Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα ότι θα χρειαζόταν ποτέ να το αποδείξω. Υποθέτω τα μηνύματα μου είναι ανοιχτά αν αναρωτιέται κάνεις. Αν το φιλοσόφουσα ως τρίτος πάντως, θα έλεγα ότι ένα τρολ μάλλον θα είχε περισσότερα μηνύματα από το 2004. Πιο πιθανό θα ήταν να σκεφτώ ότι κάποιος με τόσα λίγα μηνυματα απλά δεν ζαλίζει μπάλες με το παραμικρό, μονο αν χρειάζεται να ρωτήσει ή να βοηθήσει κάπου.

 

Ευχαριστω πάντως για τον ομορφονιο!

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα ότι θα χρειαζόταν ποτέ να το αποδείξω. Υποθέτω τα μηνύματα μου είναι ανοιχτά αν αναρωτιέται κάνεις. Αν το φιλοσόφουσα ως τρίτος πάντως, θα έλεγα ότι ένα τρολ μάλλον θα είχε περισσότερα μηνύματα από το 2004. Πιο πιθανό θα ήταν να σκεφτώ ότι κάποιος με τόσα λίγα μηνυματα απλά δεν ζαλίζει μπάλες με το παραμικρό, μονο αν χρειάζεται να ρωτήσει ή να βοηθήσει κάπου.

 

Ευχαριστω πάντως για τον ομορφονιο!

 

Φίλε μου εγώ δεν θα σου πω τι να πάρεις και τι όχι.

Θα σου πω μόνο να ακούσεις και λάβεις υπόψη σου, οποιουδήποτε συμφορουμίτη τη γνώμη του, πλην του μορφονιού. Το παλικάρι (; ) λέμε τώρα, δεν την παλεύει με τίποτα. Γυρίζει από φόρουμ σε φόρουμ ως κάτοχος της εκάστοτε ναυαρχίδας και τρολάρει όλο το κόσμο με υποτιθέμενα προβλήματα.

Έχει πιαστεί να λέει ψέματα αλλά συνεχίζει όμως ακάθεκτος και φυσικά με την αντοχή των mods.

Φάσκει και αντιφάσκει. Τη μία λέει ότι είναι μαύρα χάλια η συσκευή και την άλλη ότι είναι το καλύτερο τηλέφωνο.

Δεν βγάζεις άκρη και θα σε παρακαλούσαν να μην κάνεις διάλογο μαζί του, όπως κάνουμε όλοι εδώ. Don't feed the trolls please!!

 

Eυτυχώς που τώρα τελευταία έχει φύγει από εδώ και βασανίζει κάποιους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

όλοι τρολλ είμαστε.... όπως φενεται με βάση αυτα που περιγράφει περί accounts ειναι μια δικιά του θεωρία για να ξεκαθαρίσει το πράγμα επιδει απλά ειχα ενα account ακόμα λόγω του Tapatalk έτυχε και έκανα απο εκει και ενα δεύτερο account το οποίο το είπα και δημόσια οτι είναι δικό μου, ωστόσο το η διαχειριστές το διαγραψαν έτσι όπως έπρεπε να εχει γινει απο την αρχη.. το πράγμα όμως εχει ξεφύγει ο καθένας μπορεί να δημιουργήσει ενα σενάριο και να έχει να λέει... το ότι εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει κάτι ειναι καθαρά και μονο δικιά μου άποψη... αν θέλει κάποιος να το αγοράσει δεν θα τού πω μην παει να το αγοράσει ας κανει την επιλογή του...

 

εγώ ήμουν ξεκάθαρος απο την αρχή... για κάποιον απαιτητικό που θέλει τα πάντα στην συσκευή του να δουλεύουν ρολόι δυστυχώς δεν είναι... χωρίς αυτο να σημαίνει οτι είναι άχρηστο το κινητό...

 

όλες η συσκευές έχουν τα θετικά τούς και τα αρνητικά τούς...

 

αυτά είχα να πω...

 

ο καθένας έχει την δύναμη τής επιλογής να επιλέξει οτι τον καλύπτει.. :)

 

 

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι με την νέα ενημέρωση .236 έχει βελτιωθεί πάρα πολύ η αυτονομία σε stand by.το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος? Με την ίδια χρήση βγάζω 1.5 μέρα ενώ παλιότερα στο τέλος της ημέρας πάντα φορτιζα το κινητό χωρίς πολύ χρήση

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι με την νέα ενημέρωση .236 έχει βελτιωθεί πάρα πολύ η αυτονομία σε stand by.το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος? Με την ίδια χρήση βγάζω 1.5 μέρα ενώ παλιότερα στο τέλος της ημέρας πάντα φορτιζα το κινητό χωρίς πολύ χρήση
Πόσες μέρες έχεις την 236;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι με την νέα ενημέρωση .236 έχει βελτιωθεί πάρα πολύ η αυτονομία σε stand by.το έχει παρατηρήσει κάνεις άλλος? Με την ίδια χρήση βγάζω 1.5 μέρα ενώ παλιότερα στο τέλος της ημέρας πάντα φορτιζα το κινητό χωρίς πολύ χρήση
Φίλε το παρατήρησα τώρα δύο βραδιά,όσο κοιμόμουν γύρω στις 7 ώρες δεν μου έφαγε ούτε 1%,αντιθετα το one plus 6 έτρωγε γύρω στο 5%.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε παρατηρησει οτι μετα το καινουργιο firmware update σταματησε να κανει backup στο google account μεσω του Drive ?

