Jump to content

Proficiency : Michigan / Cambridge


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το βράδυ κατά τις 8 από ότι μου είπαν στα κεντρικά της HAU.

 

Υπομονή....

 

:)

 

Παιδιά το πήρα, το πήρα, το πήρα!!!

Είναι απίστευτο με 7 μήνες προετοιμασία να μπορέσω να

το πάρω!

 

είναι απίστευτο!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήμουν αραχτός σε μια παραλία για νυχτερινό μπάνιο... Ξαπλωμένος στην άμμο κοιτούσα τα άστρα... Ξαφνικά -δεν ξέρω πως μου ρθε- λέω τα αποτελέσματα του proficiency πότε θα βγουν; Γυρίζουν όλοι και φωνάζουν: ΒΓΗΚΑΝ ΧΘΕΣ! Τι; τους λέω εγώ... καλά τώρα το λέτε; Παίρνω τηλ φίλους μου που ήταν online να μου πουν αλλά δεν θυμόμουν το id... Τρομερή ήττα... Τέσπα... Μετά από κανα μισάωρο την κάναμε (έβλεπαν όλοι το άγχος μου)... Ακόμα στην σελίδα του hau είμαι... Καρφωμένος στο πράσινο κουτάκι :)

 

ΥΓ Ελπίζω να μην έχει γίνει κανένα λάθος.

The effort to understand the universe is one of the very few things that lifts human life a little above the level of farce, and gives it some of the grace of tragedy.

Steven Weinberg (1933 - )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/32eppforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Για Michigan Lower μήπως ξέρετε πότε βγαίνουν στο ίντερνετ? :worry:

 

Επειδη και εγω περιμενω το michigan lower ,αν ξερει καποιος κατι για τα αποτελεσματα (ποτε θα βγουν ή αν βγηκαν κιολας) θα τον παρακαλουσα να μας ενημερωσει και μας!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω περιμενω το michigan lower ,αν ξερει καποιος κατι για τα αποτελεσματα (ποτε θα βγουν ή αν βγηκαν κιολας) θα τον παρακαλουσα να μας ενημερωσει και μας!!

 

Δεν βγήκαν ακόμη... http://www.examination-services.gr/

:pig:
Link to comment
Share on other sites

Δεν βγήκαν ακόμη... http://www.examination-services.gr/

 

Αυτο που λες ειναι για το cambridge lower!Του michigan ειναι στο hau.gr αλλα απ'οτι φαινεται δεν βγηκαν ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες ειναι για το cambridge lower!Του michigan ειναι στο hau.gr αλλα απ'οτι φαινεται δεν βγηκαν ακομα.

 

Umm... Φαίνεται με έχει βαρέσει η ζέστη στο κεφάλι :X :w00t:

 

Εννοούσα για Cambridge Lower... :worry:

:pig:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν αυτοί που έχουν περάσει μπορούν να δουν αναλυτική βαθμολογία;
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν αυτοί που έχουν περάσει μπορούν να δουν αναλυτική βαθμολογία;

 

Όχι, δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

 

Όσον αφορά το ECCE (Michigan Lower) του Μαίου, τα αποτελέσματα βγαίνουν Σεπτέμβρη, όπως και όλα τα αποτελέσματα του Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν αραχτός σε μια παραλία για νυχτερινό μπάνιο... Ξαπλωμένος στην άμμο κοιτούσα τα άστρα... Ξαφνικά -δεν ξέρω πως μου ρθε- λέω τα αποτελέσματα του proficiency πότε θα βγουν; Γυρίζουν όλοι και φωνάζουν: ΒΓΗΚΑΝ ΧΘΕΣ! Τι; τους λέω εγώ... καλά τώρα το λέτε; Παίρνω τηλ φίλους μου που ήταν online να μου πουν αλλά δεν θυμόμουν το id... Τρομερή ήττα... Τέσπα... Μετά από κανα μισάωρο την κάναμε (έβλεπαν όλοι το άγχος μου)... Ακόμα στην σελίδα του hau είμαι... Καρφωμένος στο πράσινο κουτάκι :)

 

ΥΓ Ελπίζω να μην έχει γίνει κανένα λάθος.

