Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Το έχουν διαλύσει εκεί στη Vodafone. Δεν βγάζει διαθεσιμότητα σε περιοχή που υπάρχει διαθεσιμότητα. Αναζητώντας προγράμματα χωρίς διεύθυνση ούτε καν τα βγάζει. Μάλλον ήρθε η ώρα να το διαλύσουν το μαγαζάκι 

IMG_20230903_211447.jpg

IMG_20230903_211406.jpg

Κάτι πρέπει να γίνει άμεσα. Δεν ξέρω να το δουν επιτέλους σοβαρά,να αλλάξουν ιδιοκτησία δεν ξέρω. Σήμερα μπορεί να φαίνομαι απότομος σχετικά με την vf αλλά με κρέμασε. Ήθελα να δω κάτι οπωσδήποτε στο Viber και απολύτως τίποτα δεν άνοιγε. Το σημερινό ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι. Αν θέλουν να ξαναγίνουν σοβαρή εταιρεία και επενδύσουν πραγματικά εδώ θα είμαι και θα τους χειροκροτήσω. Αν πάλι όχι υπάρχει ο ανταγωνισμός που ήδη είναι μπροστά και ο ανταγωνισμός που τους πέρασε και όλο και κοντεύει να κλειδώσει με μεγάλη διαφορά την δεύτερη θέση 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aektzhs 1 said:

Κάτι πρέπει να γίνει άμεσα. Δεν ξέρω να το δουν επιτέλους σοβαρά,να αλλάξουν ιδιοκτησία δεν ξέρω. Σήμερα μπορεί να φαίνομαι απότομος σχετικά με την vf αλλά με κρέμασε. Ήθελα να δω κάτι οπωσδήποτε στο Viber και απολύτως τίποτα δεν άνοιγε. Το σημερινό ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι. Αν θέλουν να ξαναγίνουν σοβαρή εταιρεία και επενδύσουν πραγματικά εδώ θα είμαι και θα τους χειροκροτήσω. Αν πάλι όχι υπάρχει ο ανταγωνισμός που ήδη είναι μπροστά και ο ανταγωνισμός που τους πέρασε και όλο και κοντεύει να κλειδώσει με μεγάλη διαφορά την δεύτερη θέση 

Αυτή είναι η πραγματικότητα και πολλά τα παρόμοια σχόλια. Δεν μπορεί όλοι λοιπόν να κάνουν λάθος, εδώ κάτι δεν πάει καλά. 

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, p_k said:

Αυτή είναι η πραγματικότητα και πολλά τα παρόμοια σχόλια. Δεν μπορεί όλοι λοιπόν να κάνουν λάθος, εδώ κάτι δεν πάει καλά. 

 

Να μην μιλήσω πριν από χρόνια τι τρεχάματα είχα με το σταθερό. Είχα αποφασίσει να πάω από πράσινη κάπου φτηνά και λέω θα πάω στην τότε Hellas Online. Τι το ήθελα;Μια μέρα δεν ευχαριστήθηκα πρόσβαση στο διαδίκτυο. Να φανταστείς ο πατέρας μου(γιατί για το πατρικό μιλάω)που δεν ασχολείται μου λέει"που μπλέξαμε;". Τέλος πάντων μετά από μεγάλη ιστορία ξεμπλέξαμε και πήγαμε στην μαύρη όπου τέσσερα χρόνια είμαστε μια χαρά και φτηνά. Σταθερή ούτε να τους ακούσω πάλι 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Gv2008 said:

Το έχουν διαλύσει εκεί στη Vodafone. Δεν βγάζει διαθεσιμότητα σε περιοχή που υπάρχει διαθεσιμότητα. Αναζητώντας προγράμματα χωρίς διεύθυνση ούτε καν τα βγάζει. Μάλλον ήρθε η ώρα να το διαλύσουν το μαγαζάκι 

IMG_20230903_211447.jpg

IMG_20230903_211406.jpg

Ανεξάρτητα από άλλα θέματα, τα πληροφοριακά συστήματα διαθεσιμότητας είναι διαβόητα για την αναξιοπιστία τους σε όλους τους παρόχους (σε κάποιους περισσότερο από άλλους 😉).

