Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Έχει αγοράσει κανείς από το shop.brando.com? Από προηγούμενα posts είδα ότι τα έξοδα αποστολής είναι δωρεάν, ενώ στο site βλέπω ότι σε χρεώνουν... Επίσης υπάρχει θέμα με τελωνείο? Πρέπει να ζητήσεις να στα τυλίξουν ως δώρο κλπ.?

 

Με το τελωνείο δεν έχεις πρόβλημα λόγω του μικρού κόστους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kαλησπερα παιδια,εχω το htc p3470 και θελω να προσθεσω καποιες πολης στο προγραμμα καιρου που εχει,εκανα την τροποποιηση στο αρχειο HH_0408_WeatherCities.xml (δηλαδη προσθεσα την πολη που ηθελα)και ενω υπαρχει στο site Accuweather δεν μπορει να λαβει δεδομενα για την πολη που προσθεσα,ξερεται καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σε αυτό τον οδηγό εδώ.

 

Το έκανα με το touch pro και δεν λειτουργεί,

κάνει επανεκκίνηση το TF3D όταν πάω στον καιρό

έχω την EnergyROM 'Warhawk' (SYS 23016)

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σε αυτό τον οδηγό εδώ.

 

πω πω μεγαλη διαδικασια..αν παει κιολας κατι στραβα...εβαλα το spb weather και ειμαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι?Αυτό το screen protector , γίνεται να το αγοράσω από τη vodafone και να μου το βάλει?Επίσης , ήθελα να ρωτήσω ,εάν τελικά γίνεται αυτό,το κινητό θα το έπαιρνα αυθημερόν?Ξέρετε μήπως και πόσο θα μου κόστιζε και αν γίνεται για οποιοδήποτε κινητό?

Είμαι άσχετος επί του θέματος , αλλά φαίνεται να είναι μια αξιόλογη λύση..:D

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

έχω ένα p3650 και προσπαθώ να πάρω της επαφές από το κινητό αλλά δεν τα έχω καταφέρει.

με πια διαδικασία περνω backup της επαφές από το κινητό να τις έχω???

εχω win6.1gr στο κινητό και windows 7 στο pc.

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα p3650 και προσπαθώ να πάρω της επαφές από το κινητό αλλά δεν τα έχω καταφέρει.

με πια διαδικασία περνω backup της επαφές από το κινητό να τις έχω???

εχω win6.1gr στο κινητό και windows 7 στο pc.

 

Αν εχεις το outlook στο PC συνχρονησε το & ολα ok αν & για να της εχεις παντου μαζι στη καρτα μνημης σου βαλε το PIM Backup[google it]

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Για ποια συσκευή μιλάς; Πρέπει να βρεις το συγκεκριμένο που κάνει για τη δική σου αποκλειστικά συσκευή. Η vodafone δεν έχει τέτοια πράγματα νομίζω. Τέλος δεν χρειάζεσαι τη βοήθεια κανενός γιατί μπορείς να το βάλεις και μόνος σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν έχεις εγκατεστημένο στον υπολογιστή σου το ActiveSync (σε Windows XP) ή το Windows Mobile Device Center (σε Windows Vista) και το Outlook της σουίτας Microsoft Office, μπορείς να περάσεις τις επαφές σου εκεί με έναν απλό συγχρονισμό. Ψάξτο λίγο και δεν θα δυσκολευτείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειμαι νεος στα pocket pc και ηθελα να ρωτησω πως μπορω να δω τα Windows του κινητου στο pc? Τον Φακελο Windows του κινητου εννοω..
Link to comment
Share on other sites

Συνδέεις το κινητό σου στο pc και μέσω activesync κάνεις explore device και βλέπεις τους φακέλους της συσκευής σου.

 

Και από τις ρυθμίσεις του explorer ξετσεκάρεις το "Hide protected operating system folders" (..κάτι τέτοιο).

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και από τις ρυθμίσεις του explorer ξετσεκάρεις το "Hide protected operating system folders" (..κάτι τέτοιο).

 

...επιλέγουμε και το "Show hidden files and folders".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Εδώ γυναίκα που ψάχνετε οπότε καταλαβένετε...Είδα το θέμα με τις επαφές αλλά δεν καταλαβένω τίποτα!Μήπως κάπιος έχει την καλοσύνη να μου κάνει το θέμα πιο λιανά???Έχω vista στον υπολογιστή.Όποιος μπορεί ασ βοηθήσει!Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το outlook στο PC συνχρονησε το & ολα ok αν & για να της εχεις παντου μαζι στη καρτα μνημης σου βαλε το PIM Backup[google it]

 

Εγώ δεν έχω Outlook στον υπολογιστή με vista 64bit home premium. Υπάρχει αξιόπιστη εναλλακτική λύση;

jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Χορηγική συνεργασία ανακοίνωσε ο Παναθηναϊκός που υπέγραψε συμφωνία μονοετούς διάρκειας με τη γνωστή εταιρεία κινητής τηλεφωνίας HTC.

 

Όπως αναφέρει χαρακτηριστικά η ανακοίνωση της διοίκησης: «Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ανακοινώνει την έναρξη της χορηγικής της συνεργασίας με την HTC η οποία και θα αποτελέσει "Επίσημο Συνεργάτη" της ομάδας για το 2010».

 

«Πολλαπλά οφέλη»

Με αφορμή την έναρξη της συνεργασίας ο Εμπορικός Διευθυντής της ΠΑΕ κος Ανδρέας Μπέκιος, δήλωσε: «Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι για την επίτευξη της συμφωνίας. Η HTC αποτελεί πρωτοπόρο εταιρεία στην κατασκευή και εμπορία συσκευών κινητής τηλεφωνίας και τα προϊόντα της χαρακτηρίζονται από πλήθος τεχνολογικών καινοτομιών. Τα οφέλη θα είναι πολλαπλά και για τις δυο πλευρές και ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ θα αποτελέσει ένα από τα κύρια οχήματα για την προώθηση των προϊόντων της HTC στην Ελληνική αγορά».

 

«Μεγάλη τιμή»

Ο Γενικός Διευθυντής της HTC κος Νικήτας Γλύκας, δήλωσε: «Αποτελεί μεγάλη τιμή για εμάς να στεκόμαστε αρωγοί ενός ιστορικού συλλόγου όπως ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ. Ο συγκεκριμένος σύλλογος μας εμπνέει για το γεγονός ότι αποτελεί ίσως τον πιο σημαντικό ποδοσφαιρικό σύλλογο της χώρας μας. Εκ μέρους των ανθρώπων της HTC θα ήθελα να δηλώσω τη χαρά συμμετοχής μας σε αυτή τη νέα συνεργασία».

 

ΠΗΓΗ: www.pao.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...