Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν εχω το ρολόι στα χέρια μου εδώ και μια εβδομάδα και οι εντυπώσεις μου είναι ανάμεικτες ή καλύτερα να πω μέτριες. Κι αυτό γιατί εχω κάποια θέματα που δε μπορω να λύσω και δε βρήκα και απάντηση διαβάζοντάς απο την αρχη το thread.*

Προτού αναφερθώ όμως σε αυτά που δε μου αρέσουν* και για τα οποία μακάρι να υπάρχει κάποια λύση, ας πω λιγο για αυτά που μου αρεσουν.

Η οθόνη του ρολογιου ειναι ενα απο αυτά. Πολυ καλη ευκρίνεια και αρκετά καλη αποκριση στο touch.* Επισης τα απειρα watch faces σε κάνουν να μη τη βαριεσαι ποτε. Η* στεφάνη του ρολογιού ειναι επισης πολυ καλή. Ειναι πολυ βολικο το ολο σκηνικο που γυρνας τη στεφανη και περιφερεσαι στο μενου.

Το λουρι δινει καλη αισθηση στο χερι και πηγαινει με το ρολόι αν και υπάρχουν και εδω πολλες εναλλακτικες αν θελει καποιος να αλλαξει.

Τελος, ειναι βολικο να δεχεσαι κλησεις σε καποιες στιγμες που χρειαζεσαι και τα δυο σου χερια πχ στην οδήγηση. Εμενα τουλαχιστον με* βόλεψε πολύ 2-3 φορες που επρεπε να μιλησω ενω οδηγούσα.*

Και περναω τωρα στα προβληματα που εχω τα οποια κατ εμε ειναι σημαντικα.

Καταρχήν διαβασα πιο πριν απο καποια παιδια οτι αν σου ερθουν 2-3 μνμ μαζεμενα απο κάποια social εφαρμογη πχ messenger η viber μπορεις να πατωντας πανω στην οθονη να δεις εκτος απο το τελευταίο μήνυμά και τα προηγουμενα. Λοιπον σε εμενα αυτο δεν ισχύει. Μου στέλνει φίλος μου 3 μνμ στο messenger και μου δειχνει στην οθονη μονο το τελευταίο μνμ χρονικα. Αν πατησω πανω του η τελοσπαντων οπουδηποτε επανω στην οθόνη δε γινεται τιποτα. Δε μπορω να δω τα προηγουμενα μηνυματα δλδ. Χωρια που αν δω ενα μνμ στο κινητο (πχ λιγο πριν ειχα το κινητο στα χερια μου και ηρθε ενα μνμ και το ειδα απο κει) τοτε στο ρολόι εξαφανίζεται δλδ δεν κρατάει κανενα μνμ, καμια ειδοποίηση. Αυτο ισχυει για ολες τις ειδοποιήσεις (viber, messenger κτλ). Μεγάλο μειονεκτημα για μενα αυτό.

Κατι άλλο επισης πολυ ενοχλητικό ειναι οτι δε μου συγχρονιζει τα email που μου έρχονται όλα. Ενω εχω ενεργοποιημένο τον αυτόματο συγχρονισμό στις ρυθμίσεις λογαριασμού στο κινητό, για να μου συγχρονισει τα τελευταία μαιλ που μου εχουν ερθει πχ τα σημερινα, θα πρεπει να παω παλι στις ρυθμισεις συγχρονισμού στο κινητο και να πατήσω συγχρονισμο* τωρα παρολο που έχω οπως προείπα ενεργοποιημενο τον αυτόματο συγχρονισμο. Αν μου ερθει ενα μαιλ, χτυπαει το ρολοι και κάνοντάς τη στεφανη αριστερά βλεπω το μαιλ κανονικα. Αν όμως* πατήσω το κουμπί που μπαινουμε στις εφαρμογές και απο κει μετά ανοιξω την εφαρμογη του μαιλ, δε μου το δείχνει και έχει μείνει στα παλιοτερα μαιλ. Αν μπω να κανω τη διαδικασια που εγραψα πριν με το συγχρονισμό τοτε θα το κατεβασει και θα το δειχνει κανονικα.*

Αν μπορει, ας με βοηθησει κάποιος με τα συγκεκριμένα προβλήματα που αναφέρω γιατί εχω ψιλοαπογοητευθει για να ειμαι ειλικρινής

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για τα μέιλ αν έχεις Samsung κινητό, δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή της Samsung.

