Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο σας βγάζει με AOD ανοιχτή;

 

Εμένα μόνος μέρες το πολύ....έτσι είναι και σε σας;

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα να αλλάξω κανένα ρολόι καθώς με ικανοποιούσε αυτό που είχα, αλλά δεν ανέχομαι να φοράω κατι που έχω ΠΛΗΡΩΣΕΙ και να είναι ελαττωματικό. Αν μπορεί κάποιος να ζήσει με αυτό, με γεια του με χαρά του. Αντι να κραξουμε, που δεν τα έχει κάνει ανάκληση και λεμε ότι υπάρχει ένας τρόπος να λυθεί το πρόβλημα, υπάρχουν κάποιοι καταναλωτές(;) που ωθούν το κόσμο να κρατήσει το ελαττωματικό προϊόν. Άβυσσος..!

Με λίγα λόγια όταν αγοράζω ένα προϊόν θέλω να δουλεύει για αυτό που βγήκε στην αγορά, αν οχι τότε υπάρχει πρόβλημα. Τα δικαιώματα μου και τις υποχρεώσεις μου σαν καταναλωτης τα γνωρίζω πολύ καλά.

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

 

+1 από εμενα. Έτσι ακριβώς κανω και εγω και τωρα εχω καινουριο ρολοι με εγγύηση 2 χρονια μεσα από την Samsung. Αν κανει νερα και το 3 θα ξανακάνω τις ίδιες ενέργειες. BTW σπάνια χρησιμοποιουσα βαρομετρα κλπ αλλα ειναι κάτι που πλήρωσα και απαιτώ να λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

+1 από εμενα. Έτσι ακριβώς κανω και εγω και τωρα εχω καινουριο ρολοι με εγγύηση 2 χρονια μεσα από την Samsung. Αν κανει νερα και το 3 θα ξανακάνω τις ίδιες ενέργειες. BTW σπάνια χρησιμοποιουσα βαρομετρα κλπ αλλα ειναι κάτι που πλήρωσα και απαιτώ να λειτουργεί.

 

Εμένα και του φίλου μου μας δουλεύει και το βαρόμετρο και οι όροφοι άψογα.. και σε πολλούς αλλού φαντάζομαι για να μην εχει γίνει πουθενα μεγάλο θέμα για το βαρόμετρο (βέβαια μπορεί και να μην το έχειν προσέξει κάνεις γιατί το 95% του κόσμου δεν ξέρει σε τι χρησιμεύει...εγω εκατσα και διάβασα ολόκληρο άρθρο για να μάθω τα βασικά που παλι τα ξέχασα αχαχχα).

Καλό είναι να μην αφήνουμε τις εταιρίες να μας πλασάρουν ότι ελαττωματικό - πρωτοποριακό τους έρθει χωρίς να το έχουν τεστάρει καλά πρώτα ότι δεν χαλάει. ΑΠΌ ΤΗΝ ΆΛΛΗ ΟΜΩΣ και το γράφω με κεφαλαία για να το αντιληφθούμε βγάλανε το active 2 με πιεσόμετρο ΧΩΡΙΣ να το έχει καν (με την υπόσχεση ότι θα το πάρει στο μέλλον). Ε τι ψάχνουμε τώρα. Σε άλλα ρολόγια μετράει βήματα ενώ είσαι μέσα στο αμάξι... είμαστε ακόμα beta tester και δίνουμε απο 250€.

Αυτοι που έδωσαν 350-400 για ένα smart watch RIP. (δεν αναφέρομαι στους Apple users γιατί αυτοί έχουν χρήματα δεν τους φοβάμαι) :P

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Εμένα και του φίλου μου μας δουλεύει και το βαρόμετρο και οι όροφοι άψογα.. και σε πολλούς αλλού φαντάζομαι για να μην εχει γίνει πουθενα μεγάλο θέμα για το βαρόμετρο (βέβαια μπορεί και να μην το έχειν προσέξει κάνεις γιατί το 95% του κόσμου δεν ξέρει σε τι χρησιμεύει...εγω εκατσα και διάβασα ολόκληρο άρθρο για να μάθω τα βασικά που παλι τα ξέχασα αχαχχα).

