Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντωμεταξυ το χτεσινο update να ξερετε εφτιαξε και το προβλημα στο 4Κ βιντεο. Αυτο που οταν εστρεφες την καμερα δεξια-αριστερα πηγαινε σαν ζελεδακι στις ακρες, πλεον ειναι παρελθον.
Κάνα δυο update ακόμα και θα είναι φοβερό εργαλείο...
Link to comment
Share on other sites

Έχει επικοινωνήσει κάνεις με το service? Πότε περιμένουν παραλαβή?

 

1ο unboxing στην Ελλάδα. Προπαραγγελία της uag monarch, παραλαβή σήμερα.

 

Δυστυχώς δεν έχω το κινητό...

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ca37af16d6eeab8a2acc35723c885f34.jpg69d9544a509b89748a2ecb719b7491d0.jpg

 

Μιλησα με πωλητρια της huwaei στον κωτσοβολο στο mall και μου ειπε οτι απο βδομαδα παραλαμβανουν στο καταστημα νεες παρτιδες ''φυσικα σφαγισμενες'' και οχι ανακατασκευης αλλα σε μαυρο χρωμα. Εγω θα περιμενω λιγο ακομα μου ειπε για twilight,παντως πριν τα χριστουγεννα!:wacko:

 

Μαρεσει που ελεγα πριν καν βγει το κινητο οτι φετος θα παρω μια καινουργια συσκευη προς τα χριστουγεννα και θα τη βαλω κατω απο το δεντρο σαν δωρο :p... Τελικα θα γινει πραγματικοτητα!

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Σκέφτομαι αύριο να το αγοράσω το κινητό αλλά είμαι σΕ δίλημμα mate 20 pro ή note 9 ? Να τονίσω ότι Huawei δεν τα έχω λειτουργήσει

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούς τι γίνεται??? Είσαι και καινούριος στην Χαβάη!!!!

Εγώ θα έλεγα ή να περιμένεις ακόμη μέχρι να στρώσει το θέμα με τις παρτίδες ή αν βιάζεσαι τότε ναι το note 9 είναι σοφή επιλογή από όλες τις απόψεις.

 

Nikos P20 Pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούς τι γίνεται??? Είσαι και καινούριος στην Χαβάη!!!!

Εγώ θα έλεγα ή να περιμένεις ακόμη μέχρι να στρώσει το θέμα με τις παρτίδες ή αν βιάζεσαι τότε ναι το note 9 είναι σοφή επιλογή από όλες τις απόψεις.

 

Nikos P20 Pro

Αν του κάτσει καλό όμως; Χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Αύριο παίρνω το τρίτο mate 20 pro τα άλλα έγιναν πράσινα ελπίζω αύριο να μην γίνει πάλι μλκ πάντως ο κωτσοβολος μου τα αλλάζει με την μια.
Link to comment
Share on other sites

Δώσε refurbished στο λαό...!!!!

Έχουν και μηχάνημα που βάζει ζελατίνα στο κουτί;

Χοχοχοχοχο μιας και έρχονται τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούς τι γίνεται??? Είσαι και καινούριος στην Χαβάη!!!!

Εγώ θα έλεγα ή να περιμένεις ακόμη μέχρι να στρώσει το θέμα με τις παρτίδες ή αν βιάζεσαι τότε ναι το note 9 είναι σοφή επιλογή από όλες τις απόψεις.

 

Nikos P20 Pro

 

Η Huawei το αναγνωρίζει το πρόβλημα ή ια ψάχνομαι ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η Huawei το αναγνωρίζει το πρόβλημα ή ια ψάχνομαι ?

Διάβασε λίγο το παρόν θέμα, θα σε βοηθήσει να αποφασίσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με πάνελ της LG δεν έχω κανένα θέμα κι έχω την συσκευή πάνω από μήνα.

Ασ ελπίσουμε να παραμείνει έτσι.

 

Μία ερώτηση ρε παιδια.

Θέλω να αγοράσω χώρο στο cloud της huawei αλλά για να το κάνω αυτό πρέπει να confirmαρω αριθμό τηλεφώνου και να αλλάξω και περιοχή.

Το γελοίο της υπόθεσης είναι πως και στο πρόθεμα κλήσης για να βάλω τηλέφωνο αλλά και στην περιοχή με αφήνει να επιλέξω μόνο Κίνα!

Το έχει λύσει κάνεις αυτό με κάποιο άλλο τρόπο?

Πόσο γελοίο μπορεί να ειναι τώρα τούτο?

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Σκέφτομαι αύριο να το αγοράσω το κινητό αλλά είμαι σΕ δίλημμα mate 20 pro ή note 9 ? Να τονίσω ότι Huawei δεν τα έχω λειτουργήσει

 

Στην παρουσα φαση προφανως Note 9 για 2 λογους

1)Θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο πλευρας προβληματος με πρασινη οθονη

 

2)170περιπου ευρω φθηνοτερο.

 

Σκεψου με το δευτερο τι αλλα εξτρα πραγματα μπορεις να αγορασεις για το κινητο.

 

Στην παρουσα φαση με το mate 20 pro αξιζει μονο για οσους το ειχαν παρει τις πρωτες μερες δωρεαν με το ρολογακι.Πλεον θα αξιζει μονο αν σαν συσκευη πεσει στο σκρουτζ στα 800ευρω και κατω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω το κινητό έδω και μια βδομάδα. Είναι με LG οθονη. Έχω παρατηρήσει το εξής όμως. Σε κάποιες περιπτώσεις, όπως όταν ενεργοποιώ το multitasking για να πάω σε άλλη εφσρμογη, η όταν βάζω Να δω ένα story στο Instagram η με το dialer τα χρώματα αλλάζουν από μόνα τους και είναι σαν Να παίρνει περισσότερο brightness η οθόνη από μόνη της. Αυτό συμβαίνει παρόλο που έχω απενεργοποιησει το automatic brightness. Το έχετε παρατηρήσει εσείς?
Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσα φαση προφανως Note 9 για 2 λογους

1)Θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο πλευρας προβληματος με πρασινη οθονη

 

2)170περιπου ευρω φθηνοτερο.