Για τα μηνύματα από messenger/viber, αν καθώς βλέπω το τελευταίο μήνυμα πατήσω πάνω του και μετά γυρίσω το bezel μου βγάζει και τα προηγούμενα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως το καταφερνετε. Εμενα αυτη τη στιγμη με ολα κλειστα και μπαταρια στο 58% εχω εκτιμώμενη ζωη 19 ωρες.

b9e9ec4b477f25bb211d09008be02a60.jpg

Μα το find my car και το traffic παιχνιδάκι (της κακιάς ώρας), έχουν φάει το 25%.

Κατά τα υπόλοιπα, δεν ξέρω γιατί έχεις τέτοιο drain.

Δηλαδή και σε stress test που έκανα με απαντήσεις μόνο από το ρολόι σε όλα σχεδόν τα μηνύματα, wifi always on, φωτεινότητα τέρμα, παλμούς συνέχεια, NFC, location high accuracy, AOD ανοικτή, δεν το έβγαλα καν το βράδυ και γενικότερα οτιδήποτε τρώει ενέργεια το ενεργοποίησα χωρίς να το χρειάζομαι, έκλεισα 2 ημέρες και μου έμεινε ένα ποσοστό πάλι!

Αναφέρομαι πάντα στο 46αρι που έχω.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 46 εχω. Ασχετα με τα παιχνιδακια. Οταν το βγαλω με ολα κλειστα απο τον φορτιστη με 100% χωρις να τρεχει κατι μου λεει 2η μερες και κατι ωρες. Δεν ξερω που ειναι το drain . Ή εχω πεσει σε ελαττωματικο μοντελο.

 

Με κλειστα ολα τωρα και 40% μπαταρια εχω 16 ωρες ακομη.

 

Θα κανω ενα reset και θα το σεταρω απο την αρχη.

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Με 15% μπαταρία που έχω τώρα μου λέει 12 ώρες.

Όντως κάτι δεν πάει καλά φίλος...

Εκανα reset τα παντα . Εγκατεστησα ενα ενα οτι ειχα, κυριως samsung εφαρμογες . Με ανοικτο το samsung health , wifi σε αναμονη , παλμους ανα 10 λεπτα και κλειστα το gps και AOD μου λεει με 16% 9.5 ωρες χρησης τωρα. Πρεπει να ειχε μαζεψει σαβουρα που ετρωγε την μπαταρια ακομη και μετα απο restart. Θα το παρακολουθησω. αν δεν μου βγαλει με αυτες τις ρυθμισεις μετα απο 100% μπαταρια οτι αντεχει πανω απο 2 μερες τοτε παει για αλλαγη μπαταριας στην samsung. Απο την πρωτη μερα παντως δεν ειδα ποτε πανω απο τρεις μερες με ολα κλειστα...

 

Επισης εκλεισα και την στεφανη να μην "ξυπναει" το ρολοι. Υποπτευομαι οτι το βραδυ αναβει συχνα γιατι με night mode , airplane modeκαι do not disturb εχανα 10% -15% στο χαλαρο με μετρηση υπνου.

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το 46 εχω. Ασχετα με τα παιχνιδακια. Οταν το βγαλω με ολα κλειστα απο τον φορτιστη με 100% χωρις να τρεχει κατι μου λεει 2η μερες και κατι ωρες. Δεν ξερω που ειναι το drain . Ή εχω πεσει σε ελαττωματικο μοντελο.

 

Με κλειστα ολα τωρα και 40% μπαταρια εχω 16 ωρες ακομη.

 

Θα κανω ενα reset και θα το σεταρω απο την αρχη.

