Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά 2 ερωτήσεις¨

 

A) Τελικά διαφορές 6/128 με 8/512 σε :

Απομένουσα μπαταρία με παρόμοια χρήση? (έχω ακούσει ότι λόγω μνήμης καταναλώνει περισσότερη)

Ταχύτητα?

τι 8/512 κυκλοφορεί σε άλλο χρώμα εκτός πό το μαύρο? Ψάχνω το χρώμα του Χαλκού βασικά

 

Β) έχει δοκιμάσει κάνεις το κόλπο για διπλή sim & Sd Card? Δουλεύει?

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

 

Αν πάλι είσαι 1000% σίγουρος όπως λες οτι το κάνει επαγγελματικά για προώθηση πωλήσεων :lol::lol: τότε μεγάλη του μαγκιά να πληρώνεται γράφοντας 5 γραμμές σε ένα φόρουμ που διαβάζει 0.5%(;) (ίσως λέω και πολύ) των αγοραστών κινητών συσκεών. Εγώ πραγματικά βγάζω το καπέλο σε όποιον το κάνει....θα το έκανα ευχαρίστως με τον μισό του μισθό. Απλά respect!!!

.

Πριν χρονια, υπηρχαν πραγματι ατομα εδω μεσα που εκαναν αυτη τη δουλεια (opinion makers). Σημερα, εν ετει 2018 που οι διαφημιστικες / μαρκετινγκ δαπανες εχουν πιασει πατο, θεωρω 99,99999% σιγουρο οτι δεν δινεται ουτε ενα ευρω για τετοιου ειδους promotion απο τις εταιριες (οι οποιες προσπαθουν με νυχια και με δοντια να κρατησουν τα εν ελλαδι εμπορικα τμηματα κινητης τους) ;)

Link to comment
Share on other sites

100 % o επεξεργαστης,ακομα και η μουσικη που παιζει απο το winamp ακουγεται σε καθυστερηση,σαν ρομποτ delay να το πω κατι τετοιο.ο επεξεργαστης παιζει ανετα 4κ εχω συνδεδεμενο το λαπτοπ σε 4κ οθονη,πρωτη φορα το ειδα αυτο με τα βιντεο του note 9.αυτο συμβαινει οταν κανω εξαγωγη απο το premiere μονο στο φουλ 100%.στο δε premiere ριχνω το βιντεο σε αναλυση 1/2 παιζει μια χαρα,αν βαλω φουλ αναλυση στην προεπισκοπηση κολλαει αν δεν γινει rendering

http://i68.tinypic.com/mcf0nn.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τεσπα θα εγγραφω σε mp4 το κλασικο ακομα,ετσι και αλλιως μπορω να συνδεσω το κινητο απευθειας χωρις dex,ευχαριστω παιδια.για αλλον υπολογιστη δεν ειμαι ,δεν με ενδιαφερουν οσο τα κινητα.μαλλον δεν σηκωνει τετοια διαμεταγωγη με την κωδικοποιηση hevc.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κατι τελευταιο ,σε τι φορμα εχετε τις συσκευες;4,3 η 16,9?φωτογραφιες δεν εκτυπωνω ετσι και αλλιως μονο σε τηλεοραση στον υπολογιστη και στο κινητο τις βλεπω.διαβασα σε ξενα φορουμς δεν χανει σε ποιοτητα απλα γινεται crop ,οποτε με τα σημερινα δεδομενα ειναι καλυτερα 16,9.

 

