Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ανάβαση που έρχεται μέσω κινητού...που δεν χρειάζεται καλώδια και pc...

Απλά πατάς την ειδοποίηση και την κατεβάζει και την εγκαθιστσ

Link to comment
Share on other sites

Τόσο μεγάλη διαφορά έχει? Κι έχω βάλει αγγελία το note 9 μου!! Ρε λες>?

 

Είσαι με τα καλά σου;;;;

ΚΡΑΤΑ ΤΟ και περίμενε λίγες μέρες/εβδομάδες ακόμα.

Δεν παίζει να ξανά φύγεις από Samsung εκτός αν τα σκατώσουν αργότερα :lol:

 

Τώρα είναι ό,τι καλύτερο πραγματικά. Είναι σαν να έχεις διαφορετικό κινητό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νιώθω πως τελικά έχω κάνει καλή επιλογή σε θέμα τηλεφώνου με σκοπό να κρατήσει κάποια χρόνια αλλιώς θα κατέληγα πάλι σε μεσαίες επιλογές... Αντε ρε παιδιά 6 κ σήμερα για να την πάρω στα χέρια μου....και είναι εκεί στο ντουλάπι μέσα μου σφυρίζει κάθε φορά που περνάω από εκεί αλλά εγώ εκεί δυνατός χαρακτήρας το παίζω αδιάφορος και εγω...

Καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία πάνω απ όλα και λεφτά για αλλαγές συσκευών χαχαχαχχαχααχ

 

Φίλε Τζανετο, κατέβασε από τώρα την PIE, κατέβασε και το Odin και έχε τα έτοιμα.

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα πέρναγα με την μια την Pie και δεν θα έβλεπα ΚΑΘΟΛΟΥ την Oreo.

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τωρα το ψαχνω...τα εικονιδια μου την σπανε ειναι σαν παιδικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άλλαξε τα μέσω theme store. Έχει εκατοντάδες / χιλιάδες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε..είναι θέμα ημερών, αν όχι ωρών!

Καλά Χριστούγεννα με υγεία και τύχη σε όλο το κόσμο

 

Ιανουάριο γράφει στο πρόγραμμα αναβάθμισης που έχουν βγάλει. Απλά έδωσαν από τώρα σε μερικές χώρες το update λόγω Χριστουγέννων.

 

Εδώ το πρόγραμμα.

 

https://www.sammobile.com/2018/12/24/samsung-android-pie-update-roadmap

Link to comment
Share on other sites

Η ανάβαση που έρχεται μέσω κινητού...που δεν χρειάζεται καλώδια και pc...

Απλά πατάς την ειδοποίηση και την κατεβάζει και την εγκαθιστσ

ναι το κινητο μου το εβγαλε...αναβαθμησει λογισμικου

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλαααα

Καλα χριστουγεννα σε ολους

 

Εμενα το κινητο μου ειναι κυπριακο

Να του περασω την γερμανικη rom ή να περιμενω να μου ερθει σε λιγες μερες?

Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.

Σε s9 και s9+ Οκτωβρίου κ Δεκεμβρίου αντίστοιχα απο media markt Γερμανιας η αναβαθμιση ηρθε κι ολας την Κυριακη...

Εντυπωσεις ακομα ανάμεικτες αφου ακομα τα ψαχνουμε.....

Νομιζω πως ολοι θα συμφωνήσουμε πως τα εικονιδια ειναι τελειως χαζα...

Επισης γιατι εβαλαν την ωρα αριστερα στην οθονη?? Αλλαζει η θα πρεπει να το συνηθισουμε ??

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ολοι θα συμφωνήσουμε πως τα εικονιδια ειναι τελειως χαζα...

 

Είναι..

 

 

Επισης γιατι εβαλαν την ωρα αριστερα στην οθονη?? Αλλαζει η θα πρεπει να το συνηθισουμε ??

Η ώρα είναι έτσι από το Android 9, για να είναι συμβατή η μπάρα με το Notch που υποστηρίζει το Android πλέον επίσημα. Δεν αλλάζει στην ROM της Samsung.
Link to comment
Share on other sites

Είναι..

 

Η ώρα είναι έτσι από το Android 9, για να είναι συμβατή η μπάρα με το Notch που υποστηρίζει το Android πλέον επίσημα. Δεν αλλάζει στην ROM της Samsung.

τα εικονιδια ειναι παιδικα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και κάνα screen shot της αρχικής με τα εικονίδια να δούμε κι εμείς οι κάτοχοι σειράς s8.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και κάνα screen shot της αρχικής με τα εικονίδια να δούμε κι εμείς οι κάτοχοι σειράς s8.

 

Τόσα βιντεάκια έχει στο Youtube..

Link to comment
Share on other sites

Τόσα βιντεάκια έχει στο Youtube..

 

Ρε παιδιά γιατι η σελιδα μου φενεται λες και μπαίνω απο υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα υπομονή μέχρι το βράδυ και έτσι πρωί πρωί ( πριν φύγω ταξίδι ) πέρασα με Odin την Ιταλική και έστησα το κινητό από την αρχή.

Πολύ ωραία η αλλαγή, ξεφεύγεις αυτό που είχες βαρεθεί σε όλη την σειρά Galaxy .

Θέλει αρκετό ψάξιμο, από μπαταρία μετά από τρεις τέσσερις κύκλους θα έχω σχηματίσει ασφαλή συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα υπομονή μέχρι το βράδυ και έτσι πρωί πρωί ( πριν φύγω ταξίδι ) πέρασα με Odin την Ιταλική και έστησα το κινητό από την αρχή.

