Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πήρα ένα καλώδιο usb type c hdmi όλα καλά απλώς ο ήχος ακούγεται μόνο από τη συσκευή και όχι από τη TV

Ξέρει κάποιος γιατί και αν υπάρχει ρύθμιση γι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται , το Today Weather ειναι πάρα πολύ καλό και πάρα πολύ αξιόπιστο !!

Ωραιο φαινεται φιλε μου. Για να δουμε την αξιοπιστία του...:) μιας και ειναι το βασικότερο.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το today weather το χρησημοποιω πάνω από δύο χρόνια σχεδόν. Με παροχο καιρού τον weather. Com έχω ηρεμήσει. Βλέπω καιρό για χιονοδρομικά και Αθήνα με απίστευτη ακρίβεια. Το ΠΡΟΤΕΙΝΩΩΩΩ ΑΜΕΠΟΦΥΛΑΚΤΑ.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το today weather το χρησημοποιω πάνω από δύο χρόνια σχεδόν. Με παροχο καιρού τον weather. Com έχω ηρεμήσει. Βλέπω καιρό για χιονοδρομικά και Αθήνα με απίστευτη ακρίβεια. Το ΠΡΟΤΕΙΝΩΩΩΩ ΑΜΕΠΟΦΥΛΑΚΤΑ.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Ααα μαλιστα.Ωραια το γυρισα και εγω στην πρωτη επιλογη (Weather Company Data/weather.com) διοτι το ειχα στο accuweather.com.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είναι θέμα ποια εφαρμογή καιρού έχετε αλλά ποιον πάροχο καιρού χρησιμοποιεί αυτή. Εγώ πχ χρησιμοποιώ το "διαφανής καιρός και ρολόι" αλλά για πάροχο καιρού έχω το weather underground. Το συγκεκριμένο πάροχο τον προτείνω. Για μένα δεύτερος είναι ο weather com. Εννοείται ότι ο AccuWeather είναι για πέταμα... Μην επεκταθούμε σε άλλους.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτό που δεν έχει διαφημίσεις

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ndiviapps.weather.widget.pro&hl=en

αλλά δεν λέει από ποιό site τροφοδοτείται για την διάγνωση του καιρού και τα ελληνικά στην μετάφραση είναι λίγο με google translate.

Το yahoo weather μπορεί να σας αρέσει αλλά και αυτό δεν λέει ποιό site χρησιμοποιεί.

Link to comment
Share on other sites

Ααα μαλιστα.Ωραια το γυρισα και εγω στην πρωτη επιλογη (Weather Company Data/weather.com) διοτι το ειχα στο accuweather.com.

 

Απο που το γυρισες;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν του δουλεύει σωστά το Vowifi ή παρατηρεί συμπεριφορά που περιγράφω πιο κάτω? Να ξέρω αν είναι να κάνω κανένα hard reset.

Είμαι με την 195 και το τελευταίο patch της cosmote και νομίζω έχω θέμα με το VoWiFi. Ενώ το volte μπαίνει σε λειτουργία ακαριαία, το VoWiFi αργεί παρά πολύ. Δεν το κάνει βέβαια πάντα, δηλαδή μερικές μπαίνει αμέσως, αλλά τις περισσότερες φορές αργεί. Στην 8.1 δεν είχα τέτοιο θέμα, μόλις έβαζα λειτουργία πτήσης και άνοιγα WiFi, το VoWiFi έμπαινε σε λειτουργία ακαριαία.

Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος ανάλογη συμπεριφορά?.

 

Μια χαρά σε βρίσκω. Το περίεργο στην όλη υπόθεση είναι πως την παλεύεις με λιγότερες από 4 ώρες ύπνο κάθε μέρα :) Λιγότερες ώρες απ όσο έχεις sot :)

Το κινητό δεν σβήνει ποτέ.

-05:50 ξυπνάω.

-Τα δεδομένα & η 2η κάρτα κλείνουν στις 15:00 και από εκείνη την ώρα έως κ περίπου τις 02:00 που κοιμάμαι το έχω με WiFi, εκτός κ αν βγω εκτός σπιτιού κλπ.

-02:00-05:50 airplane mode+υπερεξοικονόμηση.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Απο που το γυρισες;;;;

Πατα πανω στην εφαρμογη,μετα πανω δεξια εχει τρεις γραμμες,πατα πανω εκει και σε βγαζει σε αλλο μικροτερο παραθυρο.Εκει παλι πανω δεξια στο γραναζακι πατάς και τελος πας στη πηγη δεδομενων και επιλεγεις το 1ο

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πατα πανω στην εφαρμογη,μετα πανω δεξια εχει τρεις γραμμες,πατα πανω εκει και σε βγαζει σε αλλο μικροτερο παραθυρο.Εκει παλι πανω δεξια στο γραναζακι πατάς και τελος πας στη πηγη δεδομενων και επιλεγεις το 1ο

Ο φίλος ρωτάει για την default εφαρμογή, οχι για εφαρμογή απο play store.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να επιλέξουμε τον παροχο του καιρού στην εφαρμογή του κινητού;

 

Δεν γίνεται....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ηθελα την γνωμη σας αν καποιος εχει χρησιμοποιησει τα Huawei AM61, https://www.skroutz.gr/s/13261069/Huawei-AM61.html

 

ευχαριστω πολύ. :)

Φίλε μου εγώ τα έχω αγοράσει (για Honor 8x πια, προηγουμένως τα είχα σε Mate 10 lite) και είναι ίσως ό,τι καλύτερο έχω πάρει σε ακουστικά. Πίστεψε με έχω αλλάξει πολλά... SENNHEISER, JBL, SONY 50... Πάνω από όλα ακούγονται δυνατά, κάτι βασικό για μένα, με δυνατά μπάσα και πολύ καλά πρίμα. Εγώ τα πήρα φτηνά από το e-shop. Στα συνιστώ.