 

Σκεψου με το δευτερο τι αλλα εξτρα πραγματα μπορεις να αγορασεις για το κινητο.

 

Στην παρουσα φαση με το mate 20 pro αξιζει μονο για οσους το ειχαν παρει τις πρωτες μερες δωρεαν με το ρολογακι.Πλεον θα αξιζει μονο αν σαν συσκευη πεσει στο σκρουτζ στα 800ευρω και κατω.

Να συμπληρώσω τις δυνατότητες του software experience γενικότερα και ειδικότερα σε multitasking που είναι πολύ μπροστά από τους υπόλοιπους, αν προσθέσεις την οθοναρα και τις δυνατότητες του spen στο note το αποτέλεσμα είναι πολύ δυνατό. Αυτά όλα ισχύουν αν σε ενδιαφέρουν φυσικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω τις δυνατότητες του software experience γενικότερα και ειδικότερα σε multitasking που είναι πολύ μπροστά από τους υπόλοιπους, αν προσθέσεις την οθοναρα και τις δυνατότητες του spen στο note το αποτέλεσμα είναι πολύ δυνατό. Αυτά όλα ισχύουν αν σε ενδιαφέρουν φυσικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η Samsung έχει πραγματικά το χειροτερο σκιν και της Χαβαι είναι από τα καλύτερα.

 

Σε φωτογραφία και μπαταρία φυσικά κερδίζει η Χαβαι hands down που λέγανε και στο χωριό μου..

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung έχει πραγματικά το χειροτερο σκιν και της Χαβαι είναι από τα καλύτερα.

 

Σε φωτογραφία και μπαταρία φυσικά κερδίζει η Χαβαι hands down που λέγανε και στο χωριό μου..

Μήπως έχεις να δουλέψεις Samsung από το galaxy 1; Η δυνατότητες που σου δινει δεν υπάρχουν αλλού. Να μην βάλουμε στο παιχνίδι το One UI που όπου να'ναι έρχεται.

Σε μπαταρία ναι, σε φώτο αλλού το ένα, αλλού το άλλο, σε βίντεο άστο καλύτερα...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατί ειλικρινά ήθελα να το δοκιμάσω
Εντάξει μην σου μείνει και απωθημένο, το θέμα είναι να πάρεις κάτι και να το χαρείς, μην το πάρεις με μισή καρδιά. Εγώ αν ήμουν σίγουρος ότι δεν θέλω το note για τους οποίους λόγους και πίστευα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξω άποψη στην πορεία όταν θα το δούλευα, θα το ρίσκαρα και θα πήγαινα στο mate αν το ήθελα τόσο πολυ, έστω και αν αντικειμενικά δεν άξιζε στα λεφτά αυτά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία να το πάρουμε αλλιώς εσείς που έχετε το mate. Σε θέμα φώτο και βίντεο τι ια επιλεγατε?
Link to comment
Share on other sites

Ωραία να το πάρουμε αλλιώς εσείς που έχετε το mate. Σε θέμα φώτο και βίντεο τι ια επιλεγατε?

 

Αυτοί που έχουν το mate, προφανώς επέλεξαν mate :p :lol:

Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί έγινε αντικατάσταση απο service Μιχαλακοπούλου το κινητό της γυναίκας μου με σφαγισμένο και όχι ανακατασκευασμένο και πεσαμε σε ΒΟΑ οθόνη με την πρωτη αλλαγη απο LG που ειχαμε :D:D

 

IMG-0327.png

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω τις δυνατότητες του software experience γενικότερα και ειδικότερα σε multitasking που είναι πολύ μπροστά από τους υπόλοιπους, αν προσθέσεις την οθοναρα και τις δυνατότητες του spen στο note το αποτέλεσμα είναι πολύ δυνατό. Αυτά όλα ισχύουν αν σε ενδιαφέρουν φυσικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μη συγκρίνεις το multitasking του Android 8 με του 9. Είναι η μέρα με τη νύχτα. Θα δούμε τι σκαμπάζει με το RAM management η Samsung οταν τρέξει την 9.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί έγινε αντικατάσταση απο service Μιχαλακοπούλου το κινητό της γυναίκας μου με σφαγισμένο και όχι ανακατασκευασμένο και πεσαμε σε ΒΟΑ οθόνη με την πρωτη αλλαγη απο LG που ειχαμε :D:D

 

IMG-0327.png

 

Καλημέρα, και το δικο μου σφραγισμενο ήταν και άψογο οπτικά αλλα ήταν ανακατασκευη. Εαν δεν ξεκολλουσε το back glass δεν προκειται να το επαιρνα χαμπάρι ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μη συγκρίνεις το multitasking του Android 8 με του 9. Είναι η μέρα με τη νύχτα. Θα δούμε τι σκαμπάζει με το RAM management η Samsung οταν τρέξει την 9.
Ήδη έχουμε δείγματα, multitasking εννοώ resizable windows των εφαρμογων που δεν το βρίσκεις κάπου αλλού και σε συνδυασμό με το spen το αποτέλεσμα είναι "αλλού "96d2fc04244307d66080889ae5f3ca06.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...