Αφού κάνεις ρεσετ χωρίς να βάλεις έξτρα εφαρμογές δούλεψε το από 100 μέχρι 20% και μετά κοίτα τα στατιστικά. Λογικά θα πας 4 μέρες άνετα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Μετά το reset . Χωρίς μέτρηση παλμών και κλειστό WiFi μου λέει 2 μέρες και 15 ώρες μετά από πλήρη φόρτιση. Η μπαταρία έχει θέμα....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εκανα reset τα παντα . Εγκατεστησα ενα ενα οτι ειχα, κυριως samsung εφαρμογες . Με ανοικτο το samsung health , wifi σε αναμονη , παλμους ανα 10 λεπτα και κλειστα το gps και AOD μου λεει με 16% 9.5 ωρες χρησης τωρα. Πρεπει να ειχε μαζεψει σαβουρα που ετρωγε την μπαταρια ακομη και μετα απο restart. Θα το παρακολουθησω. αν δεν μου βγαλει με αυτες τις ρυθμισεις μετα απο 100% μπαταρια οτι αντεχει πανω απο 2 μερες τοτε παει για αλλαγη μπαταριας στην samsung. Απο την πρωτη μερα παντως δεν ειδα ποτε πανω απο τρεις μερες με ολα κλειστα...

 

Επισης εκλεισα και την στεφανη να μην "ξυπναει" το ρολοι. Υποπτευομαι οτι το βραδυ αναβει συχνα γιατι με night mode , airplane modeκαι do not disturb εχανα 10% -15% στο χαλαρο με μετρηση υπνου.

Κάποιο θέμα πρέπει να έχει το ρολόι. Σήμερα το βράδυ με 6 ώρες ύπνου μου έφαγε 2% μπαταρία.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά το reset . Χωρίς μέτρηση παλμών και κλειστό WiFi μου λέει 2 μέρες και 15 ώρες μετά από πλήρη φόρτιση. Η μπαταρία έχει θέμα....
Δούλεψε το πρώτα βέβαια πριν αποφασίσεις να ας στο service.

Κι εμένα πχ τώρα λέει εκτιμώμενη αυτονομία 21 ώρες, αλλά ξέρω ότι θα βγάλει άλλες 2 μέρες.

Όπως και στο κινητό, είναι απλά ενδεικτική αυτή η μέτρηση.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο. Με κλειστα μόνο τα WiFi gps έχουν περάσει 2 ώρες χρήσης και αντί να πέσει η αναμονή πήγε στις 2 μέρες και 20 ώρες με 96%.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Όλο το βράδυ εμένα μου τρώει 2% μπαταρία όπως είπε και ποιος παραπάνω.

Με κλειστή η λειτουργία HR κάνει κανονικά καταγραφή ύπνου, στη διάρκεια της ημέρας άμα θέλω κάνω manual καταγραφή παλμών.

Ένα σπαστικό που έχω να του χρεώσω είναι που η χειρονομία ενεργοποίησης καμία φορά κολλάει και κουνάω το χέρι σαν αυτιστικό.

Συμβαίνει και σε εσάς αυτό?

Link to comment
Share on other sites

 

Φιλε μου ο καθενας κανει διαφορετικη χρηση εχοντας διαφορετικες αναγκες στην καθημερινοτητα του. Εγω το 46αρι το φορτιζω περιπου καθε 3+ μερες. Το 4G ειναι πολυ λογικο να εχει μεγαλυτερη καταναλωση και σιγουρα δεν απεθυνεται σε ολους. Η δυνατοτητα ομως του να φυγεις απο το σπιτι χωρις να πρεπει να εχεις μαζι σου ενα κινητο συνηθως 5+ ιντσων για καποιος μπορει να ειναι πολυ συμαντικη. Κι ας χρειαζεται να το φορτιζουν καθε βραδυ.

 

Εχοντας για 3 χρονια περιπου το Gear 2 neo ειχα απωθημενο να παρω smartwatch με sim και γενικοτερα κοιτουσα καποια της LG και της Huawei.

