Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά είχα βάλει κωδικό ασφαλείας άλλον αλλά τον ξέχασα.Τι γίνεται τώρα?

 

πληκτρολογείς το PAK number, κάτω από το PIN number που γράφει το χαρτί που σου δώσανε...

αλλιώς... πας σε κανά NOKIA stores!

Link to comment
Share on other sites

πληκτρολογείς το PAK number, κάτω από το PIN number που γράφει το χαρτί που σου δώσανε...

αλλιώς... πας σε κανά NOKIA stores!

ο κωδικός ασφαλείας εννοώ τον 12345 που είναι ο αρχικός,όχι το πιν.Και αν ναι που ακριβώς το πληκτρολογώ?

Link to comment
Share on other sites

ο κωδικός ασφαλείας εννοώ τον 12345 που είναι ο αρχικός,όχι το πιν.Και αν ναι που ακριβώς το πληκτρολογώ?

 

sorry φίλε, δεν το ξέρω... (είμαι και "ψάρακας" με τα nokia).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα βάλει κωδικό ασφαλείας άλλον αλλά τον ξέχασα.Τι γίνεται τώρα?

 

Αν δεν βρεις κατι καλυτερο κανε ενα hard format.Νομιζω επανερχεται το 12345

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα βάλει κωδικό ασφαλείας άλλον αλλά τον ξέχασα.Τι γίνεται τώρα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1680384#post1680384 :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

8. οκ. απλά (είμαι εντελώς καινούργιος ΝΟΚΙΑ χρήστης), μου κάνει ΦΟΒΕΡΗ εντύπωση που μόλις αδειάζει εντελώς η μπαταρία (πάντα την αφήνω να αδειάζει), μετά όταν βάζω τον φορτιστή... σε 2-3 ώρες το πολύ (!!!) βγάζει ήχο ότι τέλειωσε/γέμισε... και ΟΝΤΩΣ γεμίζει! strange, isn't it?

 

 

βασικά εμένα πάντα θέλει 1:20 για να φορτισει εντελως,από εντελώς άδειο.

Link to comment
Share on other sites

βασικά εμένα πάντα θέλει 1:20 για να φορτισει εντελως,από εντελώς άδειο.

 

Α! Ωραία, άρα δεν ανησυχώ για το ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ γεμίζει...

Link to comment
Share on other sites

exw ena nokia n70 kai tou "fortwsa:thn teleytaia anaba8mish (V.5,0638,3,0,1 18-09-06) me elpida na exei mesa to theme pou psaxnw toso kairo... (einai ena prasino pou ta exoune ta music edition...) kai h erwthsh einai oi exhs DYO:

1.pou mporw na brw ayto to theme?

2.kai ektos apo nokia shop PWS mporw na to anabma8isw monos mou se music edition???

Link to comment
Share on other sites

2.kai ektos apo nokia shop PWS mporw na to anabma8isw monos mou se music edition???

 

Θα κανεις οτι λεει εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264

και θα βαλεις το product code του Ν70 ΜΕ το λεει πιο κατο :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξαναεπαθα το προβλημα που ειχα με τα γραμματα.Οπως σας ειχα πει εκαν ανβαθμιση πριν σχεδον 20 μερες.Το ανοιξα δουλευε κανονικα και μολις το εκλεισα για πρωτη φορα οταν ανοιξε ειχε διαφορετικη γραμματοσειρα και οροισμενα δεν τα αναγνωριζε σε ολο το μενου.Κανω φορματ και ολα εγιναν οπως ηταν.Εχτες που το ξαναεκλεισα εγινε παλι το ιδιο.Χαλασε η γραμματοσειρα.εχουν αλλαξει το πως γραφει το μενου τα παντα οι συντομεσυεις δεν γραφει σωστα το αθορυβο...Τι να κανω??
Link to comment
Share on other sites

Α! Ωραία, άρα δεν ανησυχώ για το ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ γεμίζει...

ειναι ταχυφορτιστης ο συγκεκριμενος. αν βαλεις τον τετραγωνο κλασσικο της νοκια θα κανεις 3 ωρες να φορτισει :)

 

Παιδια ξαναεπαθα το προβλημα που ειχα με τα γραμματα.Οπως σας ειχα πει εκαν ανβαθμιση πριν σχεδον 20 μερες.Το ανοιξα δουλευε κανονικα και μολις το εκλεισα για πρωτη φορα οταν ανοιξε ειχε διαφορετικη γραμματοσειρα και οροισμενα δεν τα αναγνωριζε σε ολο το μενου.Κανω φορματ και ολα εγιναν οπως ηταν.Εχτες που το ξαναεκλεισα εγινε παλι το ιδιο.Χαλασε η γραμματοσειρα.εχουν αλλαξει το πως γραφει το μενου τα παντα οι συντομεσυεις δεν γραφει σωστα το αθορυβο...Τι να κανω??

πηγαινε με τον Fexplorer στο C:\system\fonts\ και μετονομασε το φακελο Fonts και μετα σβηστο. αν δεν υπαρχει εκει, πηγαινε στο E:\system\fonts\.

εβαλες καποιο θεμα που αλλαζει γραμματοσειρα ή καποια γραμματοσειρα μονη της και δεν το καταλαβες. δεν αλλαζει ετσι μονη της..

