Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ σε αυτά που λες και θέλω να πιστεύω ότι δεν έβαλε 4κ 60fps ίσως λόγω cloud και το unlimited που έχει δώσει.

Σε αντίθεση, τα nexus ήταν για πειραματισμό και εξέλιξη τα pixel πιο ολοκληρωμένη συσκευή.

Οι τιμές έχουν ξεφύγει... Σε αυτά τα χρήματα παίρνεις λάπτοπ πάρα πολύ καλο τα οποία δίδουν περισσότερη παραγωγικότητα σε σχέση με ένα τηλέφωνο. Το τηλέφωνο πλέον τινει να γίνει προσωπικό κόσμημα βλέποντας ο καθένας περισσότερο τα spec παρά το τι πραγματικά μπορεί να κάνει για να σε βοηθήσει στην πραγματικότητα και σε πραγματικό περιβάλλον.

Δυστυχώς η Apple αύξησε τις τιμές και ακολουθεί και η Google λόγω μάρκετινγκ.

Φέτος κοιμήθηκε εντελώς στο θέμα hardware και δούλεψε ελάχιστα στο software (κάμερα).

Ε οχι και παντου μην γραφονται ανακριβειες σε τεχνολογικο forum.

 

Το pixel 3 xl εχει

+ μια απο τις κορυφαιες οθονες για το 2018 με βαση το Displaymate(και οχι τι λεει ο Μακης και η Κουλα)

+στερεο μπροστα ηχεια και νομιζω ειναι το μοναδικο που εχει μπροστα στερεο ηχεια με την νεα αναλογια οθονης(σε σχεση πχ με το razer phone)

+Ισως την καλυτερη μονη κεντρικη καμερα του 2018(τρελη δουλεια η google στο κομματι του software της καμερας) απο πλευρας φωτογραφιων (γιατι σε video για αγνωστο λογο δεν μπορει ουτε 4κ 60fps να τραβηξει)

+ειναι η μονη android ναυαρχιδα που παιρνει και day one τις αναβαθμισεις αλλα και θα παρει 3 συνολικα

 

και αν το βαλεις διπλα στο Oneplus βαλε μεσα και αδιαβροχοποιηση και ασυρματη φορτιση

 

Ναι ειναι αληθεια οτι για τα χρηματα που ζηταει και για την υποτιθεται κορυφαια προταση της Google στο android περιμεναμε παραπανω πραγματα το 2018,αλλα οχι οτι η Oneplus ειναι καλυτερη σε ολα μην τρελαθουμε κιολας.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν στη κατοχή τους, πείτε μας, με αρκετές εφαρμογές στο multitask, πόση ελεύθερη μνήμη ραμ μένει;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν στη κατοχή τους, πείτε μας, με αρκετές εφαρμογές στο multitask, πόση ελεύθερη μνήμη ραμ μένει;
Κάτω από 1gb είναι πάντα. Πρώτη εκκίνηση και είχε ελευθερο 1.5 - 1.8. με παιχνίδια είμαι σίγουρος πάει στα 500 και ίσως και παρακάτω.

Μόνο στο OnePlus μου είχα δει ελεύθερη πάνω από 2gb. Υποτίθεται η Google επιβεβαίωσε πως θα δώσει λύση στο θέμα του multitasking όταν τρέχεις αρκετές εφαρμογές ταυτόχρονα. Θα δείξει. Πάντως σίγουρα δεν θα ανέβει ποτέ η ελεύθερη ραμ του κινητού σαν αριθμός γιατί είναι που είναι λίγη, το αντροιντ είναι έτσι φτιαγμένο ώστε να τη γεμίζει όσο γίνεται για να ανοίγουν πιο γρήγορα οι εφαρμογές.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη και τρίτη κάμερα 'συνεπάγεται' 2χ zoom, 'συνεπάγεται' wide angle κάμερα, επομένως 'συνεπάγεται' καλύτερο framing.

 

Όταν δε μιλάμε για σύγκριση με το Pro 20 και το mate 20 που έχουν και πολύ καλό φακό, τότε ναι, 'συνεπάγεται' καλύτερες φώτο, σαφώς.

