Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@htrul18

οχι δεν στελνει sms 160 χαρακτηρων!!

 

Εγώ εκεί έχω κολήσει... :p Δηλαδή απλά σου δίνει τη δυνατότητα να στείλεις SMS στα ελληνικά έτσι;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σου δίνει τη δυνατότητα να γράφεις Ελληνικά, οπουδήποτε:)

Αυτό δεν είναι κάτι που κάνουν τα WindowsMobile 2005 από μόνα τους έτσι κι αλλιώς?

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι κάτι που κάνουν τα WindowsMobile 2005 από μόνα τους έτσι κι αλλιώς?

ναι, το interkey ειναι χρησιμο μονο για windows 2003 και μαλιστα για οσες συσκευες δεν ειναι απο την ace hellas!!

Link to comment
Share on other sites

ναι, το interkey ειναι χρησιμο μονο για windows 2003 και μαλιστα για οσες συσκευες δεν ειναι απο την ace hellas!!

 

Τα Qtek9000 με windows mobile 2005 δεν έχουν ελληνικά σωστά? Εκτός από αυτά της ACE . Που μπορώ να βρω ελληνικά για Qtek 9000

Link to comment
Share on other sites

re paidia pio einai to kalitero qtec telika (ektos apo to 9000 pou einai gaidaros) giati ola exoun idia timh kai poly diaforetiko hardware, to 2020i?

 

Το 2020i θα έλεγα πλέον ότι είναι παλιό μοντέλο.

 

Ο Γάϊδαρος όμως έχει τις απίστευτες δυνατότητες. Αλλά αφού το εξαιρούμε, μάλλον το καλύτερο που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή πρέπει νά'ναι το 9100.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Τα Qtek9000 με windows mobile 2005 δεν έχουν ελληνικά σωστά? Εκτός από αυτά της ACE . Που μπορώ να βρω ελληνικά για Qtek 9000

καλως ηρθες στο forum φιλε μου!!

η ενοτητα "qtek" περιλαμβανει μονο τα smartphones και οχι και τα pda-phones οπως το 9000. αρχισε το διαβασμα στο thread του universal αλλα και γενικοτερα ολο το ppc forum και θα βρεις πολλες απαντησεις.

μεχρι να τα βρεις ομως μπορεις να αρχισεις απο το aekmap για ελληνικα στο hardware keyboard και το resco για virtual keyboard.

ελληνικο μενου δεν μπορεις να εχεις...

Link to comment
Share on other sites

Το 9100 δεν πάιζετε το έχει ένας φίλος και έχω πάθει πλάκα. Πολύ καλό.........

Συμφωνώ

http://skopia.digitalrice.com/ads/myphone-skopia.jpg

Ελληνικός στρατός και στρατιωτική θητεία - http://www.ellinikos-stratos.com/

 

 

Collecting coins - http://www.fleur-de-coin.com/

Link to comment
Share on other sites

Φίλε psybill

Έχω προσπαθήσει επανηλλειμένα να κάνω το AEKmap να λειτουργήσει με το hardware keyboard του i-Mate K-Jam (Qtek 9100). Δεν το έχω μέχρι στιγμής καταφέρει. Έχεις καμία ιδιαίτερη οδηγία να μου δώσεις μήπως το καταφέρω?

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά

Φιλικά

Κώστας Π.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Φίλε psybill

Έχω προσπαθήσει επανηλλειμένα να κάνω το AEKmap να λειτουργήσει με το hardware keyboard του i-Mate K-Jam (Qtek 9100). Δεν το έχω μέχρι στιγμής καταφέρει. Έχεις καμία ιδιαίτερη οδηγία να μου δώσεις μήπως το καταφέρω?

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά

Φιλικά

Κώστας Π.

δυστυχως φιλε κωστα δεν μπορω να σε βοηθησω. εχω ελληνικο qtek, οποτε καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει λογος να το δοκιμασω. το AEKmap ξερω οτι υπαρχει, οτι δουλευει, αλλα τιποτα παραπανω.

καλυτερα να ρωτησεις στο επισημο θεμα του 9100. εκει υπαρχουν πολλα παιδια που το εχουν αγορασει απο το εξωτερικο και σιγουρα μπορουν να σε βοηθησουν περισσοτερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζοντας πως η ace δεν κανει firmware update εαν δεν εχεις αγορασει το κιν απο ελλαδα διαβασα γι' αυτο το site σε forum. Επειδη αυτη τη στιγμη δεν εχω qtek κιν μπορει καποιος να το ψαξει?Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

παντως για αναβαθμιση της ROM μιλαει στο site..καλο ειναι αυτο.,.

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

apoti katalavenw psaxneis gia PDA siskevi.

egw pantws exw to 8310 kai 8a elega oti eimai iperefxaristimenos me to kinito. epidi to xrisimopiow san kinito 60% kai san organizer to ipolipo 40% eiani oti kalitero 8a mporousa na exw! mikro me dinatotites poli konta sta ogkoden pda's.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

το 8310 πρεπη να ειναι το καλλιτερο τηλεφωνο στην κατιγορια του.

το 9100 το καλλιτερο στην αλλη κατηγορια.

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nai re paidia pia h diafora qtec 2020i kai 9100?????? pio na agorasw telika?

 

to 8310 pali ti diafora exei me ta parapanw??? apla den exei othonh afhs?

 

basika den kserw tipota aPO QTEK apla thelw na parw to prwto mou :)

ws twra me nokia thn ebgaza :P

 

ti lete? pio na parw? akouw gnomes....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...