Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά είναι bug, το ίδιο έχω και εγώ στο P20 pro από το emui 9 και μετά. Δεν συμβαίνει πολύ συχνά, αλλά όταν συμβαίνει είναι περίπου όπως το περιγράφεις.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Σήμερα έκατσα και το παρατήρησα λεπτομερώς.

Χτυπά μια φορά παραπάνω από τον αριθμό των εισερχομένων μηνυμάτων. Αν δηλαδή έχω 4 εισερχόμενα, χτυπά 5 φορές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

  • 2 weeks later...
Καλημερα σε όλους. Εχθές τελικά μου ήρθε η μικρή αναβάθμιση αλλά δεν είδα καμιά διαφορά. Έγραψε ότι διορθωνει τη μπαταρία το AR της κάμερας κάτι στο πληκτρολόγιο και στην εμφάνιση ώρας τα οποία σε εμένα δούλευαν σωστα
Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση εχει δηλαδη το κινητο σου τωρα; Σε εμενα εχει την 9.1.0.219. Για ριξε μια ματια και πες μας.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω την 234 και έρχεται σιγά σιγά σε όλους απλά όπως γράφω δεν είδα διάφορες.απο ότι διαβάζω σε ξένο forum είναι για κάποιους που είχαν θέματα μετα την 9.1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η αντροιντ 10 θα υποστηριζει aod λειτουργια;

 

Το always on display ειναι κατι που βαζουν μονο στις amoled, oled οθονες λόγω της φυσης της οθονης.

 

Αν ρωτας για το Honor 8x,όχι, δεν θα παρει ποτε aod, εχει LCD οθονη.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κολλάει λιγότερο το messenger

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z01KD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το messenger κολλάει γιατί είναι από μόνο του προβληματικό σαν εφαρμογή. Δεν φταιει πουθενά το κινητό σε αυτό

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλες συσκευές δεν κολλάει τοσο

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z01KD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα, πάντως, η αναβάθμιση δημιούργησε προβλήματα στην εφαρμογή των e-mails.

Πέραν του θέματος με τις ειδοποιήσεις, που είχα γράψει παραπάνω, τρώει σκαλωματα και ενίοτε κολλάει και δεν μπορεί να ανοίξει τα e-mails.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, πάντως, η αναβάθμιση δημιούργησε προβλήματα στην εφαρμογή των e-mails.

Πέραν του θέματος με τις ειδοποιήσεις, που είχα γράψει παραπάνω, τρώει σκαλωματα και ενίοτε κολλάει και δεν μπορεί να ανοίξει τα e-mails.

 

Εμένα από την προηγούμενη αναβάθμιση σε 9.0.1 αλλά και τώρα με την 9.1 η εφαρμογή email δουλεύει μεν κανονικά σε outlook λογαριασμό και έρχονται και τα νέα email αλλά μαζί έρχονται και παλιότερα που τα έχω διαγράψει μέσω της εφαρμογής. Μόνο αν μπω από τον υπολογιστή και διαγράψω οριστικά τα μηνύματα δεν μου ξαναεμφανίζονται.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανεις γνωριζει τι γινεται με το 9x ?? Θα υπαρξει global εκδοση? θα ερθει ελλαδα?
Επειδή κι εγω ενδιαφέρομαι, ειχα ρωτησει πριν 2 εβδομάδες στο επίσημο account της Honor αν όντως θα κυκλοφορήσουν τέλη Νοεμβρίου όπως ανέφεραν δημοσιεύματα. Ενω τον ρωτησα και για τα δυο (9X & 9X Pro) μου εκανε εντύπωση πως αυτός/η ανέφερε χαρακτηριστικά μονο το 9X, επιβεβαιώνοντας πάντως οτι το περιμένουμε τελη Νοέμβρη Ελλάδα. Πιθανολογώ οτι θα ερθει ενα μοντελο, οχι το Pro και θα εχει και το fingerprint scanner στην πλάτη και οχι στα πλάγια. Υπάρχουν και φημες πάντως οτι μπορεί να μην εχει Google Play Services.

 

Στάλθηκε από το HRY-LX1T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρις GAAPS δεν αξιζει

Υπαρχουν πια δεκαδες εταιρειες με κινητα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα από την προηγούμενη αναβάθμιση σε 9.0.1 αλλά και τώρα με την 9.1 η εφαρμογή email δουλεύει μεν κανονικά σε outlook λογαριασμό και έρχονται και τα νέα email αλλά μαζί έρχονται και παλιότερα που τα έχω διαγράψει μέσω της εφαρμογής. Μόνο αν μπω από τον υπολογιστή και διαγράψω οριστικά τα μηνύματα δεν μου ξαναεμφανίζονται.

 

Τον έχεις ορίσει ως exchange εταιρικό λογαριασμό;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στην έκδοση 9.1.0.234, έχει παρατηρήσει κανείς αν έχει χαθεί η δυνατότητα του κλειδώματος οθόνης με μοτίβο;
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου, που είχα από πριν μοτίβο, δουλεύει κανονικά.

 

Άσχετο...

Προτάσεις για tempered glass είτε από εδώ είτε από Κίνα;

Πήρα ένα από aliexpress, από αυτά τα οποία έχουν μαύρο περίγραμμα, αλλά δυστυχώς δεν ειναι ακριβώς στο μέγεθος της οθόνης, με αποτέλεσμα να καλυπτει μέρος αυτής περιμετρικά...

Τα forever που πουλάει το e-shop αξίζουν;

Edited by nikkal
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν μπόρεσα να κατεβάσω την διπλή (για δυο νούμερα) δίδυμη εφαρμογή viber .

Την υποστηρίζει το κινητό?

Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν μπόρεσα να κατεβάσω την διπλή (για δυο νούμερα)εφαρμογή viber .

Την υποστηρίζει το κινητό?

 

Υπαρχει αλλη εφαρμογη για το viber για δικαρτο;;;

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου, που είχα από πριν μοτίβο, δουλεύει κανονικά.

 

Άσχετο...

Προτάσεις για tempered glass είτε από εδώ είτε από Κίνα;

Πήρα ένα από aliexpress, από αυτά τα οποία έχουν μαύρο περίγραμμα, αλλά δυστυχώς δεν ειναι ακριβώς στο μέγεθος της οθόνης, με αποτέλεσμα να καλυπτει μέρος αυτής περιμετρικά...

Τα forever που πουλάει το e-shop αξίζουν;

Και στο προηγουμενο κινητο μου αλλα κ σε αυτο, tempered glass της nilkin εβαζα και βαζω. Απο aliexpress τα πηρα. Δυο φορες που χρειαστηκαν να τα βγαλουν τα λεφτα τους τα εβγαλαν. Ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη τους σε σχεση με τα φθηνα, αλλα εχω διαβασει καλα σχολια για τα τζαμακια της εταιριας.

Link to comment
Share on other sites

Και στο προηγουμενο κινητο μου αλλα κ σε αυτο, tempered glass της nilkin εβαζα και βαζω. Απο aliexpress τα πηρα. Δυο φορες που χρειαστηκαν να τα βγαλουν τα λεφτα τους τα εβγαλαν. Ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη τους σε σχεση με τα φθηνα, αλλα εχω διαβασει καλα σχολια για τα τζαμακια της εταιριας.

 

Αυτό πού πήρες εφαρμόζει από άκρη σε άκρη της οθόνης; Έχεις κάποιο ενδεικτικό link;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...