Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

αλλά ...σκέφτομαι παραύτα να αγοράσω η i phone 5s η sony z1 compact για κάποιο λόγο

όποιος θέλει να δώσει τα φώτα του , είναι ευπρόσδεκτος :)

 

Z1compact δαγκωτο ! Με την 4.3 πάνω όμως διότι η kitkat έχει 2-3 θεματακια

Πάει σφαίρα δεν κολλάει πουθενά πανέμορφο, μικρό, διπλάσια μπαταρία απ το αιφον (σε ώρες χρήσης ) ανοιχτό λειτουργικό, 170 ευρώ πιο φθηνο

Εφυγα από αιφον 4s και βρήκα την υγεία μου!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ασχετο, λεμε για θαμθουνκ αλλα κοιτωντας τα αβαταρ σας, το Sola με το Go ειναι εντελως ιδια εμφανισιακα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, λεμε για θαμθουνκ αλλα κοιτωντας τα αβαταρ σας, το Sola με το Go ειναι εντελως ιδια εμφανισιακα...

 

στην εικονα τους φαινονται διαφορες στις γωνιες

Link to comment
Share on other sites

αφου μου ζητηθηκε θα μοιραστω εμπηριες, φιλων μονο εγω δεν ειχα smartphone sony περα απο το NeoV, φιλοι με το U εχουν αγανακτησει σε λιγοτερο απο 1 χρονο απο την μερα αποκτησης, η αφη δεν πιανει και το κηνητο κολαει συνεχεια, και σε καποια J εχουν προβλημα, επησεις και απο την δικια μου εμπηρια του NeoV αν και sony ericsson ειχα προβλημα, κολουσε, εχανε το σημα του, η αφη καποιες φορες δεν επιανε, το εστηλα στην εγγυηση και παλι τα ιδια. Για εμενα πρωσοπικα αυτα ειναι υπερ αρκετα ωστε να απομακρυνθω απο την εταιρια οπως και οι φιλοι οι οπιοι τα εχουν. Αν μια εταιρια χαντακωνει κινητα των 200 ευρω ετσι, ποιος ο λογος να αγορασω καποιο ακριβοτερο της ιδιας εταιριας? Οταν αλοι δινουν τον μισο μισθο τους για κινητο και αυτο κολαει αυτο για μενα διχνει το λιγοτερο αδιαφορεια απο την εταιρια για τα χρηματα του κοσμου.
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγόρασα το S2 αγόρασα και ένα Sony Arc για φίλο και το έστησα εγώ. Η διαφορά ήταν η μέρα με τη νύχτα.

Το μόνο που έχω να σημειώσω υπέρ του Arc ότι σε εξωτερικούς χώρους η οθόνη λειτουργούσε καλύτερα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα πραγματα ειναι απλα.

Κινητα με 512 RAM δεν πανε πουθενα εδω και πολυ καιρο.

Αφενος η 4.0.4 ηταν παρα πολυ βαρια απο τη φυση της. (Ολη η προηγουμενη φουρνια εμεινε στην ICS.) Αφετερου οι εφαρμογες με καθε update γινονται και πιο βαριες.

Το ιδιο ισχυει για ολα τα entry level ολων των εταιριων. Εχω πιασει στα χερια μου και Sony και LG και Samsung και ολα με 7-8 βαριες εφαρμογες ειναι για κλαματα δυστυχως.

 

Εγω παντα θα το λεω οτι για να εχεις σωστη εμπειρια Android θες ναυαρχιδα! Ουτε καν mid.

 

ggazas, λογικο ρε συ ναναι μερα με τη νυχτα.. συγκρινεις ενα μονοπυρηνο με 512 RAM με ενα διπυρηνο με 1GB.. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα πραγματα ειναι απλα.

Κινητα με 512 RAM δεν πανε πουθενα εδω και πολυ καιρο.

Αφενος η 4.0.4 ηταν παρα πολυ βαρια απο τη φυση της. (Ολη η προηγουμενη φουρνια εμεινε στην ICS.) Αφετερου οι εφαρμογες με καθε update γινονται και πιο βαριες.

Το ιδιο ισχυει για ολα τα entry level ολων των εταιριων. Εχω πιασει στα χερια μου και Sony και LG και Samsung και ολα με 7-8 βαριες εφαρμογες ειναι για κλαματα δυστυχως.

 

Εγω παντα θα το λεω οτι για να εχεις σωστη εμπειρια Android θες ναυαρχιδα! Ουτε καν mid.