 

σορρυ, double post...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στο c δεν υπαρχει φακελος fonts στην καρτα μνημης υπαρχει αλλα δεν μπορω να τον πειραξω.Οσο για τα θεμα που λες δεν εχω πειραξει τιποτα.Αυτο που ειχε αφησα.δεν εχω βαλει κανενα καινουριο αλλα ουτε καν αλλο...Κμαι αλλη ιδεα??

 

ΟΚ.το διορθωσα.Εβαλα την καρτα στον υπολογιστη ston card reader και εσβησα απο κει τον φακελο fonts την ξανα εβαλα στο κινητο και ολα ενταξει...

Ευχαριστω παντως nikoskat για την βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου τα "παιξε". Στα καλά καθούμενα χάνετε το σήμα... εχθές έλεγε οτι φορτίζει και η μπαταρία φόρτιζε/γέμιζαν τα κουτάκια χωρίς να το έχω στον φορτιστή! ΧΑαχΑΑχααα. Τα χρώματα τα δείχνει λίγο ρόζ.. ;p

 

Α ΡΕ γμτ!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ισως να στρωση με ενα hard format! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα ένα N70 η απορία μου είναι η εξής το κινητό μετά απο 1 εβδομάδα

κόλλησε(έπρεπε να βγάλω την μπαταρία) και δέν κατάλαβα γιατί,εντωμεταξύ το κινητό βραδυπορεί όταν ανοίγω τα μηνύματα,και γενικά κολλάει τα fonts η έκδοση είναι η 5.0638.3.0.1.Θέλω να ρωτήσω φταίει η έκδοση η συγκεκριμένη?ζητάω συγνώμη αν έχει γίνει ήδη κάποιο παρόμοιο post,αλλά δέν έχω αρκετό χρόνο.

Με εκτίμηση:

Γιώργος.

kioysis
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα ένα N70 η απορία μου είναι η εξής το κινητό μετά απο 1 εβδομάδα

κόλλησε(έπρεπε να βγάλω την μπαταρία) και δέν κατάλαβα γιατί,εντωμεταξύ το κινητό βραδυπορεί όταν ανοίγω τα μηνύματα,και γενικά κολλάει τα fonts η έκδοση είναι η 5.0638.3.0.1.Θέλω να ρωτήσω φταίει η έκδοση η συγκεκριμένη?ζητάω συγνώμη αν έχει γίνει ήδη κάποιο παρόμοιο post,αλλά δέν έχω αρκετό χρόνο.

Με εκτίμηση:

Γιώργος.

Περίεργο,γιατί η έκδοση σου είναι απο τις τελευταίες.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα ένα N70 η απορία μου είναι η εξής το κινητό μετά απο 1 εβδομάδα

κόλλησε(έπρεπε να βγάλω την μπαταρία) και δέν κατάλαβα γιατί,εντωμεταξύ το κινητό βραδυπορεί όταν ανοίγω τα μηνύματα,και γενικά κολλάει τα fonts η έκδοση είναι η 5.0638.3.0.1.Θέλω να ρωτήσω φταίει η έκδοση η συγκεκριμένη?ζητάω συγνώμη αν έχει γίνει ήδη κάποιο παρόμοιο post,αλλά δέν έχω αρκετό χρόνο.

Με εκτίμηση:

Γιώργος.

Αν το πήρες μεταχειρισμένο, τότε πρέπει να το κάνεις ένα hard format για να στρώσει από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη.

 

Αν το αγόρασες καινούριο απο μαγαζί, πήγαινέ το πίσω και απαίτησε να σου το αλλάξουν.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εχω ρωτησει σε νοκια σερβις,και μου ειπαν πως ειναι 3ης ,παω να κανω εγκατασταση εφαρμογης αλλα λεει αποτυχια,σε καποιες αλλες κανει εγκατασταση,σε μερικα games δειχνει αναλυση 240χ320 μια χαρα σε αλλα δεν φαινεται καλα,μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να καταλαβω?
kioysis
Link to comment
Share on other sites

Εχω ρωτησει σε νοκια σερβις,και μου ειπαν πως ειναι 3ης ,παω να κανω εγκατασταση εφαρμογης αλλα λεει αποτυχια,σε καποιες αλλες κανει εγκατασταση,σε μερικα games δειχνει αναλυση 240χ320 μια χαρα σε αλλα δεν φαινεται καλα,μηπως μπορειτε να με βοηθησετε να καταλαβω?

μαλλον στην ερωτηση καταλαβαν τι γενιας δικτυου υποστηριζει και οχι τι γενια λειτουργικο εχει, γι'αυτο σου απαντησαν ετσι αφου ειναι 3G. λειτουργικο εχει 2ης γενιας, γι'αυτο βρισκεται σ'αυτο το φορουμ αλλωστε.

εφαρμογες και παιχνιδια θα βαζεις οταν λεει s60 2nd edition ή symbian os8.1,8.0,7.0.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποσο πουλιεται τωρα ενα N70 Music Edition. Ειναι απο καινουργιο το κιν ακομα με εγγυηση. Δεν νομιζω να το εχω πανω απο 4 μηνες. Ποσο να πιανει; Απλως να παρω μια ιδεα για να δω αν αξιζει να το δωσω!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...