Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μιλάμε για το ίδιο πράγμα... Το κάνει σε σκοτεινό δωμάτιο με χαμηλή φωτεινότητα η στο αυτόματο με 2Κ ανάλυση είτε έχεις ενεργοποίηση την βελτίωση βίντεο είτε όχι.

 

Και στο σ9 του αδελφου μου που δοκιμασε τωρα, μου ειπε τα ιδια.

Με φωτεινοτητα ψηλα καλυτερευει σχετικα

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό εννοεί ο φίλος τότε ναι υφίσταται.... Δοκιμάστε και οι υπόλοιποι να δούμε αν το κάνει σε όλους. Στα screenshot φαίνεται ακριβώς ποιο βίντεο είναι και κάποια σημεία που φαίνεται πάρα πολύ

Στην πρώτη εικόνα το μισό πρόσωπο έχει κρυφτεί από το μαύρο και στην 2η το σακάκι έχει πρόβλημα

Screenshot_20180412-234235_You_Tube.jpg"]Screenshot_20180412-234235_You_Tube.jpg[/url]

Screenshot_20180412-234347_You_Tube.jpg"]Screenshot_20180412-234347_You_Tube.jpg[/url]

 

Και εδώ το ίδιο τραβηγμένο από το Galaxy tab s2

Screenshot_20180413-002201.png"]Screenshot_20180413-002201.png[/url]

 

Ας μου εξήγηση κάποιος γιατί αυτή την αλλοίωση του μαύρου την βλέπω μόνο με το S9+...?

Τι εννοώ ότι στο tab s2 στα screenshot που έβαλα δεν υπάρχει αλλοιώση ούτε όταν πήρα screenshot με το tab s2 έβλεπα κάποια αλλοίωση ενώ όταν είδα και τα 3 με το s9+ η αλλοιώση ήταν ξανά εκεί και στις 3 φωτογραφίες....

Προφανώς έτσι απεικονίζει το συγκεκριμένη απόχρωση του μαυρου το s9+... κοινός πακέτο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ας μου εξήγηση κάποιος γιατί αυτή την αλλοίωση του μαύρου την βλέπω μόνο με το S9+...?

Τι εννοώ ότι στο tab s2 στα screenshot που έβαλα δεν υπάρχει αλλοιώση ούτε όταν πήρα screenshot με το tab s2 έβλεπα κάποια αλλοίωση ενώ όταν είδα και τα 3 με το s9+ η αλλοιώση ήταν ξανά εκεί και στις 3 φωτογραφίες....

Προφανώς έτσι απεικονίζει το συγκεκριμένη απόχρωση του μαυρου το s9+... κοινός πακέτο

 

 

Και στο Netflix το είχα παρατηρήσει.. Αυτό το θέμα υπήρχε απτό ps vita . Τι θα κάνουμε θα το πάμε όλοι για φτιάξιμο; εγώ θα το πάω όταν τα παίξει η μπαταρία η κάνα burn in

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα ολα τα trailer παιδιά σε note 8 και δεν έχει το παραμικρό.. Μάλιστα στο 1:59 του φίλου tsiglas το screenshot είναι ολόμαυρη η οθόνη μου,σαν να είναι σβηστή :(
Link to comment
Share on other sites

Και στο Netflix το είχα παρατηρήσει.. Αυτό το θέμα υπήρχε απτό ps vita . Τι θα κάνουμε θα το πάμε όλοι για φτιάξιμο; εγώ θα το πάω όταν τα παίξει η μπαταρία η κάνα burn in

 

Το θέμα είναι υπάρχει έστω ένας εδώ με s9+ που με τις συγκεκριμένες ρυθμίσεις φωτεινότητας δεν έχει αυτό το αποτέλεσμα ή είναι γενικό το κακό? Οπότε για ποια επισκευή μιλάμε.... Ας περιμένουμε και τους υπόλοιπους από το φόρουμ να δοκιμάσουν και να κάνουν τα σχόλια τους.Αν και πολύ φοβάμαι ότι είναι γενικό το κακό.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι υπάρχει έστω ένας εδώ με s9+ που με τις συγκεκριμένες ρυθμίσεις φωτεινότητας δεν έχει αυτό το αποτέλεσμα ή είναι γενικό το κακό? Οπότε για ποια επισκευή μιλάμε.... Ας περιμένουμε και τους υπόλοιπους από το φόρουμ να δοκιμάσουν και να κάνουν τα σχόλια τους.Αν και πολύ φοβάμαι ότι είναι γενικό το κακό.

