Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δυστυχώς πιο πολύ περιμένω την έλευση του s10 plus με night mode κ 3 κάμερες κ το αναδιπλωμενο η να φτιάξουν το mate 20 pro ναμην έχει κρυπτονιτη... Παρά το νέο μας update... Να δω πότε θα στεριώσω με μια συσκευή για 3 με 4 χρόνια

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έχω Eur αλλά έχω βάλει τις beta. Θα μου έρθει κανονικά η ΟΤΑ Εur όταν βγει ή θα πρέπει να την βάλω με odin σε κάθε περίπτωση;

 

Odin κανονικά, αλλιώς μην περιμένεις να έρθει κάτι μιας και φοράς ανεπίσημα την beta.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και καλά Χριστούγεννα.

Όποιος την περάσει με Odin ας γράψει πως τα πάει, να ξέρουμε αν αξίζει να το περάσουμε.

Με τρώει λίγο να την κατεβάσω χαχαχαχαχα , ευτυχώς έχω κανονίσει εκδρομή για αύριο χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι. Καλύτερη κ Ποιό βολικό από oreo. Για μπαταρία δεν έχω άποψη ακόμα. Παιδιά η συσκευή, για όποιον είχε θέμα με χαμηλές ειδοποιήσεις..ξεκουφαίνει*!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βάζω να κατεβαίνει τότε και το βραδάκι

( οταν γυρισω ) μάλλον θα την περάσω χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και καλά Χριστούγεννα.

Όποιος την περάσει με Odin ας γράψει πως τα πάει, να ξέρουμε αν αξίζει να το περάσουμε.

Με τρώει λίγο να την κατεβάσω χαχαχαχαχα , ευτυχώς έχω κανονίσει εκδρομή για αύριο χαχαχαχαχαχαχα

 

Τα έχουμε αναφέρει 380 φορές.

ΑΞΙΖΕΙ περισσότερο απ την ΠΡΩΤΗ κιόλας beta.

 

Ξεχάστε αυτά που ξέρατε με το σάπιο λογισμικό της Sammy..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει την beta για να γνωρίζω. Δεύτερη εβδομάδα είναι που έχω κάνει μετάβαση από το S7Edge .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

 

Πέρασα τη beta1 μετά τη beta2.Είχε κάποια σκαλωματα. Μετά γύρισα σε oreo.. Δεν άντεξα 2 μέρες γύρισα σε beta1, neta2, beta3, beta4.

Σήμερα με odin πέρασα την επίσημη την 9αρα.

 

Ενα θα πω. Ήμουν έτοιμος να το αντάλλαξε με mate20 pro. Θα παραμείνω στη συσκευή και αυτό τα λέει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

 

Πέρασα τη beta1 μετά τη beta2.Είχε κάποια σκαλωματα. Μετά γύρισα σε oreo.. Δεν άντεξα 2 μέρες γύρισα σε beta1, neta2, beta3, beta4.

Σήμερα με odin πέρασα την επίσημη την 9αρα.

 

Ενα θα πω. Ήμουν έτοιμος να το αντάλλαξε με mate20 pro. Θα παραμείνω στη συσκευή και αυτό τα λέει όλα.

 

Τόσο μεγάλη διαφορά έχει? Κι έχω βάλει αγγελία το note 9 μου!! Ρε λες>?

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω πως τελικά έχω κάνει καλή επιλογή σε θέμα τηλεφώνου με σκοπό να κρατήσει κάποια χρόνια αλλιώς θα κατέληγα πάλι σε μεσαίες επιλογές... Αντε ρε παιδιά 6 κ σήμερα για να την πάρω στα χέρια μου....και είναι εκεί στο ντουλάπι μέσα μου σφυρίζει κάθε φορά που περνάω από εκεί αλλά εγώ εκεί δυνατός χαρακτήρας το παίζω αδιάφορος και εγω...

Καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία πάνω απ όλα και λεφτά για αλλαγές συσκευών χαχαχαχχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Σε εμάς που δεν ήρθε κάτι ακόμα υπάρχει τρόπος να την περάσουμε αλλά να μπορούμε να παίρνουμε ota ξανα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

 

Πέρασα τη beta1 μετά τη beta2.Είχε κάποια σκαλωματα. Μετά γύρισα σε oreo.. Δεν άντεξα 2 μέρες γύρισα σε beta1, neta2, beta3, beta4.

Σήμερα με odin πέρασα την επίσημη την 9αρα.

 

Ενα θα πω. Ήμουν έτοιμος να το αντάλλαξε με mate20 pro. Θα παραμείνω στη συσκευή και αυτό τα λέει όλα.

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Πως ξαναγύρισες στην Oreo;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα..σημερα μου ηρθε ενημερωση για λογισμικο adroid 9 pie...το πετασα...τωρα τι εχει αλλαξει...βλεπω αλλαξαν τα εικονιδια...γενικα αξιζε η αναβαθμισει?

το κινητο s9plus

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευρισκόμενος στην beta2 κατέβασα την επίσημη με security patch Νοεμβρίου και την πέρασα με Odin. Μετά από beta 4 δεν μπορούσα Γιατί είχε Δεκεμβρίου οπότε περίμενα τώρα την επίσημη με security Δεκεμβρίου και με odinτην πέρασα και αυτή. Έτσι γύρισα σε επίσημη pie

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα και χρονια πολλα..σημερα μου ηρθε ενημερωση για λογισμικο adroid 9 pie...το πετασα...τωρα τι εχει αλλαξει...βλεπω αλλαξαν τα εικονιδια...γενικα αξιζε η αναβαθμισει?

το κινητο s9plus

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με τα 1000. Θα έχεις άλλο κινητο

Link to comment
Share on other sites

Ευρισκόμενος στην beta2 κατέβασα την επίσημη με security patch Νοεμβρίου και την πέρασα με Odin. Μετά από beta 4 δεν μπορούσα Γιατί είχε Δεκεμβρίου οπότε περίμενα τώρα την επίσημη με security Δεκεμβρίου και με odinτην πέρασα και αυτή. Έτσι γύρισα σε επίσημη pie

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Με τα 1000. Θα έχεις άλλο κινητο

τωρα το ψαχνω...τα εικονιδια μου την σπανε ειναι σαν παιδικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ψαχνω...τα εικονιδια μου την σπανε ειναι σαν παιδικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άλλαξε θέμα. Βάλε άλλον launcher. Είναι κάτι που έρχεται πάντα στα μέτρα μας αυτό που θες.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε θέμα. Βάλε άλλον launcher. Είναι κάτι που έρχεται πάντα στα μέτρα μας αυτό που θες.
εχεις περασει εσυ την adroid 9; σου ηρθε ενημερω φιλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχεις περασει εσυ την adroid 9; σου ηρθε ενημερω φιλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όπως γράφω παραπάνω μόνος μου μεodin

Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει διαβάζω και εγώ αλλά σε συγκεκριμένες χώρες (Γερμανία, Ιταλία Εμιράτα και Ελβετία διαβάζω).
Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει διαβάζω και εγώ αλλά σε συγκεκριμένες χώρες (Γερμανία, Ιταλία Εμιράτα και Ελβετία διαβάζω).
εμενα μου ηρθε χθες το λογισμικο...μηπως επειδη το κινητο ειναι απο ιταλια?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε χθες το λογισμικο...μηπως επειδη το κινητο ειναι απο ιταλια?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ε ναι η ιταλια πηρε απο τις πρωτες .ota σου ηρθε ;

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...