 

Εγώ μιλάω για καθημερινή χρήση και εσείς πιστεύετε τον κάθε youtuber που γράφει για τα views.

 

Δεν πιστευω τον καθε youtuber, ειχα Pixel 2 XL και ξερω τι εστι καμερα πιξελ.

 

Το 2x Ζοοm ναι ειναι καλο feature, αλλά ειναι feature, δεν εχει καμια σχεση με την ποιοτητα των φωτογραφιων.

Εκτος αυτου, φετος η google εβαλε το Super Res Zoom που κανει με software το ζουμ, πολύ καλά μπορω να πώ από τα βιντεο που εχω δει εως τωρα, το οποιο μαλιστα φαινεται να ειναι καλυτερο του οπτικου ζουμ (!) το βραδυ το οποιο δυσκολευεται πολύ περισσοτερο. Απλά απίστευτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε οχι και παντου μην γραφονται ανακριβειες σε τεχνολογικο forum.

 

Το pixel 3 xl εχει

+ μια απο τις κορυφαιες οθονες για το 2018 με βαση το Displaymate(και οχι τι λεει ο Μακης και η Κουλα)

+στερεο μπροστα ηχεια και νομιζω ειναι το μοναδικο που εχει μπροστα στερεο ηχεια με την νεα αναλογια οθονης(σε σχεση πχ με το razer phone)

+Ισως την καλυτερη μονη κεντρικη καμερα του 2018(τρελη δουλεια η google στο κομματι του software της καμερας) απο πλευρας φωτογραφιων (γιατι σε video για αγνωστο λογο δεν μπορει ουτε 4κ 60fps να τραβηξει)

+ειναι η μονη android ναυαρχιδα που παιρνει και day one τις αναβαθμισεις αλλα και θα παρει 3 συνολικα

 

και αν το βαλεις διπλα στο Oneplus βαλε μεσα και αδιαβροχοποιηση και ασυρματη φορτιση

 

Ναι ειναι αληθεια οτι για τα χρηματα που ζηταει και για την υποτιθεται κορυφαια προταση της Google στο android περιμεναμε παραπανω πραγματα το 2018,αλλα οχι οτι η Oneplus ειναι καλυτερη σε ολα μην τρελαθουμε κιολας.

 

**Για την ακριβεια την εχει βγαλει σαν την καλυτερη απ ολες σημερα. Ειχε βγαλει πιο πριν του Note 9 και του Xs Max

Κατα τα αλλα συμφωνω σε ολα.

Κορυφαια καμερα, κορυφαια οθονη. κορυφαιος ηχος (τα δυο καλυτερα με του iphone xs max), κορυφαιο performance-software-updates.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας εμπειρία από pixel 3 με πείραξαν αρκετά δυο τρία πράγματα...

 

1)Με την τελευταία αναβαθμιση παρά πολύ χαμηλός ο ήχος κλήσης ενώ σε όλες τις εφαρμογές είναι μια χαρά.

 

2)Τα μειλ τουλάχιστον μέσω Gmail αργούν να έρθουν ενώ σε άλλες συσκευές έρχονται άμεσα.

 

Ram όντως μένει λίγη αλλά δεν μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα που να το καταλάβω

 

Σε σχέση με op6t μεγάλο πλεονέκτημα για μενα είναι η AoD display αλλά και το αποτύπωμα που από όσο έχω διαβάσει στο op6t δεν είναι τόσο γρήγορο.

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και παντου μην γραφονται ανακριβειες σε τεχνολογικο forum.

 

Το pixel 3 xl εχει

+ μια απο τις κορυφαιες οθονες για το 2018 με βαση το Displaymate(και οχι τι λεει ο Μακης και η Κουλα)

+στερεο μπροστα ηχεια και νομιζω ειναι το μοναδικο που εχει μπροστα στερεο ηχεια με την νεα αναλογια οθονης(σε σχεση πχ με το razer phone)

 

Οτι καλο calibration και να εχει κανει στην οθονη, το χανει οταν βαζει αυτο το αθλιο νοτς και το αθλιο κατω μπεζελ και το αθλιο pill navigation.

