Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίεργο αυτό που λες. Δεν έχει λογική η εφαρμογή κρατάει την οθόνη ανοιχτή. Μήπως να κάνεις μια απεγκατάσταση των ενημερώσεων και να την ενημερώσεις εκ νέου ; Και μια εκκαθάριση δεδομένων καλού κακού ;

Εγκατέστησε το YouTube Vanced να βρεις την υγεία σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε το YouTube Vanced να βρεις την υγεία σου.

 

Συμφωνώ και γω ψαξτο λίγο είναι φοβερό το vanced. Κ Παιζει με κλειστή οθόνη κ χωρίς διαφημίσεις

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς αυτή τη θήκη να μου πει εντυπώσεις;

https://plusmobi.net/CASE-THIKI-THEKE-Θήκη-ESR%20ESSENTIAL-SLIM-για-HUAWEI-P20-PRO-ΜΠΛΕ-HUES-BLACK-Crystal-Clear-Transparent-Gel-BLUE-DIAFANH-ΔΙΑΦΑΝΗ-MAYRO-ΜΑΥΡΟ?search=P20%20pro

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Huawei P20 Pro, 128GB, Dual. Έχω το κινητό εδώ και 6 μήνες. Τον τελευταίο μήνα, έχω παρατηρήσει ότι όταν το κινητό βρίσκεται πάνω στο τραπέζι σε αναμονή,αναβει η οθόνη (σαν να έρχεται ειδοποίηση) ενώ στην ουσία δεν έρχεται τίποτα. Όταν έρχεται ειδοποίηση, το κάνει, και λογικό.. Αλλα συμβαίνει να ανάβει η οθόνη αρκετά συχνά μέσα στη μέρα, χωρίς να έρχεται κανένα notification. Έχει τύχει σε κανέναν?

Edited by Dimitrios1900
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Huawei P20 Pro, 128GB, Dual. Έχω το κινητό εδώ και 6 μήνες. Τον τελευταίο μήνα, έχω παρατηρήσει ότι όταν το κινητό βρίσκεται πάνω στο τραπέζι σε αναμονή,αναβει η οθόνη (σαν να έρχεται ειδοποίηση) ενώ στην ουσία δεν έρχεται τίποτα. Όταν έρχεται ειδοποίηση, το κάνει, και λογικό.. Αλλα συμβαίνει να ανάβει η οθόνη αρκετά συχνά μέσα στη μέρα, χωρίς να έρχεται κανένα notification. Έχει τύχει σε κανέναν?

 

Το ίδιο πρόβλημα είχε αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος. Δε θυμάμαι ακριβώς τι του είπαν τα παιδιά να κάνει. Ίσως αν πας λίγο πίσω στις σελίδες να βρεις το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να πάρω το p20 pro μπορείτε να μου πείτε παρακαλώ gcam παίρνει χωρίς να το κάνω root και πόσο κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να πάρω το p20 pro μπορείτε να μου πείτε παρακαλώ gcam παίρνει χωρίς να το κάνω root και πόσο κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση. Ευχαριστώ
Gcam δεν παίρνει, η μπαταρία θα σου βγάλει την μέρα ακόμα και με βαριά χρήση

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Gcam δεν παίρνει, η μπαταρία θα σου βγάλει την μέρα ακόμα και με βαριά χρήση

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

στο p20pro δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι την gcam, μιας και η επιλογη night του κινητου κανει ΠΟΛΥ καλη δουλεια, εφάμιλλη της gcam
Link to comment
Share on other sites

Gcam δεν παίρνει, η μπαταρία θα σου βγάλει την μέρα ακόμα και με βαριά χρήση

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gcam παίρνει αλλά δεν δουλεύει το πορτραίτο hdr και η νυχτερινή λήψη. Πανοραμική λήψη

και λοιπές λειτουργίες δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος να βάλει κάποιος gcam σε ένα κινητό με τόσο ικανή εργοστασιακή εφαρμογή κάμερας. Μετά από χρήση της εφαρμογή ς φωτογραφικής μηχανής αρκετό καιρό θεωρώ ότι δεν έχει να προσφέρει απόλυτος τίποτα μια τέτοια κίνηση. Προσωπική μου άποψη.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ota μόλις μου ήρθε η 270 263 mb κώδικα ασφαλείας μαλλον μόνο την περνάω τωρα Edited by dafly7
Link to comment
Share on other sites

Gcam παίρνει αλλά δεν δουλεύει το πορτραίτο hdr και η νυχτερινή λήψη. Πανοραμική λήψη

 

και λοιπές λειτουργίες δουλεύουν.

