Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυκλοφόρησε το πακέτο ελληνικοποίησης για το rom με τα Windows Mobile 5! δουλεύει θαυμάσια! μπορείτε να το κατεβάσετε από το:

http://opencodesolutions.com/~ronswens/langpacks.html

Link to comment
Share on other sites

ok Nikola mpravo giA to ellhniko paketo.Egw aurio tha prospathisw na egatasthsw thn wm5 rom me boot apo thn minisd to exei dokimasei kaneis?me ti apotelesmata?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Στο φορουμ της motorola ελεγαν οτι στο 220 δεν εχουν βγει wm5. (cheackαρε το ομως γιατι το ειχα δει πριν απο πολυ καιρο, ποτε δεν ξερεις τι γινεται ;) ) Εχω δει μονο mpx200 με wm5.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το έχει δοκιμάσει κανείς; λειτουργεί;

δεν χάνεται η εγγύηση ετσι στα qtek? (εχω το 8010)

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

το έχει δοκιμάσει κανείς; λειτουργεί;

δεν χάνεται η εγγύηση ετσι στα qtek? (εχω το 8010)

 

Εννοειται πως χανεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Morte AllaFrancia Italia Anela

Link to comment
Share on other sites

Hi paidia...exo ena MPx200 me wm5 kai me endiaferei poli to thema...mporei na mou pei kapoios apo esas pou evale ta wm5 tou filou "Ronswens" ti MMS Client xrisimopoiei?

από ότι βλέπω εδώ λέει ArcSoft MMS Client Version 1.5.0.15

Link to comment
Share on other sites

το έχει δοκιμάσει κανείς; λειτουργεί;

δεν χάνεται η εγγύηση ετσι στα qtek? (εχω το 8010)

 

Λειτουργεί αψογα. Το έχω βάλει στο QTEK8010 (για την ακρίβεια Orange C500) κ μέχρι τώρα δέν είχα κανένα πρόβλημα. Η εγγύηση ενοείται πως χάνεται, εκτος αν μπορέσεις να το επαναφέρεις στην αρχική του ROM (την οποία μπορείς να κάνεις backup), κ να το παίξεις κινέζος :shifty:

http://www.danasoft.com/sig/WebPain.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανω προσπαθειες να εγκαταστησω τα wm5 σε ενα qtek 8010 αλλα δεν γινεται με τιποτα . μια γενικη βοηθεια ....πρεπει να εχω την τελευταια εκδοση firmware της ace για να γινει σωστα η ανβαθμιση η δεν παιζει ρολο ?
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια εχω ενα imate sp3 ακομα το παλευω δεν ξερω τι φταιει αλλα δεν μπορω να τα περασω ρε γαμοτο.καποιοσ που τα εχει περασει μπορει να μου στειλει πμ να μου πει την διαδικασια?ευχαριστω.:D
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια εχω ενα imate sp3 ακομα το παλευω δεν ξερω τι φταιει αλλα δεν μπορω να τα περασω ρε γαμοτο.καποιοσ που τα εχει περασει μπορει να μου στειλει πμ να μου πει την διαδικασια?ευχαριστω.:D

 

Και σε μένα αν γίνεται παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα αν γίνεται παρακαλώ

Φίλε μου εσυ ποιο κινιτο εχεις και δεν μπορεισ να υου περασεις τα wm5?:!:

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

exw sp3 me wm5 kai to paketo ellinikwn, kai mporw na pw oti paei poli pio grigora kai stahera apo to qtek 8310 pou exw me tin teleftaia aku2 imate rom. eilikrina to kanei allo tilefwno!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Για λύση στο θέμα βρήκα το εξης.

 

στο device με κάποιο registry editor

p.x. http://www.modaco.com/index.php?act=Attach&type=post&id=16345

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Policies\Policies\00001001 = 1

HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Policies\Policies\00001005 = 40

 

και ακολουθείς τα βήματα http://opencodesolutions.com/~ronswens/Tutorials.htm

 

 

το έτρεξα σε Qtek 8010 και πήγε τέλεια.

 

Ελπίζω να σας βοηθήσει.

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω προσπαθω να το κανω και μου λεει

wm5.bin wm5.bin

Invalid command : wm5.bin wm5.bin

For a help screen, use command ? or h

 

τι τρεχει?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ακουστε ρε παιδια να σας πω αποι την αρχη πως ξεκιναω να μου δωσετε τα φωτα σας.Κατ αρχην εχω imate sp3.Ξεκιναω να κανω update με το αρχειο patched_ruu.exe αυτο δειχνει οτι προχοραει κανονικα φτανει 100 tois εκατο εντουτοις ομως δεν εχει περασει την συγκεκριμενη εκδοση το κινιτο μοθ στην τριχρωμη οθονη γραφει τα εξης:

 

Typhoon

IPL 1.00

 

Typhoon

SPL 2.5.0102

 

Typhoon

τιποτα.

 

 

τι κανω λαθος ρε παιδια πως να τα περασω μου εσπασαν τα νευρα.Ευχαριστω.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

( l c:\wm5.bin

clean up the image temp buffer at 0x8C080000 Length 0x01B00000

MTTYDownloadImage "c:\wm5.bin"

:F=c:\wm5.bin

start download

==CreateFile err== )

αυτο το μυνημα μου βγαζει και δεν γινεται τιποτα μετα .που μπορει να υπαρχει λαθος ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου fadainos εφτασα κι εγω μεχρι εκει που εισαι εκει και μου βγαζει το ιδιο με εσενα μηνυμα...παιδια βοηθηστε μας λιγο/
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...