Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσείς που έχετε wind σας βγάζει ένδειξη 4g+?γιατι σε μένα ακόμα και στο κέντρο της Θεσσαλονίκης δεν μου βγάζει

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά μου βγάζει το 4G+
Πρέπει να κάνω κάποια συγκεκριμένη ρύθμιση;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι, πέρα από το να έχεις επιλέξει ως προτιμώμενη λειτουργία δικτύου το 4G/3G/2G

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

HUAWEI Nano Memory Card 128G από Ελλάδα σε λογική τιμή την έχει βρει κανένας?οχι 99 ευρώ που ζητάει το πλαίσιο .π.χ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

HUAWEI Nano Memory Card 128G από Ελλάδα σε λογική τιμή την έχει βρει κανένας?οχι 99 ευρώ που ζητάει το πλαίσιο .π.χ
Εάν μένεις Πειραιά η Αθήνα την έχω και δεν την χρησιμοποιώ. Στη μισή τιμή..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, κατοχος MATE 10 PRO L29-C432 εδω και 1 χρονο.

Πραγματικα το τηλεφωνο ΕΚΤΕΛΕΙ.......... Κανενα παραπονο, κανενα παραπονο !

Το ΜΑΤΕ 20 PRO το ειχα αποκλεισει για αγορα λογω των γνωστων προβληματων με χαμενες κλησεις και πρασινες οθονες....

Σημερα βλεπω αυτην την προσφορα και το σαρακι αρχιζει να δουλευει μεσα μου...

Ανταλλαγή

 

Οι κατοχοι ΜΑΤΕ 20 PRO τι εχουν να πουν ? Συνεχιζουν να υφισταντε τα γνωστα προβληματα με οθονη και χαμενες κλησεις ?

Απο παρτιδα ποια ειναι η τελευταια για να την αναγνωρισω απο τον σειριακο αριθμο του τηλεφωνου ?

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, κατοχος MATE 10 PRO BL29-C432 εδω και 1 χρονο.

Πραγματικα το τηλεφωνο ΕΚΤΕΛΕΙ.......... Κανενα παραπονο, κανενα παραπονο !

Το ΜΑΤΕ 20 PRO το ειχα αποκλεισει για αγορα λογω των γνωστων προβληματων με χαμενες κλησεις και πρασινες οθονες....

Σημερα βλεπω αυτην την προσφορα και το σαρακι αρχιζει να δουλευει μεσα μου...

Ανταλλαγή

 

Οι κατοχοι ΜΑΤΕ 20 PRO τι εχουν να πουν ? Συνεχιζουν να υφισταντε τα γνωστα προβληματα με οθονη και χαμενες κλησεις ?

Απο παρτιδα ποια ειναι η τελευταια για να την αναγνωρισω απο τον σειριακο αριθμο του τηλεφωνου ?

Εγω δεν εχω προβλημα με χαμενες κλησεις και ουτε με την οθονη αν θυμαμαι καλα με την παρτιδα απο τον Σεμπτεβριο ειναι 9 και απο τον Οκτωβριο και μετα αρχιζει με το αλφαβητικο A,B,C,D......

Link to comment
Share on other sites

Αρα με απλα λογια παω στα Public και κοιταζω για παρτιδες με γραμμα C ή D για να ειναι απο τις τελευταιες παραλαβές....

Παιδια υπαρχει καποιος με παρτιδα C ή D και συνεχιζουν να υφισταντε τα γνωστα προβληματα με χαμενες κλησεις ομιλιας και πρασινες οθονες ?

Ευχαριστω για τον χρονο σας......

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Αρα με απλα λογια παω στα Public και κοιταζω για παρτιδες με γραμμα C ή D για να ειναι απο τις τελευταιες παραλαβές....

Ναι φιλε και αν το αγορασεις κατεβαζεις το Device Info HW να ελεγξεις την οθονη,εγω ειμαι απο κυπρο και δεν εχω προβλημα με τις κλησεις τωρα στην ελλαδα και απο τι διαβασα εδω εχουν αλλα θα σου απαντησουν τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι θα πουν και οι κάτοχοι παρτίδων C και D......
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Χαμένες κλείσεις όχι, αλλά χαμένα notifications ναι! Αυτό δεν αλλάζει όσο και να το έχω πειράξει και να του έχω αποκλείσει apps από το battery optimization τόσο της Huawei όσο και της Google.

 

Υπάρχει καθυστέρηση πολλές φορές να έρθει η ειδοποίηση και βέβαια όταν πιάνεις το κινητό για να το ξεκλειδώσεις σκάνε όλες μαζί!

