Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά ο τελευταίος poco Launcher φαίνεται κροτίδα.

Τα πάντα ανοίγουν αστραπή.

75fdcea8b5a86c78398d3b73635b6a6e.jpg

 

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Έχει κολλήσει στην 10.2.3.0.Δεν μού βγάζει την 10.3.4.0

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά ο τελευταίος poco Launcher φαίνεται κροτίδα.

Τα πάντα ανοίγουν αστραπή.

75fdcea8b5a86c78398d3b73635b6a6e.jpg

 

Pocophone F1

Πως μπαίνει σε αυτό το υπομενού;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρήκα έχω την 2.6.6.3 εκδοση

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω! και αμα βγαλει καινουργια εκδοση απο που τσεκαρω? ειναι ειδικα για pocofone?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω για οποιον εχει δοκιμασει τη pixel rom για το κινητο μας πως την βρισκει σε σχεση stable official ή eu dev? Αξιζει η μεταβαση? Και αν αξιζει γιατι? Που διαφέρει ή ειναι πανω κατω τα ιδια χωρις αισθητες διαφορές? Η' εχει δοκιμασει και καμια ακομα ρομ καλύτερη? Θα προτιμουσα απαντησεις απο ατομα που εχουν δοκιμασει ήδη τη pixel rom εκτος απο άλλες. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα τον φορτιστή και φορτίζω με σκέτο καλώδιο USB3 από υπολογιστή και κάνει ώρες.... καλές και χρυσές οι μεγάλες μπαταρίες αλλά αν η θύρα σου δίνει 0.5Α η φορτιση κρατά ώρες και ώρες :(
Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασα φθηνα tampered glass απο κινα αλλα δεν εχουν καλη υφη και γεμιζουν δακτυλιες ολη την ωρα αποφασισα να γυρισω σε nilkin καποια αλλη προταση εχουμε?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Έχει κολλήσει στην 10.2.3.0.Δεν μού βγάζει την 10.3.4.0

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως μπαίνει σε αυτό το υπομενού;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρήκα έχω την 2.6.6.3 εκδοση

Πως περνάς τον poco launcher? Εισαι με άλλη ρομ περαν της official?

Link to comment
Share on other sites

Πως περνάς τον poco launcher? Εισαι με άλλη ρομ περαν της official?

Τον poco launcher τον κατεβάζεις από το playstore.

Είναι πράγματι πολύ γρήγορος, ακαριαία δουλεύουν τα πάντα θα έλεγα, πολύ καλή δουλειά και υλοποίηση.

Εγώ τον έχω στο Redmi 5 plus μου και δεν τον αλλάζω με κανέναν!

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα τον φορτιστή και φορτίζω με σκέτο καλώδιο USB3 από υπολογιστή και κάνει ώρες.... καλές και χρυσές οι μεγάλες μπαταρίες αλλά αν η θύρα σου δίνει 0.5Α η φορτιση κρατά ώρες και ώρες :(

Λογικο ειναι αυτο που γραφεις,σο ολες της συσκευες το ιδιο γινεται.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βιάστηκα πριν λίγες μέρες να παραπονεθω για την μπαταρία της κινητάρας. Από 100%- 0%.2.5 μέρες 6:45 οθόνη στη μέση η φωτεινότητα 2 κάρτες σιμ, 2 ώρες ομιλίας. Μπράβο στην xiaomi που μας δίνει την δυνατότητα να αποκτούμε κορυφαία κινητά σε τιμή χώμα.
Link to comment
Share on other sites

Βιάστηκα πριν λίγες μέρες να παραπονεθω για την μπαταρία της κινητάρας. Από 100%- 0%.2.5 μέρες 6:45 οθόνη στη μέση η φωτεινότητα 2 κάρτες σιμ, 2 ώρες ομιλίας. Μπράβο στην xiaomi που μας δίνει την δυνατότητα να αποκτούμε κορυφαία κινητά σε τιμή χώμα.
:D :bow:

 

Jet!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεμείνει με patch ασφαλείας Μαρτίου και φτάσαμε Ιούνιο. Ελπίζω να μην πάρει αναβολή για Ιούλιο το update και να περιέχει διάφορα, μαζί με τη δυνατότητα μονιμων ειδοποιήσεων πάνω αριστερά.
Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση: Από ποιότητα σήματος και κλήσεων τα πάει καλά η συσκευή παρακαλω;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

update check..........:D

MIUI 10 9.5.30, Weekly 1.8G!