 

ggazas, λογικο ρε συ ναναι μερα με τη νυχτα.. συγκρινεις ενα μονοπυρηνο με 512 RAM με ενα διπυρηνο με 1GB.. :p

 

πολυ σωστος σε αυτο που λες.....δυστυχως εχουμε φτασει σε σημειο να αναγκαζομαστε να αγορασουμε μια ναυαρχιδα για να ειμαστε σιγουροι οτι το κινητο θα αντεξει μερικα χρονια χωρις κολληματα

Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστος σε αυτο που λες.....δυστυχως εχουμε φτασει σε σημειο να αναγκαζομαστε να αγορασουμε μια ναυαρχιδα για να ειμαστε σιγουροι οτι το κινητο θα αντεξει μερικα χρονια χωρις κολληματα

 

Παραδειγμα: Καθε δυο μερες αναβαθμιζεται το viber και το fb και ανεβαινει κατα 10MB το μεγεθος της. Εφαρμογες που, μαλιστα, με το που bootαρεις τη συσκευη τρεχουν στο παρασκηνιο.

Τι να σου κανουν τα καημενα τα low end smartphones;

Επειδη ολοι εχουμε ακουσει ατομα να λενε "αγορασα το sole/U/ace/L5 κλπ και μετα απο μισο χρονο κολλαει το συμπαν" εχει να κανει με τις εφαρμογες που με καθε update βαραινουν περισσοτερο. Γιαυτο και με τον καιρο χανει σε αποδοση η συσκευη. Συν 3-4 ακομα παραγοντες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντα θα το λεω οτι για να εχεις σωστη εμπειρια Android θες ναυαρχιδα! Ουτε καν mid.

 

Nαι, εσύ το λες για να δικαιλογήσεις τα αδικαιολόγητα της Sony.

Kαι μετά βλέπεις το Moto G να τρέχει νεράκι και δεν ξέρεις από που να τα μαζέψεις. :!:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nαι, εσύ το λες για να δικαιλογήσεις τα αδικαιολόγητα της Sony.

Kαι μετά βλέπεις το Moto G να τρέχει νεράκι και δεν ξέρεις από που να τα μαζέψεις. :!:

 

O,τι ναναι φιλε, πραγματικα.. μου μιλας για τετραπυρηνη συσκευη με 1GB RAM. Θελοντας να αποδειξεις τι;

Και το Ζ1 παει εξαιρετικα βρε..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον η σωστη εκφραση ειναι πρεπει να ξερεις τι αγοραζεις πριν το παρεις και οχι απαραιτητα ναυαρχιδα. Απλα θα πρεπει σαν κριτηριο να μπαινουν τα χαρακτηριστικα της συσκευης (οχι η οθονη σαν το J) και οχι η τιμη αυτης. Αν εχεις ενα κινητο με ενα αξιοπρεπη διπυρηνο και 1GB ram δεν θα εχεις τετοια θεματα, τουλαχιστον θα εχεις μια πολυ αξιοπρεπη συσκευη με ομαλη λειτουργια. Αλλα οταν λεμε αξιοπρεπη διπυρηνο τονιζω τη λεξη αξιοπρεπη. Γιατι αυτος που ειχαν τα Xperia sole, u, go, p και galaxy ace 2, s3 mini ηταν απαραδεκτος απο πολλες αποψεις (καπου ειχα διαβασει οτι ηταν ο πιο αδυναμος διπυρηνος που κυκλοφορουσε).

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Και δυστυχώς "αστοχίες" θα υπάρχουν πάντα. Όπως και εξαιρετικές συσκευές. Παράπονα υπάρχουν σε όλες τις συσκευές. Ανατρέξτε στα θέματα του S3 mini/ S4 mini και θα δείτε παράπονα με το κιλό. . Ξεχνάτε τα προβλήματα υπερθέρμανσης στο Optimus 4X; (πρώην ναυαρχίδα μάλιστα). Ενώ από την άλλη το L9ii για παράδειγμα είναι εξαιρετική συσκευή! Ανατρέξτε στα προβλήματα του Sole και μετά περάστε να δείτε στο thread του L ή του Μ που οι περισσότεροι είναι πλήρως ικανοποιημένοι. Και επίσης να ξέρετε ότι έχει να κάνει και με τον χρήστη κάθε φορά. Για παράδειγμα στο SP, μετά την αναβάθμιση σε 4.3 υπάρχουν παράπονα για τη διαχείριση της RAM. Όταν όμως περάσεις με clean install την νέα αναβάθμιση ως δια μαγείας δεν έχεις πρόβλημα. Πάντα φωνάζουμε για clean install σε όλες τις συσκευές. Όταν περνάς μία αναβάθμιση 700mb πάνω από την παλιά κατά 90% σε μη ναυαρχίδες θα συναντήσεις πρόβλημα.