 

Ωραια τα στερεο ηχεια, πιο καλος ομως ο ηχος απο τα ακουστικα ή η μαγκια που εκανε η LG στο G7

 

 

+Ισως την καλυτερη μονη κεντρικη καμερα του 2018(τρελη δουλεια η google στο κομματι του software της καμερας) απο πλευρας φωτογραφιων (γιατι σε video για αγνωστο λογο δεν μπορει ουτε 4κ 60fps να τραβηξει)

+ειναι η μονη android ναυαρχιδα που παιρνει και day one τις αναβαθμισεις αλλα και θα παρει 3 συνολικα

 

Για τις αναβαθμισεις, πραγματικα δεν ειναι και κανα τρελο προτερημα.

Απλα τα bug παιρνουν πρωτοι :p

 

Και φυσικα, το stock android εχει χαλασει, και το ui ειναι κακο, και το pill navigation ειναι απλα τραγικοτατο

Βαλε και τα recents που τα εκαναν οριζοντια :X και πραγματικα, το στοκ ατροιτ ειναι πλεον αδιαφορο (απο εκει που ηταν πλεονεκτημα)

 

και αν το βαλεις διπλα στο Oneplus βαλε μεσα και αδιαβροχοποιηση και ασυρματη φορτιση

Το οneplus εχει μιση τιμη και εχει παραπανω ραμ, storage, μπαταρια, face unlock και onscreen reader.

 

Οποιαδηποτε συγκριση ειναι απλα ντροπιαστικη για την google

 

Ναι ειναι αληθεια οτι για τα χρηματα που ζηταει και για την υποτιθεται κορυφαια προταση της Google στο android περιμεναμε παραπανω πραγματα το 2018,αλλα οχι οτι η Oneplus ειναι καλυτερη σε ολα μην τρελαθουμε κιολας.

 

Ξαναγραφω.

 

Εχει παραπανω ραμ (αν ειναι δυνατον, 1000€ για συσκευη και να κλεινει εφαρμογες απο πισω λογω ραμ)

Εχει παραπανω storage

Eχει onscreen fingeprint reader

Eχει μεγαλυτερη μπαταρια

Εχει face unlock

Eχει μικροτερα μπεζελ

Εχει notch σταγονα

Εχει πολυ καλυτερο software απανω

Εχει dash charge (το pixel εχει την πιο αργη 'γρηγορη' φορτιση)

 

 

Μιση τιμη. 500 ευρουλακια λιγοτερα.

 

Γελανε και οι πετρες με την google.

Link to comment
Share on other sites

Πονάνε τα μάτια μου με αυτά που διαβάζω.

Φτάνει, σταματήστε τον κάποιος αυτόν τον άσχετο.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Υπάρχει η επιλογή της λίστας αγνόησης.Και εμένα μπορεί να με πειράζει κάποιες φορές ο τρόπος που τα λέει αλλά άσχετος δεν είναι.

Και αν έχεις απορία τι τηλέφωνο έχω: pixel

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το 12χρονο fanboy που του προσβάλλουμε το κινητακι και τσαντίζεται, έγραψε τα δικά του πάλι.

 

Καλά κάνετε, αφού σας επιτρέπει η διαχείρηση να αντιδράτε σαν παιδάκια δημοτικού.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι τελευταίο δεν είναι τυχαίο φίλε μου ότι τον κράζουν όλοι εδώ μέσα.
Off topic

 

Όπως σου έγραψα,κάποιες φορές έχει ένα ιδιαίτερο τρόπο να γράφει τις απόψεις του. Ούτε φίλος μου είναι ούτε τίποτα.

Δεν με νοιάζει τι κάνουν οι διάφοροι εδώ μέσα πίσω από το πληκτρολόγιο.