Καλά τα πήγες.... Δεν έπρεπε να τη χάσω τη φάση τελικά :w00t: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν αραχτός σε μια παραλία για νυχτερινό μπάνιο... Ξαπλωμένος στην άμμο κοιτούσα τα άστρα... Ξαφνικά -δεν ξέρω πως μου ρθε- λέω τα αποτελέσματα του proficiency πότε θα βγουν; Γυρίζουν όλοι και φωνάζουν: ΒΓΗΚΑΝ ΧΘΕΣ! Τι; τους λέω εγώ... καλά τώρα το λέτε; Παίρνω τηλ φίλους μου που ήταν online να μου πουν αλλά δεν θυμόμουν το id... Τρομερή ήττα... Τέσπα... Μετά από κανα μισάωρο την κάναμε (έβλεπαν όλοι το άγχος μου)... Ακόμα στην σελίδα του hau είμαι... Καρφωμένος στο πράσινο κουτάκι :)

 

ΥΓ Ελπίζω να μην έχει γίνει κανένα λάθος.

 

:lol: :lol: :lol:

 

Μα μένεις στην Ελιά το γνωστό χωριό λίγο πιο έξω από το Ηράκλειο που είναι

πιο ψηλά από τον Καρτερό; Κάτι φίλοι μας μένουν εκεί και το σπίτι τους βλέπει Καρτερό!

 

Είναι πολύ όμορφα εκεί!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Μα μένεις στην Ελιά το γνωστό χωριό λίγο πιο έξω από το Ηράκλειο που είναι

πιο ψηλά από τον Καρτερό; Κάτι φίλοι μας μένουν εκεί και το σπίτι τους βλέπει Καρτερό!

 

Είναι πολύ όμορφα εκεί!

:)

Μα ΚΑΜΙΑ σχέση :p

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω τηλ φίλους μου που ήταν online να μου πουν αλλά δεν θυμόμουν το id... Τρομερή ήττα...

 

Υπάρχουν και χειρότερα, πχ να έχεις χάσει το id όπως εγώ. :fool:

Τέλος πάντων. Δεν είχα ιδιαίτερο άγχος αφού το είχα ξεχάσει, και σήμερα μου ήρθε ο φάκελος. Άντε με την τσίμπλα στο μάτι να ψάξεις να βρεις μέσα στο κατεβατό αν πέρασες ή κόπηκες. Τελικά το πήρα από την αρχή, και μετά από λίγο βρήκα το "we are pleased to inform you that you have passed". Τέλος καλό, όλα καλά. :yahoo:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Λιγο off-topic το post αυτο αλλά οσοι ενδιαφερεστε να ξερετε οτι βγηκαν τα αποτελεσματα στο FCE του Cambridge.
Link to comment
Share on other sites

Λιγο off-topic το post αυτο αλλά οσοι ενδιαφερεστε να ξερετε οτι βγηκαν τα αποτελεσματα στο FCE του Cambridge.

Thanks man. Επίσης βγήκε και το Proficiency (CPE).

Link to comment
Share on other sites

Nai,gia Cambridge Online mporeis na ta deis EDW.

Epishs,gia osous endiaferontai exoun vgei kai ta apotelesmata tou EDEXCEL kai mporeite na ta deite EDW (klik sto plaisio sto panw meros ths selidas).

Kalh epityxia se olous!

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξαν την πολιτική τους, επιτέλους. Άρα είχα άδικο :O.. ευτυχώς για εσάς που θέλετε να τα δείτε online :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα, ευτυχώς...τον αδερφό μου όμως δεν το βρίσκει...δεν ξέρω γιατί (γράφει candidate not found)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...