Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://piunikaweb.com/2018/10/29/after-poco-f1-pie-update-xiaomi-confirms-android-q-update-as-well/ μέσα Νοεμβρίου Android pie και μετά q .εντάξει αν το δούμε κ αυτό Δεν νομίζω ότι θέλουμε κάτι άλλο
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ήμαρτον με το 4G+ και καλα . Έχει άπειρες σελίδες που γκρινιάζουν οι συγκεκριμένοι για το τίποτα .

Το κινητό είναι τούμπανο , με gcam η κάμερα τα σπάει και σήμα έχω πολύ καλύτερο απο το S7 edge που είχα (4G , wifi ) .

Οσο για ταχύτητα παιχνιδιων και εμπειρία χρήσης , είναι απο τις λίγες φορές που ενθουσιάστικα ξανά με την επιλογή μου παρόλα τα

διάφορα που λέγανε οι γνωστοί - άγνωστοι .

Οθόνη τέλος πολύ καλή , κόντρα ήλιο ίσως να μην δείχνει και τόοοοσο καλά αλλα σε όλες τις άλλες συνθήκες είναι πολύ καλή και παραδόξως μου φαίνεται καθαρότερη απο του S7 .

Οσοι το σκέφτονται ακόμη νομίζω οτι είναι πολυ καλή επιλογή συνολικά και συγκριτικά με τα χρήματα που κοστίζει . :):)

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Εάν εξαιρέσω το ότι έχω χαθεί στις ρυθμίσεις .Άξιζε η μετάβαση από ios. Ναι ίσως μου λείψει το βίντεο του iPhone αλλά το κινητό δεν έχει να ζηλέψει τίποτα. Θα το ήθελα στις 5.5 ιντσες αλλά οκ. Καταπληκτική ταχύτητα ,διαχείριση ενέργειας ,κτλ .Αξίζει και πόσο μάλλον όταν το πήρα με 290 ευρώ 128 GB σφραγιστο από χρήστη που του ήταν δώρο . Οθοναρα πραγματικά !!!
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ήμαρτον με το 4G+ και καλα . Έχει άπειρες σελίδες που γκρινιάζουν οι συγκεκριμένοι για το τίποτα .

Το κινητό είναι τούμπανο , με gcam η κάμερα τα σπάει και σήμα έχω πολύ καλύτερο απο το S7 edge που είχα (4G , wifi ) .

Οσο για ταχύτητα παιχνιδιων και εμπειρία χρήσης , είναι απο τις λίγες φορές που ενθουσιάστικα ξανά με την επιλογή μου παρόλα τα

διάφορα που λέγανε οι γνωστοί - άγνωστοι .

Οθόνη τέλος πολύ καλή , κόντρα ήλιο ίσως να μην δείχνει και τόοοοσο καλά αλλα σε όλες τις άλλες συνθήκες είναι πολύ καλή και παραδόξως μου φαίνεται καθαρότερη απο του S7 .

Οσοι το σκέφτονται ακόμη νομίζω οτι είναι πολυ καλή επιλογή συνολικά και συγκριτικά με τα χρήματα που κοστίζει . :):)

 

φιλε καλησπερα.

Πως σου φαινεται η αλλαγη απο το s7 edge γιατι με αυτο ειμαι και το σκεφτομαι ;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα.

Πως σου φαινεται η αλλαγη απο το s7 edge γιατι με αυτο ειμαι και το σκεφτομαι ;

 

Πολύ καλύτερο απο όλες τις απόψεις (λογικό πέρασαν και 2 χρόνια απο τότε που βγήκε ) .

Παιχνίδια πάρα πολύ καλά σε όλα , κάμερα αρκετά καλή με gcam κομπλέ , οθόνη ωραία , μπαταρία σούπερ , απόκριση - αναβαθμίσεις σουπερ ,

έμεινα υπερευχαριστημένος και έχω και άπλετο χώρο πλεον ( 128 γιγα) + 2 sim . Προχώρα άφοβα !:cool:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα! Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω και εγώ.. Το 64αρι το έχω βρει 260 από κινα μεριά. Θα ήθελα να μου πει κάποιος κάτοχος αν έχει θέματα με τις ειδοποιήσεις, ή οτιδήποτε άλλο τον έχει απασχολήσει σχετικά με το κινητό, για να αποφασίσω την αγορά ή τη μη αγορά.. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούμε για προσθήκη AVATAR για το POCOPHONE F1! Ευχαριστώ

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

Btw , το γνωρίζατε ότι το poco φοραει ακριβώς την ίδια καμερα με το pixel 3 . Οπότε το port του 3 θα κάνει δουλειά γτ λογικά θα βγουν κ αλλά updates της gcam
Link to comment
Share on other sites

Btw , το γνωρίζατε ότι το poco φοραει ακριβώς την ίδια καμερα με το pixel 3 . Οπότε το port του 3 θα κάνει δουλειά γτ λογικά θα βγουν κ αλλά updates της gcam

 

Δεν το ηξερα αυτο...Ωραια...:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με κάποιο τρόπο να αλλάξουμε τα εικονίδια στο poco launcher? Μέσω των θεμάτων δεν μου δίνει καμία επιλογή. Θέλω να βάλω το icon pack του Pixel από το play store.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις κατεβασει και εγκαταστησει τα εικονιδια που θες πηγαινε στις ρυθμισεις και μετα απο εκει στα Themes και θα το βρεις εκει , πατα το και εισαι ετοιμος :D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις χώρα την Ινδία. Θα σου ξεκλειδώσει τα θέματα και το face unlock.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα δεν βγάζει τίποτα. Φαίνεται μόνο τα 3 προεγκατεστημενα και τίποτα άλλο. Καμία επιλογή κανένα μενού.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν γυρίσετε σε Ελλάδα τα ξανά κλειδώνει αλλά το θέμα η τα εικονίδια μένουν. Το Face unlock δουλεύει απίστευτα γρήγορα ακόμα και σε πλήρες σκοτάδι. Για να μείνει όμως πρέπει να το αφήσετε στην Ινδία.
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα Ινδία. Πήγα στις ρυθμίσεις προσαρμογή θέματος εικονίδια αλλά μου βγάζει μόνο τα 3 προεγκατεστημενα εικονίδια.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ανεβάζει τα screenshot. Θα δοκιμάσω αργότερα να δείτε. Edited by whitemen
Επισυνάψεις αρχείων
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το face unlock αλλά παρατήρησα ότι η μπαταρία δεν κρατάει παρά 2 ώρες οθόνη.

Όταν το γύρισα σε περιοχή Ελλάδα, η μπαταρία αψογη. Συμβαίνει σε όλους σαςβαυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δειτε αυτες τις 2 φωτο που εβγαλα προχθες , νομιζω ειναι καταπληκτικες , με το δικο του προγραμμα , οχι με Gcam :):)

 

https://ibb.co/i7NnoL

https://ibb.co/jwup2f

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή βάλτε Γαλλία,αφού ρυθμισετε το θέμα που θέλετε για να γλυτώσετε τις διαφημίσεις στις εφαρμογές τις xiaomi.

Υπάρχει κανονικά face unlock.

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κατεβάσω τό asohalt 8 για νά παίξει το ανηψακι μου καί μου γράφει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή... Τί είναι αυτό?? Γιατί δεν είναι συμβατή??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...