Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω ένα θέμα με το πενάκι νομιζω από οτι παρατήρησα. Ενω παω να γράψω με σβηστή οθόνη τραβιέται λιγο παραπάνω με αποτέλεσμα να γράφω χωρίς διακοπές και κενά σαν υπογραφή ας πουμε συνεχόμενα και να μην διαβάζεται. Μήπως έχει κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ένα θέμα με το πενάκι νομιζω από οτι παρατήρησα. Ενω παω να γράψω με σβηστή οθόνη τραβιέται λιγο παραπάνω με αποτέλεσμα να γράφω χωρίς διακοπές και κενά σαν υπογραφή ας πουμε συνεχόμενα και να μην διαβάζεται. Μήπως έχει κάποια ρύθμιση?

 

Κάνε ένα reset στο πενακι.ίσως να είναι κάποιο κόλλημα

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα reset στο πενακι.ίσως να είναι κάποιο κόλλημα

 

Το εκανα και συνεχιζει το ιδιο , ενω με ανοιχτη οθονη αν παω να γραψω σημειωση γραφει κανονικα οταν παω να γραψω με κλειστη οθονη τραβιεται παραπανω σαν να εχει bug.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε κανέναν το update σε one UI 2.5; Πολυ αργεί... Στο tab s6 μου ηρθε χθες...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε εμένα σήμερα το πρωί, 802ΜΒ, με security 01 Oct 2020. Ως συνήθως, δεν έχω συγκλωνιστεί από τις αλλαγές...

 

Κρίμα πάντως που το κινητό μας δεν θα πάρει Android11/UI 3.0...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Την βοήθεια σας ρε παιδιά...

Το κινητό μου κλείνει αυτόν τον μήνα 2 χρόνια. Είναι η μόνη φορά στα 36 μου και όσο έχω κινητό που το έχω τόσα χρόνια. Συνήθως το άλλαζα στο 6μηνο ή έστω λίγο πριν τον χρόνο. Αυτό όμως το έχω ερωτευθεί και δεν θέλω να το αλλάξω με τίποτα...

Τώρα λοιπόν που λήγει η εγγύηση, τι μπορώ να κάνω για να το κρατήσω σε φόρμα όσο γίνεται παραπάνω;

Θα πάω σίγουρα για μπαταρία ώστε να πληρώσω λιγότερα αλλά τι άλλο μπορώ να κάνω;

Γνώμες....;

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα έληξε πριν κανενα μηνα αλλα δεν ειχα χρόνο να το παω για έλεγχο μπαταρίας στην smartec. Αν το παω τωρα θα εχω χρεωση ή υπάρχει περίπτωση να με καλυψουν;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Την βοήθεια σας ρε παιδιά...

 

Το κινητό μου κλείνει αυτόν τον μήνα 2 χρόνια. Είναι η μόνη φορά στα 36 μου και όσο έχω κινητό που το έχω τόσα χρόνια. Συνήθως το άλλαζα στο 6μηνο ή έστω λίγο πριν τον χρόνο. Αυτό όμως το έχω ερωτευθεί και δεν θέλω να το αλλάξω με τίποτα...

 

Τώρα λοιπόν που λήγει η εγγύηση, τι μπορώ να κάνω για να το κρατήσω σε φόρμα όσο γίνεται παραπάνω;

 

Θα πάω σίγουρα για μπαταρία ώστε να πληρώσω λιγότερα αλλά τι άλλο μπορώ να κάνω;

 

Γνώμες....;

Θα τπ στείλεις για μπαταρία κι έλεγχο στη smartec. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι περισσότερο. Περίπου 30 ευρώ αλλαγή μπαταρίας μαζί με μεμβράνη προστασίας να υπολογίζεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα ηρθε η αναβάθμιση σε αυστριακο!!

Για να δούμε τι εχουν κανει.ελπιζω η μπαταρία να μην χαλάσει.