Και factory reset εκανα αλλα τιποτα....μπορειτε να το τεσταρετε και εσεις ?

Το μπουτον "back up now" δεν λειτουργει για κανενα λογο ! ολο waiting....waiting....

 

 

https://photos.app.goo.gl/rQbm174ekXDZ2iKZ8

Edited by Djdeltavita
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε παρατηρησει οτι μετα το καινουργιο firmware update σταματησε να κανει backup στο google account μεσω του Drive ?

Και factory reset εκανα αλλα τιποτα....μπορειτε να το τεσταρετε και εσεις ?

Το μπουτον "back up now" δεν λειτουργει για κανενα λογο ! ολο waiting....waiting....

 

 

https://photos.app.goo.gl/rQbm174ekXDZ2iKZ8

 

Έχει αναβάθμιση και η εφαρμογή drive. Κάνε update την εφαρμογή και ξαναδοκίμασε!

Link to comment
Share on other sites

Μετά την 236 αναβάθμιση έχετε παρατηρήσει αύξηση της έντασης του ήχου πχ στο YouTube στην αναπαραγωγή μουσικης και στα μαμίσια handsfree;
Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες έχεις την 236;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σήμερα είναι η τρίτη μέρα που την έχω περασμένη. Και βρίσκομαι στην δεύτερη φόρτιση.

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω ότι με την 203 υπάρχει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας... Μόλις μου ήρθε η 236. Είδωμεν!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι η τρίτη μέρα που την έχω περασμένη. Και βρίσκομαι στην δεύτερη φόρτιση.

 

Πολυ νωρις για να δειξει

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

EMUI 9.1 <- Με αυτο τι γινεται υπαρχει καμια λιστα με τι περιεχει?

 

Να το περιμενουμε η μπαααααα?

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το πηγαίνουν κρατώντας την αρχική βέρσιον. Δηλαδή αν μια συσκευή έχει την Χ.0 το αναβαθμίζουν σε (Χ+1).0

Δηλαδή από EMUI 8.0 >> EMUI 9.0

Δεν μου έχει τύχει να το πάνε σε Χ.(0+1) Δηλαδή EMUI 8.0 >> 8.1 ή 9.0 >> 9.1

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

σε όλους πλέον ήρθε η 236.. ναι εχει καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας αλλα χάνει σε performance όσο πάει το καταστρέφουν το λογισμικό... σκεφτείτε γιατί γίνετε αυτό μόνοι σας... να βοηθήσω λίγο; P30 pro.... :)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε όλους πλέον ήρθε η 236.. ναι εχει καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας αλλα χάνει σε performance όσο πάει το καταστρέφουν το λογισμικό... σκεφτείτε γιατί γίνετε αυτό μόνοι σας... να βοηθήσω λίγο; P30 pro.... :)

 

Αδερφέ, από που προκύπτει αυτό? (Εννοώ για το performance)

Δώσε κάνα λινκ, καμιά μέτρηση, κάτι τέλος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ, από που προκύπτει αυτό? (Εννοώ για το performance)

Δώσε κάνα λινκ, καμιά μέτρηση, κάτι τέλος πάντων.

 

Φίλε μην ασχολείσαι, χάνεις τα λόγια σου και άκρη δεν θα βγάλεις.

 

Μην του μιλάς για να μην μιλάει, γιατί όποτε μιλάει όλο τέτοια λέει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την nilkin tpu nature, επειδή βλέπω ότι είναι πολύ οριακά στο σημείο της κάμερας σχεδόν στην ευθεία την χρησιμοποιείς κάνεις να μου πει αν είναι όλα καλά με την κάμερα, αν έχει καμιά γρατζουνιά ο φακός.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως το πηγαίνουν κρατώντας την αρχική βέρσιον. Δηλαδή αν μια συσκευή έχει την Χ.0 το αναβαθμίζουν σε (Χ+1).0

Δηλαδή από EMUI 8.0 >> EMUI 9.0

Δεν μου έχει τύχει να το πάνε σε Χ.(0+1) Δηλαδή EMUI 8.0 >> 8.1 ή 9.0 >> 9.1

 

Το emui 8 ήταν με Android 8,

το emui 8.1 ήταν με Android 8.1,

το emui 9 είναι με Android 9,

το emui 9.1 παραμένει με Android 9 κι εδώ είναι η διαφορά με τα προηγούμενα. Λογικά θα το δώσουν σε όλους αλλά θα δείξει.

Αναφορικά τα Mate 9 έχουν emui 9.0.1

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update ξεκίνησε να δουλεύει κανονικά το ΑR. (σε P20 Pro dual sim)

Συγγνώμη τι είναι το AR?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...