Η κάρτα σου είναι παλια. Λογικό να εχεις τέτοια loads δεν φταίει το video. Και ένα GTA-V να τρέξεις καλοκαίρι full ultra θα εχεις έκρηξη από την κάρτα γραφικών. Το note σου έχει καλύτερη καρτα γραφικων από το pc γιαυτο το τρέχει και καλύτερα. Η cpu είναι δυνατή για την εποχή τις αλλα η κάρτα και πιθανό και αλλα parts είναι παρα πολύ κατωτερα και δημιουργούν bottleneck. Είναι φυσιολογικό αυτό το lag. Eφόσον ασχολείσαι με premiere δεν πας για κανένα λόγο σε Intel και σε παλιό μοντέλος καρτας γραφικων κιόλας. Πας σε Ryzen που είναι πολυπύρηνα. Oτι πρέπει για τέτοιες δουλειές δηλαδή ο 4700 δεν είναι για τέτοια. Γενικός τα laptops είναι μια κλεψιά. Επειδή εκμεταλλεύονται το ότι είναι μικρά και βολικά. Με τόσα λεφτά πας σε desktop που θα είναι πολύ καλύτερος. Αλλα άμα εχεις ανάγκη από laptop τότε είναι μονόδρομος.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φόρματ 4k που έχει και η go pro 6 και δεν παίζει πουθενά..... Σχεδόν. Αντε τώρα να θες να κάνεις και επεξεργασία... Εάν έχεις ps4pro και 4κ real ναι θα παίξει... Αλλιώς δίνεις μια περιουσία για καινούργιο pc.... Προς το παρόν μειναι FHD με αρκετά fps... :lol:
Link to comment
Share on other sites

στα 30 fps 4k παιζει μια χαρα ο επεξεργαστης πηγαινει απο 70 εως 85 τοις εκατο σε hevc με θερμοκρασιες στους 90 βαθμους στον επεξεργαστη.στα 60 fps οχι ομως εκει κολλαει,οποτε θα κανω εγγραφες στα 30 fps 4k.να δωσω 1500 ευρω σε λαπτοπ για να παιζει σε 60fps δεν παιζει.σταθερος δεν με βολευει γιαυτο και αγορασα αυτο το λαπτοπ 1400 προ 4ετιας.ευχαριστω και παλι ολους.http://i63.tinypic.com/2v32f15.png
Link to comment
Share on other sites

στα 30 fps 4k παιζει μια χαρα ο επεξεργαστης πηγαινει απο 70 εως 85 τοις εκατο σε hevc με θερμοκρασιες στους 90 βαθμους στον επεξεργαστη.στα 60 fps οχι ομως εκει κολλαει,οποτε θα κανω εγγραφες στα 30 fps 4k.να δωσω 1500 ευρω σε λαπτοπ για να παιζει σε 60fps δεν παιζει.σταθερος δεν με βολευει γιαυτο και αγορασα αυτο το λαπτοπ 1400 προ 4ετιας.ευχαριστω και παλι ολους.http://i63.tinypic.com/2v32f15.png

 

Nα που θα πας αφού δεν θες desktop https://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-asus-rog-strix-173-ryzen-7-17008gb1tb-and-8gbrx-580-4gb-gl702zcgc178t/prod8687734pp/ 8 πυρήνες (16 Threads). Αυτό βέβαια είναι κάτι που δεν χρειάζονται όλοι. Ένας gamer ας πούμε δεν θα δει διαφορά καθώς τα παιχνίδια σπάνια χρησιμοποιούν πολλούς πυρήνες γιατί όλα είναι φτιαγμένα για intel. Κάποιος όμως που χρησιμοποιεί προγράμματα που κάνουν χρήση πολλών πυρήνων, όπως video editing, 3d rendering κλπ θα δει τεράστια διαφορά και μάλιστα με αδιανόητα χαμηλή τιμή. Συγκεκριμένα, στα benchmarks ξεπερνάει μηχανήματα που κοστίζουν κυριολεκτικά τα 7πλάσια χρήματα. Σίγουρα θα το βρείς γύρω στα 1000 euro σε κανα best price.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες από εχθές κάτοχος της συσκευής στην βασική έκδοση σε μαύρο χρωμα ελληνικό να την δοκιμάσω για λίγες ημέρες.:up:

 

Πιστεύω άξιζε να τεστάρω για πρώτη φορά Note συσκευή μιας κα πρόκειται για την πληρέστερη και πιο ολοκληρωμένη από καταβολής Note σειρά.

 

Η μπαταρία από εχθές το απόγευμα και 100% πάει εξαιρετικά και 2 ημέρες θα βγάζω στάνταρ για την χρήση μου.