Edited by spyrdano
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν του δουλεύει σωστά το Vowifi ή παρατηρεί συμπεριφορά που περιγράφω πιο κάτω? Να ξέρω αν είναι να κάνω κανένα hard reset.

 

 

Μια χαρά σε βρίσκω. Το περίεργο στην όλη υπόθεση είναι πως την παλεύεις με λιγότερες από 4 ώρες ύπνο κάθε μέρα :) Λιγότερες ώρες απ όσο έχεις sot :)

Κι εμένα μου κάνει νούμερα,ενω δούλευε καλά μέχρι σήμερα μετά από επανεκκίνηση στο router δεν μπαίνει καθόλου σε vowifi!

Πάντως μου το είχε κάνει και παλιότερα με 8.1 αλλά μετά έστρωσε!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν του δουλεύει σωστά το Vowifi ή παρατηρεί συμπεριφορά που περιγράφω πιο κάτω? Να ξέρω αν είναι να κάνω κανένα hard reset.

 

 

Μια χαρά σε βρίσκω. Το περίεργο στην όλη υπόθεση είναι πως την παλεύεις με λιγότερες από 4 ώρες ύπνο κάθε μέρα :) Λιγότερες ώρες απ όσο έχεις sot :)

Αυτό με τον ύπνο... Το έχουν απορία πολλοί.. Κάπως τα καταφέρνω..
Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παρω το τηλέφωνο .... απλά δεν ξέρω αν μπορεί να συγχρονίσει σωστά με το Samsung watch Gear 3 που έχω. Το έχει δοκιμάσει κάποιος ;

 

Το δουλεύω ταυτόχρονα με bluetooth

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβαζω την εφαρμογη καιρου,αλλαζω τον παροχο και επιλεγω το πρωτο που λετε οτι ειναι ποιο αξιοπιστο αλλα ζηταει πληρωμη!την εχετε επι πληρωμη την εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος ρωτάει για την default εφαρμογή, οχι για εφαρμογή απο play store.

 

Ακριβώς αυτό....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβαζω την εφαρμογη καιρου,αλλαζω τον παροχο και επιλεγω το πρωτο που λετε οτι ειναι ποιο αξιοπιστο αλλα ζηταει πληρωμη!την εχετε επι πληρωμη την εφαρμογη?

Ναι φιλε μου ειναι η πληρωμενη που σε αφηνει να διαλεξεις. Σου εστειλα π.μ.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς να με βοηθήσει με την εφαρμογή που έχει για πληκτρολόγιο; το SwiftKey..... Ενώ το έχω βάλει στην διόρθωση.... Τις περισσότερες φορές δεν μου βγάζει τους τόνους στις λέξεις όταν γράφω.....τι μπορει να φτάιει;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς να με βοηθήσει με την εφαρμογή που έχει για πληκτρολόγιο; το SwiftKey..... Ενώ το έχω βάλει στην διόρθωση.... Τις περισσότερες φορές δεν μου βγάζει τους τόνους στις λέξεις όταν γράφω.....τι μπορει να φτάιει;

Και σε μενα το ιδιο...εαν υπαρχει λυση καποιος θα μας πει.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , ναι ειναι επί πληρωμή αλλά πίστεψε με το αξίζει , ειναι πάρα πολύ αξιόπιστες οι προβλέψεις , εγώ χρησιμοποιώ ως data source τήν πρώτη επιλογή καιρού αλλά και το dark sky ως data source είναι αξιόπιστη , αυτές οι 2 επιλογές είναι οι καλύτερες
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , ναι ειναι επί πληρωμή αλλά πίστεψε με το αξίζει , ειναι πάρα πολύ αξιόπιστες οι προβλέψεις , εγώ χρησιμοποιώ ως data source τήν πρώτη επιλογή καιρού αλλά και το dark sky ως data source είναι αξιόπιστη , αυτές οι 2 επιλογές είναι οι καλύτερες

Καλημερα.Για ποια εφαρμογη καιρου μιλας;:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω εκανα το εξης: εβαλα το Today Weather kai to Transparent clock & weather. Σημερα σε θερμοκρασιες,γραφικα κτλ συμβαδιζουν με διαφορα 1 μοναδα σε βαθμους. Την Τριτη εχουν διαφορα δηλαδη το ενα λεει συνεφια με αερα και το αλλο βροχη. Θα τα παρακολουθησω, βασει της περιοχης μου,να δω πιο ειναι πιο κοντα...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...