 

Δεν παυει βέβαια να είναι μια από τις καλύτερες προτάσεις του τελευταίου 6 μηνου με μπαταρία ατελείωτη και βέβαια εκπληκτικο fast charge.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος παρτίδας c κανένα πρόβλημα με οθόνη, χορταστική! Και με κλήσεις καμία χαμένη, μόνο στις αρχές που είχα με το WiFi calling και το δίκτιο!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια, παω προς Public.......
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Εάν μένεις Πειραιά η Αθήνα την έχω και δεν την χρησιμοποιώ. Στη μισή τιμή..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν σε πρόλαβα κρίμα πήρα α-ο Αμαζόν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1911101 στο σίριαλ.τι κατασκευή είναι.παιδια?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Χαμένες κλείσεις όχι, αλλά χαμένα notifications ναι! Αυτό δεν αλλάζει όσο και να το έχω πειράξει και να του έχω αποκλείσει apps από το battery optimization τόσο της Huawei όσο και της Google.

 

Υπάρχει καθυστέρηση πολλές φορές να έρθει η ειδοποίηση και βέβαια όταν πιάνεις το κινητό για να το ξεκλειδώσεις σκάνε όλες μαζί!

 

Δεν παυει βέβαια να είναι μια από τις καλύτερες προτάσεις του τελευταίου 6 μηνου με μπαταρία ατελείωτη και βέβαια εκπληκτικο fast charge.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

Απο ποιες εφαρμογες Γιωργο, χάνεις ειδοποιησεις? Εγω το βρισκω εξαιρετικο και σε αυτο τον τομεα. Βασικα ειναι η πιο απροβληματιστη κι ολοκληρωμενη συσκευη που εχω πιασει ποτε μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα, κατοχος MATE 10 PRO L29-C432 εδω και 1 χρονο.

Πραγματικα το τηλεφωνο ΕΚΤΕΛΕΙ.......... Κανενα παραπονο, κανενα παραπονο !

Το ΜΑΤΕ 20 PRO το ειχα αποκλεισει για αγορα λογω των γνωστων προβληματων με χαμενες κλησεις και πρασινες οθονες....

Σημερα βλεπω αυτην την προσφορα και το σαρακι αρχιζει να δουλευει μεσα μου...

Ανταλλαγή

 

Οι κατοχοι ΜΑΤΕ 20 PRO τι εχουν να πουν ? Συνεχιζουν να υφισταντε τα γνωστα προβληματα με οθονη και χαμενες κλησεις ?

Απο παρτιδα ποια ειναι η τελευταια για να την αναγνωρισω απο τον σειριακο αριθμο του τηλεφωνου ?

 

Πολύ καλή ανταλλαγή έβγαλαν, μακάρι να μας κάνουν παρόμοια και για το Mate 30

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ανταλλαγή έβγαλαν, μακάρι να μας κάνουν παρόμοια και για το Mate 30
Mόνο που το public το πουλάει 845 αυτή τη στιγμή, ενώ στο trade βάζει την αρχική 1049.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mόνο που το public το πουλάει 845 αυτή τη στιγμή, ενώ στο trade βάζει την αρχική 1049.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ε καλά εννοείται. Σιγά μην έπαιρναν 600 το Mate 10 pro. Τα 400 που το παίρνουν είναι μια χαρά τιμή, καθώς 300 πιάνει μεταχειρισμένο αυτή τη στιγμή, οποτε είναι fair προσφορα...

Link to comment
Share on other sites

Και παλι ακριβοτερα του βγαινει απο public.Στην περιπτωση του public πληρωνει 450ευρω παραπανω.

 

Στην περιπτωση που του πουλουσε 300ευρω,εβαζε αλλα 415ευρω και το αγοραζε απο σκρουτζομαγαζο

https://www.skroutz.gr/s/16154513/Huawei-Mate-20-Pro-Dual-128GB.html

 

Τωρα οκ δεν μιλαμε για τεραστιες διαφορες χρηματικα.

 

Προσωπικα ισως προτιμουσα να το αγορασω απο σκρουτζ και με τα ρεστα(35ευρω)να αγοραζα θηκη και τζαμακι πχ.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιες εφαρμογες Γιωργο, χάνεις ειδοποιησεις? Εγω το βρισκω εξαιρετικο και σε αυτο τον τομεα. Βασικα ειναι η πιο απροβληματιστη κι ολοκληρωμενη συσκευη που εχω πιασει ποτε μου...
IFTT, Gmail και αν έχω ώρα να το ανοίξω boxer (mail client) και WhatsApp.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...