 

 

 

Ναι οκ θα το έχουμε όλοι τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ θα το έχουμε όλοι τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση;
Αν δεν σας το είχε αναφέρει κάποιος ή δεν το είχατε διαβάσει εδώ, θα το είχατε προσέξει/κάνει θέμα;

Είναι κάτι που στην καθημερινή σας χρήση σας ενοχλεί όπως ας πούμε μια γρατζουνιά στην οθόνη;

 

Ρωτάω πολύ ειλικρινά.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω αν όντως μιλάτε για hardware θέμα οθόνης και το αποδεικνύετε ποσταροντας screenshot (!!!!!!) ή αν τρολαρετε.

Πάλι καλά που δεν γρατζουνιέται εύκολα η οθόνη να βλέπουμε screenshots με τις γρατζουνιές

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας το είχε αναφέρει κάποιος ή δεν το είχατε διαβάσει εδώ, θα το είχατε προσέξει/κάνει θέμα;

Είναι κάτι που στην καθημερινή σας χρήση σας ενοχλεί όπως ας πούμε μια γρατζουνιά στην οθόνη;

 

Ρωτάω πολύ ειλικρινά.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ότι αφορά εμένα ούτε καν... Άλλωστε δεν παρακολουθώ ποτέ βίντεο σε τόσο χαμηλή φωτεινότητα... Αλλά τεχνολογικό φόρουμ είμαστε, η ώρα είναι 01.00+ αϋπνίες έχουμε και έτσι πιάσαμε Κουβεντούλα... Αλλά όχι ότι να λέμε ότι δεν υπάρχει το θεματάκι....

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπαθώ να καταλάβω αν όντως μιλάτε για hardware θέμα οθόνης και το αποδεικνύετε ποσταροντας screenshot (!!!!!!) ή αν τρολαρετε.

Πάλι καλά που δεν γρατζουνιέται εύκολα η οθόνη να βλέπουμε screenshots με τις γρατζουνιές

 

Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις εσύ?

Προσωπικά σήμερα διαπίστωσα αυτό το θέμα, μικρό, μεγάλο, software, hardware δεν έχει καμία σημασία απλά είναι ένα "issue" αλλά έχει σημασία αν από τους 30 χρήστες που γράφουμε εδώ το έχουμε 3 ή 5 ή αν το έχουμε όλοι που σε αυτή την περίπτωση προχωράμε παρακάτω...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω αν όντως μιλάτε για hardware θέμα οθόνης και το αποδεικνύετε ποσταροντας screenshot (!!!!!!) ή αν τρολαρετε.

Πάλι καλά που δεν γρατζουνιέται εύκολα η οθόνη να βλέπουμε screenshots με τις γρατζουνιές

 

Η λογική λέει είναι θέμα software και το έχουν και τα 2 μοντέλα.

 

Ότι αφορά εμένα ούτε καν... Άλλωστε δεν παρακολουθώ ποτέ βίντεο σε τόσο χαμηλή φωτεινότητα... Αλλά τεχνολογικό φόρουμ είμαστε, η ώρα είναι 01.00+ αϋπνίες έχουμε και έτσι πιάσαμε Κουβεντούλα... Αλλά όχι ότι να λέμε ότι δεν υπάρχει το θεματάκι....

 

Γι'αυτό έγραψα μιλάω ειλικρινά γιατί δεν υπάρχει δόση ειρωνίας και τέθηκε το ερώτημα τώρα τί!

Προτείνω εφόσον δεν διορθωθεί σε μελλοντική αναβάθμιση και δεν ενοχλεί κατά την καθημερινή χρήση, παράπονα στη Samsung ώστε να μην περάσει απαρατήρητο.

Αν αποδειχθεί πως πρόκειται για hardware αστοχία τότε φυσικά μιλάμε για εγγύηση. Προτείνω καλύτερα όταν περάσει ο ένας χρόνος, χάσει λίγο και τα αρχικά φυσικά της χρώματα η οθόνη.

