Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως την φωτογραφια που θες την εχεις αποθηκευμενη στο cloud?

Nai τις αποθηκεύω εκεί μη χαθούν ( ρυθμίσεις,φωτογραφίες, icloud ενεργοποιημένο )

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα είπανε τα παιδιά πιο πριν

https://support.apple.com/en-ca/HT208481

 

 

Η βοήθεια της Apple δεν σε καλύπτει ;

Link to comment
Share on other sites

Η βοήθεια της Apple δεν σε καλύπτει ;

Δεν μου εμφανίζει την " γραμμή μορφής " όπως την αποκαλεί στην σελίδα της όταν πατήσω το πλήκτρο επιστροφής, εκεί κάτι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται zipped στο store. Κάνει 1,09€ δεν την έχω δοκιμάσει βέβαια να σου πω σίγουρα αλλά από ότι δείχνει το κάνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανίζει την " γραμμή μορφής " όπως την αποκαλεί στην σελίδα της όταν πατήσω το πλήκτρο επιστροφής, εκεί κάτι γίνεται

 

Κάτι κάνεις λάθος

Δεν βλέπουμε κιόλας και τι πατάς

Αυτό που σου είπε ένας φίλος πριν

Με όποιο τρόπο το στείλεις εσένα θα φαίνεται σαν σεντόνι

Στον παραλήπτη σαν εικονίδιο συνημμένου το οποίο δεν ανοίγει αν δεν πατήσει πάνω σε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Nai τις αποθηκεύω εκεί μη χαθούν ( ρυθμίσεις,φωτογραφίες, icloud ενεργοποιημένο )

 

Ανοιξε το viber και την φωτογραφια που θες καντην κοινοποιηση στο mail. Πατα δηλαδη την φωτογραφια που σου εστειλαν και κατω αριστερα εχει ενα τετραγωνακι με ενα βελακι. Εκει επιλεγεις κοινοποιηση και στην οθονη που θα ανοιξει διαλεγεις την εφαρμογη του mail.

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το viber και την φωτογραφια που θες καντην κοινοποιηση στο mail. Πατα δηλαδη την φωτογραφια που σου εστειλαν και κατω αριστερα εχει ενα τετραγωνακι με ενα βελακι. Εκει επιλεγεις κοινοποιηση και στην οθονη που θα ανοιξει διαλεγεις την εφαρμογη του mail.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, γίνεται το δοκίμασα που μου το έστειλε και επ ας άλλος φίλος, αλλά μόνο από Gmail σε iCloud όχι αλλά δεν πειράζει θα το κάνω από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Την έχω βάλει από χτες, δεν είδα κάτι ιδιαίτερο..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κι εγώ δεν είδα

Είχα ένα θέμα με τους ήχους. Κάποιες φορές ενώ με έπαιρναν τηλέφωνο μόνο άναβε η οθόνη δεν Ακουγόταν τίποτα

Δεν ξέρω αν διορθώθηκε

Σαν λειτουργία όμως φαίνεται ότι έχει κάποια lag ακόμα σε εναλλαγές εφαρμογών και λοιπά.

Κάποια ψιλά κολλήματα δηλαδή

Βλέπω μετά τα Χριστούγεννα να διορθωθούν όλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές θα δούμε αν δούμε, με την 13.3 μέχρι τότε μικροπράγματα διορθώνει που μπορεί και κανείς να μην είχε παρατηρήσει καν..

Στα της μπαταρίας από τις 9 με 100% τώρα είμαι στο 55% με 4,5 ώρες χρήσης και 6 ενεργής οθόνη.. Και εκεί δεν είδα κάτι διαφορετικό. Xs Max

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές θα δούμε αν δούμε, με την 13.3 μέχρι τότε μικροπράγματα διορθώνει που μπορεί και κανείς να μην είχε παρατηρήσει καν..