 

Κλασικά απεγκετεστησα καμία 50-60 εφαρμογές/υπηρεσίες μέσω adb και επίσης σούταρα ολοκληρωτικά on screen navigation button εκτελώντας μια εύκολη εντολή μέσω adb και κάνοντας χρηστη του OnePlus gesture navigation app που παραδόξως δουλεύει σε πολύ καλά επίπεδα.

 

Και το λέω αυτό διότι το δοκίμασα σε μπόλικες AOSP custom rom σε 5T που δεν είχαν καθόλου gesture navigation native και δεν δούλευε τόσο αξιόπιστα και αποτελεσματικά η συγκεκριμένη εφαρμογή.

 

Σαν κάτοχος και Vivo Nex δεν με δυσκόλεψε η χειρισμός και κράτημα στο χέρι της συσκευής που κάθεται πολύ καλά στο χέρι.

 

Στα υπόλοιπα δεν θα αναφερθώ στα του hardware η και software μιας στα πρώτα είναι γνωστά σε όλους και στο δεύτερο έχει τα θετικά και αρνητικά της στα οποία έχω αναφερθεί πολλάκις και που συναντώ και εδώ όπως στο 10ημερο που ειχα στην κατοχή μου s9 plus χωρίς τη παραμικρη διαφοροποίηση.

 

Απλά θα παραθέσω πλάι πλάι φωτό μαζί με το Vivo Nex να πάρετε μια γεύση πως κάθονται μεταξύ τους.

 

437dc85af50f3b8bf68d735afc00de21.jpg

 

8e173fe41963f74ae13010170e24cf5c.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες από εχθές κάτοχος της συσκευής στην βασική έκδοση σε μαύρο χρωμα ελληνικό να την δοκιμάσω για λίγες ημέρες.:up:

 

Πιστεύω άξιζε να τεστάρω για πρώτη φορά Note συσκευή μιας κα πρόκειται για την πληρέστερη και πιο ολοκληρωμένη από καταβολής Note σειρά.

 

Η μπαταρία από εχθές το απόγευμα και 100% πάει εξαιρετικά και 2 ημέρες θα βγάζω στάνταρ για την χρήση μου.

 

Κλασικά απεγκετεστησα καμία 50-60 εφαρμογές/υπηρεσίες μέσω adb και επίσης σούταρα ολοκληρωτικά on screen navigation button εκτελώντας μια εύκολη εντολή μέσω adb και κάνοντας χρηστη του OnePlus gesture navigation app που παραδόξως δουλεύει σε πολύ καλά επίπεδα.

 

Και το λέω αυτό διότι το δοκίμασα σε μπόλικες AOSP custom rom σε 5T που δεν είχαν καθόλου gesture navigation native και δεν δούλευε τόσο αξιόπιστα και αποτελεσματικά η συγκεκριμένη εφαρμογή.

 

Σαν κάτοχος και Vivo Nex δεν με δυσκόλεψε η χειρισμός και κράτημα στο χέρι της συσκευής που κάθεται πολύ καλά στο χέρι.

 

Στα υπόλοιπα δεν θα αναφερθώ στα του hardware η και software μιας στα πρώτα είναι γνωστά σε όλους και στο δεύτερο έχει τα θετικά και αρνητικά της στα οποία έχω αναφερθεί πολλάκις και που συναντώ και εδώ όπως στο 10ημερο που ειχα στην κατοχή μου s9 plus χωρίς τη παραμικρη διαφοροποίηση.

 

Απλά θα παραθέσω πλάι πλάι φωτό μαζί με το Vivo Nex να πάρετε μια γεύση πως κάθονται μεταξύ τους.

 

437dc85af50f3b8bf68d735afc00de21.jpg

 

8e173fe41963f74ae13010170e24cf5c.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Αλέξη καλορίζικο... το τηλέφωνο αυτό είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει μέχρι στιγμής .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες από εχθές κάτοχος της συσκευής στην βασική έκδοση σε μαύρο χρωμα ελληνικό να την δοκιμάσω για λίγες ημέρες.:up:

 

Πιστεύω άξιζε να τεστάρω για πρώτη φορά Note συσκευή μιας κα πρόκειται για την πληρέστερη και πιο ολοκληρωμένη από καταβολής Note σειρά.