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση μου κρασάρει ένα smart call οταν ειμαι στις κλήσεις. Το κανει σε κανέναν αλλο; 68cb9cb28b9317ffd16b64c8fc4cf87c.jpg86e3466f5630d40b0cb53349c51d7e96.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα στο δικό μου.

Oλα ok.

Δώσε περισσότερα στοιχεία για την εφαρμογή ή καλύτερα το link μέσα από το play store

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να είναι του συστήματος. Όταν μπαίνω στις κλήσεις κρατάει...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε ενημέρωση ! Κατεβάζω τώρα..

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα τπ στείλεις για μπαταρία κι έλεγχο στη smartec. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι περισσότερο. Περίπου 30 ευρώ αλλαγή μπαταρίας μαζί με μεμβράνη προστασίας να υπολογίζεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακριβώς αυτό έκανα χθες..πολύ επαγγελματίες εκεί! Το πήγα (θα μπορούσα και να περιμένω 1 1/2 ώρα να το πάρω αμέσως), τo έφτιαξαν και το στέλνουν με courier...

Χωρίς εγγύηση στα 60 περίπου με εγγύηση λιγότερα από 30 ευρώ. (μεμβράνη + μπαταρία)

*Έπαθαν σοκ με τις 1500 ενεργές εφαρμογές....κλπ στο reset!

Το τηλ "βάρυνε" (= πιο αργό) με την νέα αναβάθμιση.... ε ρε κάτι ροοτ που έχουν να πέσουν ....μιας και ήταν η τελευταία αναβάθμιση!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να είναι του συστήματος. Όταν μπαίνω στις κλήσεις κρατάει...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το έκανε και σε εμένα. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή και σταμάτησε να κρασαρει

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έκανε και σε εμένα. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή και σταμάτησε να κρασαρει

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δει στις ρυθμίσεις του Wifi (εκεί που δείχνει την ποιότητα του δικτύου) τι ένδειξη εμφανίζεται;

Στο δικό μου έχει με μπλε γράμματα την ένδειξη Samsung.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα μου εκανε και μενα ενηνερωση. Τωρα μου παρουσιαζει ενα εικονιδιο που δεν ξερω τι ειναι. Τι σημαινει και πως μπορω να το απενεργοποιησω? Ευχαριστω. Edited by lefteriskoy
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δει στις ρυθμίσεις του Wifi (εκεί που δείχνει την ποιότητα του δικτύου) τι ένδειξη εμφανίζεται;

Στο δικό μου έχει με μπλε γράμματα την ένδειξη Samsung.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Σε εμένα γράφει Samsung, Google

 

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Βελτιστοποιηση Επαγγελματικου Βιντεο"

Αχαχαχαχχα δεν ξερω ποτε το επανεφεραν (δεν το θυμάμαι να υπαρχει μεχρι την προηγουμενη αναβαθμιση) αλλα ειναι για γελια. Θυμαμαι που το αφαιρεσαν το 19 για να το ξαναφερουν να λενε "ωω τι σου εδωσα εγω, σκ@σ* πελατακο και κολυμπα"

Αν θυμαμαι λαθος διορθωστε με παρακαλω.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω πήρα στη samsung Κηφισιάς για αλλαγή μπαταρίας και μου είπαν 60€.Το τηλ είναι εντός εγγύησης.Πολλά δεν είναι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω πήρα στη samsung Κηφισιάς για αλλαγή μπαταρίας και μου είπαν 60€.Το τηλ είναι εντός εγγύησης.Πολλά δεν είναι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολλά είναι, την προηγούμενη βδομάδα τηλεφώνησα σε επίσημο service της samsung και μου είπαν ότι εντός εγγύησης το κόστος για αλλαγή μπαταρίας και έλεγχο της συσκευής είναι 35€. Εκτός εγγύησης στοιχίζει 65€.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε smartec Χαϊδάρι είναι πολύ καλοί , με γνώσεις κ καταρτισμένο προσωπικό. Αν έχεις περάσει τον πρώτο χρόνο γύρω στο 30αρι θα πάει εφόσον διανύει τον 2ο χρόνο η συσκευή σου.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...