Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά, αυτο είναι "ίσως" το λιγότερο. . .

Ξεχάσαμε - ξεχάσατε τη διαφήμιση με της "σημαίες " της Ανεξαρτητης Κρήτης;;;;;;

 

Δυστυχώς αυτό είναι σφάλμα των διαφημιστών. Οι εταιρίες ζητάνε να μη θίγονται και να μην αναφέρονται εδαφικά και κυριαρχικά συμφέροντα (στην προκειμένη), ή λογότυπα και πνευματικά δικαιώματα άλλων εταιριών οποιουδήποτε είδους και μορφής, και κάποιος διαφημιστής βρίσκει τις σημαίες της ανεξαρτησίας της Κρήτης και των νήσων Cayman... Εκεί κρεμάς το διαφημιστή απλά!! Κι εκτός αυτού πόσο καιρό έπαιξε με τις σημαίες, και πόσοι το κατάλαβαν; Αν δεν είχε γίνει ο σάλος στο ίντερνετ και το youtube, θα το ήξερες;! Κι αν το πάρουμε κι από την άλλη, γιατί να μην παρεξηγηθούν και οι επτανήσιοι για την προφορά του πράκτορα; Και θυμήσου τι είχε γίνει και με τη διαμάχη Q vs Frog (αχου αχου, και δεν ξέρει τι λέει το στόμα του βατράχου)....

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο.....

Τι να λέμε τώρα? Ολα, θυσία στο βωμό του χρήματος!! :mad:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μου μυρίζει πρόβλημα του Μπαχατέλ 908... Κάνε update στο Android, κι αν δεν διορθωθεί.... Service.

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

##002# και κλήση. Απενεργοποιείς όλες τις εκτροπές, και από το 1285, είτε από συμβόλαιο είτε από κάρτα είτε από καρτοπρόγραμμα, ακόμα κι από Vodafone για το σπίτι (σταθερό Vodafone), απενεργοποιείς την ειδοποίηση κλήσεων. Ο αριθμός ισχύει για όλους τους τύπους συνδέσεων!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλα η διαφήμιση πάει για νέους που το greklish είναι ευκολότερος τρόπος να γράψεις μήνυμα
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ευκολία μας έφαγε!

 

Βλέπεις νέα παιδιά, και όχι στο δημοτικό, στο γυμνάσιο και στο λύκειο, που το λύκειο πχ το γράφουν "λικιο"!

 

Προσωπικα νομίζω ότι τα "γκρικλις" εφευρέθηκαν από τους τεμπέληδες και από αυτούς που δε θέλουν τα παιδία μας να μάθουν την Ελληνική γλώσσα και γραφή.-

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ οτι το greeklish είναι ιός στο γράψιμο μετά απο 2-3 χρόνια μπερδεύεις τα φωνήεντα όταν γράφεις ελληνικά το ξέρω γιατί και εγώ εχω συνηθίσει το greeklish και όταν γραφώ ελληνικά κάνω ενα βουνό λάθη ιδικά το τόνο τον ξεχνάω
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις – απαντήσεις για την αζήτητη ηλεκτρονική επικοινωνία (spam) 1. Τι είναι η αζήτητη ηλεκτρονική επικοινωνία;

Αζήτητη ηλεκτρονική επικοινωνία (γνωστή και ως spam) είναι κάθε ηλεκτρονικό μήνυμα

που αποστέλλεται με σκοπό την εμπορική προώθηση προϊόντων ή υπηρεσιών ή και κάθε

άλλο διαφημιστικό σκοπό χωρίς ο παραλήπτης να έχει δώσει τη συγκατάθεσή του για αυτό.

2. Τι είδους μηνύατα περιλαβάνει το spam;

Μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδροείου, καθώς και μηνύατα που αποστέλλονται μέσω

κινητού τηλεφώνου (SMS, MMS), υπηρεσίες στιγμιαίων μηνυάτων (instant messaging –

ΙΜ, π.χ. MSN ή Google chat) ή άλλες υπηρεσίες ηλεκτρονικής ανταλλαγής μηνυάτων (π.χ.

μέσω υπηρεσιών κοινωνικής δικτύωσης, όπως το Facebook). http://spamfight.org/doc/filladio-about-spam.pdf

 

Από την Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα

Σε αυτο να περιλαβετε και την κληση σε κινητα η σταθερα για εμπορικους σκοπους οπως αναφερει και παραπανω!

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

εχω συμβολαιο 10 gb με στικακι που μου το εδωσαν δωρεαν επειδη το laptop τους dell inspiron mini 1010 ειχε προβληματικο modem , εδω και καιρο η ταχυτητα γενικα ειναι ΑΘΛΙΑ χωρις υπερβολες , εχω φτασει να εχω 1.1 mbps download και 0.03 kbps upload (ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ) εχω παρει τηλεφωνο το support εδω και μερες κανουν μετρησεις αλλα τιποτα φως ακομα στον οριζοντα! και να πεις οτι υπαρχει καποιο εμποδιο; στην Αγραφων στο Ολυμπιακο Σταδιο ειμαι στον δρομο πανω σε μια σκοπια μεσα! ουτε κατεβαζω torrents ουτε τιποτα αλλο το στικακι ειναι το Κ3765
24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

εχω συμβολαιο 10 gb με στικακι που μου το εδωσαν δωρεαν επειδη το laptop τους dell inspiron mini 1010 ειχε προβληματικο modem , εδω και καιρο η ταχυτητα γενικα ειναι ΑΘΛΙΑ χωρις υπερβολες , εχω φτασει να εχω 1.1 mbps download και 0.03 kbps upload (ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ) εχω παρει τηλεφωνο το support εδω και μερες κανουν μετρησεις αλλα τιποτα φως ακομα στον οριζοντα! και να πεις οτι υπαρχει καποιο εμποδιο; στην Αγραφων στο Ολυμπιακο Σταδιο ειμαι στον δρομο πανω σε μια σκοπια μεσα! ουτε κατεβαζω torrents ουτε τιποτα αλλο το στικακι ειναι το Κ3765

Είχα το ίδιο πρόβλημα στην Κομοτηνή με το upload.