 

PS. Πάντως όντως όπως αναφέρθηκε παραπάνω σωστά από τον @oregon, δεν στέκει screenshot και αποτύπωση hardware προβλήματος..

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις εσύ?

Προσωπικά σήμερα διαπίστωσα αυτό το θέμα, μικρό, μεγάλο, software, hardware δεν έχει καμία σημασία απλά είναι ένα "issue" αλλά έχει σημασία αν από τους 30 χρήστες που γράφουμε εδώ το έχουμε 3 ή 5 ή αν το έχουμε όλοι που σε αυτή την περίπτωση προχωράμε παρακάτω...

 

Προφανώς εννοεί ότι αν ήταν θέμα hardware δεν θα μπορούσες να μας το δείξεις με screenshot..

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί ότι αν ήταν θέμα hardware δεν θα μπορούσες να μας το δείξεις με screenshot..

Καλημερα. Γιατι δεν θα μπορουσε να το δειξει το hw προβλημα με screenshot;

Στην κουβεντα μας, για μενα ειναι μεγαλο θεμα. Δεν εννοειται τετοια συσκευη του χιλιαρικου και να μην μπορεις να δεις ενα βιντεο, το βραδυ πχ πριν πεσεις για υπνο στο κρεββατι σου. Δεν ειναι και τοσο οριακη κατασταση να σου τυχει. Θα καλεσω σμαρτεκ σημερα να δω τι θα μου πουν. Αν και φοβαμαι οτι ειναι hw.. Παρομοιο θεμα ειχα με το ΝΟΤΕ Ι. Μου αντικατεστησαν την οθονη και ολα κομπλε.

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας το είχε αναφέρει κάποιος ή δεν το είχατε διαβάσει εδώ, θα το είχατε προσέξει/κάνει θέμα;

Είναι κάτι που στην καθημερινή σας χρήση σας ενοχλεί όπως ας πούμε μια γρατζουνιά στην οθόνη;

 

Ρωτάω πολύ ειλικρινά.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

Ναι εγώ το είχα δει γιατί βλέπω νετφλιξ καμία φορά κ το είχα παρατηρήσει αλλά πίστεψα έτσι θα είναι παντού..

Φυσικά και πρέπει να λυθεί δεν είναι συσκευή των 50 ευρώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.Για ολα αυτα να γινει αναφορα στο επισημο sammobile forum και επισης ενημερωση στη smarteck.Δεν υπαρχει ουτε η θεωρια οτι εχει η συσκευη 100ε η 800ε .Εαν ειναι θεμα software να διορθωθει με update εαν ειναι θεμα hardware να αλλαχθει αμεσα.Καμια δικαιολογια για οτι και να ειναι.Τα ζητηματα που αφορα μια συσκευη δεν αφορα τον κατοχο αλλα την εταιρια να τα λυσει αυτη.Τι μαυριλες ειναι αυτες?

#Τιναυτορε:p:lol:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι υπάρχει έστω ένας εδώ με s9+ που με τις συγκεκριμένες ρυθμίσεις φωτεινότητας δεν έχει αυτό το αποτέλεσμα ή είναι γενικό το κακό? Οπότε για ποια επισκευή μιλάμε.... Ας περιμένουμε και τους υπόλοιπους από το φόρουμ να δοκιμάσουν και να κάνουν τα σχόλια τους.Αν και πολύ φοβάμαι ότι είναι γενικό το κακό.

 

Μόλις το τσέκαρα και εγώ και όντως υπάρχει και σε εμένα το φαινόμενο.

Μάλιστα επειδή έχω παράλληλα και OnePlus 5T στο δεύτερο δεν μου κάνει παρομοιο και στις 2 σκηνές.

 

Αν δεν μου το λέγατε με το συγκεκρμενο video δεν θα το παρατηρούσα ειδικά πάνω από 40% φωτεινότητα δεν φαίνεται αλλά κάτω από εκεί κάνει μπαμ.

 

Εδώ που έβγαλα φωτογραφία από το iPad μου κάνει μπαμ.

Πάνω s9 plus κάτω OnePlus 5T

 

3fd9cc35e0e398e47b240ae4331f07dd.jpg

 

Στην σκηνή με το πρόσωπο δεν μπορώ να το αποτυπώσω με τη φωτό από το iPad αλλά στο μάτι φαίνεται εξόφθαλμα.

