Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mπορω να κατεβασω και απο αλλου faces ? ειδα οτι υπαρχει και στο google play , το λεω ετσι ωστε να μην μπαινω στο κοπο να βαζω καρτα και να αγοραζω
Link to comment
Share on other sites

Mπορω να κατεβασω και απο αλλου faces ? ειδα οτι υπαρχει και στο google play , το λεω ετσι ωστε να μην μπαινω στο κοπο να βαζω καρτα και να αγοραζω
Καλή ερώτηση. Δεν λειτουργεί η κάρτα ούτως ή άλλως σε εμένα για αγορά από το galaxy apps . Βγάζει server error
Link to comment
Share on other sites

Καλή ερώτηση. Δεν λειτουργεί η κάρτα ούτως ή άλλως σε εμένα για αγορά από το galaxy apps . Βγάζει server error
Μόνο από το δικό της app store. Το PayPal δουλεύει κανονικά.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει 5 μέρες να καταγράψει στατιστικά ύπνου!Μου βγάζει "no sleep record today". Δεν έχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις.

Τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βάλει στην τελευταία σκάλα και συνεχίζει να λέει καθαρίστε το μετράει οπότε θέλει όταν είμαι εν κίνηση δεν μετράει θέλει να είσαι ακίνητος... Για πέταμα σε αυτό το τομέα... Θα πάρω άλλο λουράκι ως τελευταία λύση
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βάλει στην τελευταία σκάλα και συνεχίζει να λέει καθαρίστε το μετράει οπότε θέλει όταν είμαι εν κίνηση δεν μετράει θέλει να είσαι ακίνητος... Για πέταμα σε αυτό το τομέα... Θα πάρω άλλο λουράκι ως τελευταία λύση
Απο περιέργεια. Δωσε σε καποιον αλλο να φορεσει το ρολοι και να μετρησει παλμους. Αν και εκει εχει θεμα, τοτε εχει προβλημα ο αισθητηρας σου. Αν μετραει κανονικα τοτε ειναι ιδιοτροπο στο χερι σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανεις ασύρματα ακουστικα για μουσική ?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Εγώ δουλεύω Bose soundsport free.

Από τα καλύτερα αν όχι τα καλύτερα true wireless ακουστικά.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για τα creative outlier sports καθώς τα θέλω αφενός για χρήση στο γυμναστήριο και αφετέρου να έχουν λίγο καλώδιο για να τα βγάζω άνετα.

 

Κορυφή τα Bose βέβαια Αλλά και μεγάλο budget.

 

Αναρωτιέμαι αν πριν την αγορά μπορώ να βρω κάποια λίστα συμβατότητας με το ρολόι.

 

Εσένα συνδέονται απροβλημάτιστα ;

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος κάτοχος και εγώ. Πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα για την χρήση που το ήθελα. Από τις 28 που το έχω ήρθε η ώρα της πρώτης φόρτισης σήμερα. Έχω 19% τώρα και το βράδυ θα μπει για φόρτιση. Σε τι ποσοστό είναι "καλό" να το βάζουμε για φόρτιση για την πιο μακροχρόνια ζωή της μπαταρίας; Όταν φτάνει στο 100% είναι καλύτερο να το βγάζουμε ή και να μείνει όλο το βράδυ παράδειγμα δεν πειράζει (για συνεχόμενες φορές όχι μια δυο φορές). Υποθέτω ότι δεν υπάρχει ιδανικό όπως στα κινητά σωστά; Σε ότι ποσοστό θέλουμε το βάζουμε σε ότι θέλουμε το βγάζουμε ή έχει άλλο τύπο μπαταρίας από τα κινητά;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιος κάτοχος και εγώ. Πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα για την χρήση που το ήθελα. Από τις 28 που το έχω ήρθε η ώρα της πρώτης φόρτισης σήμερα. Έχω 19% τώρα και το βράδυ θα μπει για φόρτιση. Σε τι ποσοστό είναι "καλό" να το βάζουμε για φόρτιση για την πιο μακροχρόνια ζωή της μπαταρίας; Όταν φτάνει στο 100% είναι καλύτερο να το βγάζουμε ή και να μείνει όλο το βράδυ παράδειγμα δεν πειράζει (για συνεχόμενες φορές όχι μια δυο φορές). Υποθέτω ότι δεν υπάρχει ιδανικό όπως στα κινητά σωστά; Σε ότι ποσοστό θέλουμε το βάζουμε σε ότι θέλουμε το βγάζουμε ή έχει άλλο τύπο μπαταρίας από τα κινητά;

 

 

Μην ασχολείσαι με τέτοια θέματα.

Όποτε θέλεις φορτίζεις και για όσο θέλεις.