 

Η μπαταρία από εχθές το απόγευμα και 100% πάει εξαιρετικά και 2 ημέρες θα βγάζω στάνταρ για την χρήση μου.

 

Κλασικά απεγκετεστησα καμία 50-60 εφαρμογές/υπηρεσίες μέσω adb και επίσης σούταρα ολοκληρωτικά on screen navigation button εκτελώντας μια εύκολη εντολή μέσω adb και κάνοντας χρηστη του OnePlus gesture navigation app που παραδόξως δουλεύει σε πολύ καλά επίπεδα.

 

Και το λέω αυτό διότι το δοκίμασα σε μπόλικες AOSP custom rom σε 5T που δεν είχαν καθόλου gesture navigation native και δεν δούλευε τόσο αξιόπιστα και αποτελεσματικά η συγκεκριμένη εφαρμογή.

 

Σαν κάτοχος και Vivo Nex δεν με δυσκόλεψε η χειρισμός και κράτημα στο χέρι της συσκευής που κάθεται πολύ καλά στο χέρι.

 

Στα υπόλοιπα δεν θα αναφερθώ στα του hardware η και software μιας στα πρώτα είναι γνωστά σε όλους και στο δεύτερο έχει τα θετικά και αρνητικά της στα οποία έχω αναφερθεί πολλάκις και που συναντώ και εδώ όπως στο 10ημερο που ειχα στην κατοχή μου s9 plus χωρίς τη παραμικρη διαφοροποίηση.

 

Απλά θα παραθέσω πλάι πλάι φωτό μαζί με το Vivo Nex να πάρετε μια γεύση πως κάθονται μεταξύ τους.

 

437dc85af50f3b8bf68d735afc00de21.jpg

 

8e173fe41963f74ae13010170e24cf5c.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Εχεις το vivo nex? Μιλάμε για το 6.59 ιντσες με τον 845, κατάλαβα καλά?

Για κανε μια σύγκριση ανάμεσα σε αυτα τα 2 κάποια στιγμή, με ενδιαφέρει.

Ειδα ενα τεστ που σε αυτονομία ηταν αρκετά πανω το vivo, δεν ξερω αν το βλέπεις και εσυ.

Έχεις γράψει πουθενα τη γνωμη σου ηδη για το vivo?

Αντι για adb μπορείς να βάλεις adhell 3. Εχει debloater εκεί πανεύκολο που κανει ΑΚΡΙΒΩΣ οτι και το adb.

Χτες το έβαλα στο νοτε 8 γιατί το sabs τελείωσε. Η σαμσουνγκ αλλαξε τη μορφη των κλειδιων και μιας και έχει παψει να κανει update το sabs, τελος.

Φυσικά εχει debloater το adhell και βελτιώνει την μπαταρία. Γενικά πάρα πολυ καλο και εχουν βγάλει update να παίρνει τη νέα μορφη κλειδιων.

Μεχρι services κόβεις απο εφαρμογές. Χωρίς ροοτ, μεσω knox.

Όποιον τον ενδιαφέρει ας το ψαξει.

 

Edit, οκ alextrela βρηκα το thread σου για το vivo, το διαβαζω..

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Εχεις το vivo nex? Μιλάμε για το 6.59 ιντσες με τον 845, κατάλαβα καλά?

Για κανε μια σύγκριση ανάμεσα σε αυτα τα 2 κάποια στιγμή, με ενδιαφέρει.

Ειδα ενα τεστ που σε αυτονομία ηταν αρκετά πανω το vivo, δεν ξερω αν το βλέπεις και εσυ.

Έχεις γράψει πουθενα τη γνωμη σου ηδη για το vivo?

Αντι για adb μπορείς να βάλεις adhell 3. Εχει debloater εκεί πανεύκολο που κανει ΑΚΡΙΒΩΣ οτι και το adb.

Χτες το έβαλα στο νοτε 8 γιατί το sabs τελείωσε. Η σαμσουνγκ αλλαξε τη μορφη των κλειδιων και μιας και έχει παψει να κανει update το sabs, τελος.

