Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σου πρότεινα το Midomi και νυν Soundhound, που υπάρχει στο ovi store, είναι σαφώς καλύτερο και δε σου βάζει δικό του θέμα όταν το εγκαθιστάς...

 

 

Κάτι άσχετο, ρε παιδιά έχει τον καινούργιο opera 10.10 1209 και 10.10 1219, εσείς ποιόν έχετε? Ποιόν να βάλουμε τελικά? Από το site του opera χθες βράδυ έβαλα το 1209..

Edited by Moralas
Link to comment
Share on other sites

έχω εγκαταστήσει το skype απο το site skype.com/m και δουλευει πολύ καλά , τουλάιστον η κλήση . βίντεο κλήση όμως δεν μπόρεσα να κάνω αλλά ούτε και επιλογή είχε . επίσης δεν είχε επιλογή απο το μενού για ανοιχτή ακρόαση (μεγάφωνο).

μήπως κάνω κάτι λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο μου "πρόβλημα", που θα λυθεί με κάποια εφαρμογή σίγουρα, είναι η αλλαγή γλώσσας, τίποτα άλλο, ούτε κόλημα, ούτε restart μόνο του, ούτε μπλε στρινγκ με ροζ βούλες! :mobile:
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο μου "πρόβλημα", που θα λυθεί με κάποια εφαρμογή σίγουρα, είναι η αλλαγή γλώσσας, τίποτα άλλο, ούτε κόλημα, ούτε restart μόνο του, ούτε μπλε στρινγκ με ροζ βούλες! :mobile:

Αν δεν κανω λαθος υπαρχει μια για το Ν97 που ειναι συμβατη

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος υπαρχει μια για το Ν97 που ειναι συμβατη

 

Υπάρχει αλλά δε δουλέυει σωστά..

Link to comment
Share on other sites

ψαξε για

Video modification by sisqo88

θα το βρεις σε αρκετα σημεια

 

σε εμενα βγαζει σφαλμα ενημερωσης. το εκανα φυσικα sign.

 

Οπως τα λες είναι αν και πρέπει να περιμένουμε λίγο ακόμα πριν γενικεύσουμε ως αξιόπιστο το εξαιρετικό Ν8.Εδώ και χρόνια έψαχνα ενα ΝΟΚΙΑ(Symbian) να αράξω και πιστεύω το βρήκα, από τις 2/12/2010 που έχω το ελληνικό πλέον όλα δουλεύουν ΟΚ(εντάξει 5-6 επανεκκινήσεις έχει κάνει αλλά σχετίζονται με συγκεκριμμένες συνθήκες/εφαρμογές,πράγμα γνώριμο τόσα χρόνια αλλά στο Ν8 είναι σπανιότατο να συμβεί),

 

εμενα κοντα τρεις βδομαδες που το εχω, εχει κανει restart μoνο οταν χρησιμοποιησα μια εφαρμογή restart :) και καποιοι γνωριζετε το ποσο τεσταρω εφαρμογες

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα βγαζει σφαλμα ενημερωσης. το εκανα φυσικα sign.

δεν το δοκιμασα απλα ενημερωσα για την υπαρξη του δεν εχω αποψη οποτε

 

εμενα κοντα τρεις βδομαδες που το εχω, εχει κανει restart μoνο οταν χρησιμοποιησα μια εφαρμογή restart :) και καποιοι γνωριζετε το ποσο τεσταρω εφαρμογες

 

+1

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

το mod που λετε ειναι unsinged.δεν ξερω αν του βαλατε πιστοποιητικο. αλλου λενε οτι δουλευει καλα. εγω δεν θα τη βαλω δεν την χρειαζομαι.
Link to comment
Share on other sites

το mod που λετε ειναι unsinged.δεν ξερω αν του βαλατε πιστοποιητικο. αλλου λενε οτι δουλευει καλα. εγω δεν θα τη βαλω δεν την χρειαζομαι.

 

δε ξερω τι λενε αλλου εγω λεω αυτο που βλεπω. οπως ειπα το εκανα ηδη sign πριν προσπαθησω να το εγκαταστησω. Αλλιως θα εβγαζε σφαλμα πιστοποιητικου. Αυτα ειναι γνωστα. Ισως σε αυτους που δουλευει να εχουν σπασμενο firmware. Εγω οχι.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα βγαζει σφαλμα ενημερωσης. το εκανα φυσικα sign.