Για στείλε λινκ φίλε μου, δουλεύει το hdr+;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει κανένας απόλυτος λόγος να βάλει κάποιος gcam σε ένα κινητό με τόσο ικανή εργοστασιακή εφαρμογή κάμερας. Μετά από χρήση της εφαρμογή ς φωτογραφικής μηχανής αρκετό καιρό θεωρώ ότι δεν έχει να προσφέρει απόλυτος τίποτα μια τέτοια κίνηση. Προσωπική μου άποψη.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Συμφωνώ και επαυξάνω. Πραγματικά στο p20 δεν προσφέρει κάτι εκτός

από την ποιότητα σε πορτραίτο προσώπου, η οποία σε δύσκολες συνθήκες νυχτερινού φωτισμού είναι εξωπραγματική , αλλά δυστυχώς δεν δουλεύει στο p20.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό πέρασα στην συσκευή σαν apk για gcam. Δεν νομίζω να λειτουργεί το hdr αλλά έχει γενικά πολύ καλό αποτέλεσμα

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/MGC_6.1.021_BSG_Arnova-TlnNeun_Urnyx05-v4.5.apk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Το FF πάντως δίνει approved την 282. Λογικά σε καμιά 10 μέρες θα την δώσουν.

Security patch Απριλίου, βέβαια. Τίποτα περισσότερο.

 

Sent from my Huawei P20 Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να πάρω το p20 pro μπορείτε να μου πείτε παρακαλώ gcam παίρνει χωρίς να το κάνω root και πόσο κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση. Ευχαριστώ

Φιλε μου απο οσο γνωριζω οχι δεν παιρνει αυτη την εφαρμογη. Την παιρνουν συσκευες xiaomi.Η δικη μας δεν βλεπω το λογο να παρει κατι extra μιάς και εχει κορυφαια καμερα. Δεν υπαρχει λόγος και για αυτο ισως δεν εχουν βγαλει Gcam για το p20 pro. Η μπαταρια ειναι από τις πιο δυνατες σε διαρκεια smartphone. Τωρα ποσο κραταει αυτο εχει να κανει πως του συμπεριφερεσαι.Πχ, σε εμενα με ιντερνετ σερφαρισμα,κανα email κραταει και 3 μερες....περίπου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε τώρα ότι έχει δώσει το dxo πρώτη θέση το τηλέφωνο πριν το p30pro και ο άλλος ψάχνει να βρει εγώ εφαρμογή του pixel που έχει πάρει μικρότερη βαθμολογία από το site που εμπιστεύονται ΟΛΟΙ οι επαγγελματίες φωτογράφοι για την αντικειμενικότητα και τον επαγγελματισμό του.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, χρησιμοποιειτε την εφαρμογή viber? Παρατηρώ ότι κάποιες φορές στις τελευταίες 2,3 εκδόσεις του δεν ενημερώνομαι για τυχόν καινούρια μηνύματα που μου στέλνουν αλλά πρέπει να κάνω logout, να ξαναμπώ και τότε τα βλέπω. Φυσικά αυτό πιθανότατα είναι πρόβλημα της εφαρμογής και όχι του κινητού μας. Θα εγκαταστήσω μια παλαιότερη έκδοση και θα επανέλθω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, χρησιμοποιειτε την εφαρμογή viber? Παρατηρώ ότι κάποιες φορές στις τελευταίες 2,3 εκδόσεις του δεν ενημερώνομαι για τυχόν καινούρια μηνύματα που μου στέλνουν αλλά πρέπει να κάνω logout, να ξαναμπώ και τότε τα βλέπω. Φυσικά αυτό πιθανότατα είναι πρόβλημα της εφαρμογής και όχι του κινητού μας. Θα εγκαταστήσω μια παλαιότερη έκδοση και θα επανέλθω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, γενικά το έχω παρατηρήσει και εγώ μετά τις πρόσφατες αναβαθμίσεις του viber, αν και τις τελευταίες ημέρες δουλεύει οκ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε φιλε! Εισαι απαιχτος! Επιτελους δουλευει μια χαρα.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω παρατηρήσει ότι το gallery του κινητού μου βγάζει βίντεο διαφημιστικά από παιχνίδια, thumbnail και emoji από το messenger. Την λύση την βρήκα δημιουγοντας κενό αρχείο .nomedia στον φάκελο που φαίνονται και έτσι κόβονται από το gallery. Το έκανε ξαφνικά. Χρόνια τώρα χρησιμοποιώ τις ίδιες εφαρμογές. Τι το έπιασε δε ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...