 

Τουλάχιστον η τεχνολογία βελτιώνεται και σε συνδυασμό με τη δουλειά της Google στο κομμάτι του sw, έχουμε φτάσει σε σημείο να αγοράζουμε πάρα πολύ φθηνά συσκευές όπως το Moto G που ανέφερε ο lewton με χαρακτηριστικά που μέχρι πέρυσι είχαν οι ναυαρχίδες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
η sony έχει βελτιωθεί πάρα πολύ και πλέον τα smartphone που βγάζει έχουν βελτιωμένη οθόνη με πολύ ζωντανά χρώματα

 

βγάζει όμως πολλές ελλατωματικες συσκευές ακόμα και είναι ναυαρχιδες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ είχα το Τ. Ήταν αρκετά δελεαστική η τιμή του πριν ένα χρόνο, 260€ και η άλλη επιλογή τότε ήταν το S3. Η εμπειρία μου ήταν μέτρια, αντικειμενικα το Samsung επειδή το πήρε φίλος μου λίγο μετά, είχε περισσότερο lag. Αλλά και το Sony έβγαζε αρκετά προβλήματα, έκανε επανεκκίνηση μόνο του, εκοβε τις κλήσεις, άλλες φορές σε ειδοποιήσεις γινόταν μπλε η οθόνη, και είχαν φαγωθεί και οι τέσσερις γωνίες. Η κάμερα και ο ήχος ήταν μέτρια (στον ησαπ με τα ακουστικά στο τέρμα και άκουγα τους ήχους απ εξω). Για τα λεφτά που το πήρα δεν ήταν τόσο κακή επιλογή, αλλά σε γενικές γραμμές τα 600€ που έκανε όταν βγήκε ήταν πεταμένα λεφτά πραγματικά. Με την 4.3 πάντως βελτιώθηκε η εμπειρία χρήσης.

 

Ένας γνωστός μου πήρε το U και δεν αντέχει ούτε βασικές εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

όταν είναι ανοιχτό το τηλέφωνο και βάζω την sim μου γράφει πως γίνετε επανεκκίνηση γιατί βρέθηκε κάρτα sim και όταν γίνει η επανεκκίνηση και ανοίγει μου δείχνει πως δεν έχω βάλει sim γιατί γίνετε αυτό πως διορθώνεται;
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

εχασα την msd καρτα οπου ειχα τις φωτογραφιες και στο sony εμεινε το autobackup κανοντας συγχρονισμο για να τις στειλω στο google+ αλλα οι φωτο πηγανε στο gmail σε μια μορφη

 

 

 

https://l**.googleusercontent.com/-_j0bCD***GY/Udl6KGcN3aI/AAAAAAAAAWo/n0bJourGKjQ/s1024/DSC_0104.jpg

https://*lh4.googleusercontent.com/-qC****HkpCtg/Udl6MZ6pEOI/AAAAAAAAAW0/zWuy5wOv3BU/s1024/DSC_0105.jpg

https://l**4.googleusercontent.com/-kv***U8nb48/Udl6HjLw7TI/AAAAAAAAAWc/F6a1CjcDLUk/s1024/DSC_0103.jpg

και το autobackup εξαφανιστηκε καμια ιδεα εαν μπορω να κανω κατι ? γιατι ανοιγοντας το λινκ δεν εμφανιζεται τιποτα

ευχαριστω εκ το προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα,αγόρασα πρόσφατα ένα Τ20s και θα ήθελα να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων,όχι "default settings" αλλά να ξαναέρθει στην κατάσταση που βρισκόταν στο κουτί του,όταν ανοίχτηκε για πρώτη φορά, να σβηστούν όλα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,αγόρασα πρόσφατα ένα Τ20s και θα ήθελα να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων,όχι "default settings" αλλά να ξαναέρθει στην κατάσταση που βρισκόταν στο κουτί του,όταν ανοίχτηκε για πρώτη φορά, να σβηστούν όλα!

 

Το ίδιο δεν είναι;

http://www.hardreset.info/devices/ericsson/ericsson-t20s/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Αγαπητά μέλη,

βρίσκομαι σε απελπισία!

Εχω ένα sony xperia M4 Aqua....

Τι έχω; Δεν έχω,αφού βρίσκεται διαρκώς στην OMNITECH, το σέρβις της SONY. Τη μια μέρα το παραλαμβάνω την επομένη το ξαναπάω γιατί απλά δεν δουλεύει.....