Καλό είναι να μην αφήνουμε τις εταιρίες να μας πλασάρουν ότι ελαττωματικό - πρωτοποριακό τους έρθει χωρίς να το έχουν τεστάρει καλά πρώτα ότι δεν χαλάει. ΑΠΌ ΤΗΝ ΆΛΛΗ ΟΜΩΣ και το γράφω με κεφαλαία για να το αντιληφθούμε βγάλανε το active 2 με πιεσόμετρο ΧΩΡΙΣ να το έχει καν (με την υπόσχεση ότι θα το πάρει στο μέλλον). Ε τι ψάχνουμε τώρα. Σε άλλα ρολόγια μετράει βήματα ενώ είσαι μέσα στο αμάξι... είμαστε ακόμα beta tester και δίνουμε απο 250€.

Αυτοι που έδωσαν 350-400 για ένα smart watch RIP. (δεν αναφέρομαι στους Apple users γιατί αυτοί έχουν χρήματα δεν τους φοβάμαι) :P

 

Έτσι είναι και εμένα και του φίλου μου του Θάνου δουλεύουν όλα άψογα !! Το θέμα είναι θα δώσει και καμιά αναβάθμιση γιατί αραχνιάσμαμε (όχι ότι το έχει και ανάγκη ιδιαίτερα) η μπα ?? :blink:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Πηρα από smartec πίσω το ρολόι μου ,στο οποίο μου είπαν ότι άλλαξαν πλακέτα και πίσω καπάκι λόγω προβληματικού αισθητήρα πίεσης.Παρ όλα αυτά το ρολοι δεν άλλαξε σειριακό αριθμό ,και μάλιστα επειδή μάλλον είναι παραεισαγωγης με αρχική γλώσσα μάλλον τσέχικα...κατά την σύζευξη του ρολογιού μαζί με το κινητό ...πάλι είχε γυρίσει σε τσέχικα !Είναι λογικά όλα αυτά ,δεδομένου της αλλαγής πλακέτας ;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Πηρα από smartec πίσω το ρολόι μου ,στο οποίο μου είπαν ότι άλλαξαν πλακέτα και πίσω καπάκι λόγω προβληματικού αισθητήρα πίεσης.Παρ όλα αυτά το ρολοι δεν άλλαξε σειριακό αριθμό ,και μάλιστα επειδή μάλλον είναι παραεισαγωγης με αρχική γλώσσα μάλλον τσέχικα...κατά την σύζευξη του ρολογιού μαζί με το κινητό ...πάλι είχε γυρίσει σε τσέχικα !Είναι λογικά όλα αυτά ,δεδομένου της αλλαγής πλακέτας ;;

Το ίδιο έχει συμβεί και σε μένα 2 φορές. Και μάλιστα τσέχικα. Τώρα αν ρωτάς πως πράγματι άλλαξαν την πλακέτα, δεν ξέρω να απαντήσω. Παντως ο αισθητήρας πίεσης δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Πηρα από smartec πίσω το ρολόι μου ,στο οποίο μου είπαν ότι άλλαξαν πλακέτα και πίσω καπάκι λόγω προβληματικού αισθητήρα πίεσης.Παρ όλα αυτά το ρολοι δεν άλλαξε σειριακό αριθμό ,και μάλιστα επειδή μάλλον είναι παραεισαγωγης με αρχική γλώσσα μάλλον τσέχικα...κατά την σύζευξη του ρολογιού μαζί με το κινητό ...πάλι είχε γυρίσει σε τσέχικα !Είναι λογικά όλα αυτά ,δεδομένου της αλλαγής πλακέτας ;;

 

Αμα σου είχαν αλλάξει καπάκι θα έπρεπε να έχεις άλλο S/N όχι το παλιό σου... για την γλώσσα ναι σε πετάει πάλι στην αρχική μαμά που είχε το ρολόι από την χώρα προέλευσης.

Δες το καπάκι μήπως είναι το παλιό σου και δεν το άλλαξαν.. κοίτα για καμιά μικρογρατζουνια.

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Screen-20200930-102058.png

 

Το ρολογάκι έχει θέμα, το έχουμε πει, το έχουμε ξανά πει, έχουμε πάει όλοι από τη smartec δύο και τρεις φορές...

Εμένα μου δώσανε καινούριο μετά από 3 επισκευές, σε 2 μήνες κλείνει χρόνο το καινούριο, είμαι 5 μέτρα από τη επιφάνεια της θάλασσας και παίρνω τις παραπάνω τιμές... Μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου είχαν αλλάξει καπάκι θα έπρεπε να έχεις άλλο S/N όχι το παλιό σου... για την γλώσσα ναι σε πετάει πάλι στην αρχική μαμά που είχε το ρολόι από την χώρα προέλευσης.

Δες το καπάκι μήπως είναι το παλιό σου και δεν το άλλαξαν.. κοίτα για καμιά μικρογρατζουνια.