Στα της μπαταρίας από τις 9 με 100% τώρα είμαι στο 55% με 4,5 ώρες χρήσης και 6 ενεργής οθόνη.. Και εκεί δεν είδα κάτι διαφορετικό. Xs Max

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εννοείται ότι δεν βλέπει κανείς διάφορες σε τέτοιες μικρές αναβαθμίσεις

Παρασκηνιακά όμως αλλαγές υπάρχουν που μπορεί να βελτιώνουν lags και bugs τα οποία κάποιος ούτε έχει καταλάβει

 

Δεν είμαι από τους χρήστες που περνάνε έτσι απαρατήρητα κάποια πράγματα. Εάν η συσκευή μου δεν δουλεύει τέλεια όπως ξέρω, αρχίζω να χάνω την υπομονή μου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές θα δούμε αν δούμε, με την 13.3 μέχρι τότε μικροπράγματα διορθώνει που μπορεί και κανείς να μην είχε παρατηρήσει καν..

Στα της μπαταρίας από τις 9 με 100% τώρα είμαι στο 55% με 4,5 ώρες χρήσης και 6 ενεργής οθόνη.. Και εκεί δεν είδα κάτι διαφορετικό. Xs Max

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχω την 13.3 beta 2 περασμενη. Αλλαγες μην περιμενεις.

 

New Features & Changes

Added an option in keyboard settings to disable the Memoji/Animoji keyboard

New Communication Limits in Screen Time section to limit Phone, Message and FaceTime apps

Updated Apple Watch app icon from black to gray Digital Crown

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος XS MAX εδώ και 1 χρόνο παρατηρώ τις τελευταίες μέρες κατά την διάρκεια κλήσεων το ακουστικό μου ‘τριζει’.. είναι από Vodafone η συσκευή μου. Να το πάω για σέρβις ή είναι κάτι παροδικό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος XS MAX εδώ και 1 χρόνο παρατηρώ τις τελευταίες μέρες κατά την διάρκεια κλήσεων το ακουστικό μου ‘τριζει’.. είναι από Vodafone η συσκευή μου. Να το πάω για σέρβις ή είναι κάτι παροδικό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τι δουλειά κανείς;

Μήπως πήρε μέσα κάτι πχ γρεζια;;

Αν θεωρείς ότι δεν έγινε κάτι στην συσκευή που να επηρεάζει τότε πήγαινε το αν σε ενοχλεί και θέλεις να διορθωθεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά κανείς;

 

Μήπως πήρε μέσα κάτι πχ γρεζια;;

 

Αν θεωρείς ότι δεν έγινε κάτι στην συσκευή που να επηρεάζει τότε πήγαινε το αν σε ενοχλεί και θέλεις να διορθωθεί

 

 

 

Καλημέρα. Οχι δεν κάνω τεχνικη εργασία τώρα δε ξέρω αν κάπως πήρε γρεζια.. τι γίνεται σε αυτή τη περίπτωση; Το πηγαίνουμε για αλλαγή ακουστικού ή καθαρισμό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος XS MAX εδώ και 1 χρόνο παρατηρώ τις τελευταίες μέρες κατά την διάρκεια κλήσεων το ακουστικό μου ‘τριζει’.. είναι από Vodafone η συσκευή μου. Να το πάω για σέρβις ή είναι κάτι παροδικό;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μάλλον δεν έχει να κάνει με hardware αλλά με το δίκτυο.

Δες εάν στο κάνει πάντα ή μόνο σε κάποιες περιπτώσεις.

Κάνε και επαναφορά εργοστασιακών και θα δούμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει να κάνει με hardware αλλά με το δίκτυο.

 

Δες εάν στο κάνει πάντα ή μόνο σε κάποιες περιπτώσεις.

 

Κάνε και επαναφορά εργοστασιακών και θα δούμε.

 

 

Η αλήθεια είναι το παρατηρώ πιο έντονα με την esim της cosmote παρά με τη Vodafone..εννοείς επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι το παρατηρώ πιο έντονα με την esim της cosmote παρά με τη Vodafone..εννοείς επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τι εννοείς εν ώρα κλήση;

Σε βίντεο στο τέρμα έχει πρόβλημα;;;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι το παρατηρώ πιο έντονα με την esim της cosmote παρά με τη Vodafone..εννοείς επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών, όχι σβήσιμο δεδομένων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...