Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2S


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα έπαιξαν με το mix 2 και ενθουσιατικα με το σχεδιο την οθόνη και σε σύγκριση και με κατι αλλες μάρκες γνωστές μου έκανε εντύπωση η οθόνη του... φαντάζομαι πώς θα είναι το mix 2s και ξευρελαθηκα με το άσπρο
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπαιξαν με το mix 2 και ενθουσιατικα με το σχεδιο την οθόνη και σε σύγκριση και με κατι αλλες μάρκες γνωστές μου έκανε εντύπωση η οθόνη του... φαντάζομαι πώς θα είναι το mix 2s και ξευρελαθηκα με το άσπρο

Ναι είναι άλλη κατηγορία τα mix

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Από όσα ξέρουμε μέχρι στιγμής για το mi 8 πιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο;
Κάτσε να βγει το mi8 να δούμε τι θα έχει...

Σίγουρα θα έχει snapdragon 845 και σχέδον σίγουρα σεμεδακι.

 

Παίζεται για 3D αναγνώριση προσώπου, και on screen fingerprint, αλλά δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο ακόμα

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να δούμε και μείωση τιμής λόγω της κυκλοφορίας του mi8

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

101 δεν ειναι και λιγο που το βαθμολογει το dxomark αλλωστε

 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-2s-chinese-gem/

 

ειναι αρκετά δυνατό και αν βγάλουν και gcam οι developers θα πιάσει κορυφή πιστεύω

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

ειναι αρκετά δυνατό και αν βγάλουν και gcam οι developers θα πιάσει κορυφή πιστεύω

από την στιγμή που μπορείς να το ρουτάρεις μπορείς να ενεργοποιήσεις το 2API άρα περνάς και Gcam μετά εύκολα και απλά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για 475 ευρώ με τα μεταφορικά η 6/128 έκδοση αξίζει ή να περιμένω να δω και το Mi 8?
Link to comment
Share on other sites

Rootαρισμενο τοχω κ εχει Dafault. ενεργοποιημενο το ΑΡΙ2. αλλα οι gcam frrexαρουν δυστυχως.... Η δουλευουν ΧΩΡΙΣ ενεργοποιημενο το hdr+. Ανοιξα κ θεμα στο Χda, ακομα τπτ. Ολο κ καποιος. Dev θα ασχοληθει συντομα. Προς το παρον μια χαρα ειναι με την μαμα καμερα κ τηνchina dev debloated rom. Ξεφτυλιζει τα παντα στα bench....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και sorry για το off topic.

Εάν κάποιος είναι από Θεσσαλονίκη και θέλει για κάποιο λόγο να προχωρήσει σε ανταλλαγή, έχω 1+5t 8/128 άψογο.

Μπορεί να μου στείλει μνμ.

Ευχαριστώ.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για 475 ευρώ με τα μεταφορικά η 6/128 έκδοση αξίζει ή να περιμένω να δω και το Mi 8?

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ και θα κάνω λίγο υπομονή να βγει και το mi 8 γιατί θέλω να δώσω και το one plus που έχω αλλά από ότι φαίνεται έχει πέσει καταιγίδα και όλοι το πουλάνε. Χάχα α!!

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα απο bangood στα 425 ευρώ σε μαύρο...αναμένουμε!!!
Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα απο bangood στα 425 ευρώ σε μαύρο...αναμένουμε!!!

 

425 πως σου βγήκε; 448 το βλέπω + 14 ευρώ μεταφορικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ και θα κάνω λίγο υπομονή να βγει και το mi 8 γιατί θέλω να δώσω και το one plus που έχω αλλά από ότι φαίνεται έχει πέσει καταιγίδα και όλοι το πουλάνε. Χάχα α!!

 

Το κακό είναι ότι η προσφορά είναι για 2 ημέρες ακόμη μέχρι 27/05 μετά κανονικά η τιμή. Το mi8 θα παρουσιαστεί 31/05 έτσι δεν είπαν;

Link to comment
Share on other sites

Rootαρισμενο τοχω κ εχει Dafault. ενεργοποιημενο το ΑΡΙ2. αλλα οι gcam frrexαρουν δυστυχως.... Η δουλευουν ΧΩΡΙΣ ενεργοποιημενο το hdr+. Ανοιξα κ θεμα στο Χda, ακομα τπτ. Ολο κ καποιος. Dev θα ασχοληθει συντομα. Προς το παρον μια χαρα ειναι με την μαμα καμερα κ τηνchina dev debloated rom. Ξεφτυλιζει τα παντα στα bench....

 

Από μπαταρία πως τα πάει;

Link to comment
Share on other sites

το παρήγγειλα απο bangood στα 425 ευρώ σε μαύρο...αναμένουμε!!!

 

Δεν φοβάσαι μην περάσει τελωνείο;

Εγώ παίρνω μόνο από ευρωπαϊκή αποθήκη γιατί αν κάνει ένα μήνα να έρθει και κάτσει άλλον ένα μήνα τελωνείο την κάτσαμε.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το banggood έχει συγκεκριμένο τρόπο αποστολής που είναι ακίνδυνος...

Δεν φοβάσαι μην περάσει τελωνείο;

Εγώ παίρνω μόνο από ευρωπαϊκή αποθήκη γιατί αν κάνει ένα μήνα να έρθει και κάτσει άλλον ένα μήνα τελωνείο την κάτσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν φοβάσαι μην περάσει τελωνείο;

Εγώ παίρνω μόνο από ευρωπαϊκή αποθήκη γιατί αν κάνει ένα μήνα να έρθει και κάτσει άλλον ένα μήνα τελωνείο την κάτσαμε.

 

Αδερφέ ποια ευρωπαϊκή αποθήκη το έχει?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Mi mix2s η mi8 που θα ανακοινωθεί σε μια μερα; τουμπανα ειναι και τα δυο.. Ελαχιστες οι διαφορες θα εχουν σε specs.

Οποτε με ποιο κριτήριο επιλέγουμε;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ. Με τα τελευταία νέα που έχω διαβάσει το mi 8 θα έχει καλύτερη κάμερα, 3d face Id πως το λένε σαν το iPhone X και αποτύπωμα στην οθόνη. Λένε ότι θα βγει και mi 8se λίγο πιο βελτιωμένο. Περιμένουμε να δούμε τι θα ισχύει στην παρουσίαση. Πιστεύω οι διαφορές είναι μικρές και είναι αν σου αρέσει το νοτς η όχι. Αν και εγώ για mi 8 θα πάω παρόλο που δεν είμαι φαν του νοτς.
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...