Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον εγω εκανα το εξης: εβαλα το Today Weather kai to Transparent clock & weather. Σημερα σε θερμοκρασιες,γραφικα κτλ συμβαδιζουν με διαφορα 1 μοναδα σε βαθμους. Την Τριτη εχουν διαφορα δηλαδη το ενα λεει συνεφια με αερα και το αλλο βροχη. Θα τα παρακολουθησω, βασει της περιοχης μου,να δω πιο ειναι πιο κοντα...
Πλέον καμία υπηρεσία καιρού δεν είναι έγκυρο όλα τα βλέπεις στο περίπου

Λόγο απότομης κλιματιστηκης αλλαγής όλα αυτά

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείτε να παραθέσετε το URL από το google play για το today weather που προτείνετε?

Υπάρχουν πολλά και διαφορετικά με το ίδιο όνομα (τουλάχιστον 4).

https://play.google.com/store/search?q=today%20weather&hl=en

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείτε να παραθέσετε το URL από το google play για το today weather που προτείνετε?

Υπάρχουν πολλά και διαφορετικά με το ίδιο όνομα (τουλάχιστον 4).

https://play.google.com/store/search?q=today%20weather&hl=en

Εγω εχω αυτό: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.lockdown.weather&hl=en

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε σώνει και ντε πρόγνωση απο το weather μπορείτε να βάλετε το widget της google

 

Για εμένα το accuweather είναι καλύτερο, και δίνει καλύτερα αποτελέσματα για ανέμους και βροχές.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς να με βοηθήσει με την εφαρμογή που έχει για πληκτρολόγιο; το SwiftKey..... Ενώ το έχω βάλει στην διόρθωση.... Τις περισσότερες φορές δεν μου βγάζει τους τόνους στις λέξεις όταν γράφω.....τι μπορει να φτάιει;

 

Και σε μενα το ιδιο...εαν υπαρχει λυση καποιος θα μας πει.

 

Παιδιά δοκιμάστε το Gboard της Google. Eίναι πιστεύω καλύτεpο από το swift key

Link to comment
Share on other sites

Meteo.gr σταθερή αξία για μένα... Τα άλλα τα έχω για εμφάνιση στην αρχική οθόνη...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν σου το χαλάω λίγο αλλά το meteo παίζει να ναι από τα χειρότερα και πιο αναξιόπιστα.. Καρατσεκαρισμενο ουκ ολίγες φορές

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Για ποια εφαρμογη καιρου μιλας

Για το TODAY WEATHER

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.lockdown.weather&hl=en

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση που κάνω είναι στάνταρ κάθε εργάσιμη ημέρα(Δ-Π) .

Το κινητό δεν σβήνει ποτέ.

-05:50 ξυπνάω.

-06:15-07:00 spotify&bluetooth στο λεωφορείο για την δουλειά.

-Από τις 07:00 το πρωί το δουλεύω με 2 κάρτες ανοικτές, η μία 4g και χρήση δεδομένων ή άλλη GSM για ομιλία μόνο. Μία Cosmote, μία What's up.

Chrome, viber, messenger, Instagram, WhatsApp κ κλήσεις από 0,5 έως κ 3 ώρες πολλές φορές.

-Τα δεδομένα & η 2η κάρτα κλείνουν στις 15:00 και από εκείνη την ώρα έως κ περίπου τις 02:00 που κοιμάμαι το έχω με WiFi, εκτός κ αν βγω εκτός σπιτιού κλπ.

-02:00-05:50 airplane mode+υπερεξοικονόμηση.

Ώρες χρήσης σχεδόν πάντα από 1 ημέρα και πάνω κάθε φορά.

Με αυτή την χρήση αν πχ το φορτίσω 100%,στην δουλειά στις 09:00,την άλλη ημέρα στις 09:00 θα έχω υπόλοιπο 25-30%.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εσύ φορτίζεις καθόλου διότι αν κατάλαβα καλά κοιμάσαι μόνο 3-4 ώρες το 24 ωρω.. Πως την παλεύεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kαλημερα. Τι προτεινετε για widgets ρολοι με πρόγνωση (αξιόπιστη) καιρου;

 

Underground wather από μένα ότι καλύτερο για μένα τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λόγω δουλειάς και ξέρω από καιρό... Το μόνο καλό για Ελλάδα είναι το poseidon... Αλλά δεν έχει widget

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν σου το χαλάω λίγο αλλά το meteo παίζει να ναι από τα χειρότερα και πιο αναξιόπιστα.. Καρατσεκαρισμενο ουκ ολίγες φορές

 

Νομος Φωκίδος guarantee μέγιστη ακρίβεια ;)

Έχω πάψει να ασχολούμαι με τα υπόλοιπα...σιγά μην μου γίνει κι εμμονή Ιτέα και χιονοδρομικό Παρνασσού πάντα μέσα!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή λόγω δουλειάς και ξέρω από καιρό... Το μόνο καλό για Ελλάδα είναι το poseidon... Αλλά δεν έχει widget

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλα αυτο είναι οτι καλύτερο υπάρχει (σαν τον χάρτη δεν έχει) αλλά όλοι προτιμούν την χρηστικότητα των widget Κλπ

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά δοκιμάστε το Gboard της Google. Eίναι πιστεύω καλύτεpο από το swift key

 

ολα τα ειχαμε να εχει και η google καθε λεξη που γραφουμε να μας λείπει......

