Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορω να βρω screen protector απο λεπτο υλικο για να πεζει καλα με το Touch?

εχω βαλει ενα screen protector που ειναι χοντρο αρκετα κε δεν πεζι καλα με το δακτυλο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Που μπορω να βρω screen protector απο λεπτο υλικο για να πεζει καλα με το Touch?

εχω βαλει ενα screen protector που ειναι χοντρο αρκετα κε δεν πεζι καλα με το δακτυλο

 

Me screen protector tis HTC paizei kala.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα,

σκέφτομαι να αγοράσω την παραπάνω συσκευή από εδώ:http://www.expansys-usa.com/p.aspx?i=147354

 

Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση της rom με τα ελληνικα σε Wm6 apo thn Ace hellas-HTC.

 

Επειδή γράφει unlock και μάλιστα ένας το λέει σε κάποιο σχόλιο πιστεύω θα μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειμαι εξωτερικο για διακοπες και εχω δει σε καταστημα αυτο το κινητο περι τα 270 ευρω αξιζει να το αγορασει κανεις ακουω αποψεις :cool:

http://www.t-mobileshadow.com/

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι εξωτερικο για διακοπες και εχω δει σε καταστημα αυτο το κινητο περι τα 270 ευρω αξιζει να το αγορασει κανεις ακουω αποψεις :cool:

http://www.t-mobileshadow.com/

πολυ ομορφο και αξιολογο κινητο με πολυ ωραιο μενου

(carousel και μεγαλα εικονιδια)

 

δεν ειναι 3G.

Το ειχα κανα μηνα και το εδωσα γιατι δεν μπορεσα να του βαλω Ελληνικα

(qwerty πληκτρολογιο με διαφορετικη διαταξη)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

το ειδα ξανα σημερα απο εμφανιση και βαρος τι λεει αν ξερει κανεις δεν εχουν καποιο εξω ωστε να το περιεργαστω

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το πηρε ενας φιλος και με ρωταει πως μπορει να περασει το destinator 7 . Απο τα downolad της ngi τι πρεπει να κετβασει και πω να τα περσει στο "μηχανακι" ??

 

Απο pda ειμαι ασχετος μιας και μου αρεσουν πιο πολυ τα pna.Ευχαριστω για οποια βοηθεια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πήγαινε στα αντίστοιχα thread της συσκευής ή του λογισμικού που ζητάς και θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς. Δεν υπάρχει λόγος να ανοίγεις καινούργιο thread για κάτι τέτοιο.

 

(Ενημερωτικά τώρα... το Dest7 παίζει άψογα στο Cruise. Οδηγίες εγκατάστασης και στο forum του navimania.gr).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα αντίστοιχα thread της συσκευής ή του λογισμικού που ζητάς και θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς. Δεν υπάρχει λόγος να ανοίγεις καινούργιο thread για κάτι τέτοιο.

 

(Ενημερωτικά τώρα... το Dest7 παίζει άψογα στο Cruise. Οδηγίες εγκατάστασης και στο forum του navimania.gr).

 

Για P3650 δεν ειδα να υπαρχει κατι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για όλες τις συσκευές του είδους... η ίδια διαδικασία ακολουθείται.

 

Μπορει...Αλλα οπως γραφω δεν ειναι δικο μου και δεν εχω ξαναασχοληθει με pda οποτε ...εχω ελαφρυντικα κατα την γνωμη μου.Ελπιζω να γλυτωσω τα ... ισοβια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Καλησπερα παιδια εχω ενα ΗτCH Touch Εδω και καποιοες μερες στα χερια μου (ωραιο κινητακι ειναι) λοιπον και πανω στα install και στο ολικο πειραγμα εχει ε3αφανιστει απο το κινητο η Καρτελα Settings....

 

Παρακαλω οποιος γνωριζει ας βοηθησει.Απο προγραμματα εχω βαλει αρκετα system mechanic,Resco explorer-astronavigatos-ενα wifi companion to battery status-I contact kltp... λετε το mechanic να εχει κανει καμια βρωμια..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια χαρά

 

είμαι μέσα στον πανικό γιατί έκανα την γκάφα της ζωής μου και έχω θολώσει λίγο

 

έσβησα κατά λάθος ένα αρχείο απο τη μνήμη του κινητού, την εσωτερική όχι την sd.