Ειδικά όταν μιλάμε για συσκευή που θα φορτίζει μια φορά στο 5ημερο ας πούμε, μέσα σε 1 χρόνο θα έχεις όσους κύκλους κάνεις στο κινητό σε 2-3 μήνες..

 

 

Ενδιαφέρομαι για τα creative outlier sports καθώς τα θέλω αφενός για χρήση στο γυμναστήριο και αφετέρου να έχουν λίγο καλώδιο για να τα βγάζω άνετα.

 

Κορυφή τα Bose βέβαια Αλλά και μεγάλο budget.

 

Αναρωτιέμαι αν πριν την αγορά μπορώ να βρω κάποια λίστα συμβατότητας με το ρολόι.

 

Εσένα συνδέονται απροβλημάτιστα ;

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κανένα πρόβλημα με την σύνδεση. Το ίδιο και με τα airpods.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά. Υπάρχουν 2 εκδόσεις από τις οποίες μόνο η μία υποστηρίζει esim?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά. Υπάρχουν 2 εκδόσεις από τις οποίες μόνο η μία υποστηρίζει esim?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι. Η e-sim μόλις ήρθε Ελλάδα. Εχουν μια διαφορά περίπου 100€ στην τιμή με τις αντίστοιχες απλές εκδόσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Έχει συναντήσει κάνεις πρόβλημα με το μικρόφωνο; Πολύ συχνά όταν μιλάω (όχι πάντα), διαμαρτυρονται ότι ακούγομαι ελάχιστα, σαν να έχω καλύψει το μικρόφωνο (το οποίο δεν έχω κάνει φυσικά). Ακόμα και στην ίδια κλήση, υπάρχουν στιγμές που ακούγομαι κανονικά και άλλες όχι
Link to comment
Share on other sites

Έχει συναντήσει κάνεις πρόβλημα με το μικρόφωνο; Πολύ συχνά όταν μιλάω (όχι πάντα), διαμαρτυρονται ότι ακούγομαι ελάχιστα, σαν να έχω καλύψει το μικρόφωνο (το οποίο δεν έχω κάνει φυσικά). Ακόμα και στην ίδια κλήση, υπάρχουν στιγμές που ακούγομαι κανονικά και άλλες όχι
Όχι, όλα καλά εδώ. Μάλιστα είναι τόσο καλή η ποιότητα του ηχού που πολλοί νομίζουν ότι τους μιλώ από το τηλέφωνο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με κοιταγαν οι τριγυρω σαν εξωγήινη μια φορά που χρειάστηκε να μιλήσω μέσα σε κατάστημα :p

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με κοιταγαν οι τριγυρω σαν εξωγήινη μια φορά που χρειάστηκε να μιλήσω μέσα σε κατάστημα :p

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ιδιο κ εμενα.

Λες και ειμαι του FBI και μιλαω στο μανικετόκουμπο :-)

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Με τη χωρητικότητα τι στο καλό συμβαίνει;Βλέπω ότι έχω 1GB ελεύθερο και όταν πάω να κάνω update στο Here WeGo μου βγάζει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος!Δεν έχω άλλη εφαρμογή εγκατεστημένη
Link to comment
Share on other sites

Με τη χωρητικότητα τι στο καλό συμβαίνει;Βλέπω ότι έχω 1GB ελεύθερο και όταν πάω να κάνω update στο Here WeGo μου βγάζει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος!Δεν έχω άλλη εφαρμογή εγκατεστημένη
Επανεκκίνηση κινητό και ρολόι. Μου το έχει κάνει και σε watchface μερικών kb

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση κινητό και ρολόι. Μου το έχει κάνει και σε watchface μερικών kb

 

Ευχαριστώ! Μετά από restart και των δύο ολοκληρώθηκε το update.

Τρώει γενικά κολλήματα το software. Δοκίμασα να απενεργοποιήσω το "καταγραφή REM" στις ρυθμίσεις του ύπνου και μου κατέγραψε κανονικά πότε κοιμήθηκα και πότε ξύπνησα χωρίς περαιτέρω ανάλυση. Αν έχω ενεργοποιημένη τη ρύθμιση REM δεν μου μετράει καθόλου ύπνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχουμε κανέναν που να δουλεύει το ρολόι με Huawei p20 pro να μας λύσει μια απορία;;

 

Πες την, τιιιι πρόβλημα υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Πες την, τιιιι πρόβλημα υπάρχει?

 

Ένας φίλος έχει το ρολόι και το δουλεύει με το εν λόγο κινητό και δεν του έρχονται οι κλήσεις στο Ρολόι.Δεν χτυπάει καθόλου όταν τον παίρνουν τηλέφωνο. Επίσης όταν κάνει κλήση από το ρολόι του λέει ελέγξτε στο τηλέφωνό. Από ειδοποιήσεις μηνυμάτων του έρχονται κανονικά. Τι έχει κάνει λάθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...