Η ιστορία ξεκίνησε απο το Σεπτέμβρη 2017 και τελειωμό δεν έχει.

Παρακάτω επικολλώ το ιστορικό όπως το έχω καταγγείλει στην εταιρεία.

----------------------------------------------------------------

20/9/17 Eπίσκεψη 1 στην OMNITECH:Το πρόβλημα που παρουσιαζόταν, το κλείσιμο εφαρμογών όπως τα σμς, ή το ιντερνετ-Αυτό.

21/9/17 Παραλαβή του. Αλλαγή πλακέτας.

25/9/17 Eπίσκεψη 2 στην OMNITECH:Η συσκευή μου παρουσίαζε πρόβλημα στην χρήση της οθόνης, και έστειλε ανεξέλεγκτα 13 μμς, κατά δήλωση της cosmote, οπότε και το απενεργοποίησα για να μην χρεωθώ κι άλλο.

26/9/17 Παραλαβή 2. Αλλαγή πλακέτας και οθόνης .

4/10/17 Eπίσκεψη 3 στην OMNITECH:Δεν δουλεύει το GPS.

5/10/17 Παραλαβή 3.

10/10/17 Eπίσκεψη 4 στην OMNITECH: Το GPS δεν δουλεύει πάλι.

12/10/17 Λαβαίνω μήνυμα από το επισκευαστικό κέντρο σας, ότι η συσκευή μου είναι έτοιμη. Στέλνω επιστολή προς ΓΕΡΜΑΝΟ και SONY για τα πιο πάνω.

18/1/18 Με παραίνεση της Γενικής Γραμματεία Εμπορίου και Προστασίας Καταναλωτή, παραλαμβάνω την «επισκευασμένη συσκευή μου».``

19/1/18 Eπίσκεψη 5 στην OMNITECH: το GPS δεν δουλεύει

24/1/18 Η απάντηση της εταιρείας σας :

«Η συσκευή λειτουργεί σύμφωνα με τις κατασκευαστικές προδιαγραφές της εταιρείας. Στο σημείο αυτό θα θέλαμε να σας προτείνουμε την χρήση εναλλακτικών εφαρμογών πλοήγησης, όπου μπορείτε να βρείτε μέσω του Google Play store, σε περίπτωση που αντιμετωπίζετε ζητήματα με την εφαρμογή Google Maps.»!!!

Πάντως δεν είχα κανένα πρόβλημα με το GPS από τη μέρα που αγόρασα την συσκευή από τον ΓΕΡΜΑΝΟ-πάντα σύμφωνα με τις κατασκευαστικές προδιαγραφές. Το πρόβλημα παρουσιάστηκε μετά την επισκευή της 25ης /9/17.

Στο δελτίο σας αναγράφεται ως διαπιστωμένη βλάβη: HW Mandotary part replaced according to working instruction, καθώς και OTHER (με κεφαλαία)Not repairable… Δεν μου έγινε ποτέ επεξήγηση, τι ΔΕΝ επισκευάστηκε, σύμφωνα με την απλή μετάφραση των τριών λέξεων της τελευταίας φράσης. Τώρα όμως μπορούμε να συμπεράνουμε ότι απλά, ΔΕΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ .

-----------------------------------------

Όποιος δεν βαριέται, μπορεί να διαβάσει την απάντηση της εταιρείας . Εδώ θα διαπιστώσετε ότι, λόγω απέραντης καλωσύνης της, η OMNITECH έχει κάνει ένα σωρό "προαιρετικές" αντικαταστάσεις πλακέτας, οθόνης και λογισμικού, ενόσω , κατά την δήλωσή της, "δεν υπήρξε σφάλμα"......

---------------------------------

Αθήνα, 7 Φεβρουαρίου 2018

Αξιότιµε κύριε Κ........... , (προς την Γ.Γραμματεία Καταναλωτή του Υπουργείου Εμπορίου η προσφώνηση)

Σε απάντηση της από 29/1/2018 επιστολής σας με αριθμό πρωτοκόλλου 10890. αναφορικά µε την υπόθεση της κας................, θα θέλαµε να σας ενημερώσουµε ότι, κατά τον τελευταίο διεξοδικά τεχνικό έλεγχο που πραγματοποιήθηκε στην συσκευή τύπου SONY XPERIA Μ4 AQUA με αριθµό ΙΜΕΙ: 3545120711.........., από το Εξουσιοδοτημένα Κέντρο Επισκευών της εταιρίας µας µε την επωνυμία "OMNITECH", δεν εντοπίστηκε κάποια δυσλειτουργία. Πραγµατοποιήθηκε επίσης περαιτέρω έλεγχος 2 ημερών, σύμφωνα µε τις παρατηρήσεις της πελάτισσας, όπου και δεν διαπιστώθηκε κάποια βλάβη σε κανονικές συνθήκες λειτουργίας. Προτάθηκε η χρήση περαιτέρω εφαρμογών πλοήγησης. Επιπροσθέτως, παραθέτουμε το ιστορικό εισαγωγών στο σέρβις µας και τις πράξεις που ακολουθήθηκαν:

1. 20/9/17. Διάφορα προβλήµατα. Αντικατάσταση ηλεκτρονικής πλακέτας (Αρχικό ΙΜΕΙ 3545120........... με ημερομηνία ενεργοποίησης της συσκευής 17.10.2015 και αλλαγή με ΙΜΕΙ 3565790..............).

2. 25/9/17. Διάφορα προβλήματα. Μη εντοπισμός σφάλματος κατά τον έλεγχο. Προληπτική αλλαγή οθόνης.

3. 4/10/17. Πρόβλημα στο GPS. Μη εντοπισμός σφάλματος GPS κατά τον έλεγχο. Προληπτική αντικατάσταση ηλεκτρονικής πλακέτας(Νέο ΙΜΕΙ 35451207.........) και δωρεάν αποστολή της συσκευής με μεταφορική εταιρεία.

4. 10/10/17. Πρόβλημα στο GPS. Μη εντοπισµός σφάλματος GPS κατά τον έλεγχο. Έγινε έλεγχος και κάτω από πραγµατικές συνθήκες, πέραν των εργαστηριακών, χωρίς να παρουσιαστεί καμία δυσλειτουργία. Προληπτική αναβάθµιση. Η παραλαβή της συσκευής έγινε στις 18.01.2018.

5. 19/01/18. Πρόβληµα στο GPS. Μη εντοπισµός σφάλµατος GPS κατά τον έλεγχο. Έγινε έλεγχος και κάτω από πραγµατικές συνθήκες, πέραν των εργαστηριακών, χωρίς να παρουσιαστεί καμία δυσλειτουργία και πάλι.

 

Σύµφωνα µε τους όρους Εγγύησης θα θέλαμε να σας αναφέρουµε ότι: .. Εάν, κατά τη διάρκεια της ισχύος της εγγύησης, αυτό το Προιόν αδυνατεί να λειτουργήσει υπό συνθήκες κανονικής χρήσης και λειτουργίας, λόγω ελαττωμάτων στον σχεδιασμό, τα υλικά ή την κατασκευή, τότε οι εξουσιοδοτηµένοι αντιπρόσωποι ή οι συνεργάτες σέρβις της SONY στη χώρα/περιοχή* όπου αγοράσατε το Προιόν, κατά την κρίση τους, θα επισκευάσουν το Προιόν, Θα το αντικαταστήσουν ή Θα προβούν στην επιστροφή των χρημάτων που καταβλήθηκαν για την αγορά του Π ρο'ι'όντος. .

Τέλος, η συσκευή είναι άρτια λειτουργική και η πελάτισσα μπορεί να την παραλάβει µέσω του άνωθεν καταστήµατος σέρβις.

..................................................

Κατεβατό, ε; Που να δειτε τις πραγματικές εργατώρες με τα πήγαινελα......

Αύριο θα πάω να την παραλάβω, δεν προλαβαίνω με τη δουλειά μου γιατί πρωινές ώρες ζωγραφίζω σχολεία.....

Πάντως έχω τρελλαθεί. Το κινητό μου είναι χρήσιμο -θα μου πεις γι'αυτό το έχω πάρει- στη δουλειά μου , μα και στη ζωή μου. Όλες αυτές τις "αλήθειες" , υπογράφουν οι κύριοι Μ.Κ...... και Β.K............

Είμαι 4,5 μήνες χωρίς το κινητό μου, το έχω πληρώσει 200€ και δεν μπορώ να ξαναδώσω άλλα τόσα για οκταπύρηνο με τέτοια ανάλυση στη φωτογραφική μηχανή που μου είναι άκρως απαραίτητο στη δουλειά μου.....

Τι να κάνω, δεν ξέρω πια......

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ αντίστοιχη ιστορία με την omnitech που ένα έφτιαχναν δύο χάλαγαν, αλλά τελικά κατάφερα και έγιναν όλα τζιτζι με την 3η.

Νομίζω πάντως ότι στις 3 επισκευές( δε γνωρίζω ακριβώς) δικαιούσαι νέα συσκευή ή επιστροφή χρημάτων.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...