 

η μνήμη του φαίνεται απο τα windows vista/7 απο όπου ίσως μπορώ να δοκιμάσω restore, παρόλα αυτά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο εξειδικευμένο πρόγραμμα για WM Smartphone το οποίο θα έπρεπε να δοκιμάσω πρώτα.

 

Please help...

Current: Samsung Galaxy S9+ G965F/DS

Armory: Samsung Galaxy Note 3 N9005 | Samsung Galaxy S I9000 | HTC P3650 Touch Cruise | HTC V1240 [Qtek 8310]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα στην παρέα.

Έχω ένα HTC Touch Diamond.

Ξαφνικά δεν μου αναγνωρίζουν τα Windows την συσκευή και βγάζει μήνημα Άγνωστη συσκευή USB.

Το έχω δοκιμάσει σε 4 PC και κάνει το ίδιο.

Τι του έχω κάνει Hard Reset να ξαναγίνει εγκατάσταση στο HTC από την αρχή, τι το βάζω να το βλέπει σαν δίσκο, τι του κσετσεκάρω το "Enable advance network functionality) πάλι τα ίδια.

 

Τι μπορώ να κάνω?

iPhone 4s (9.3.5)

End of Time unfortunately :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Έχω ένα HTC Touch Diamond.

Ξαφνικά δεν μου αναγνωρίζουν τα Windows την συσκευή και βγάζει μήνημα Άγνωστη συσκευή USB.

Το έχω δοκιμάσει σε 4 PC και κάνει το ίδιο.

Τι του έχω κάνει Hard Reset να ξαναγίνει εγκατάσταση στο HTC από την αρχή, τι το βάζω να το βλέπει σαν δίσκο, τι του κσετσεκάρω το "Enable advance network functionality) πάλι τα ίδια.

 

Τι μπορώ να κάνω?

 

Καθαρισε την θυρα στο Διαμαντι και στο καλωδιο, δοκιμασε αλλο καλωδιο.

Αν δεν γινει τιποτα για σερβις.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και με άλλα καλώδια και με το δικό του της μάνας του.

Πάλι τα ίδια κάνει.

Δεν δοκίμασα να καθαρίσω θύρες... θα δοκιμάσω.

iPhone 4s (9.3.5)

End of Time unfortunately :(

Link to comment
Share on other sites

Εχω τα αγγλικα WM, αν κοιτάξεις ομως στα Settings/Connections/USB Settings

και να βάλεις στις επιλογες να το βλεπουν τα windows ως Disk Drive και οχι μεσω ActiveSync ισως γινει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Και σαν Disk Drive το ίδιο βγάζει.

Το Active Sync 4.5 έχω φίλε μου. Δυστυχώς το είχα είδη δοκιμάσει.

iPhone 4s (9.3.5)

End of Time unfortunately :(

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πέθανε το (εκτός εγγύησης) S100 μου :cry:

Αν δε βαριέσαι κάνε και ένα Hard Reset και ξαναδοκίμασε πριν το στείλεις στην Ace.

Link to comment
Share on other sites

Του βάζω τώρα της Vodafone το μαμά μέσω WiFi αρχείο για να του το κάνω εγκατάσταση πάλι και να τους το στείλω πακετάκι.

iPhone 4s (9.3.5)

End of Time unfortunately :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έχει αγοράσει κανείς από το shop.brando.com? Από προηγούμενα posts είδα ότι τα έξοδα αποστολής είναι δωρεάν, ενώ στο site βλέπω ότι σε χρεώνουν... Επίσης υπάρχει θέμα με τελωνείο? Πρέπει να ζητήσεις να στα τυλίξουν ως δώρο κλπ.?

Carpe Diem

http://www.custominsight.com/services/bmw.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα τελωνείου δεν μου έχει προκύψει ποτέ από εκεί.

Τα μεταφορικά αν θυμάμαι καλά στοιχίζουν ελάχιστα ή είναι δωρεάν.

Πολύ καλή εταιρία γενικά, με καλές τιμές και γρήγορη αποστολή από πλευράς τους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...