 

To S/N παραμένει το ίδιο και επειδή δεν τον αναγράφει το καινούργιο καπάκι, σου δίνουν σε έντυπη μορφή το S/N

Link to comment
Share on other sites

Screen-20200930-102058.png

 

Το ρολογάκι έχει θέμα, το έχουμε πει, το έχουμε ξανά πει, έχουμε πάει όλοι από τη smartec δύο και τρεις φορές...

Εμένα μου δώσανε καινούριο μετά από 3 επισκευές, σε 2 μήνες κλείνει χρόνο το καινούριο, είμαι 5 μέτρα από τη επιφάνεια της θάλασσας και παίρνω τις παραπάνω τιμές... Μια χαρά

Καλιμπραρισμα κανεις; Μια χαρα δουλευει το βαρομετρο σου. Αν ειχε προβλημα θα εβλεπες μια μαυρη οθονη χωρις γραφημα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

To S/N παραμένει το ίδιο και επειδή δεν τον αναγράφει το καινούργιο καπάκι, σου δίνουν σε έντυπη μορφή το S/N

 

Ο φίλος από πάνω λέει ότι το Καπάκι έχει το ίδιο S/N άρα κάτι δεν πάει καλά. Ή δεν θυμάται το παλιό και μπερδεύεται ή δεν του άλλαξαν καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος από πάνω λέει ότι το Καπάκι έχει το ίδιο S/N άρα κάτι δεν πάει καλά. Ή δεν θυμάται το παλιό και μπερδεύεται ή δεν του άλλαξαν καπάκι.

Εγώ νομίζω ότι μας λέει ότι είδε το S/N στο menu του ρολογιού ή στο χαρτί που του έδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι μας λέει ότι είδε το S/N στο menu του ρολογιού ή στο χαρτί που του έδωσαν.

 

Αυτό για το menu υποψιάζομαι και εγώ... όταν δει τα μνμ θα μας ακριβώς τι εννοούσε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι δυστυχώς. Το δικό μου περνούσε και το pass στο μενού αλλά έδειχνε μείον 13 ,ότι ήθελε. Το πήγα smartec και το είδαν. Άλλαξαν φυσικά καπάκι και μητρική δίνοντας μου και σε χαρτί το νέο αριθμό και το έφτιαξαν. Τώρα δείχνει κανονικά. Το θέμα είναι ότι έφτιαξε και κάτι άλλο που με την αναβάθμιση που έγινε δε λειτουργούσε κανονικά από την αρχή. Όταν έκλεινα τηλέφωνο ή ρολόι μετά, μέσω wifi, για να έχω ειδοποιήσεις και κλήσεις έπρεπε να κάνω κατάργηση του ρολογιού στο τηλέφωνο και γενικά από την αρχή τη διαδικασία. Τώρα είναι εντάξει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το βαρόμετρο θέλει καλιμπραρισμα πριν την χρήση . Καλό είναι να γίνεται χειροκίνητα σε κάποιο γνωστό υψόμετρο. Εγώ το κανω στο σπίτι μου . Από εκεί και πέρα δουλεύει σωστά . Με γράφημα και όλα . Μετά από δύο τρεις εβδομάδες θα αρχίσει να δείχνει λάθος , καθώς δεν έχει πραγματικό αλτιμετρο αλλά μόνο βαρόμετρο . Και η αλλαγές στην θερμοκρασία επιρρεαζουν τις ενδείξεις στο υψόμετρο . Εκει θες πάλι καλιμπραρισμα αλλιώς βλέπεις πάλι λάθος υψόμετρα , ακόμη και μείον . Στο λέει κάποιος που πήγε 5 φορές για το πρόβλημα στο σέρβις και τώρα λειτουργεί εδώ και ένα χρονο ο σωστά . Αν είχε πραγματικά σφάλμα , δεν θα έβλεπες καν μέτρηση και γράφημα και στο τεστ μόνο fail . Η λάθος ενδειξη δεν είναι σφάλμα . Ακόμη και εξειδικευμένα ορειβατικά ρολόγια θέλουν καλιμπραρισμα .

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !Σχετικά με serial number και πριν και μετά την επισκευή το τσεκαρα μέσα από την εφαρμογή...Αν δεν κάνω λάθος όμως στο καπάκι γράφει διαφορετικό serial number.Το θέμα είναι ότι δεν θα έπρεπε αυτόματα να αλλάζει ο σειριακός αριθμός μέσα στην εφαρμογή ;Το καπάκι αν και δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος φαίνεται όντως καινούργιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !Σχετικά με serial number και πριν και μετά την επισκευή το τσεκαρα μέσα από την εφαρμογή...Αν δεν κάνω λάθος όμως στο καπάκι γράφει διαφορετικό serial number.Το θέμα είναι ότι δεν θα έπρεπε αυτόματα να αλλάζει ο σειριακός αριθμός μέσα στην εφαρμογή ;Το καπάκι αν και δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος φαίνεται όντως καινούργιο...

