Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χρησιμοποιώ το Pretec Bluetooth gps χωρίς κανένα πρόβλημα.. Σε συνεργασία με το pocket streets βλέπεις απλά τη θέση σου στην περιοχή της Αττικής..
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 582
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ένα I-mate S100 στο οποίο θέλω να βάλω το καινούργιο Rom της Qtek.

Το έκανα download από το site της εταιρείας και το εγκατέστησα στο κινητό .

Φαίνεται πως η ACE Hellas έχει βάλει κάποιο είδος ελέγχου και στο boot βγάζει κάποιο μήνυμα ότι το προϊόν δεν είναι αγορασμένο από την εταιρία ..

Απλά χρειάζομαι το password για το Er2003Edit, για να κάνω edit τα .nbf αρχεία..

Και μόλις κάνω της απαραίτητες διορθώσεις βέβαια, ξέρετε, δεν είμαι παρτάκιας ..

Microsoft Rules !!! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα επρεπε καποιος να ανεβάσει καπου την σπασμενη ρομ του S100 για να μπορέσουμε και εμεις με το Jam, που δεν ξέρουμε και πολλα πράγματα για το κινητό, να την βάλουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ψαχνω να αγορασω ΚΑΛΟ screen protector για s100 να μην κανει φουσκαλες και να μην αλοιωνει την οθονη τα χρωματα κτλ κτλ

Καμια ιδεα κανενα δοκιμασμενο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω θα σου προτεινω PPC TECHS. Δοκιμασα και ενα Brando που πουλιεται εδω και ηταν τσαμπα χρηματα.Το ppc techs θα το βρεις στο expansys.com.gr
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου αν εισαι αθηνα υπαρχει μαγαζι στον βυρωνα που εχει και τα βαζει πανω ο ιδιος αψογα.τιμη γυρω στα 12 ,εκει πηγα εγω γιατι ειμαι αχρηστος και χαλασα 2 protector
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν εισαι αθηνα υπαρχει μαγαζι στον βυρωνα που εχει και τα βαζει πανω ο ιδιος αψογα.τιμη γυρω στα 12 ,εκει πηγα εγω γιατι ειμαι αχρηστος και χαλασα 2 protector

 

Φίλε lagoudakis, επειδή ψάχνω κι εγώ, μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για το μαγαζί αυτό (τηλ.); Γνωρίζεις ποια screen protector έχει διαθέσιμα; Τα κόβει πρώτα ή είναι στο μέγεθος του S100;

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν εισαι αθηνα υπαρχει μαγαζι στον βυρωνα που εχει και τα βαζει πανω ο ιδιος αψογα.τιμη γυρω στα 12 ,εκει πηγα εγω γιατι ειμαι αχρηστος και χαλασα 2 protector

 

μπορεις να μου πεις και εμενα που ειναι αυτο το μαγαζι κανα τηλεφωνο κατι, διοτι και εγω εχω ηδη χαλασει 2 protectors...δεν μπορω με τιποτα να τα τοποθετησω

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειμαι απο Θεσσαλονικη οποτε :O αγορασα ενα απο το ebay exim λεγεται ελπιζω να ειναι καλο θα γραψω εντυπωσεις μολις το παραλαβω.
Link to comment
Share on other sites

μωρε και εγω εχω αγορασει 4 μεχρις στιγμης και δεν εχω καταφερει να βαλω κανενα χωρις σκονη και φουσκαλες :cry:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επειδη πολλα παιδια βλεπω οτι ψαχνουν,πιστευω να μην θεωρησει κανεις οτι κανω διαφημηση :O ειναι το modern talking φορμιωνος 100 στον βυρωνα,τηλ 210-7601060.οχι δεν τις κοβουν ειναι ξεχωριστες για το καθε μοντελο,εχει 2 τυπους γυαλιστερη και ματ,κατα την γνωμη μου η ματ ειναι καλυτερη γιατι δεν γλυστραει το πενακι,αλλα η γυαλιστερη εχει καλυτερη ευκρινεια,το ξαναλεω δεν εχω καμμια σχεση με το μαγαζι
Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

to sabbato piga sto modern talking na balo screen protector kai eipa sto paidi ekei na to perasei ekeinos mias kai 8a iksere kati parapano. Distixos to proto screen protector den mpike kala prospa8isa monos na to dior8oso alla itan arga opote apofasisa na pliroso allo ena kai na ksanakanoume dokimi. To deutero to ebale teleia toso pou den eisai sigouros an h o8oni foraei screen protector. Fusika gia to gegonos oti to proto den mpike sosta den eu8unetai to paidi afou me proeidopoiise oti 8elei kai ligo tuxi gia na mpei sosta. Bebaia to proto pou pige na balei den to petaksa 8a to pluno kai 8a to exo gia backup alla fugan kai 24 euro gia ta duo mazi. Genika to magazi exei ola ta aksesouar kai programmata gia ta qtek alla apo times mou fanikan ligo tsimpimena.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