 

Προσωπικά δεν με ενοχλεί τόσο και εννοείται όμως το θεωρώ απαράδεκτο από την στιγμή που ανταγωνιστική πρόταση που στοιχίζει πολύ λιγότερο δεν έχει αντίστοιχο θέμα,αλλά έτσι κι αλλιώς σκόπευα να επιστρέψω την συσκευή μου διότι όσο και να με υπερκαλύπτει η συσκευή σε επίπεδο hardware,design και αυτονομία ευχαριστημενος είμαι παρ όλα αυτά η software υλοποίηση της Sammy δεν καλύπτει ούτε τα γουστα μου ούτε τις ανάγκες μου ούτε το customization που θέλω και έχει τρανταχτές ελλείψεις που με ενοχλούν και είναι deal breaker για εμένα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.Για ολα αυτα να γινει αναφορα στο επισημο sammobile forum και επισης ενημερωση στη smarteck.Δεν υπαρχει ουτε η θεωρια οτι εχει η συσκευη 100ε η 800ε .Εαν ειναι θεμα software να διορθωθει με update εαν ειναι θεμα hardware να αλλαχθει αμεσα.Καμια δικαιολογια για οτι και να ειναι.Τα ζητηματα που αφορα μια συσκευη δεν αφορα τον κατοχο αλλα την εταιρια να τα λυσει αυτη.Τι μαυριλες ειναι αυτες?

#Τιναυτορε:p:lol:

 

Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν θέλω να τη στείλω ακόμα και να μείνω χωρίς συσκευή ολοκαίνουρια συσκευή. Δεν έκανα τεστ με το s8 plus να δω πως φαίνεται εκεί. Αλλά. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να κάνει ολόκληρη σαμσουνγκ τέτοιο λάθος αν διορθωθεί με update παλι πατάτα της είναι αλλά αν θέλει αλλαγή οθόνης θα φάει κράξιμο φουλ

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στο δικό μου το ίδιο κάνει ....

 

 

Δώστε βαση έβαλα να δω το trailer απτό darkest hour εκεί που φαίνεται η φατσα του στο σκοτάδι όταν το παγώνεις έχει το κακό του το χάλι το μαύρο πατάς πάνω στην οθόνη να εμφανίστει το εικονίδιο του play χωρίς να το πατήσεις και αυτό το πιξελισμα πηγαινοερχεται στο πρόσωπο του.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

tresor_jim Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν θέλω να τη στείλω ακόμα και να μείνω χωρίς συσκευή ολοκαίνουρια συσκευή. Δεν έκανα τεστ με το s8 plus να δω πως φαίνεται εκεί. Αλλά. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να κάνει ολόκληρη σαμσουνγκ τέτοιο λάθος αν διορθωθεί με update παλι πατάτα της είναι αλλά αν θέλει αλλαγή οθόνης θα φάει κράξιμο φουλ.

----------------------------------------------------------

S_wind

Tresor_jim Σορυ αλλα δεν μπαινω καν στις διαδικασιες γιατι συμβαινει αυτο .Δεν εχω συναισθηματα για μια συσκευη.Προσωπικα εαν αντιλαμβανομαι οτι υπαρχει προβλημα πηγαινω να το λυσω γιατι δεν θελω να συμβαινει .Πας samsung-σμαρτεκ χαιδαρι εγω παω με μηχανη σε 10' η καποιος αλλος που δεν εχει οχημα με λεωφορειο το Α15 απεναντι απο το σταθμο λαρισης ειναι η σταση σε 15' σαφηνει μπροστα στη σταση παλατακι δυο τετραγωνα διπλα ειναι η σμαρτεκ.Πας 9.00 το πρωι που ανοιγει και 10-10.30 εφυγες πχ. με αλλαγη οθονης.Δεν με ενδιαφερουν οι μαυριλες η οτι ολο μπορει να μη δουλευει.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

tresor_jim Συμφωνώ μαζί σου αλλά δεν θέλω να τη στείλω ακόμα και να μείνω χωρίς συσκευή ολοκαίνουρια συσκευή. Δεν έκανα τεστ με το s8 plus να δω πως φαίνεται εκεί. Αλλά. Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να κάνει ολόκληρη σαμσουνγκ τέτοιο λάθος αν διορθωθεί με update παλι πατάτα της είναι αλλά αν θέλει αλλαγή οθόνης θα φάει κράξιμο φουλ.