Να θυμίσω ότι όταν έλεγε ότι το nexus 6p έχει θέματα hardware τον "έτρωγαν" μέχρι το κόκκαλο.ΑΛΛΑ είχε δίκιο.

Αυτά από εμένα. Απλά μια πρόταση: προσπαθήστε να γράφετε πολιτισμένα και να μη θίγεται ανθρώπους που έχουν διαφορετικές απόψεις.Ουδεις αλάνθαστος.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κακός ασχολούμαι με τον τύπο.

Το καλύτερο είναι η αδιαφορία, και άφησε τον να πνίγει στη εμμονή του.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Off topic

 

Όπως σου έγραψα,κάποιες φορές έχει ένα ιδιαίτερο τρόπο να γράφει τις απόψεις του. Ούτε φίλος μου είναι ούτε τίποτα.

Δεν με νοιάζει τι κάνουν οι διάφοροι εδώ μέσα πίσω από το πληκτρολόγιο.

Να θυμίσω ότι όταν έλεγε ότι το nexus 6p έχει θέματα hardware τον "έτρωγαν" μέχρι το κόκκαλο.ΑΛΛΑ είχε δίκιο.

Αυτά από εμένα. Απλά μια πρόταση: προσπαθήστε να γράφετε πολιτισμένα και να μη θίγεται ανθρώπους που έχουν διαφορετικές απόψεις.Ουδεις αλάνθαστος.

 

Καλησπέρα και συγνώμη που θα συνεχίσω το off topic...

Καταρχήν, ΔΕΝ είχα pixel, ΔΕΝ έχω και ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν θα έχω... Οπότε σαν απλός παρατηρητής του νήματος, θέλω να πω ότι είμαι 10 χρόνια στο φόρουμ, δε μου αρέσει να μπαίνω σε τέτοιες συζητήσεις, έχω δει όλα αυτά τα χρόνια, άσχετους, εμπαθείς, αγενείς, fanboys, haters, τα πάντα...

Ο τύπος είναι κουραστικός σε σημείο εμμονής με την Google, είναι εμπαθής το οποίο αυτομάτως τον κάνει "άσχετο", όχι γιατί δεν ξέρει αλλά γιατί η εμπάθεια είναι ότι χειρότερο και δε σε αφήνει να δεις καθαρά και είναι ο πρώτος που θίγει τον οποιονδήποτε γράψει κάτι θετικό για τα Pixel.

Δεν προσπαθώ να υπερασπιστώ τους υπόλοιπους, δεν υπερασπίζομαι την Google, φυσικά δεν τη λέω σ' εσένα που μιλάς πολιτισμένα, αλλά μετά από τόσα χρόνια είναι ο μόνος που μ' έχει κουράσει τόσο σ' ένα θέμα (όχι γενικά)...

Και όχι, δε θα μπλοκάρω τα μηνύματά του, γιατί θέλω να διαβάζω τι έχει να πει, αλλά εδώ στο συγκεκριμένο νήμα έχει κουράσει... Είναι λες και κάθεται "από πάνω" να δει αν θα γράψει κάποιος κάτι θετικό και είναι έτοιμος να μπει να τον κατηγορήσει λες και αυτός κατέχει τη μοναδική αλήθεια!

Και πάλι συγνώμη για τη συνέχιση του off topic και τέλος από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς φίλε μου χωρίς να έχει ιδέα από εμπειρία χρήσης της συσκευής, περιμένει στη γωνία για να παραθέσει τις εμμονές του.

Φτάνει πια το έχει κουράσει.

Κανείς εδώ μέσα δεν είπε πως είναι η καλύτερη και η πιο όμορφη συσκευή και ούτε μπήκε στην διαδικασία σύγκρισης με άλλες συσκευές.

Πριν τις σύγκρινε με Huawei τώρα με 1+.

Εμείς που έχουμε τις συσκευές pixel δεν το έχουμε κάνει, αυτός που δεν έχει το κάνει, είναι κουλό αυτό, με γνώμονα μόνο το τι έχει διαβάσει.

