Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tα δοκίμασα και τα δύο αλλά δεν είδα κάποια διαφορά!!

Ορίστε πάντως η έκδοση 1.0.4 για να την δείτε και εσείς!!

 

http://www.sendspace.com/file/dlza7d

 

Περιλαμβάνει 2 αρχεία!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως με samsung D520 έχω μπει σε ΝΟΚΙΑ 3G6280 (νομίζω). Και μπορούσα να κάνω περίηγηση στα πάντα!!! Το ανάποδο δεν το δοκίμασα. Εννοείται πως έπρεπε πρώτα να δεχθεί το ΝΟΚΙΑ να συνδεθώ και να μου δώσει πρόσβαση στα αρχεία του.

Πλάκα είχε. Πήρα αρκετές φωτογραφίες πολύ γρήγορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι, έχεις τη δυνατότητα να πέρνεις φωτογραφίες και άλλα αρχεία εκτός από επαφές και μηνύματα???

Πως???:worry:

Link to comment
Share on other sites

στα samsung αφου κανεις pairing με τη συσκευη μετα εχει επιλογη περιηγηση αρχειων η κατι τετοιο και βλεπεις τα αρχεια του αλλου και παιρνεις οτι θες. απλα και ευκολα. δεν ξερω αν ισχυει για ολα τα samsung παντως στο δικο μου και στο μοντελο της κοπελας που το ανεφερε προηγουμενως υπαρχει αυτο το "κολπο"
Link to comment
Share on other sites

1. auto einai paidia pou eixe diksei kai o eyagellatos stis apodikseis oti kai kala mporeis na klepseis apo alla kinita arxeia .... to BT INFO apla einai ena java programma xeirismou tou allou kinitou meso bluetooth apla mpeneis mesa sto allo kinito kai mporeis na to xeiristeis esi den kanei tpt allo ......

 

2. kai bebea thelei kodiko gia na mporeseis na mpeis sto allo kinito kai oxi 0000 alla opoion kodiko theleis esi to thema einai pos otan eisai kapou kai theleis na mpeis se ena kinito to opoio einai makria ksereis esi ti kodiko tha valei o allos oxi .... ara ayto to paixnidaki mporei na ginei mono metaxy filwn kai oxi san ton eyaggelato pou to eixe kanei apo prin kai katopin koroideue ton kosmo na prosexei min tou klepsoun kati apo to kinito

 

ayta thanks pou me akousate

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κατάλαβα πάντως, τη δεύτερη φορά που θα ξανασυνδεθείς με το ίδιο κινητό, του βγάζει τις επιλογές, ερώτηση πάντα και αποδοχή πάντα χωρίς ερώτηση!!

 

Από εκεί και πέρα, δεν ζητάει τίποτα να έχεις τη δεύτερη επιλογή:ninja:

 

Από εκεί και πέρα είναι σαν παιχνιδάκι και τίποτα παραπάνω.

 

 

Τώρα, όσο για τα αρχεία, δεν νομίζω στα sony ericsson να υπάρχει αυτή η δυνατότητα!!Κρίμα:O :D :D

Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι να κανεις περιηγηση αλλα να τραβηξεις κι αρχεια χωρις κωδικους στην μεση.αχ τι καθομαι και κανω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
As kanoume oloi mia prospathia na sygkentrosoume edw ola ta programmata gia Bluejacking. Exw dokimasei polla alla to apotelesma den htan to epithimito. As mazepsoume ola ta programmata Bluejacking edo pou na einai symvata me K800i kyriws. Opoios gnwrizei kati as apanthsei kai na mas pei apo pou mporoume na to katebasoume.
Link to comment
Share on other sites

As kanoume oloi mia prospathia na sygkentrosoume edw ola ta programmata gia Bluejacking. Exw dokimasei polla alla to apotelesma den htan to epithimito. As mazepsoume ola ta programmata Bluejacking edo pou na einai symvata me K800i kyriws. Opoios gnwrizei kati as apanthsei kai na mas pei apo pou mporoume na to katebasoume.