----------------------------------------------------------

Tresor_jim Σορυ αλλα δεν μπαινω καν στις διαδικασιες γιατι συμβαινει αυτο .Δεν εχω συναισθηματα για μια συσκευη.Προσωπικα εαν αντιλαμβανομαι οτι υπαρχει προβλημα πηγαινω να το λυσω γιατι δεν θελω να συμβαινει .Πας samsung-σμαρτεκ χαιδαρι εγω παω με μηχανη σε 10' η καποιος αλλος που δεν εχει οχημα με λεωφορειο το Α15 απεναντι απο το σταθμο λαρισης ειναι η σταση σε 15' σαφηνει μπροστα στο παλατακι δυο τετραγωνα διπλα ειναι η σμαρτεκ.Πας 9.00 το πρωι που ανοιγει και 10-10.30 εφυγες πχ. με αλλαγη οθονης.Δεν με ενδιαφερουν οι μαυριλες η οτι ολο μπορει να μη δουλευει.

 

Μένω Άρτα είχα πάει εκεί για το s7 edge κ έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος αλλά τώρα είναι δύσκολο να το στείλω κ αφού βλέπω ότι το έχουν όλοι θα περιμένω να δω τι θα μας πούνε.. Λέω μήπως κ λυθεί με update. Μα το έγραψα και χθες ότι πάω να ξεκλειδωσω το κινητό και η φωτογραφία που έχω για κλείδωμα κάπως μαυρίζει πίσω...

Οι καλύτερες οθόνες της αγοράς ......

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οκ.Το καλυτερο πρωτα ειναι να γραφτει μια αναφορα στο sammobile forum να μας πουνε τι θα γινει.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλάβω αν όντως μιλάτε για hardware θέμα οθόνης και το αποδεικνύετε ποσταροντας screenshot (!!!!!!) ή αν τρολαρετε.

Πάλι καλά που δεν γρατζουνιέται εύκολα η οθόνη να βλέπουμε screenshots με τις γρατζουνιές

 

Κι όμως δεν τρολάρουν!

 

Δείτε τα screenshots που ανεβάσατε, από ένα PC και θα καταλάβετε γιατί είναι αστείο.

Για την απεικόνιση hardware προβλήματος σε οθόνη, απαιτείται φωτογραφία (με κάμερα) της οθόνης. Όχι screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Με το S8 Plus δεν είχα κανένα τέτοιο πρόβλημα και αυτό το λέω με σιγουριά Γιατί βλέπω αργά το βράδυ ταινίες και το S9 Plus δείχνει να αδυνατεί τελείως ιδιαίτερα σκοτεινά σημεία να τα δείξει με μαύρο φόντο κανονικά Όσο για το τρέιλερ Δεν χρειάζεται να κοιτάτε κουστούμια και πρόσωπα δείτε μόνο τους τίτλους τέλος που δεν μπορεί να αποτυπώσει καν το μαύρο και πιξελιάζει- γκρίζα όλο γύρω-γύρω.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Οκ.Το καλυτερο πρωτα ειναι να γραφτει μια αναφορα στο sammobile forum να μας πουνε τι θα γινει.
Υπάρχει ήδη κ αναμένεται απάντηση.

Φήμες θέλουν, να υπάρχει σε όλα τα 64gb μετά από αντικαταστάσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.sammobile.com/news/some-galaxy-s9-displays-suffer-black-crush-color-banding-issues

Edited by nikpoth
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη κ αναμένεται απάντηση.

Φήμες θέλουν, να υπάρχει σε όλα τα 64gb μετά από αντικαταστάσεις.

 

Software πρόβλημα που θα λυθεί με update μου μυρίζει!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως δεν τρολάρουν!

 

Δείτε τα screenshots που ανεβάσατε, από ένα PC και θα καταλάβετε γιατί είναι αστείο.

Για την απεικόνιση hardware προβλήματος σε οθόνη, απαιτείται φωτογραφία (με κάμερα) της οθόνης. Όχι screenshot.

Όντως τώρα κατάλαβα τι λες, αν και στην πρώτη που ανέβασα φαίνεται καθαρά και από υπολογιστή, που το κοιτάω τώρα.

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...