Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω φάει τρελό κόλλημα....

έχω στην συσκευή περίπου 1800 φωτό αλλά δεν μπορώ να τις δω στο MacBook!!!!Στα windows ειχα την δυνατοτητα να δω τη συσκευη σαν σκληρο και να επιλεξω τον φακελο με τις φωτο και να τις κανω copy στο pc

Στο Mac υπαρχει αντιστοιχη δυνατοτητα???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση γιατί έχω φάει τρελό κόλλημα....

έχω στην συσκευή περίπου 1800 φωτό αλλά δεν μπορώ να τις δω στο MacBook!!!!Στα windows ειχα την δυνατοτητα να δω τη συσκευη σαν σκληρο και να επιλεξω τον φακελο με τις φωτο και να τις κανω copy στο pc

Στο Mac υπαρχει αντιστοιχη δυνατοτητα???

 

Ανοιξε το photo app στο mac και κανε εισαγωγη απο το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

περνάει μόνο όσες φωτό έχουν τραβηχτεί με τη συσκευή.Οσες φωτό πέρασα μέσα από σκληρό μέσω windows pc δεν τις βλεπει!!!Ενω στη συσκευη φαινονται κανονικα

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ο κύβος ερρίφθη...

πούλησα το iPhone X 256 και σκεφτομουν να παω σε iPhone 11 pro max 256...

τελικά κατέληξα σε άψογο μεταχειρισμένο iPhone XS Max 512 gb και σε τελεια τιμη!!!!

με την διαφορά που γλίτωσα θα πάρω και ένα iPad Pro 11'' (θα συμπληρωσω λιγα παραπανω!!) και πιστευω ειμαι αψογα!!!!!

Καινούριο iPhone πιστευω στην επομενη εκδοση και εφοσον εχει σημαντικες αλλαγες!!!

Τι λέτε????Έκανα καλά???

Μια χαρά έκανες!

Link to comment
Share on other sites

Είναι και η Apple ώρες ώρες... Έδωσε την 13.2 και μόνο στα καινούργια μπορείς να αλλάξεις την ανάλυση βίντεο μέσα από την εφαρμογή.. Γιατί ρε, σιγά το πράγμα ένα software είναι που έπρεπε να υπάρχει εξ αρχής όχι να παρουσιάζεται σαν κάτι σπουδαίο για τα νέα iphone. Καταλαβαίνω ότι αν και θέμα software δεν δίνει στα προηγούμενα night mode για τις πωλήσεις αλλά όχι και μια απλή ρύθμιση να μην μπορείς να κανείς.. Δηλαδή γιατί να βάλω 13.2 για τις νέες φατσούλες;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω το γύρισα στο 13.1.2

 

Γιατί? Υπήρξε κάποιο θέμα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι και η Apple ώρες ώρες... Έδωσε την 13.2 και μόνο στα καινούργια μπορείς να αλλάξεις την ανάλυση βίντεο μέσα από την εφαρμογή.. Γιατί ρε, σιγά το πράγμα ένα software είναι που έπρεπε να υπάρχει εξ αρχής όχι να παρουσιάζεται σαν κάτι σπουδαίο για τα νέα iphone. Καταλαβαίνω ότι αν και θέμα software δεν δίνει στα προηγούμενα night mode για τις πωλήσεις αλλά όχι και μια απλή ρύθμιση να μην μπορείς να κανείς.. Δηλαδή γιατί να βάλω 13.2 για τις νέες φατσούλες;;

 

Έτσι ακριβώς. Το παραχ@@@@@νε το θέμα....

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει σωστά, τα 11αρια έχουν άλλο κάμερα app σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα. Γι αυτό και οι αλλαγές deep fusion, video settings κλπ αφορούν μόνον αυτά.

 

Επίσης οι αναβαθμίσεις δεν αφορούν μόνο emoji για τους παλιότερους.

Έχει πολλά bug fixes και security updates ενώ αναβαθμίζονται και οι ρυθμίσεις του παρόχου (πχ εγώ πήγα από Cosmote 38 σε 39)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέμα μπαταρίας

 

Πέραν αυτού, έφερε κάτι αξιοσημείωτο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι ακριβώς. Το παραχ@@@@@νε το θέμα....

 

Δίκιο έχεις αλλά αυτό το κάνουν όλοι (δυστυχώς)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Του reload το κάγκελο στον safari με την 13.2

Ram management από τα lidl :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Να ηταν μονο ο safari καλα θα ηταν!! Στο 90% των εφαρμογων κανει reload με την 13.2!

Link to comment
Share on other sites

Να ηταν μονο ο safari καλα θα ηταν!! Στο 90% των εφαρμογων κανει reload με την 13.2!

 

 

 

Στο 90% φτάνει αν τολμήσεις και ανοίξεις την κάμερα.

Έλα μωρή μηλιά δώσε λύση. :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου πάντως δεν κάνει κανένα reload με την 13.2

όλα δουλεύουν ρολόι

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου πάντως δεν κάνει κανένα reload με την 13.2

όλα δουλεύουν ρολόι

 

Κάποια εφαρμογή ίσως δημιουργεί πρόβλημα στους υπόλοιπους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σοβαρό θέμα με το multitasking

Το βλέπω τόσο σε iphone όσο και iPad.

Λογικά όμως θα λυθεί σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ανέπαφες συναλλαγές?

 

 

 

Apple Pay.

Μόνο με Revolut παίζει στην Ελλάδα ακόμα. Δεν έχουν ξεκινήσει συνεργασία οι ελληνικές τράπεζες.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Apple Pay.

Μόνο με Revolut παίζει στην Ελλάδα ακόμα. Δεν έχουν ξεκινήσει συνεργασία οι ελληνικές τράπεζες.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Κρίμα γιατί είναι μεγάλη ευκολία. Της alpha που δουλεύω μου έλυσε τα χέρια.

Ξέρουμε πότε περίπου θα έρθει?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα γιατί είναι μεγάλη ευκολία. Της alpha που δουλεύω μου έλυσε τα χέρια.

 

Ξέρουμε πότε περίπου θα έρθει?

 

 

 

Άγνωστο.

Είναι θέμα να υπογράψουν τις σχετικές συμβάσεις οι τράπεζες.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο βοήθεια παρακαλώ γιατί θέλω να αλλάξω τηλέφωνο και διστάζω, έχω στο iphone xsmax 1300 επαφές στο icloud που το έχω και προεπιλεγμένο και 800 επαφές gmail ( oi 770 είναι οι ίδιες ) αν γίνει η μεταφορά στο νέο θα μεταφερθούν όλες η μόνο του icloud?
Link to comment
Share on other sites

Λίγο βοήθεια παρακαλώ γιατί θέλω να αλλάξω τηλέφωνο και διστάζω, έχω στο iphone xsmax 1300 επαφές στο icloud που το έχω και προεπιλεγμένο και 800 επαφές gmail ( oi 770 είναι οι ίδιες ) αν γίνει η μεταφορά στο νέο θα μεταφερθούν όλες η μόνο του icloud?

Αν είναι iPhone το νέο όλα εντάξει. Ακόμα και Android να πάρεις μπορείς να συγχρονίσεις τις επαφές σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...