Κανε εσυ την αρχη και μετα θα βαλουμε κι'εμεις! :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ego exo dokimasei giro sta 3+ programata alla tzifos.kanena den leitourgise sosta.ta dokimasa sta nokia 6260 kai 3250.:mad:

Ετσι ακριβως ειναι.κανενα δεν δουλευει σωστα...το εχουμε συζητησει κι'αλλες φορες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να υπάρξουν αποτελέσματα θα πρέπει να έχεις κινητό τηλέφωνο με λογισμικό Symbian ή Windows Mobile.Με τα υπόλοιπα κινητά τηλέφωνα δεν κάνεις τίποτα.:D
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, παιδια για να μην τα πολυλογω, οταν παω να φτιαξω ενα θεμα, με εικονες διαφορου μεγεθους, μου βγαζει οτι διαφερει απο τις εικονες 240x320, που χρειαζεται. ελα ομως που δεν ξερω ποιο προγραμμα να χρησιμοποιήσω για να κανω τις διαστασεις οπως τις θελει. Ξερει κανεις κανα προγραμμα?

 

ευχαριστω...

 

Υ.Γ. ΕΧΩ Theme Creator 3.1

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Adobe Photoshop ...(τουλάχιστον αυτο χρησιμοποιω εγώ)

 

Aλλα αυτο νομιζω οτι κολαει στα περι Pc...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το Adobe Photoshop 7.0.1 και δεν έχω κανένα πρόβλημα, είναι πολύ καλό πρόγραμμα για επεξεργασία εικόνας!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλά....

Ζωγραφική....

Άνοιξε την εικόνα με την ζωγραφική και πάτα ctrl+E...έ από κει και μετά είναι παιχνιδάκι...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

με την ζωγραφικη, μονο ενα κομματι μπορεις να παρεις. το υπολοιπο χανεται. εγω απλως θελω να ΜΙΚΡΙΝΩ ΟΛΗ την εικονα

 

α και φιλε fon_ δεν μπορω να κατεβασω απο microsoft. εχω τα xp αντιγραφη. μηπως κανεις θα μπορουσε να το ανεβασει στο rapidshare?

 

thanx

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

photoshop και θα έχεις και καλύτερα αποτελέσματα!

MostWant3d..mess with the best..stay with the rest!

Στην ερώτηση αν θα κάνετε δωρεά οργάνου..η απάντηση πάρε τα @@ μου θεωρείτε θετική?!

ρεεεεε μην παίρνετε ναρκωτικαααα!! δεν φτάνουν για όλους!! Windows 0 - Linux 1

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με photoshop δεν γινεται τπτ. Μολις βαλω εναν αριθμο π.χ. 240 και θελω στο αλλο να βαλω 320, δεν γινεται. Μου βγαζει ενα δικο του αριθμο π.χ.209. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κράτα αυτό τον αριθμό... Δεν μπορούν όλες οι εικόνες να γίνουν ακριβώς 240x320, εκτός αν τις κόψεις.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μην κλειδώνεις τις διαστάσεις και αν η διαφορά δεν είναι μεγάλη να αλλάζει το μέγεθος ακριβώς έτσι όπως θες με μια μικρή παραμώρφωση βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με photoshop δεν γινεται τπτ. Μολις βαλω εναν αριθμο π.χ. 240 και θελω στο αλλο να βαλω 320, δεν γινεται. Μου βγαζει ενα δικο του αριθμο π.χ.209. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

 

Απλο ειναι να του κόψεις την δυνατότητα να σου δίνει προκαθορισμένες διαστασεις οπως πχ 640*480 ή 800*600 .

Απλά όπως είσαι στο Image Size "ξετικάρεις" την επιλογή Constrain Proportions.

Eτσι θα μπορείς να βάζεις εσύ ότι διαστάσεις θέλεις και στο Πλάτος και στο Υψος.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Απλο ειναι να του κόψεις την δυνατότητα να σου δίνει προκαθορισμένες διαστασεις οπως πχ 640*480 ή 800*600 .

Απλά όπως είσαι στο Image Size "ξετικάρεις" την επιλογή Constrain Proportions.

Eτσι θα μπορείς να βάζεις εσύ ότι διαστάσεις θέλεις και στο Πλάτος και στο Υψος.

 

Σωστό και αυτό απλά οι εικόνες θα παραμορφώνονται..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...