Τους πήρα τηλέφωνο και τους το ανέφερα και την άλλη ημέρα με πήραν ότι διορθώθηκε, και όντως έφτιαξε.

Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα στην Κομοτηνή με το upload.

Τους πήρα τηλέφωνο και τους το ανέφερα και την άλλη ημέρα με πήραν ότι διορθώθηκε, και όντως έφτιαξε.

 

σε εμενα ακομα τιποτα

σημερα την ωρα που ειχα πεσει για υπνο καλεσαν και τους ειπα οτι στο σημειο που εχω το προβλημα θα ειμαι μεθαυριο και θα καλεσουν τοτε

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

Το οποίο φυσικά είναι το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Σε κανία εταιρία κινητής δεν μπορείς να μιλήσεις απευθείας με "τεχνικό τμήμα".
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να πάρω χθες ένα συγκεκριμένο νουμεράκι για ένα φίλο (έδωσα 2 επιλογές στον υπάλληλο) και ενώ και τα δύο έβγαζε μήνυμα ο τηλεφωνητής ότι δεν αντιστοιχούν σε συνδρομητή, έφαγα άκυρο. Τα έχει άλλος, μου είπανε.
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο 1399 που με ξυπνησε 16.30 και μου μπιπ τον υπνο..

Έλεος...έχω βρει κλήσεις νωρίς το πρωί, ούτε καν είχα ανοίξει το κινητό μου. Σήμερα με πήραν 3 φορές από 15:00 έως 15:30.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω λοiπον αν γινεται καποιος "απλος" ανθρωπος (χωρις να δουλευει στη βοντα πχ) να παρακολουθει το κινητο μου...Δεν εχει ερθει ποτε σε επαφη με τη συσκευη μου,απλα επειδη ακουω πολλες φορες τη φωνη μου ¨διπλη" αναρωτιομουν αν με ενα μηνυμα πχ μπορει να εκανε κατι και να καταγραφει τις συνομιλιες μου κλπ....
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω λοiπον αν γινεται καποιος "απλος" ανθρωπος (χωρις να δουλευει στη βοντα πχ) να παρακολουθει το κινητο μου...Δεν εχει ερθει ποτε σε επαφη με τη συσκευη μου,απλα επειδη ακουω πολλες φορες τη φωνη μου ¨διπλη" αναρωτιομουν αν με ενα μηνυμα πχ μπορει να εκανε κατι και να καταγραφει τις συνομιλιες μου κλπ....

 

όχι. Η ηχώ που δημιουργείται είναι τεχνικό πρόβλημα και καλό θα ήταν να το καταγράψεις στην εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειδικα τα κινητα της βονταφον δεν παρακολουθουνται ποτε! χαχαχααχα

 

Ούτε τις Cosmote ούτε της WIND παρακολουθούνται ποτέ! χαχαχαχαχαχα

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μεταφορά της γραμμής μου από wind σε vodafone αλλα εδώ και 4 μερες δεν έχω αναγνώριση (από την συσκευή είναι οκ) έχει κανεις καμια ιδέα?

Στο Support μου λενε να δω τις ρυθμισεις στην συσκευη ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,εχω ενα cu που το χρησιμοποιω περιστασιακα.Σημερα που το ανοιξα διαπιστωσα οτι λειπει 1 ευρω.Στο 13840 μου ειπαν οτι η χρεωση προερχετε απο το "ιντερντετ ολη μερα" απο εισοδο μου χθες το βραδυ.Μονο που το τηλεφωνο ηταν κλειστο και μαλιστα χωρις συσκευη 2 μερες τωρα.Δεν μπορω να βρω το δικιο μου,δεν εχω λογο να δυσφημισω,απλα το γραφω για καθε ενδιαφερομενο τα συμπερασματα δικα σας..
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι μπορουν.Και αν μπορουν πιστευεις να το κανουν;Και να παραδεχτουν δηλαδη τετοιο απαραδεκτο λαθος;Οπως μου ειπαν μαλλον κανω λαθος το ειχα ξεχασει ανοιχτο και εχω καποια εφαρμογη.Κλασικη απαντηση,γραμμενη σε χαρτακι την εχουν.Δεν με νοιαζει το 1 ευρω χαλαλι του.Τουλαχιστον εγω ξερω οτι ναι δεν ειναι φημες ολα αυτα που διαβαζα.Και να σου πω κατι για το ¨λαθος χρεωση¨;Αν σε ενα κομπιουτερ πατησω 5+5 ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να βγαλει 11;
Link to comment
Share on other sites

Κάλεσε 13840 και ζήτα να κρατηθεί αίτημα για να ελεγχθεί.

Στην τελική, αν δεις ότι επιμένουν, κάνε μια αίτηση φορητότητας για να τους νοιάξει...;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...