Φυσικά εχει debloater το adhell και βελτιώνει την μπαταρία. Γενικά πάρα πολυ καλο και εχουν βγάλει update να παίρνει τη νέα μορφη κλειδιων.

Μεχρι services κόβεις απο εφαρμογές. Χωρίς ροοτ, μεσω knox.

Όποιον τον ενδιαφέρει ας το ψαξει.

 

Edit, οκ alextrela βρηκα το thread σου για το vivo, το διαβαζω..

 

Όλα κομπλέ με adb debloat δεν χρειάστηκε κάτι άλλο να κάνω.

Ούτε καν εγκατέστησα το package disable pro αφού δεν χρειάστηκε.

 

Έμειναν λίγα ψιλά αλλά εντάξει την συντριπτική πλειοψηφία που ήθελα να σουτάρω τα έκανα :p

 

Τώρα αυτονομία με σιγουριά δεν φτάνει το επίπεδο του Vivo.

 

Στα υπόλοιπα όποιος θέλει την πιο ολοκληρωμένη και πλήρη συσκευή με τα περισσότερα hardware features το Note υπερτερεί.

 

Το Vivo είναι αν θες κάτι φρεσκο,διαφορετικό και ξεχωριστό(το WOW ως form factor κυριως και 1-2 feature που ενσωματώνει που το κάνει να ξεχωρίζει)

 

Κατά τα άλλα θετικα-αρνητικά τα έχω γράψει πολύ αναλυτικά στο νήμα του για όποιον ενδιαφέρετε.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αντι για adb μπορείς να βάλεις adhell 3. Εχει debloater εκεί πανεύκολο που κανει ΑΚΡΙΒΩΣ οτι και το adb.

Χτες το έβαλα στο νοτε 8 γιατί το sabs τελείωσε. Η σαμσουνγκ αλλαξε τη μορφη των κλειδιων και μιας και έχει παψει να κανει update το sabs, τελος.

Φυσικά εχει debloater το adhell και βελτιώνει την μπαταρία. Γενικά πάρα πολυ καλο και εχουν βγάλει update να παίρνει τη νέα μορφη κλειδιων.

Μεχρι services κόβεις απο εφαρμογές. Χωρίς ροοτ, μεσω knox.

 

 

Θέλει αποκρυπτογράφιση γραμμικής Β να κάνεις install το adhell 3 αφού δεν υπάρχει apk αν δεν κάνω λάθος ε?

 

Θέλω κ εγώ να το περάσω γιατί είναι πολύ καλό, φιλικό ui και πολλές επιλογές αλλά δεν έχω χρόνο να διαβάζω βήματα πως να γίνει install κλπ κλπ.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει apk, https://www.mediafire.com/...hqgbn/AdHell_3 , όπως επίσης και οδηγίες ειδικά για το Note 9.

 

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Nα που θα πας αφού δεν θες desktop https://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-asus-rog-strix-173-ryzen-7-17008gb1tb-and-8gbrx-580-4gb-gl702zcgc178t/prod8687734pp/ 8 πυρήνες (16 Threads). Αυτό βέβαια είναι κάτι που δεν χρειάζονται όλοι. Ένας gamer ας πούμε δεν θα δει διαφορά καθώς τα παιχνίδια σπάνια χρησιμοποιούν πολλούς πυρήνες γιατί όλα είναι φτιαγμένα για intel. Κάποιος όμως που χρησιμοποιεί προγράμματα που κάνουν χρήση πολλών πυρήνων, όπως video editing, 3d rendering κλπ θα δει τεράστια διαφορά και μάλιστα με αδιανόητα χαμηλή τιμή. Συγκεκριμένα, στα benchmarks ξεπερνάει μηχανήματα που κοστίζουν κυριολεκτικά τα 7πλάσια χρήματα. Σίγουρα θα το βρείς γύρω στα 1000 euro σε κανα best price.

