Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,

νεος κατοχος και εγω.

Ενα πραγματακι δεν εχω βρει, πως φαινεται το % της μπαταριας επανω δεξια.

Μηπως δεν εχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

νεος κατοχος και εγω.

Ενα πραγματακι δεν εχω βρει, πως φαινεται το % της μπαταριας επανω δεξια.

Μηπως δεν εχει?

Συντομα θα εχει.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιο screenshot να δούμε πως φαίνεται το ποσοστό και οι ειδοποιήσεις στην μπάρα με το miui 10?
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα! Παρήγγειλα το poco στα 260 από κινα μεριά, με priority direct mail, απλά έχει παιχτεί μια βλακεια στα στοιχεία παράδοσης. Ενώ η διεύθυνση, τκ, πόλη και το τηλ είναι σωστά, έχει μπει εκ παραδρομής σαν περιφέρεια η central Greece αντί για Θεσσαλία που είναι το σωστό.. Να ανησυχώ για τυχόν μη παράδοση; πρώτη φορά παίρνω από κινα κινητό, εξου και η αφελής απορία μου..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα! Παρήγγειλα το poco στα 260 από κινα μεριά, με priority direct mail, απλά έχει παιχτεί μια βλακεια στα στοιχεία παράδοσης. Ενώ η διεύθυνση, τκ, πόλη και το τηλ είναι σωστά, έχει μπει εκ παραδρομής σαν περιφέρεια η central Greece αντί για Θεσσαλία που είναι το σωστό.. Να ανησυχώ για τυχόν μη παράδοση; πρώτη φορά παίρνω από κινα κινητό, εξου και η αφελής απορία μου..

Εδω αυτα τα θεματα φιλε.:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&highlight=%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82+%CE%B1%CF%80%CE%BF+%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιο screenshot να δούμε πως φαίνεται το ποσοστό και οι ειδοποιήσεις στην μπάρα με το miui 10?

 

8EFUzee.png

 

nuVD6lM.jpg

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το βίντεο αναφέρεται και επιδεικνύεται ένα πρόβλημα με το Poco F1, οι πολύ χαμηλές ταχύτητες μεταφοράς αρχείων μέχρι και η αποτυχία μεταφοράς τους

- από την ενσωματωμένη μνήμη στην SD Card

- από την ενσωματωμένη μνήμη σε εξωτερικό αποθηκευτικό μέσο

(για την ακριβεία επιδεικνύεται μόνο το πρώτο, αλλά αναφέρεται πως ισχύει και το δεύτερο)

 

 

Αντιμετωπίζετε εσείς οι κάτοχοι τέτοιο πρόβλημα;

 

Χαιρετώ την ομήγυρη, Νέος κάτοχος κ εγώ , ακομα το μαθαίνω. Εχω μια ερώτηση απορεία. ο φωτισμός στο αυτόματο μου φαινεται αρκετά σκοτεινός, ειδικά βράδυ. Ειναι κατι γενικό η είμαι εγώ περιέργος?

 

Σε μια δοκιμή είχα ακούσει ότι η αυτόματη ο αισθητήρας και η αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας της οθόνης δεν λειτουργεί τόσο καλά, σίγουρα θέμα λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στο store το 8 κατέβασε το asphalt nitro

 

Καλημέρα, το απόγευμα θα έχω το κινητό,και κάπου διάβασα ότι το Asphalt 8 δεν υπάρχει στο store.. Βασικά είναι ένα από τα δύο παιχνίδια που παίζω... Πως και δεν υπάρχει αυτό το παιχνίδι;;; Μήπως το έχουνε με άλλη ονομασία;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το βίντεο αναφέρεται και επιδεικνύεται ένα πρόβλημα με το Poco F1, οι πολύ χαμηλές ταχύτητες μεταφοράς αρχείων μέχρι και η αποτυχία μεταφοράς τους

- από την ενσωματωμένη μνήμη στην SD Card

- από την ενσωματωμένη μνήμη σε εξωτερικό αποθηκευτικό μέσο

(για την ακριβεία επιδεικνύεται μόνο το πρώτο, αλλά αναφέρεται πως ισχύει και το δεύτερο)

 

 

Αντιμετωπίζετε εσείς οι κάτοχοι τέτοιο πρόβλημα;

 

 

 

Σε μια δοκιμή είχα ακούσει ότι η αυτόματη ο αισθητήρας και η αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας της οθόνης δεν λειτουργεί τόσο καλά, σίγουρα θέμα λογισμικού.

Αν διαβάσεις στα σχόλια θα καταλάβεις τι γίνεται. Δύο έχουν αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα (ο ένας ο youtuber που ανέβασε το βίντεο) και οι δύο με κανάλι στο youtube όπου καλούν όλους να δουν το σχετικό βίντεο.

Ο νοών νοείτω λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το απόγευμα θα έχω το κινητό,και κάπου διάβασα ότι το Asphalt 8 δεν υπάρχει στο store.. Βασικά είναι ένα από τα δύο παιχνίδια που παίζω... Πως και δεν υπάρχει αυτό το παιχνίδι;;; Μήπως το έχουνε με άλλη ονομασία;;;

 

υπάρχει πλέον κανονικά και το 8 και το 9

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα σε MIUI 10 stable final.

Οι φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν λόγω μεγέθους. Προσπαθώ από το κινητό...

Edited by gkal
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα σε MIUI 10 stable final.

Οι φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν λόγω μεγέθους. Προσπαθώ από το κινητό...

 

Δε γίνεται πλέον στο myphone απευθείας. Είτε ανεβάζεις από Tapatalk, είτε ανεβάζεις σε άλλο site και κάνεις share το link εδώ.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα σε MIUI 10 stable final.

Οι φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν λόγω μεγέθους. Προσπαθώ από το κινητό...

 

Κανουμε κανενα κολπο η μονο του ερχεται οταν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

στην τελευταία beta που βγήκε πριν λίγο έχω volte... και δουλεύει κανονικά με cosmote

 

Τρέλανε μας!!! Πολύ σημαντικό!! Πολύ καλύτερη ποιότητα ήχου. Μακάρι να δώσουν και το VoWiFi!!!

Βάλε κανένα screenshot να μας φτιάξεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενημερώθηκα σε MIUI 10 stable final.

Οι φωτογραφίες δεν ανεβαίνουν λόγω μεγέθους. Προσπαθώ από το κινητό...

 

Τίποτα έως τώρα. Για να δούμε.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στην τελευταία beta που βγήκε πριν λίγο έχω volte... και δουλεύει κανονικά με cosmote

Βγήκε για όλους με global beta ; Η μόνο σε εσάς τους testers

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...