 

Οπως μου ειχαν πει απο τη Samsung 4G ηταν πολυ πιθανο να κυκλοφορησει αλλα τοτε δεν μπορουσαν να μου πουν σιγουρα.. 329 πηρα το δικο μου απο την σχεδον απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας. Τωρα που η τιμη εχει πεσει κοντα στα 250 σιγουρα δεν λεει να το δωσω π.χ. 200 και να πληρωσω αλλα 180.. Ασε που η esim εχει και εξτρα μηνιαιο παγιο απο οσο εχω καταλαβει, δεν ξερω ομως ποσο.. Αλλα οτι ψηνομαι δεν το κρυβω... Ελπιζω να επικρατησει η λογικη και να κρατησω αυτο μια και ειμαι ευχαριστημενος...

 

 

 

Κάτοχος του Huawei watch 2 LTE και πέρασα από τα μέρη σας να δω τί 'παίζει' με την e-sim. Βλέπω πολλή απαισιοδοξία με την επερχόμενη διάρκεια ζωής της μπαταρίας στο galaxy watch 4g. Περιμένω κι εγώ τις πραγματικές εμπειρίες χρήσης γιατί ψήνομαι να ανταλλάξω το Huawei (sim) με το Samsung (e-sim) γιατί αυτή η περιστρεφόμενη κορώνα και γενικότερα το design με τρελαίνουν, και αρχικά το απέρριψα λόγω έλλειψης 4g. Προσωπικά, το κινέζικο που έχω επιβιώνει για ένα 24ωρο με ανοιχτά τα πάντα (push notifications, GPS, BT-4G-wifi, συνεχής μέτρηση παλμών+καταγραφή ύπνου) ΑΛΛΑ χωρίς άσκηση ή πολύωρη ομιλία. Αν αρχίσεις να καταγράφεις μαραθώνιο ή μιλάς ατελείωτα, είναι θέμα λίγων ωρών να χρειαστεί φόρτιση. Θεωρώ ότι το Samsung θα κυμαίνεται σε παρόμοια επίπεδα.

Edited by me00016
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα στον κλασικό μαραθώνιο έχοντας GPS on , καταγραφή των stats με Shealth και μουσική με ασύρματα ακουστικά και είχα τόσο καλό υπόλοιπο σε μπαταρία που

ΔΕΝ χρειάστηκε να το φορτίσω το βράδυ.

Πραγματικά με αυτά που διαβάζω στο νήμα δεν ξέρω αν είναι θέμα παρτίδας συσκευής ή λάθους σεταρίσματος.

Και με το frontier πέρυσι δεν είχα πρόβλημα στον αγώνα.

Κάτοχος όλων των smartwaches της Samsung και να σημειώσω πως σε κάποιες λειτουργίες έχουν σχέση με το κινητό που έχει ο καθένας. Αυτό το είχα παρατηρήσει και στο neo αλλά και στο Gear s όταν είχα αλλάξει κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Όλο το βράδυ εμένα μου τρώει 2% μπαταρία όπως είπε και ποιος παραπάνω.

Με κλειστή η λειτουργία HR κάνει κανονικά καταγραφή ύπνου, στη διάρκεια της ημέρας άμα θέλω κάνω manual καταγραφή παλμών.

Ένα σπαστικό που έχω να του χρεώσω είναι που η χειρονομία ενεργοποίησης καμία φορά κολλάει και κουνάω το χέρι σαν αυτιστικό.

Συμβαίνει και σε εσάς αυτό?

Είσαι σίγουρος γι'αυτό;

Όταν απενεργοποίησα τη 10λεπτη μέτρηση παλμών για να το τεστάρω, το επόμενο πρωί δε μου είχε μετρήσει τίποτα στον ύπνο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πιο σίγουρος πεθαίνεις!:)

Τι διάολο άλλο ρολόι έχω εγώ...?

Το έχω, μέτρηση παλμών στο ''ποτε'' και το πρωί με ενημερώνει αφου φτιάξω καφέ και κάτσω τι ύπνο είχα.