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι στην 9.195 με πλήρη εγκατάσταση από την 9.163. Έκανα την πανεύκολη διαδικασία με otg και σε λίγα λεπτά ήμουν έτοιμος.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί η λήψη στιγμιότυπου οθόνης , ενώ είναι ενεργοποιημένη κανονικά στην έξυπνη βοήθεια .

Για δώστε καμία βοήθεια παιδιά τι μπορεί να συμβαινει;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 έχει απενεργοποιηθεί "μερικώς" η εγγραφή κλήσης. Μετά τη δοκιμή πολλών προγραμμάτων έχω καταλήξει στο πρόγραμμα Call box στο οποίο όταν μιλάς από την συσκευή κάνει εγγραφή και στους δύο. Όταν όμως μιλάς από bluetooth τότε γράφει μόνο εσένα και όχι τον συνομιλητή. Ξέρει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό ;

(στο Νοτε 9 πχ δεν γράφει ούτε και από το μικρόφωνο)

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 έχει απενεργοποιηθεί "μερικώς" η εγγραφή κλήσης. Μετά τη δοκιμή πολλών προγραμμάτων έχω καταλήξει στο πρόγραμμα Call box στο οποίο όταν μιλάς από την συσκευή κάνει εγγραφή και στους δύο. Όταν όμως μιλάς από bluetooth τότε γράφει μόνο εσένα και όχι τον συνομιλητή. Ξέρει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό ;

(στο Νοτε 9 πχ δεν γράφει ούτε και από το μικρόφωνο)

Μηπως μπορεις να δωσεις το λινκ η ακριβως πως το αναζηταμε; Το ψαχνω ετσι σαν Call box αλλα δε βρισκω ακρη.Ευχαριστω

 

edit: Μηπως ειναι αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smsrobot.callbox

Δουλευει κανονικα στη συσκευη μας ετσι; Τι ρυθμισεις θελει για καταγραφη;

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Με την έκδοση 9 έχει απενεργοποιηθεί "μερικώς" η εγγραφή κλήσης. Μετά τη δοκιμή πολλών προγραμμάτων έχω καταλήξει στο πρόγραμμα Call box στο οποίο όταν μιλάς από την συσκευή κάνει εγγραφή και στους δύο. Όταν όμως μιλάς από bluetooth τότε γράφει μόνο εσένα και όχι τον συνομιλητή. Ξέρει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό ;

(στο Νοτε 9 πχ δεν γράφει ούτε και από το μικρόφωνο)

Και αυτή γράφει από τις "δονήσεις" του κινητού. Αν βάλεις ακόμα και το απλό καλώδιο του κινητού δε γράφει τον συνομιλητή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Απο launcher εκτος απο Nova εχετε να προτεινετε καποιον καλό που τον δουλευετε;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. Επειδή ακούω για το τελευταίο patch της cosmote εγώ έχω το 8.1.0.4 και σε έλεγχο για ενημερώσεις δείχνει ότι είναι ενημερωμένο. Υπάρχει κι άλλος με αυτό η μόνο εγώ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση. Επειδή ακούω για το τελευταίο patch της cosmote εγώ έχω το 8.1.0.4 και σε έλεγχο για ενημερώσεις δείχνει ότι είναι ενημερωμένο. Υπάρχει κι άλλος με αυτό η μόνο εγώ;

 

Καλησπέρα φίλε, προσπάθησε μέσω HiCare.Αυτή η εφαρμογή υπάρχει στο κινητό, δεν χρειάζεται να την κατεβάσεις. Μέσω αυτής, θα κάνεις έλεγχο για ενημερώσεις και θα σε βγάλει λογικά την pie 9.195.

Link to comment
Share on other sites

Το patch της cosmote και το update της huawei είνσι δύο τελείως διαφορετικά πράγματα. Το patch του παροχου σου είναι αυτό που ήδη έχεις πάρεις και δεν επιρεαζει σε τίποτα το τι έκδοση Android έχεις. Η αναβάθμιση του Android θα έρθει είτε αυτόματα αν έχεις ενεργη την αυτόματη λήψη αναβαθμίσεων είτε μέσω του hicare είτε με χειροκίνητη αναζήτηση από την ανάλογη επιλογή στις ρυθμίσεις.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΣΚαλημερα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Ειμαι με την 163 και εδω και 3 μερες εχω παρατηρησει το κινητο δονειται μονο του αυτο το κανει περιπου 3 φορες την ημερα.Ετυχε και το εκανε οταν το ειχα στα χερια μου ουτε ειδοποιηση ειχα ουτε τιποτα.Η δονηση ηταν περιπου 6 φορες.Το εχει συαντησει καποιος? Edited by sifario

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...