 

Όχι το S/N στο λογισμικό δεν αλλάζει ποτέ... απλα σου έχουν δώσει ένα χαρτί που λέει ότι έχεις καινούργιο S/N στο καπάκι λόγο επισκευής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !Σχετικά με serial number και πριν και μετά την επισκευή το τσεκαρα μέσα από την εφαρμογή...Αν δεν κάνω λάθος όμως στο καπάκι γράφει διαφορετικό serial number.Το θέμα είναι ότι δεν θα έπρεπε αυτόματα να αλλάζει ο σειριακός αριθμός μέσα στην εφαρμογή ;Το καπάκι αν και δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος φαίνεται όντως καινούργιο...

 

Επειδή μου το έχω αλλάξει 2 φορές, το καπάκι που βάζουν ΔΕΝ γράφει s/n

Link to comment
Share on other sites

Aξίζει η αγορά του τώρα?:ninja: Εκτός από αυτό με προβληματίζει και η αναξιοπιστία που διαβάζω.

Εν τω μεταξύ σκέφτομαι και Galaxy Active 2.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Aξίζει η αγορά του τώρα?:ninja: Εκτός από αυτό με προβληματίζει και η αναξιοπιστία που διαβάζω.

 

Εν τω μεταξύ σκέφτομαι και Galaxy Active 2.

Αν δεν σε πειράζει το design πήγαινε σε active 2. Καλύτερους αισθητήρες και bluetooth 5.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Aξίζει η αγορά του τώρα?:ninja: Εκτός από αυτό με προβληματίζει και η αναξιοπιστία που διαβάζω.

Εν τω μεταξύ σκέφτομαι και Galaxy Active 2.

 

Αν αξίζει; τζάμπα ειναι στα 160€. Και για 2 χρόνια αν δεν σου μετράει βαρόμετρο και ορόφους σου αλλάζουν πλακέτα.

Εμενα με προβληματίζει η μπαταρία στο active 2... Με το watch φεύγω ΠΣΚ και δεν χρειάζεται να φορτίσω

Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει; τζάμπα ειναι στα 160€. Και για 2 χρόνια αν δεν σου μετράει βαρόμετρο και ορόφους σου αλλάζουν πλακέτα.

 

Εμενα με προβληματίζει η μπαταρία στο active 2... Με το watch φεύγω ΠΣΚ και δεν χρειάζεται να φορτίσω

Κι εμένα με απασχολούσε μέχρι που κατάλαβα ότι είναι πολύ εύκολο να πάρω τον φορτιστή του μαζί και το πρόβλημα λύθηκε.

Κατά τα άλλα ίδια ρολόγια είναι με διαφορετικό design.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με απασχολούσε μέχρι που κατάλαβα ότι είναι πολύ εύκολο να πάρω τον φορτιστή του μαζί και το πρόβλημα λύθηκε.

Κατά τα άλλα ίδια ρολόγια είναι με διαφορετικό design.

 

Και επίσης μια λεπτομέρεια: με γάντια στο μηχανάκι δεν μπορώ να απαντήσω σε κλήση με το active 2 ενώ στο watch απλά περιστρεφω την φυσική στεφάνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

Είμαι κάτοχος ενός watch περίπου μια εβδομάδα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Μέχρι την απόκτηση του watch είχα το frontier το οποίο και έδωσα στην γυναίκα μου. Άρα έχω εμπειρία με αυτήν την σειρά και μιας ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος έκανα την αγορά.

Αφού διάβασα σχεδόν όλο το thread και δεν βρήκα κάτι σχετικό με αυτό που με προβληματίζει θα το αναφέρω και όποιος έχει κάποια συμβουλή θα εκτιμηθεί.

Ένας από τους λόγους που αγόρασα την συγκεκριμένη σειρά ήταν και η καταγραφή των θερμίδων που καταναλώνω. Στο frontier τα πήγαινε εξαιρετικά καλά ( πάντα έχω στο νου πως είναι εκτίμηση και όχι η απόλυτη πραγματικότητα ) οπότε θεωρούσα πως το ίδιο θα γινόταν και με τον διάδοχο. Όμως ύστερα από αρκετές μετρήσεις είδα πως καταγράφει υπερβολικά πολλές θερμίδες σε σχέση με την άσκηση που κάνω.

