δημήτρη, το ξεχάσαμε το μονοκαρτο, μεγάλο ρίσκο σε αγορά γιατί σε μεταπώληση θα φύγει μόνο με τιμή χώμα, το πρώτο μου ΧΖ3 αν και δικαρτο είδα και έπαθα να το δώσω. :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο trade n save του public το βγαζε κοντα 350 ευρω για να παρεις Samsung σειρα S10.

Στο mediamarkt μου ειπαν 230 ευρω.Κοντοσταθηκα λιγο μηπως τους εδινα και το αμαξι μου.Βρε ουστ.

Οσο βγαινουν φρεσκα κινητα,τοσο θα πεφτει δυστυχως και πολυ πιθανων να τα παντρευτουμε απλα εμενα δεν με χαλαει,

εις γνωση μου το πηρα. Ισως μελλοντικα θα μου μεινει για εφεδρικο αλλα αυτο δεν θα γινει πριν παρουμε 2 εκδοσεις android ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω παιδιά. Όλοι οι κάτοχοι λέτε πως είναι φοβερό το κινητό. Σε πιο θέμα είναι καλύτερο από τις περσινές ναυαρχίδες; Γιατί το έχω δει και εγώ από κοντά , και εκτός από την οθόνη δεν είδα κάτι άλλο να μου τραβήξει τόσο την προσοχη. Δεν ρωτάω ειρωνικά ή κάτι τέτοιο, απλά πάντα με έτρωγε το μικρόβιο της αλλαγής.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο trade n save του public το βγαζε κοντα 350 ευρω για να παρεις Samsung σειρα S10.

Στο mediamarkt μου ειπαν 230 ευρω.Κοντοσταθηκα λιγο μηπως τους εδινα και το αμαξι μου.Βρε ουστ.

Οσο βγαινουν φρεσκα κινητα,τοσο θα πεφτει δυστυχως και πολυ πιθανων να τα παντρευτουμε απλα εμενα δεν με χαλαει,

εις γνωση μου το πηρα. Ισως μελλοντικα θα μου μεινει για εφεδρικο αλλα αυτο δεν θα γινει πριν παρουμε 2 εκδοσεις android ακομα.

 

Στην πρωτη προσφορα αγγιζει τα ορια των αγγελιων, στην δευτερη γελασανε και τα σκυλια στην εξωπορτα των media :lol::lol::lol:

Προσωπικα με τις αγγελιες στο διπλανο φορουμ μια χαρα γινετε η δουλεια.

Τελικα μου απαντησε η Σονυ οτι δεν εχω εγγυηση αλλα δεν με χαλαει καθολου, η συσκευη και σε εμενα θα μεινει ακομα και ως δευτερη καποια στιγμη.

 

@gesvts προσωπικα στο ΧΖ3 βρηκα μοναδικη σχεδιαση με ποιοτητα κατασκευης, αδιαβροχο, λεντακι, ταχυτατο και υποστηριξη, τωρα εαν σαν υλοποιηση δεν σου εκανε το κλικ δεν υπαρχει λογος.

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα 644 ήταν νομίζω η αρχική τιμή για το δίκαρτο, τόσο το πήρα.

@gesvts θα συμφωνήσω με τον άρχοντα,αν δεν σου κάνει κλικ μην το κοιτάζεις.

Εμένα μου άρεσε η οθόνη,ο sd 845,η σχεδίαση σε σχέση με τα προηγούμενα ΧΖ.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό σήμα και ήχος, WiFi calling/Volte από την πρώτη μέρα χωρίς καθυστέρηση, ταχύτητα μενού, ταχύτητα δακτυλικου αποτυπώματος, SAR στα πατώματα, design super, stamina mode, οθόνη. Μου αρέσει πολύ και η κάμερα του και το βίντεο του. Πολύ καθαρά χρώματα. Με άλλα λόγια εγώ το κρατάω...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες ημουν στη Λιμνη Πλαστηρα. Καποιες φορες δεν μου διαβαζε την καρτα sim2 της Q. Πιθανολογω οτι αυτο γινοταν οταν εχανε το δικτυο. Επανερχοταν με restart. 3-4 φορες μου το εκανε.Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες ημουν στη Λιμνη Πλαστηρα. Καποιες φορες δεν μου διαβαζε την καρτα sim2 της Q. Πιθανολογω οτι αυτο γινοταν οταν εχανε το δικτυο. Επανερχοταν με restart. 3-4 φορες μου το εκανε.Καμια ιδεα?

 

Δημήτρη το είχες στο 4g;

Συνήθως όταν έχουμε θέμα με σήμα αλλάζουμε την ρύθμιση σε 2 ή 3g.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το εχω αφημενο,ναι!

 

Σε κάποιες συσκευές μου δικαρτες είχα βοντα και οτε, το είχα στο 4g.

Οταν Βρισκόμουν σε περιοχή με μη επαρκή δίκτυο στην προσπάθεια η συσκευή να βρείτε κάλυψη 4g έκανε επανεκκίνηση, όταν έριξα τις απαιτήσεις σε 2 ή 3 g δούλευε απρόσκοπτα. :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το γυρισα ηδη και αναμενω. Εμενα εξαφανιζεται η sim 2 και εμφανιζεται μονο με restart.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον το ψάχνει ακομη, μόλις παρέλαβα την SCSH70 από Amazon.de

Φαίνεται ποιοτική και η διάστασή της η μικρότερη δυνατή. Μικρότερο ίχνος και ποιοτικοτεη από την αντίστοιχη Dux Ducis που είχα. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα αν και λιγο ακριβή. Απουσιάζει μόνο μαγνητακι για να κρατάει το καπάκι σταθερό πίσω όταν μιλάς. Πηρα και tempered glass αλλά δεν το έβαλα ακόμη. Περισσότερα όταν το δοκιμάσω.

 

Sent from my H9436 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις μερες ημουν στη Λιμνη Πλαστηρα. Καποιες φορες δεν μου διαβαζε την καρτα sim2 της Q. Πιθανολογω οτι αυτο γινοταν οταν εχανε το δικτυο. Επανερχοταν με restart. 3-4 φορες μου το εκανε.Καμια ιδεα?

 

Στη λίμνη Πλαστήρα σε ποια περιοχή; Έχει full 4g παντού. Εμένα σαν bug μου ακούγεται. Δεν έχει λόγο να μη διαβάζει τη κάρτα σήμα όταν το σήμα είναι χαμηλό. Μήπως έχεις κάνει χειροκίνητη επιλογή δικτύου;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...