Εάν θέλεις να εξυπηρετηθείς, δέχονται και γεωγραφικές συντεταγμένες ή και γειτονικό αριθμό του ίδιου παρόχου, εάν γνωρίζεις κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minast said:

Ανεξάρτητα από άλλα θέματα, τα πληροφοριακά συστήματα διαθεσιμότητας είναι διαβόητα για την αναξιοπιστία τους σε όλους τους παρόχους (σε κάποιους περισσότερο από άλλους 😉).

Εάν θέλεις να εξυπηρετηθείς, δέχονται και γεωγραφικές συντεταγμένες ή και γειτονικό αριθμό του ίδιου παρόχου, εάν γνωρίζεις κάποιον.

Δεν δείχνει τα πακέτα. Ακόμα και αν απλά μπω για να δω τα πακέτα και τις τιμές δεν τα εμφανίζει. Δεν τίθεται θέμα αναξιοπιστίας αυτή τη στιγμή. Πάντα έδειχνε τη διαθεσιμότητα στο site

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, TakeOverNet said:

Θετική εξέλιξη για τον τόπο. Το θέμα είναι να δείξει και την πρέπουσα σημασία στο δίκτυο της. Αν το κάνει θα πάει πολύ ψηλά 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, TakeOverNet said:

Σίγουρα σημαντική επένδυση και αναβαθμίζει τηλεπικοινωνιακά και την Ελλάδα και ειδικά την Κρήτη, αλλά δεν έχει μεγάλη επίδραση στις εσωτερικές συσχετίσεις των παρόχων. Είναι γραμμή διασύνδεσης με εξωτερικό που μπορούν να αξιοποιήσουν εάν θέλουν όλοι οι πάροχοι (θα είναι "ουδέτερη").

Link to comment
Share on other sites

3 μέρα βροχών και καταστροφών στη μαγνησια κ η βοντα (και η νόβα) ακλόνητη.

Η κοσμοτε έπεσε χθες το πρωί.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hercoulis said:

3 μέρα βροχών και καταστροφών στη μαγνησια κ η βοντα (και η νόβα) ακλόνητη.

Η κοσμοτε έπεσε χθες το πρωί.  

Στον Βόλο δεν δουλεύουν. Καμία δεν δουλεύει 

Link to comment
Share on other sites

Καλά λες, εγώ το γενίκευσα πολύ. Στο Πήλιο έγιναν καταστροφές. τι να μείνει;

 

Επίσης όταν δεν έχεις φτιάξει ένα δίκτυο σωστό, γίνονται τα παρακάτω 

https://www.zougla.gr/parapolitiki/apaxionoun-monoi-tous-ton-kodiko-112/

Link to comment
Share on other sites

Καλά λες, εγώ το γενίκευσα πολύ. Στο Πήλιο έγιναν καταστροφές. τι να μείνει;
 
Επίσης όταν δεν έχεις φτιάξει ένα δίκτυο σωστό, γίνονται τα παρακάτω 
https://www.zougla.gr/parapolitiki/apaxionoun-monoi-tous-ton-kodiko-112/

σύμβαση για τα sms ποιος την έχει κάνει και με τί κόστος;


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Θήβα χτες που έστειλαν το προειδοποιητικό μήνυμα έβρεξε πάρα πολύ για ένα εικοσάλεπτο μόνο και μετά δύο φορές ψιχάλες. Σήμερα που δεν έστειλαν ο κακός χαμός. Μόνο ένα διάλλειμα έκανε 13:00-15:00 και μετά φουλ παρά πολλή βροχή

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στα Γιάννενα έστειλαν 3 μηνύματα 112. ΝΑΙ ΤΡΙΑ. Και μαντέψτε, ψιλόβροχο έχει που μια σταματάει μια ξεκινάει. 
Το ένα μήνυμα ήταν για το ότι ισχύει απαγόρευση κυκλοφορίας στα Τρίκαλα (καλά έκαναν και το έστειλαν αυτό) και τα αλλά δυο που ήρθαν απανωτά ελεγαν πως είναι σε ισχύ απαγορεύσεις κυκλοφορίας που έχουν εκδοθεί στην περιοχή μας λόγω των επικίνδυνων καιρικών φαινομένων. 
 