σε ευχαριστω για την προταση σχετικα με το λαπτοπ,πραγματικα αν ηθελα να παρω θα το επιλεγα,αλλα δεν κανω τοση χρηση οσο παλια,καμια ωρα τη μερα ανοιγω το λαπτοπ πλεον αλλα μπορει και καθολου,νομιζω με το κινητο ειμαι κομπλε με βολευει σε ολα.το μονο που σκεφτομαι ειναι μια οθονη στο γραφειο 25 ''να συνδεω το κινητο.πλεον φτασαμε στο σημειο που εχει ενα κινητο τη δυναμη ενος υπολογιστη!το καλο με αυτο το κινητο ειναι οτι το φορτιζω 1,5 φορα τη μερα σε σχεση με το 8 που το φορτιζα δυο φορες 1-100%.

πλεον χαιρομαι να βλεπω να ακουω μουσικη clips με τετοιο ηχο που εχει τοσο ωραια τα μπασα τοσο ωραια τα πριμα,εκαναν καλη δουλεια οι μαγκες στην samsung

 

κατι αλλο να ρωτησω ,αναφερετε εφαρμογες που διακοπτουν εφαρμογες να τρεχουν οποτε και λιγοτερη καταναλωση,οντως υπαρχει διαφορα ;με το knox δεν νομιζω να εχει θεμα ετσι;η την εγγυηση?ευχαριστω

 

η εφαρμογη youtube δεν ξερω αν το προσεξατε εχει βγαλει μαυρο κορυφη http://i65.tinypic.com/2n1tanl.jpg

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει apk, https://www.mediafire.com/...hqgbn/AdHell_3 , όπως επίσης και οδηγίες ειδικά για το Note 9.

 

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Παιδια το λινκ δεν δουλεύει σε εμένα.....

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα και εγώ στην παρέα σας ,μετα απο ενα ατύχημα του note 8 και βγήκε άχρηστο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα και εγώ στην παρέα σας ,μετα απο ενα ατύχημα του note 8 και βγήκε άχρηστο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλός όρισες λοιπόν στο θέμα του βασιλιά... Να είσαι σίγουρος ότι η συσκευή θα σε κάνει να ξεχάσεις πολύ γρήγορα το Note 8 όπως και τον πόνο στην τσέπη σου....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει apk, https://www.mediafire.com/...hqgbn/AdHell_3 , όπως επίσης και οδηγίες ειδικά για το Note 9.

 

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Φίλε μου . Έλαβα αυτό το μήνυμα μετά την έκδοση του κλειδιού.

 

Note that we begin billing immediately upon license activation/order.

 

Θα με χρεώσει τίποτα;

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το λινκ δεν δουλεύει σε εμένα.....

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε αυτό:

https://m.mediafire.com/folder/sb37c6gmhqgbn/AdHell_3

Φίλε μου . Έλαβα αυτό το μήνυμα μετά την έκδοση του κλειδιού.

 

Note that we begin billing immediately upon license activation/order.

 

Θα με χρεώσει τίποτα;

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό, σε όσα κλειδιά έχω χρησιμοποιήσει (Adhell, Sabs) ποτέ δεν μου έχει εμφανίσει κάτι τέτοιο. Σίγουρα έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία για την έκδοση του κλειδιού;

 

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

Edited by sb68s

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές βγήκε software update του Σεπτεμβρίου σε λίγες ευρωπαϊκές χώρες και αυτό που ξεχώριζει ότι πλέον δεν θα είναι εφικτό το downgrade σε προγενέστερη έκδοση άπαξ και αναβαθμίσεις.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note9_gets_september_security_patch-news-33223.php

 

c6a44387881bde43b380c4ca2ccf6c75.jpg

 

 

Edit:Παρατήρησα εξίσου ότι customization μέσω substratum theme έχει απλοποιηθεί πολύ σε σχέση με όπως τα άφησα Απρίλιο με s9 plus.

 

Πλέον η εγκατάσταση overlays απλά απαιτεί μια επανεκκίνηση και αυτόματα γίνεται εγκατάσταση τους χωρίς ανάγκη περαιτέρω ενέργεια μου.

 

Επίσης αφού κανείς setup Andromeda μέσω pc και adb πλέον δεν χάνεις την σύζευξη με επανεκκίνηση τηλεφώνου.