 

Πολύ ωραία η αλλαγή, ξεφεύγεις αυτό που είχες βαρεθεί σε όλη την σειρά Galaxy .

 

Θέλει αρκετό ψάξιμο, από μπαταρία μετά από τρεις τέσσερις κύκλους θα έχω σχηματίσει ασφαλή συμπεράσματα.

η odin τι ειναι? εγω ρε παιδια μου ηρθε η αναβαθμησει μονη της και την εκανα εγκατασταση...με ενημερωση λογισμικου χθες

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα υπομονή μέχρι το βράδυ και έτσι πρωί πρωί ( πριν φύγω ταξίδι ) πέρασα με Odin την Ιταλική και έστησα το κινητό από την αρχή.

Πολύ ωραία η αλλαγή, ξεφεύγεις αυτό που είχες βαρεθεί σε όλη την σειρά Galaxy .

Θέλει αρκετό ψάξιμο, από μπαταρία μετά από τρεις τέσσερις κύκλους θα έχω σχηματίσει ασφαλή συμπεράσματα.

 

Δεν θέλει όσο ψάξιμο νομίζεις.

Το One UI βασίζεται στην ευκολία να βρίσκεις αυτό που θες χωρίς να ψάχνεις σαν τον τρελό.

Συνήθειο είναι :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η odin τι ειναι? εγω ρε παιδια μου ηρθε η αναβαθμησει μονη της και την εκανα εγκατασταση...με ενημερωση λογισμικου χθες

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τει αναβαθμησει σου ειρθε;

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει όσο ψάξιμο νομίζεις.

 

Το One UI βασίζεται στην ευκολία να βρίσκεις αυτό που θες χωρίς να ψάχνεις σαν τον τρελό.

 

Συνήθειο είναι :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

τει αναβαθμησει σου ειρθε;

 

:ninja:

για το adroid pie 9... την εκανα σημερα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

7449a91ff3832231262fa7872334c8ba.jpg

Edited by mixalis90
Link to comment
Share on other sites

Αντε να μας έρθει και εμάς με το Voda Gr σας ζηλεύω όσοι το έχετε βάλει θα το εβαζα με Odin αλλα πρεπει να στήσω απο την αρχη και έχω πολλες εφαρμογες που δεν μπορώ να τα ξανά στήσω γιατι ειμαι διακοπές.... Δεν εχουμε νεα για Ελλάδα??
I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να μας έρθει και εμάς με το Voda Gr σας ζηλεύω όσοι το έχετε βάλει θα το εβαζα με Odin αλλα πρεπει να στήσω απο την αρχη και έχω πολλες εφαρμογες που δεν μπορώ να τα ξανά στήσω γιατι ειμαι διακοπές.... Δεν εχουμε νεα για Ελλάδα??
Επειδή είναι μεγάλη αναβάθμιση καλό είναι να τα τα ξαναστησεις όλα από την αρχή ακόμη και με OTA να την πάρεις. Εγώ τουλάχιστον έτσι θα κάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι μεγάλη αναβάθμιση καλό είναι να τα τα ξαναστησεις όλα από την αρχή ακόμη και με OTA να την πάρεις. Εγώ τουλάχιστον έτσι θα κάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-T820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To ξέρω αλλα ειμαι διακοπες και δεν μπορώ να κανω εφαρμογες τραπεζας να δουλευουν δυστυχώς αλλα λογικα θα το κάνω μετα...

I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα Πορτογαλικό...δεν ήρθε τπτ ακόμη!!! Πήρα όμως backup, να είναι έτοιμος...Μήπως και έρθει άμεσα!
Link to comment
Share on other sites

Τόσα βιντεάκια έχει στο Youtube..

 

Thanks!! Μου είχε διαφύγει η ιδέα σου πιο ενδιαφέρον μου φάνηκε αυτό με την beta

Απολαύστε την πίτα οι ευτυχείς κάτοχοι της σειράς s9...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

[quote name=

 

[/color]

 

Φίλε Τζανετο, κατέβασε από τώρα την PIE, κατέβασε και το Odin και έχε τα έτοιμα.

Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα πέρναγα με την μια την Pie και δεν θα έβλεπα ΚΑΘΟΛΟΥ την Oreo.

 

Νομίζω πως μέχρι να το ανοίξω θα μου έρθει κατευθείαν να περάσω την αναβάθμιση μην ξεχνάς θα το ανοίξω το βράδυ της αλλαγής του χρόνου οπότε λογικά θα μου έρθει σχεδόν αμέσως τι να κάνω θα περιμένω 6 μέρες ακόμα... Μέχρι τότε εδώ θα γράφετε τις εντυπώσεις σας και θα τις διαβάζουμε... Λοιπόν ξεκινήστε τις δοκιμές χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θεωρειτε οτι πρεπει να περασεις απ την αρχη την κάθε rom, κ να ξαναστησεις το τηλέφωνο για να ειναι "κομπλε" ??

Δηλ. Εγω πχ που εχω 10 συγκεκριμενα προγραμμα στο κινητο, κ το εχω κ 1 μηνα χανει κάπου τωρα με PIE ??

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ειδα το βιντεο...οκ αυτα που δειχνει τα εχω δοκιμασει...δεν ειναι και κατι τρομερο η νεα εκδοση μου φενετε...ισως ειναι νωρις ακομα γιατι σημερα την εγκαταστησα...θα δειξει

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να κάνεις καθαρή εγκατάσταση για να είσαι σίγουρος πως έκατσε απολύτως σωστά .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...