 

- update -

"Screenshot.png: Exceeds forum quota by 29,1 KB" sorry...:(

 

System

Optimization: Removed unnecessary sound notifications for DND mode

 

Mi Cloud

Optimization: Improved sync accross multiple devices

Edited by gkal
update
Link to comment
Share on other sites

Ωραία και το 30 global dev αλλά το dark theme ποτέ θα το λάβουμε;

στο note 6 pro της συζύγου ήρθε προχθές και είναι πολύ δυνατό.

Θα απογειώσει το κινητό μας.

 

Επίσης στα τελευταία 3_4 updates η μπαταρία με ίδια χρήση έχει πέσει στις 6-7,5 ώρες από 8+ των παλαιότερων. Και βεβαίως είμαι ευχαριστημένος - παραμένει καταπληκτική επίδοση δεδομένης της χρήσης του κινητού και των πολλών εφαρμογών που χρησιμοποιώ και του Plus ρούτερ του ΟΤΕ στο σπίτι με τα γνωστά θεματάκια.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό update του redmi note 5 πέρα από το android 9, έφερε πανέμορφα εφέ στην επαναφορά από μια εφαρμογή (πχ τηλεφωνο, μηνύματα, κάμερα) στην αρχική οθόνη. Επίσης περιλαμβάνει και dark mode. Άντε, και στα δικά μας.
Link to comment
Share on other sites

Με 9.5.30 EU dev το δακτύλικο αποτύπωμα αργεί να ξεκλειδώσει
Link to comment
Share on other sites

Με 9.5.30 EU dev το δακτύλικο αποτύπωμα αργεί να ξεκλειδώσει

 

Ναι το εχουν αναφερει και αλλοι στο θρεντ εκει. Προσωπικα εχω μεινει ακομα στην 9.4.26. Για μενα τωρα τελευταια οι αναβαθμισεις ειχαν θεματακια οπως χειροτερη διαχειρηση μπαταριας ή το okay google να μη δουλευει και καποια κρασαρισματα εφαρμογων και το widget του καιρου στο at glance της google να μην ανοιγει οταν το πατας. Οποτε θα αφησω να περασει λιγος καιρος για να αναβαθμισω ξανα.

Edited by petrosk93
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχουν αναφερει και αλλοι στο θρεντ εκει. Προσωπικα εχω μεινει ακομα στην 9.4.26. Για μενα τωρα τελευταια οι αναβαθμισεις ειχαν θεματακια οπως χειροτερη διαχειρηση μπαταριας ή το okay google να μη δουλευει και καποια κρασαρισματα εφαρμογων και το widget του καιρου στο at glance της google να μην ανοιγει οταν το πατας. Οποτε θα αφησω να περασει λιγος καιρος για να αναβαθμισω ξανα.
μου το εκανε απο τη προηγουμενη dev αλλα συνεχιζει να το κανει

μου φαινετε θα παω σε 9.5.17

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχουν αναφερει και αλλοι στο θρεντ εκει. Προσωπικα εχω μεινει ακομα στην 9.4.26. Για μενα τωρα τελευταια οι αναβαθμισεις ειχαν θεματακια οπως χειροτερη διαχειρηση μπαταριας ή το okay google να μη δουλευει και καποια κρασαρισματα εφαρμογων και το widget του καιρου στο at glance της google να μην ανοιγει οταν το πατας. Οποτε θα αφησω να περασει λιγος καιρος για να αναβαθμισω ξανα.
μηπως εννοεις 9.4.16 ?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πάνω-κάτω ημερομηνία του update Ιουνίου(stable) που το περιμένουμε εδώ και τόσους μήνες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως μεχρι και την 9.5.17 δεν ειχα θεμα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...