 

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορούμε να σταματήσουμε τα χωρίς λόγο φαγώματα και να ακούσουμε τις εντυπώσεις από κάποιο κάτοχο; Έχω κουραστεί πια να διαβάζω σε όλα τα θέματα γνωστών και δημοφιλών συσκευών γκρίνιες και προσωπικές αντιπαραθέσεις λες και βρισκόμαστε σε ελληνικό γήπεδο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής η δική μου εμπειρία απο το κινητό είναι πολύ θετική.

- Από μπαταρία πάει πολύ καλα, και πιάνει τις 6+ ώρες sot σε wifi. Από το OnePlus 6 καλύτερα , δεν το περίμενα με τίποτα.

- εβγαλα την navigation bar , και έχω βάλει την εφαρμογή fluid η οποία με τα γραφικά της πραγματικά μοιάζει με native εφαρμογή! Δεν έχει τοσο καλή βαθμολογία στο store αλλά δουλεύει υποδειγματικά, και επίσης ο Dev είναι στο xda στο θέμα των pixel 3 και κάνει συνέχεια διορθώσεις και βελτιώσεις της εφαρμογής.

- οι φωτογραφίες με έχουν αφήσει άφωνο. Σε ψιλοσκωτεινο χώρο σε σχέση με το mate 10 pro της κοπέλας μου και το OnePlus 6 είναι ασύγκριτες κυριολεκτικά.

- βίντεο μέσα σε αεροπλάνο τη στιγμή της απογειώσης , ο ήχος είναι πάρα πολύ καλός. Πεντακάθαρος και κρύσταλλο. Έξω με λίγο αεράκι κάπου το χάνει αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται. Σαν να μπουκωνει κάπως. Υποτίθεται η Google έχει πει για διόρθωση.

- σαν ρολάρισμα το κινητό με τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ πάει άψογα. Είναι σίγουρα πιο smooth από το OnePlus στο μάτι. Σε ταχύτητα ένα κλικ πιο αργο, αφού πέφτει πολύ animation. Με τα animations κλειστά είναι στα ίδια.

- προβλήματα με τη ραμ δεν έχω δει ακόμα. Έκανα και το πείραμα με το Spotify ενώ έμπαινα σε άλλες εφαρμογές, λειτουργούσε κανονικά. Βέβαια ποτέ δεν κρατούσα πάνω από 5-6 εφαρμογές σε κανένα κινητό ανοιχτές ταυτόχρονα.

- το notch έχω ξεχάσει πως υπάρχει καθώς το έχω κρύψει. Μόλις το εμφανίζω είναι κακάσχημο και κάνει μπαμ στο μάτι. Δεν ξέρω αν το αφήσω μόνιμα ίσως το συνηθίζω , αλλά δεν μου αρέσει.

- μερικές εφαρμογές δεν λειτουργούν άψογα με το notch. Πχ έχω μια xiaomi IP camera. Η εφαρμογή της xiaomi βγάζει κουμπί για "πίσω" δίπλα από το notch. Οπότε όταν έχω κρυμμένο το notch την επιλογή "πίσω" δεν μπορώ να την δω καν.

 

Σας βάζω κάποια δείγματα φωτογραφιών εδώ και όταν θα έχω χρόνο θα τις βάλω και Flickr. Έχουν χάσει πολύ λεπτομέρεια μέσω Tapatalk, αλλά έτσι για να πάρετε μια ιδέα.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

f9a8e77af75c90186968e0f65853aaf0.jpgc0dec7776a4414ae1e31affca8454ff4.jpgd383b6df36d566227ec674e180ca57c4.jpg

318f890dbca5a627dbec848791739a25.jpgf182cf9ab1e1f6102ebd26408bc4693d.jpg

Edited by gesvts
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα.

Κρύβοντας το notch τα εικονίδια στην μπάρα είναι κάτω από το μαύρο πλαίσιο ή μέσα?

Και εάν μπορείς στείλε μια screenshot.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα.

Κρύβοντας το notch τα εικονίδια στην μπάρα είναι κάτω από το μαύρο πλαίσιο ή μέσα?