Έχω προσέξει πως από τη ώρα που θα ξυπνήσω μέχρι την ενημέρωση του ύπνου το hr δουλεύει ακατάπαυστα.

Κάπου στο μανιουαλ νομίζω πως το αναφέρει και αυτό μαζί με τα υπόλοιπα, ότι και καλά ακόμα και να απενεργοποιήσεις κάποιες λειτουργίες.. Όταν απαιτηθεί από κάποιες εφαρμογές του λειτουργικού, αυτές θα ανοίξουν και θα γίνει η δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο από την αρχή δεν μου έχει μετρήσει ποτέ βαθύ ύπνο, παρόλο που έχω ενεργοποιημένη την συνεχή μέτρηση καρδιακών παλμών. Στους υπόλοιπους δουλεύει καλά ή τουλάχιστον του έχει μετρήσει κάποια στιγμή βαθύ υπνο;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια μου τα έχει κάνει και εμένα αλλά μόνο όταν είχα χαλαρό το λουράκι, όταν ο αισθητήρας εφαρμόζει σφιχτά πάνω στο καρπό όλα λειτουργούν σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το θεμα των ειδοποιησεων απο οτι εχω καταλαβει ειναι θεμα με ποιο τηλεφωνο θα κανεις pair το ρολοι και ποσα δικαιωματα εχεις δωσει στις εφαρμογες.

Ουτε εγω μπορω να δω ολα τα μηνυματα μιας συζητησης και ας εχω και εγω samsung. Εχω δει αλλους ομως εκει που δειχνει στις ειδοποιησεις το μηνυμα απο κατω να εχει ενα μικρο αριθμο που δειχνει ποσα ακομη μηνυματα εχεις. Σε εμενα δεν το εχει δειξει ποτε.

Για τις ειδοποιησεις που εξαφανιζονται, το πιθανοτερο ειναι να εχεις ενεργοποιημενη την επιλογη στην εφαρμογη του κινητου να μην δεχεται ειδοποιησεις το ρολοι οταν χρησιμοποιεις το κινητο. Galaxy wear - ρυθμισεις -ειδοποιησεις - Εμφανιση στη χρηση τηλεφωνου.

Για τα mail. Στην ιδια καρτελα πατα την διαχειρηση ειδοποιησεων. Εκει που λεει ολες οι εφαρμογες κλεισε και ανοιξε την επιλογη και μετα ξετικαρε μια μια τις εφαρμογες που δεν θελει ειδοποιησεις.

 

Γενικα για τα social εγω δεν καιγομαι . Μαλιστα με εχει εντυπωσιασει το ρολοι που μπορω να εχω ειδοποιησεις απο google πχ με ενημερωνει για αθλητικα αποτελεσματα καιρο ειδησεις χωρις να υπαρχει εφαρμογη στο κινητο. Δεχομαι ειδοποιησεις απο τις εφαρμογες των τραπεζων ακομη και απο παιχνιδια.

Τελικά μου δούλεψε ο συγχρονισμός από όταν άρχισα να χρησιμοποιώ και τη μαμα εφαρμογή e-mail της Samsung. Με την εφαρμογή του gmail μου συγχρόνιζε οποτε ήθελε.

Τώρα που έλυσα αυτό το θέμα χαίρομαι πολύ περισσότερο το ρολόι.

Για τρέξιμο ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε παιδιά; Εγω κατέβασα το endomondo αλλά δεν εχω προλάβει ακόμα να το χρησιμοποιήσω. Το έχει κάνει κανένας χρήση να μου πει εντυπώσεις; Γενικά υπάρχει κάποια απο τις εφαρμογές που ειναι για τρεξιμο που να μπορείς να τη χρησιμοποιησεις και να τρέξεις έχοντας μόνο το ρολόι πανω σου και οχι και το κινητό; Δηλαδή να ανοίγεις το gps του ρολογιού και να καταγράφει τη διαδρομή χωρίς να πρέπει να εχεις και το κινητό πανω σου.

