Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kai omos akoma kai gratzounia na sou kanei apo thn stigmi pou tou dineis to pda kai sou leei oti gia oti ginei esu exeis thn eu8uni an ginei kati den einai upoxreomenos na sto plirosei. O an8ropos aplos poulaei membranes den analambanei kai topo8etisi.

 

αρα ουσιαστικα η υπηρεσια που προσφερει ειναι απλα η πώληση ετσι ?

σε αυτη την περιπτωση πραγματικα δεν εχει καμια ευθήνη...απο κει περα ειναι καθαρα ηθικο το θεμα και στην καλη του την καρδια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ναι βρε φιλε απλα πωληση κανει το μαγαζι,τωρα αμα καποιος ειναι αχρηστος οπως πχ εγω που χαλασα 2 screen,του λεει να το περασει με ΔΙΚΗ ΜΟΥ ευθηνη,γιατι ο ανθρωπος εχει βαλει καμμια 50αρια screen και εχει παραπανω εμπειρια απο εμας,φυσικα υπαρχει και ενα 20% να μην κατσει καλα,σε εμενα το ποσοστο ειναι 100% να μην το βαλω σωστα :p :lol: οποτε......
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε φιλε απλα πωληση κανει το μαγαζι,τωρα αμα καποιος ειναι αχρηστος οπως πχ εγω που χαλασα 2 screen,του λεει να το περασει με ΔΙΚΗ ΜΟΥ ευθηνη,γιατι ο ανθρωπος εχει βαλει καμμια 50αρια screen και εχει παραπανω εμπειρια απο εμας,φυσικα υπαρχει και ενα 20% να μην κατσει καλα,σε εμενα το ποσοστο ειναι 100% να μην το βαλω σωστα :p :lol: οποτε......

 

Etsi akrivos! Emena fantasou oti itan h proti membrani pou 8a ebaza opote den skeftika kan na to kano monos mou.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα την μεμβρανη exim απο το ebay μου φανηκε λιγο χοντρη αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν μπορεσα να την βαλω χωρις να εγκλοβισω αερα με αποτελεσμα να φαινονται φουσκαλες. :( :( :(

Τα εχει καταφερει κανεις και με ποιον τροπο? :O :O

Αυτη που μου προτεινετε στην αρχη ειναι πολυ ψυλη?

Κανει και αυτη φουσκαλες?

Link to comment
Share on other sites

Credit card και λιγο νερο κατω απο το screen protector.....

 

(Ψεκασμος της οθονης με νερο. Μην το βαλετε κατω απο την βρυση. Και με προσοχη)

 

 

 

****καμια ευθυνη δεν φερουμαι που λενε....

Spearfishing with greekdivers.com

Join us :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά, είμαστε σοβαροί???? 12 ευρώ για ένα screen protector???? Πηγαίντε στο RAM_SHOP στην Στουρνάρη, και αγοράστε 6 μαζί + 1 πανάκι καθαρισμού στα 14.64 ευρώ! Μα καλά, τρελαθήκαμε τελείως? ΔΕΝ εχω καμμιά σχέση με το παραπάνω μαγαζί, αλλά σιγά μην κάνω παραγγελία στην expansys να περιμένω μέρες, ή πάω να δώσω 12 ευρώ για 1 screen protector.
DOOM 3 rulez :kill:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, είμαστε σοβαροί???? 12 ευρώ για ένα screen protector???? Πηγαίντε στο RAM_SHOP στην Στουρνάρη, και αγοράστε 6 μαζί + 1 πανάκι καθαρισμού στα 14.64 ευρώ! Μα καλά, τρελαθήκαμε τελείως? ΔΕΝ εχω καμμιά σχέση με το παραπάνω μαγαζί, αλλά σιγά μην κάνω παραγγελία στην expansys να περιμένω μέρες, ή πάω να δώσω 12 ευρώ για 1 screen protector.

 

En meroi exeis dikio bebaia to sigouro einai oti gia na mpei sosta to screen protector prepei na psekaseis thn o8oni me nero h me ena eidiko ugro to opoio den afinei thn skoni na kolaei kai na to ka8ariseis me ena ka8aro panaki. Prosoxi oxi na rikseis nero h ugro sthn o8oni alla na thn psekaseis kai epeita na thn baleis siga siga apo pano pros ta kato kai opou blepeis fouskala na thn dior8oneis me mia pistotiki karta h na kollas kai na ksekollas sto idio simeio kai pali na dior8oneis me mia pistotiki . H oli diadikasia prepei na ginetai se kleisto xoro xoris skones kai fusika kai ego pleon h epomeni membrani pou 8a agoraso den 8a einai apo auto to magazi kai oxi mono afou oti poulaei to Moder? Talking 8eoro oti einai panakribo se sxesi me thn upoloipi agora. Gia paradeigma ena GPS 130 euro apo ekei 8a to pareis 150 me 160 euro. Den kano kapoia dusfimisi aplos leo ti gnomi mou se sxesi me alles times pou exo dei kai sugkrinei se alla magazia gia ta idia proionta kai pos 8a prakso ego apo edo kai pera.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ρε παιδιά, είμαστε σοβαροί???? 12 ευρώ για ένα screen protector???? Πηγαίντε στο RAM_SHOP στην Στουρνάρη, και αγοράστε 6 μαζί + 1 πανάκι καθαρισμού στα 14.64 ευρώ! Μα καλά, τρελαθήκαμε τελείως? ΔΕΝ εχω καμμιά σχέση με το παραπάνω μαγαζί, αλλά σιγά μην κάνω παραγγελία στην expansys να περιμένω μέρες, ή πάω να δώσω 12 ευρώ για 1 screen protector.