Και εάν μπορείς στείλε μια screenshot.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Καλησπέρα.

Μέσα από τα developers options είναι κάτω από το μαύρο πλαίσιο.

Εγώ έχω βάλει μια εφαρμογή, την nacho notch , η οποία τοποθετεί τα εικονίδια μέσα στην μαύρη μπάρα. Επίσης η εφαρμογή έχει και εικονίδιο που μπαίνει στην κουρτίνα ειδοποιήσεων, για γρήγορη ενεργοποίηση / απενεργοποίηση.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να μεταφέρω και εγώ τις εντυπώσεις μου από το μικρό το 3άρι, σχεδόν 2 εβδομάδες μετά την αγορά του.

- Μπαταρία --> περί τις 3 ώρες SOT, με τα πάντα ανοιχτά. Συγκρκτικά, το OG Pixel που έχω μετά από 1 χρόνο και δίνει 2.5 ώρες SOT.

- Κάμερα --> Ναι οκ, είναι αλλού, ειδικά το night sight είναι yaaawouza!!

- Κατασκευή --> Πολύ ελαφρύ, στα όρια του να χαρακτηριστεί πλαστικό και όχι γυαλί. Κατά τα άλλα, είναι ένα Pixel 2 XL με καμπύλες στο πίσω γυαλί αντί για γωνίες που είχε το Pixel 2 XL.

- Multitasking --> Δεν είδα κάτι, δοκίμασα και εγώ όπως ο φίλος από πάνω να δω το bug με το Spotify, δεν είδα κάτι. Όλα νερό, όλα όπως περιμένεις από τα Pixel.

- Software --> Εδώ είναι όλα τόσο ρολλαριστά και τόσο smooth, με τα animations και τα διάφορα transitions να δίνουν ρεσιταλ.

- Ακουστικά --> Πολύ μα πολύ μα πολύ καλή εφαρμογή!

 

Προσωπικά το έδωσα το 3 και πήρα το 2 XL, καθαρά και μόνο εξαιτίας της μπαταρίας.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προσωπικά το έδωσα το 3 και πήρα το 2 XL, καθαρά και μόνο εξαιτίας της μπαταρίας.

 

Λειτουργικές διαφορές μεταξύ τους (πέρα της μπαταρίας φυσικά);

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργικές διαφορές μεταξύ τους (πέρα της μπαταρίας φυσικά);

 

Η οθόνη του 3 είναι λίγο πιο σωστά καλιμπραρισμένη, αλλά και του 2 XL που έχω δεν έχει θέμα, είναι από τις τελευταίες παρτίδες. Το αναφέρω μόνο και μόνο επειδή είχε γίνει θέμα η οθόνη του 2 XL.

 

Στο 3, ό,τι έχει αναφερθεί είτε σαν h/w θέμα - πχ το buzzzz που κάνει το ηχείο - είτε σαν s/w - το θέμα με το multitask - δεν τα έχω συναντήσει. Ξαναλέω, το κράτησα περί τις 2 εβδομάδες, αλλά δε αυτό το διάστημα ούτε κρικ, ούτε κρακ, ούτε τίποτα..

 

Α, δοκίμασα 1 εβδομάδα και το Google Fi με την ελληνική sim μέσα και έτρωγε κάτι spikes στην μπαταρία. Με το που αφαίρεσα την ελληνική sim, όλα καλά.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

shuffle το τριτο pixel 2xl που ειχα δεν ειχε οντως τιποτα με την οθονη..τα αλλα δυο ειχαν το γνωστο blue tint..οσο αφορα το xl3 το τηλεφωνο θα θεριζει στην καμερα.με τα δειγματα που ειδα απο τον φιλο gesvts τα χρωματα ειναι τοσο φοβερα..θα ηθελα να δω το panel samsung που εχει αν οντως ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο λενε!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλο αποτελεσμα...ειναι με night sight?
Η πρώτη φωτογραφία και ένα δέντρο μόνο του γεμάτο λαμπάκια είναι με night sight. Οι άλλες όλες νομίζω όχι.

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...