 

 

 

εμενα κοντα τρεις βδομαδες που το εχω, εχει κανει restart μoνο οταν χρησιμοποιησα μια εφαρμογή restart :) και καποιοι γνωριζετε το ποσο τεσταρω εφαρμογες

 

φίλε μου σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις το όνομα της εφαρμογής που κάνεις restart το Ν8? ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω τι λενε αλλου εγω λεω αυτο που βλεπω. οπως ειπα το εκανα ηδη sign πριν προσπαθησω να το εγκαταστησω. Αλλιως θα εβγαζε σφαλμα πιστοποιητικου. Αυτα ειναι γνωστα. Ισως σε αυτους που δουλευει να εχουν σπασμενο firmware. Εγω οχι.

 

φιλαρακι ξερω ποσο αξιοπιστος εισαι και δεν αφισβητω τιποτα. απλα σε 2 σημεια που το βρηκα δεν ελεγαν οτι ειναι unsinged το mod. ξερω ποσο καλα ξερεις τα πραγματα και οτι οφειλουμε ολοι πολλα σε εσενα που πραγματικα βοηθασ

Link to comment
Share on other sites

Καμια εφαρμογη για restart, ετσι για να υπαρχει; Το avis touh restart v1.00 το δοκιμασα αλλα δε λειτουργει.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

N8 touch-restart-application

 

Αυτο δεν ειναι?

 

βρήκα την έκδοση 1.00 αλλά δεν λειτουργεί. μήπως ξέρεις ή έχεις κάποιο link για την έκδοση που δουλεύει στο Ν8? ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

3G Watchdog

γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα για το Ν8

αν επιτρεπεται τι το θες αυτο το προγραμμα? αν το θες για να Βλεπεις την κινηση μπορεις και μεσα απο το ΜΗΤΡΩΟ

Link to comment
Share on other sites

3G Watchdog

γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα για το Ν8

 

:zzz:εχεις δικο δεν το ειχα σκεφτει:up:

Link to comment
Share on other sites

N8 touch-restart-application

 

Αυτο δεν ειναι?

 

το jbak reboot με βολεψε ενω αλλα δε λετουργουσαν. Αυτο που λες δε το ξερω αλλα ακουγεται ενδιαφερον. Μπορεις να δωσεις Link?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

το jbak reboot με βολεψε ενω αλλα δε λετουργουσαν. Αυτο που λες δε το ξερω αλλα ακουγεται ενδιαφερον. Μπορεις να δωσεις Link?

 

Αυτο δεν λειτουργει οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω.

 

Το touh restart application. Εσυ ποιο χρησιμοποιεις δωσε μας τα φωτα σου!;)

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καμια εφαρμογη για restart, ετσι για να υπαρχει; Το avis touh restart v1.00 το δοκιμασα αλλα δε λειτουργει.

 

restart by yuelongr

Link to comment
Share on other sites

Ποιο δεν λετουργει ακριβως γιατι δε καταλαβα..?

 

το touch restart πρόγραμμα δεν λειτουργεί φίλε μου. αυτό το πρόγραμμα λες ή κάποιο άλλο?

αν θέλεις μπορείς να μας πεις με ποιό κάνεις restart το Ν8?

Link to comment
Share on other sites

alon mp3 player. βαλτε τον νεο player μουσικης που παιζει σχεδον τα παντα π.χ. ogg.θελει υπογραφη και παιζει μια χαρα στο ν8. μολις το εβαλα. ξερετε που να τον βρειτε.

 

επισης μη χασετε το kylom project. εξαιρετικο στην οργανωση των υποχρωσεων.

Edited by katsaplian
Link to comment
Share on other sites

alon mp3 player. βαλτε τον νεο player μουσικης που παιζει σχεδον τα παντα π.χ. ogg.θελει υπογραφη και παιζει μια χαρα στο ν8. μολις το εβαλα. ξερετε που να τον βρειτε.

 

επισης μη χασετε το kylom project. εξαιρετικο στην οργανωση των υποχρωσεων.

 

μήπως μπορεις να μου πεις που τα βρίσκω φιλε μου γιατι δεν κατάλαβα ? εκτός και αν εννοεις το ovi store .:confused:

 

επίσης μήπως μπορεί να μου πει καποιος γιατί δεν δουλεύει η video κλήση στο skype και γιατί δεν μου βγάζει επιλογή για ανοιχτή ακρόαση πάλι στο sskype ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...