 

Esteila ena filo na parei gia Qtek 2020i kai tou dwsane gia iPaq 54/55 kanoun?

Exei gia ka8e typo ta dika tou H prepei na to kopso?_Mou fenonte megalytera apo thn o8oni mou!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου ειχα παρει και εγω απο αυτα,την συσκευασια με τα 6,ειναι απο ποιοτητα δυστυχως εντελως της πλακας!!!!!για αυτο εχουν αλλωστε και 14Ε τα 6
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειχα παρει και εγω απο αυτα,την συσκευασια με τα 6,ειναι απο ποιοτητα δυστυχως εντελως της πλακας!!!!!για αυτο εχουν αλλωστε και 14Ε τα 6

 

14....mpaa 13€:)

Den mou apantises omos, ta kobo H yparxoun alla gia 2020i kai dosane lathos.

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
14....mpaa 13€:)

Den mou apantises omos, ta kobo H yparxoun alla gia 2020i kai dosane lathos.

αυτα πηρα εγω για το 100 εκαναν χωρις κοψιμο.αλλα σε 15 μερες ειχαν γινει απο γρατζουνιες μην πω πως :mad: και τα εστειλα στον διαβολο!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Simera topo8etisa mia brado ultra clear sto axim mou einai telia youte pou fenete kan apla prospa8iste na tin valete me tin proti giati emena den mpike kai meta moy pire kamia ora,

paratirisa oti to penaki den doylevi toso kali ops prin einai pio argo kai prepi na to akoumpisis kala pano stin o8oni, pantos oso afora ta xromata kai tin fotinotita einai TELIA.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest lagoudakis
εντελως μαπα!!!πεταμενα λεφτα,για αυτο κανουν τα 6 14Ε,ενω τα καλα εχουν 10-12Ε το ενα,οτι πληρωνεις παιρνεις αλλωστε,τα καλα βγαινουν ευκολα και δεν αφηνουν σημαδια
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα έναν που λειτουργεί χωρίς κόλα. Κάνει 17€..Λέτε αξίζει;;

http://cgi.ebay.com/XDA-IIi-XDA-2-iMate-99-Clear-Washable-Screen-Protector_W0QQitemZ5839477447QQcategoryZ3728QQtcZphotoQQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως πηγα και πήρα. Εκτος το οτι ηταν εντελως μαπα, χαλασα και τα 6 διοτι δεν ειχαν το ιδιο μεγεθος με το ν30 και τα κατεστρεψα. ΟΥΣΤ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα έναν που λειτουργεί χωρίς κόλα. Κάνει 17€..Λέτε αξίζει;;

http://cgi.ebay.com/XDA-IIi-XDA-2-iMate-99-Clear-Washable-Screen-Protector_W0QQitemZ5839477447QQcategoryZ3728QQtcZphotoQQcmdZViewItem

 

 

Μήπως αξίζει και εδώ μια ματιά, στα 12EURO.

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Brando-Ultra-Clear-Screen-Protector-XDA-II-Mini_W0QQitemZ5840073821QQcategoryZ58540QQtcZphotoQQrdZ1QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αφού διάβασα όλα τα σχετικά μυνήματα στα αντίστοιχα φόρουμ των 8080/8010/8020 θα ήθελα να σας προτείνω ένα πρόγραμμα της Penreader.

 

To Ιnterkey for Smartphones

 

To δοκίμασα και έστειλα ήδη SMS σε Nokia, Sharp, Motorola και δουλεύει.

Όλα εμφανίζονται κανονικά. Την εταιρία την ήξερα από το Palm μου και είναι μοναδική στο είδος της για ελληνική υποστήριξη.

 

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα...:) :)

Έχει και 14-ήμερο δοκιμαστικό για προσωπική δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

Οντως δουλευει!Παιδια οποιος εχει key γι'αυτο το προγραμματακι ας μου το στειλει με pm.:cool:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με αυτή την εφαρμογή στέλνεις SMS από την εφαρμογή messaging που έχει το κινητό αλλά με 160 ελληνικούς χαρακτήρες; Ή είναι κάτι σαν το Greek SMS;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Οντως δουλευει!Παιδια οποιος εχει key γι'αυτο το προγραμματακι ας μου το στειλει με pm.:cool:

 

Δεν νομίζω να πέρνει κλειδί.

Το μάνουαλ γράφει ότι είναι περιορισμός του demo να κλείνει σε 14-ημέρες.

 

Άλλωστε το μόνο που έχω δεί να γράφεται στο κινητό είναι ένα αρχείο .dll

Link to comment
Share on other sites

το Interkey δεν ειναι κατι καινουριο. ειναι 2 χρονων περιπου και μαλιστα υπαρχει στα "myfiles" του myphone απο 8/6/2004. το demo δεν παιρνει serial number.μετα τις 14 μερες το μονο που εχετε να κανετε ειναι να σβησετε το αρχειο data.ikl που αν δεν κανω κανω λαθος ειναι στο φακελο windows και να ξανα εγκαταστησετε την εφαρμογη για αλλες 14 μερες κτλ κτλ κτλ...

@htrul18

οχι δεν στελνει sms 160 χαρακτηρων!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...