 

6ca9705530b4fa70edf894891099635c.png

 

ebcab2dad432d69418c07f6d2bd5f90f.png

 

2451712e490cb032dda5cde6af8766aa.png

 

Πλεν και K-Klock manager Pro υποστηρίζει και Samsung Experience και έτσι μπορώ να παραμετροποίησω status bar :up:

 

8736f0e5bd680473d70cceb1d2451848.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό:

https://m.mediafire.com/folder/sb37c6gmhqgbn/AdHell_3

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό, σε όσα κλειδιά έχω χρησιμοποιήσει (Adhell, Sabs) ποτέ δεν μου έχει εμφανίσει κάτι τέτοιο. Σίγουρα έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία για την έκδοση του κλειδιού;

 

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

Με το που έβγαλα το κλειδί μου έστειλε email η Samsung Με τα στοιχεία και το κλειδί και από κάτω αυτό μήνυμα. Εγώ το έβαλα στο adhell και δουλεύει κανονικά. Μήπως είναι σε περίπτωση που ανεβάσεις κάποια εφαρμογή στο store ?

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το που έβγαλα το κλειδί μου έστειλε email η Samsung Με τα στοιχεία και το κλειδί και από κάτω αυτό μήνυμα. Εγώ το έβαλα στο adhell και δουλεύει κανονικά. Μήπως είναι σε περίπτωση που ανεβάσεις κάποια εφαρμογή στο store ?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ πιθανό να είναι αυτό που λες. Τα κλειδί που που έδωσε η Samsung πόσους χαρακτήρες έχει;

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανό να είναι αυτό που λες. Τα κλειδί που που έδωσε η Samsung πόσους χαρακτήρες έχει;
30 έχει φίλε μου. Αυτό το email έλαβα.20e7124cd2ee5b437aa706fb49d97b6d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές βγήκε software update του Σεπτεμβρίου σε λίγες ευρωπαϊκές χώρες και αυτό που ξεχώριζει ότι πλέον δεν θα είναι εφικτό το downgrade σε προγενέστερη έκδοση άπαξ και αναβαθμίσεις.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note9_gets_september_security_patch-news-33223.php

 

c6a44387881bde43b380c4ca2ccf6c75.jpg

 

 

Edit:Παρατήρησα εξίσου ότι customization μέσω substratum theme έχει απλοποιηθεί πολύ σε σχέση με όπως τα άφησα Απρίλιο με s9 plus.

 

Πλέον η εγκατάσταση overlays απλά απαιτεί μια επανεκκίνηση και αυτόματα γίνεται εγκατάσταση τους χωρίς ανάγκη περαιτέρω ενέργεια μου.

 

Επίσης αφού κανείς setup Andromeda μέσω pc και adb πλέον δεν χάνεις την σύζευξη με επανεκκίνηση τηλεφώνου.

 

6ca9705530b4fa70edf894891099635c.png

 

ebcab2dad432d69418c07f6d2bd5f90f.png

 

2451712e490cb032dda5cde6af8766aa.png

 

Πλεν και K-Klock manager Pro υποστηρίζει και Samsung Experience και έτσι μπορώ να παραμετροποίησω status bar :up:

 

8736f0e5bd680473d70cceb1d2451848.jpg

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ήρθε κα σε μένα η ενημέρωση
Link to comment
Share on other sites

30 έχει φίλε μου. Αυτό το email έλαβα.20e7124cd2ee5b437aa706fb49d97b6d.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έχω λάβει πότε κάτι τέτοιο (από εποχής Note 5 ) για τα κλειδιά που μου έχει δώσει. Ακόμη χρησιμοποιώ παλαιότερο κλειδί που λήγει 24/10 και έχει 100+ χαρακτήρες, ίσως πρόκειται για νέα πολιτική της εταιρείας.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κα σε μένα η ενημέρωση

 

Τώρα που κοίταξα μου ήρθε και εμένα!!!(προηγούμενη φωτό ήταν του gsmarena που ειχα ανεβάσει)

2320420f2083feb014844cf3d606c10d.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...