Αν ήταν να είχαμε απαγόρευση κυκλοφορίας στα Γιάννενα με τέτοιο καιρό, θα ημασταν τουλάχιστον 3 μηνες το χρόνο κλεισμενοι στα σπίτια! 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos.k2 said:

Σήμερα στα Γιάννενα έστειλαν 3 μηνύματα 112. ΝΑΙ ΤΡΙΑ. Και μαντέψτε, ψιλόβροχο έχει που μια σταματάει μια ξεκινάει. 
Το ένα μήνυμα ήταν για το ότι ισχύει απαγόρευση κυκλοφορίας στα Τρίκαλα (καλά έκαναν και το έστειλαν αυτό) και τα αλλά δυο που ήρθαν απανωτά ελεγαν πως είναι σε ισχύ απαγορεύσεις κυκλοφορίας που έχουν εκδοθεί στην περιοχή μας λόγω των επικίνδυνων καιρικών φαινομένων. 
 

Αν ήταν να είχαμε απαγόρευση κυκλοφορίας στα Γιάννενα με τέτοιο καιρό, θα ημασταν τουλάχιστον 3 μηνες το χρόνο κλεισμενοι στα σπίτια! 

Στο τέλος θα ανησυχούμε αν δεν έρθει 112..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2-3 μέρες δεν μπαίνει στο my vodafone app? Αντιμετωπίζει και άλλος θέμα σε iOS ?
cf0414696cc70720ad5ed71d9606fe50.jpg
Μόνο αυτό βλέπω και σταματάει εκεί…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zerokill said:

Εδώ και 2-3 μέρες δεν μπαίνει στο my vodafone app? Αντιμετωπίζει και άλλος θέμα σε iOS ?
cf0414696cc70720ad5ed71d9606fe50.jpg
Μόνο αυτό βλέπω και σταματάει εκεί…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχει φτάσει στα αυτιά μου πως υπάρχει ένα θεματάκι μετά την τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής. Προτείνω να την διαγράψεις και να την περάσεις εκ νέου.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, zerokill said:

Εδώ και 2-3 μέρες δεν μπαίνει στο my vodafone app? Αντιμετωπίζει και άλλος θέμα σε iOS ?

Πρωτα συνδεσου στο My Vodafone Web, ενεργοποίησε το OTP και μετά αν δεν ζητήσει κωδικό εκ νέου σβήσε κ κατέβασε ξανά την εφαρμογή. 

Σιγα σιγά ενεργοποιούν τον υποχρεωτικό OTP και το ξεκλείδωμα της εφαρμογής με δακτυλικό/προσωπο/PIN

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα μια φορά με wifi και ξεκόλλησε. Το otp το εχω ενεργοποιήσει πριν 10 μέρες.Τωρα που έκλεισα το wifi εκλεισα και ξανα άνοιξα το app μπαίνει κανονικά.Αν το ξανακάνει θα την σβήσω και θα την ξανα κατεβάσω,πιστεύω οτι θα το διορθώσουν σύντομα αν παίζει κάποιο bug


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω μετα την εγκριση φορητοτητας σε ποσες μερες ενεργοποιουμεστε στο νεο δυκτιο?

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vasilhs_lamia said:

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω μετα την εγκριση φορητοτητας σε ποσες μερες ενεργοποιουμεστε στο νεο δυκτιο?

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε 1-2 εργάσιμες μέρες. Σε μερικές περιπτώσεις μπορεί και καμιά μέρα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Σε 1-2 εργάσιμες μέρες. Σε μερικές περιπτώσεις μπορεί και καμιά μέρα παραπάνω
εχω παρει εγκριση απο χθες!αλλα ακομη δεν αλλαξε...αλαζει κ μεσα στο σκ η παμε απο δευτερα?

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vasilhs_lamia said:

εχω παρει εγκριση απο χθες!αλλα ακομη δεν αλλαξε...αλαζει κ μεσα στο σκ η παμε απο δευτερα?

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όπως έγραψα και παραπάνω σε εργάσιμες μέρες,άρα πιθανότατα από Δευτέρα-Τρίτη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to wrong

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...