Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά έχει βάλει κανείς επίσημα την 9 με ελληνικο τηλέφωνο;

 

Επισημα μεσω OTA νομιζω κανεις εκτος αν την πηρε καποιος και δεν το ανεφερε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει βάλει κανείς επίσημα την 9 με ελληνικο τηλέφωνο;

 

Ν;ι φίλε μου με 163 εγώ από προχτές το βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Ν;ι φίλε μου με 163 εγώ από προχτές το βραδυ
Με ποια έκδοση το έχεις?Τα περισσότερα νομίζω εδώ είναι με C432 Ελληνικά!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.Απο την ώρα που πέρασα την 161 και έκανα αναβάθμιση τη διαχείριση αρχείων όταν πηγαίνω σε ένα φάκελο που έχω αρχεία μουσικής,.apκ και αλλά και προσπαθώ να στείλω συγκεκριμένα ένα .αpk στο τηλέφωνο της γυναίκας μου δε μου βγάζει πλέον την επιλογή κοινής χρήσης.Σε αλλά αρχεία μουσικής, φωτό και έγγραφα μου βγάζει. Τι bug είναι πάλι τούτο? Τα φώτα σας παίδες.
Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση από tab s3 κ για να την ανεβάσω από tapatalk έγινε χάλια αλλά φαίνεται η 95eb347879cdbfb9717c96531bd7a0ffc.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση από tab s3 κ για να την ανεβάσω από tapatalk έγινε χάλια αλλά φαίνεται η 95eb347879cdbfb9717c96531bd7a0ffc.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλή φάση. Ωραίος!!

Keep wallking
Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση από tab s3 κ για να την ανεβάσω από tapatalk έγινε χάλια αλλά φαίνεται η 95eb347879cdbfb9717c96531bd7a0ffc.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T825 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μονοκαρτο να φανταστώ?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονοκαρτο να φανταστώ?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι το L09 είναι ο κωδικός του μονόκαρτου

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

@dimi_1982 πες μας για την μπαταρια.....

 

 

 

εμενα πλέον κρατάει μονο 5 ώρες οθόνη...

Κάθε μέρα περίπου 3 ώρες sot και 50% υπολοιπο μπαταρίας! Το φορτίζω κάθε βραδυ(κακές συνήθειες).

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχρονίζεις στον υπολογιστή με τον οδηγό και μετά πας στο κινητό και τα κάνεις import εγώ τα έχω όλα με αυτόν τον τρόπο στο κινητό μου

Ok το δοκίμασα και τους εχω στον samsung Internet τους σελιδοδείκτες, ομως με χαλασε που δεν περασαν και οι κωδικοί που ειχα, και αντε τωρα να θυμαμαι σε τόσα site.... :(

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!! Αγορασα σήμερα την κίνητρα μας. Ερχόμενος από το p9. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι. Πως ενεργοποιουμε το premium service. Με το p9 δεν θυμάμαι να είχα συναντήσει παρόμοιο πρόβλημα.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορείς γιατί κ εγώ προσπάθησα και με έβγαζε σε σελίδα που δεν είχε τίποτε. Κινέζοι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!! Αγορασα σήμερα την κίνητρα μας. Ερχόμενος από το p9. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι. Πως ενεργοποιουμε το premium service. Με το p9 δεν θυμάμαι να είχα συναντήσει παρόμοιο πρόβλημα.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Δεν νομίζω να μπορείς γιατί κ εγώ προσπάθησα και με έβγαζε σε σελίδα που δεν είχε τίποτε. Κινέζοι
Αν αναφέρεστε στο premium service για την 3μηνη ασφάλιση οθόνης εδώ είστε. Απλά Συμπληρώνετε τα στοιχεία που ζητάει και θα ενεργοποιηθεί

https://consumer.huawei.com/gr/support/screen-guarantee/

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα περίπου 3 ώρες sot και 50% υπολοιπο μπαταρίας! Το φορτίζω κάθε βραδυ(κακές συνήθειες).

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα συνήθως στο 50% πιάνει 4ωρο SOT σε 1,5 μέρα (περίπου). Οπότε μάπα το καρπούζι. Υπενθυμίζω είμαι στην 161

Link to comment
Share on other sites

Εμένα συνήθως στο 50% πιάνει 4ωρο SOT σε 1,5 μέρα (περίπου). Οπότε μάπα το καρπούζι. Υπενθυμίζω είμαι στην 161
Κι εγώ με την 161 είμαι με την διαφορά ότι τα έχω όλα ανοιχτά gps bluetooth 4g και στις δύο κάρτες και data στο φουλ!

Νομίζω με τη χρήση που του κάνω είμαι μια χαρά!

Στην αρχή χωρίς όλα να είναι ανοιχτά με την 161 έβγαζα 8 ώρες sot με υπόλοιπο 15-20%.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με την 9 την λειτουργία desktop σε μεγαλη οθόνη ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με αυτη τη pie? Καννενας ακομα με ελληνικη συσκευη? Ιταλια αγγλια και europe εκδοση την εχει δωσει. Εμεις ακομα στο περιμενε! Μεσω firmware finder ξερει κανεις τη διαδικασια αν γινεται να γινει sideload με κλειδωμενο bootloader?
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με αυτη τη pie? Καννενας ακομα με ελληνικη συσκευη? Ιταλια αγγλια και europe εκδοση την εχει δωσει. Εμεις ακομα στο περιμενε! Μεσω firmware finder ξερει κανεις τη διαδικασια αν γινεται να γινει sideload με κλειδωμενο bootloader?

 

24/12 δεν εχουν πει ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!! Αγορασα σήμερα την κίνητρα μας. Ερχόμενος από το p9. Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι. Πως ενεργοποιουμε το premium service. Με το p9 δεν θυμάμαι να είχα συναντήσει παρόμοιο πρόβλημα.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Αν εννοείς την τρίμηνη εγγύηση οθόνης μπαίνεις στο HiCare και κάνεις μια εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Τιιιι έγινε ρε παιδιά πολύ ησυχία επικρατεί, πότε παίρνουμε pie, από αύριο. Του ήρθε κανενός με ελληνικό?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...