Παράδειγμα: μια ώρα περπάτημα σε ευθεία απόσταση έχω πάρει μέτρηση από 650 έως 550!!! Δεν χρειάζεται να είσαι ειδικός ή να είχες άλλο μετρητή-ρολόι για να ξέρεις πως αυτές τις τιμές τις πιάνεις με άσκηση τύπου σχοινάκι...μια ώρα ασταμάτητα ε;;;

Σε ηρεμία ή ύπνο μετράει σύμφωνα με τα δεδομένα που έχω δώσει: ηλικία, ύψος, βάρος.

 

Φυσικά και έκανα επαναφορά με τα ίδια όμως αποτελέσματα.

Οι ρυθμίσεις είναι ακριβώς ίδιες με αυτές που είχα στο frontier.

Δεν γίνεται να περπατάω 12 λεπτά και να έχω κάψει 120 θερμίδες...αλλά όταν θα μπεί η άσκηση από αυτόματο εντοπισμό να καίω 55, στο ίδιο δρομολόγιο.

Συμπέρασμα: όλες τις ασκήσεις στην χειροκίνητη έναρξη τις δίνει με μπόνους θερμίδες.

Παίζει λοιπόν να θέλει κάποια άλλη ρύθμιση; ή το στέλνω smartec για έλεγχο;

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά ήθελα να καλύψω όποιες απορίες μπορεί να είχατε.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

Είμαι κάτοχος ενός watch περίπου μια εβδομάδα και χρειάζομαι την βοήθειά σας. Μέχρι την απόκτηση του watch είχα το frontier το οποίο και έδωσα στην γυναίκα μου. Άρα έχω εμπειρία με αυτήν την σειρά και μιας ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος έκανα την αγορά.

Αφού διάβασα σχεδόν όλο το thread και δεν βρήκα κάτι σχετικό με αυτό που με προβληματίζει θα το αναφέρω και όποιος έχει κάποια συμβουλή θα εκτιμηθεί.

Ένας από τους λόγους που αγόρασα την συγκεκριμένη σειρά ήταν και η καταγραφή των θερμίδων που καταναλώνω. Στο frontier τα πήγαινε εξαιρετικά καλά ( πάντα έχω στο νου πως είναι εκτίμηση και όχι η απόλυτη πραγματικότητα ) οπότε θεωρούσα πως το ίδιο θα γινόταν και με τον διάδοχο. Όμως ύστερα από αρκετές μετρήσεις είδα πως καταγράφει υπερβολικά πολλές θερμίδες σε σχέση με την άσκηση που κάνω.

Παράδειγμα: μια ώρα περπάτημα σε ευθεία απόσταση έχω πάρει μέτρηση από 650 έως 550!!! Δεν χρειάζεται να είσαι ειδικός ή να είχες άλλο μετρητή-ρολόι για να ξέρεις πως αυτές τις τιμές τις πιάνεις με άσκηση τύπου σχοινάκι...μια ώρα ασταμάτητα ε;;;

Σε ηρεμία ή ύπνο μετράει σύμφωνα με τα δεδομένα που έχω δώσει: ηλικία, ύψος, βάρος.

 

Φυσικά και έκανα επαναφορά με τα ίδια όμως αποτελέσματα.

Οι ρυθμίσεις είναι ακριβώς ίδιες με αυτές που είχα στο frontier.

Δεν γίνεται να περπατάω 12 λεπτά και να έχω κάψει 120 θερμίδες...αλλά όταν θα μπεί η άσκηση από αυτόματο εντοπισμό να καίω 55, στο ίδιο δρομολόγιο.

Συμπέρασμα: όλες τις ασκήσεις στην χειροκίνητη έναρξη τις δίνει με μπόνους θερμίδες.

Παίζει λοιπόν να θέλει κάποια άλλη ρύθμιση; ή το στέλνω smartec για έλεγχο;

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά ήθελα να καλύψω όποιες απορίες μπορεί να είχατε.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Έχεις πειράξει τη ρύθμιση μέτρησης καρδιακου παλμού και άγχους στο "συνέχεια" απο το default "κάθε 10 λεπτά ηρεμίας";

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ξέρω πως οι παλμοί είναι στο περίπου οπότε δεν έχει νόημα η συνεχής μέτρηση, και επιπλέον η διάρκεια της μπαταρίας θα πάει στα τάρταρα όπως είχε γίνει και με το frontier οταν το είχα τολμήσει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...