Κατέβασα και τη strava αλλά οταν την ανοιγω στο ρολόι μου ζητάει ενα 4ψηφιο κωδικο τον οποίο δε μου βγάζει οταν την κατεβάζω και στο κινητο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου δούλεψε ο συγχρονισμός από όταν άρχισα να χρησιμοποιώ και τη μαμα εφαρμογή e-mail της Samsung. Με την εφαρμογή του gmail μου συγχρόνιζε οποτε ήθελε.

Τώρα που έλυσα αυτό το θέμα χαίρομαι πολύ περισσότερο το ρολόι.

Για τρέξιμο ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε παιδιά; Εγω κατέβασα το endomondo αλλά δεν εχω προλάβει ακόμα να το χρησιμοποιήσω. Το έχει κάνει κανένας χρήση να μου πει εντυπώσεις; Γενικά υπάρχει κάποια απο τις εφαρμογές που ειναι για τρεξιμο που να μπορείς να τη χρησιμοποιησεις και να τρέξεις έχοντας μόνο το ρολόι πανω σου και οχι και το κινητό; Δηλαδή να ανοίγεις το gps του ρολογιού και να καταγράφει τη διαδρομή χωρίς να πρέπει να εχεις και το κινητό πανω σου.

Κατέβασα και τη strava αλλά οταν την ανοιγω στο ρολόι μου ζητάει ενα 4ψηφιο κωδικο τον οποίο δε μου βγάζει οταν την κατεβάζω και στο κινητο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για το strava πρεπει να πας εδω https://samsung.strava.com/ για να σου δωσει τον αριθμο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Όταν απαντάω μια κλήση από το ρολόι μιλάω από το κινητό ή το bluetooth που έχω συνδεδεμένο. Πώς γίνεται όταν θέλω να απαντήσω και να μιλήσω από το ρολόι;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει συνδεθεί με bt ακουστικό δεν μπορείς να μιλήσεις από το ρολόι. Το κάνει προωθηση στο ασύρματο ακουστικό. Μόνο αν είναι συνδεδεμένα τηλέφωνο και ρολόι μόνο γίνεται εναλλαγή.

 

Εγώ συνεχίζω να έχω αμφιβολίες για την μπαταρία του . Θυμήθηκα γιατί είχα κλειστό το Samsung health... 983e11331dcf024021debfdab338ba8d.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι γενικά δεν έχουν παρουσιαστεί θέματα με τη μπαταρία του ρολογιού. Ουσιαστικά απ'όλους τους κατόχους που γράφουμε εδώ είσαι ο μοναδικός με θέμα.

Αν και οι 12 ώρες που απομένουν με 16% μπαταρία που φαίνονται υπερβολικά καλά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει συνδεθεί με bt ακουστικό δεν μπορείς να μιλήσεις από το ρολόι. Το κάνει προωθηση στο ασύρματο ακουστικό. Μόνο αν είναι συνδεδεμένα τηλέφωνο και ρολόι μόνο γίνεται εναλλαγή.

 

Εγώ συνεχίζω να έχω αμφιβολίες για την μπαταρία του . Θυμήθηκα γιατί είχα κλειστό το Samsung health... 983e11331dcf024021debfdab338ba8d.jpg

Καλύτερα να πας μια βόλτα από το service φίλε μου.

Είναι πραγματικά κρίμα να έχεις τέτοια νούμερα με το συγκεκριμένο ρολόι.

Εγώ αυτή τη στιγμή έκλεισα την πρώτη μέρα με 91% μπαταρία.cbd7bed44ceb30c8b4f3a72d43ac6d19.jpg

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια αντιπαράθεση με το δικό μου 91% από το πρωί. 84c59e2beb0d8882487a7530faf0464f.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μια αντιπαράθεση με το δικό μου 91% από το πρωί. 84c59e2beb0d8882487a7530faf0464f.jpg

 

Και μετά τόσο χάνει, περίπου 2% την ώρα στην αρχή μέχρι το 80%. Ωστόσο μετά χωρίς να αλλάξω συμπεριφορά, κρατάει για τέσσερις μέρες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...