to sabbato piga sto modern talking na balo screen protector kai eipa sto paidi ekei na to perasei ekeinos mias kai 8a iksere kati parapano. Distixos to proto screen protector den mpike kala prospa8isa monos na to dior8oso alla itan arga opote apofasisa na pliroso allo ena kai na ksanakanoume dokimi. To deutero to ebale teleia toso pou den eisai sigouros an h o8oni foraei screen protector. Fusika gia to gegonos oti to proto den mpike sosta den eu8unetai to paidi afou me proeidopoiise oti 8elei kai ligo tuxi gia na mpei sosta. Bebaia to proto pou pige na balei den to petaksa 8a to pluno kai 8a to exo gia backup alla fugan kai 24 euro gia ta duo mazi. Genika to magazi exei ola ta aksesouar kai programmata gia ta qtek alla apo times mou fanikan ligo tsimpimena.

 

κακως που πληρωσες την δευτερη φορα...το οτι δεν μπηκε καλα την πρωτη φορα δεν ηταν δικο σου θεμα, δεν επρεπε να σε χρεωσει...

Link to comment
Share on other sites

Ti na kano afou ego anelaba thn eu8uni gia na balei autos thn zelatina kai afou me proeidopoiise oti den itan sigouros an 8a thn ebaze sosta den mporousa na tou po oti ftaiei. Bebaia to an to ekane epitides gia na paro kai alli auto den to kseroume sigoura.
Link to comment
Share on other sites

Ti na kano afou ego anelaba thn eu8uni gia na balei autos thn zelatina kai afou me proeidopoiise oti den itan sigouros an 8a thn ebaze sosta den mporousa na tou po oti ftaiei. Bebaia to an to ekane epitides gia na paro kai alli auto den to kseroume sigoura.

 

μισο για να καταλαβω, παει καποιος να βαλει μεβρανη και του λεει οτι ξερεις μπορει να μην μπει σωστα αλλα εσυ τα 12euro θα τα σκασεις οτι και να γινει ??

και σε κανουν να πιστευεις κι ολλας οτι "εγω παιρνω την ευθηνη αρα δεν μπορω να ζητησω τιποτα παραπανω" !!

 

απλα απαραδεκτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μισο για να καταλαβω, παει καποιος να βαλει μεβρανη και του λεει οτι ξερεις μπορει να μην μπει σωστα αλλα εσυ τα 12euro θα τα σκασεις οτι και να γινει ??

και σε κανουν να πιστευεις κι ολλας οτι "εγω παιρνω την ευθηνη αρα δεν μπορω να ζητησω τιποτα παραπανω" !!

 

απλα απαραδεκτο!!!

για να κανω λιγο και τον δικηγορο του διαβολου :D δεν ειναι υποχρεωμενο το μαγαζι να σου κανει την τοποθετηση,απλα σου το πουλαει και απο εκει και περα κανεις εσυ οτι θελεις,αλλωστε σου λεει οτι δεν ειναι σιγουρος οτι θα μπει τελεια,μεταξυ μας ειναι πολυ δυσκολο,τουλαχιστον για μενα που πεταξα 2 :(ειναι σαν να το παρεις απο ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

για να κανω λιγο και τον δικηγορο του διαβολου :D δεν ειναι υποχρεωμενο το μαγαζι να σου κανει την τοποθετηση,απλα σου το πουλαει και απο εκει και περα κανεις εσυ οτι θελεις,αλλωστε σου λεει οτι δεν ειναι σιγουρος οτι θα μπει τελεια,μεταξυ μας ειναι πολυ δυσκολο,τουλαχιστον για μενα που πεταξα 2 :(ειναι σαν να το παρεις απο ιντερνετ

 

κάτσε γιατι εχει διαφορα αυτο που λες, αν η υπηρεσια που προσφερουν ειναι μόνο η αγορα της μεβρανης και απο την καλη του την καρδια στην τοποθετει τοτε ειναι αλλο πραγμα...

αν όμως σου λεει οτι "12 euro μεβρανη με την τοποθετηση" η καπως ετσι τοτε λυπαμαι αλλα εχει υποχρεωση οτι παει στραβα να στο πληρώσει...δηλαδη αν κατα λαθος μου γρατζουνισει την οθόνη θα μου πει "ααα συγνωμη σε ειχα προιδοποιησει !!"

Εξαρταται λοιπον στο πως προσφερει την υπηρεσια

Link to comment
Share on other sites

Kai omos akoma kai gratzounia na sou kanei apo thn stigmi pou tou dineis to pda kai sou leei oti gia oti ginei esu exeis thn eu8uni an ginei kati den einai upoxreomenos na sto plirosei. O an8ropos aplos poulaei membranes den analambanei kai topo8etisi.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες σε συσκευές της HTC & Qtek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...