Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες να κάνω μια ερώτηση, γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι..;

 

Θέλω ν'αγοράσω το Ν70 αλλά βλέπω αλλού να λένε N70 Music Edition και αλλού να λένε Ν70 Black Edition. Τι παίζει ακριβώς; Άλλο το ΜE κι άλλο το Black Edition?

 

 

Ακόμα και στο ebay που κοιτάζω άλλος λέει music edition άλλος black edition κι έχω μπλέξει τα μπούτια μου. Απλά επειδή πέτυχα μια ενδιαφέρουσα αγγελία ο τύπος λέει black edition και δίνει 512mb rs-mmc card μαζί, ενώ ξέρω ότι στο κουτί του ΜΕ προσφέρουν 1gb. Φοβάμαι μην έχει αλλάξει απλά την πρόσωψη κι έχει βάλει την μαύρη το τυπάκι και με ποιάσει κώτσο...Βέβαια για χέρι με χέρι μιλάμε συναλλαγή απλά δεν θέλω να φτάσω μέχρι εκεί για να φάω την ξενέρα, τι πρέπει να κοιτάξω;

 

Του χω ήδη ζητήσει να μου στείλει και φώτος από το κουτί κλπ αλλά μ'έχει φάει η περιέργεια, έφαγα σκάλωμα ξαφνικά γιατί το κοιτάζω εδώ και 2-3 μέρες και υποτίθεται μεθαύριο θα βρισκόμασταν για να το τσιμπήσω.

 

Προσωπικά θέλω το "music edition" επέιδή είναι μαύρο και επειδή υποτίθεται είναι βελτιωμένο σε κάποια σημεία σε σχέση με το "απλό" ασημένιο Ν70, εκτός αν κάνω λάθος. Είχε βγει προβληματική μια παρτίδα δεν ξέρω, πάντως ενός φίλου μου του Ν70 το ασημί του μεινε στον τόπο και το είχε στο σερβις για 1 μήνα, και έχω ακούσει κ άλλους με παρόμοια προβλήματα και με τα μυαλά μου το "καινούριο" είναι θεωρητικά βελτιωμένο. Για ρίξτε μου τα φώτα σας ρε μάγκες γιατί έχω φρικάρει στην άγνοιά μου =)

Ευχαριστώ!

 

Πριν 4 μέρες πήρα το ΜΕ. Το χαρακτηριστικό του (εκτός από το μαύρο χρώμα) είναι ότι πάνω από το κουμπί C έχει ένα κουμπί με δύο νότες (φυσικά θα πρέπει να ζητήσεις να δεις τη συσκευή για να το διαπιστώσεις αυτό). Έρχεται με κάρτα μνήμης 1gb και μέχρι τώρα δεν έχει βγάλει κανένα πρόβλημα-και έχω ασχοληθεί πάρα πολύ μαζί του!

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Γίνε μέλος στο ΦΟΡΟΥΜ και θα έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις το παραπάνω πρόγραμμα antivirus.

 

Ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 1.16beta του FExplorer αλλά βρε παιδιά δεν βλέπω πουθενά επιλογή attributes... Πού είναι αυτό?
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Γίνε μέλος στο ΦΟΡΟΥΜ και θα έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις το παραπάνω πρόγραμμα antivirus.

 

Το εγκατέστησα, αλλά δε μπορώ να το "τρέξω". Φαίνεται πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Προσπάθησα να το απεγκαταστήσω και δε γίνεται. Καμία ιδέα;;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 1.16beta του FExplorer αλλά βρε παιδιά δεν βλέπω πουθενά επιλογή attributes... Πού είναι αυτό?

επιλογες>file>properties? αν θυμαμαι εκει ειναι...μου φαινεται δεν το εψαξες πολυ :p

Το εγκατέστησα, αλλά δε μπορώ να το "τρέξω". Φαίνεται πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Προσπάθησα να το απεγκαταστήσω και δε γίνεται. Καμία ιδέα;;

μηπως απλα τρεχει στο background και δεν εχει τιποτα να κανεις παραπανω;αν το εγκατεστησες στην καρτα, βγαλ'τη και ξαναβαλ'τη για να σταματησει να τρεχει στο background(ετσι δουλευουν αυτα και γι'αυτο δε μπορεις να το απεγκαταστησεις) και απεγκατεστησε το.

γνωμη μου ειναι οτι δε χρειαζεσαι antivirus. αν δεις οτι σου στελνει καποιος αγνωστο με BT κατι ακυρα ονοματα του τυπου jhfjfckdk.sis απλα διεγραψε το και κλεισε το BT ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουστε τι επαθα και αν μπορειτε πειτε μου τι να κανω.εκανα την προηγουμενη εβδομαδα αναβσθμιση στο ν70 μου.ολα καλα.δουλευε κανονικα.μια μερα μου τελειωσε η μπαταρια.το ανοιγω και ειχε αλλαξει η γραμματοσειρα.δηλαδη το πως λεει τισ συντομευσεις στην αναμονη,μετα στο μενου πανω που γραφει τα γραμματα ειναι διαφορετικα.και κατι αλλο οταν το εχω στο αθορυβο εκι που λεει στην αναμονη αθορυβο και ειχα μια νοτα μπροστα με μια γραμμη που την διεγραφε τωρα εχει ενα τετραγωνακι σαν κινεζικο..

τι να κανω??εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο?

εκανα ενα σοφτο φορματ δηλ επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τιποτα...

 

Του εκανα ενα hard format και ξαναεγινε οπως ηταν..

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για το FExplorer?

 

Μαλλον δεν διαβαζεις και τα προηγουμενα .Σου εχει απαντησει ο nikoskat :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1785804#post1785804

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουστε τι επαθα και αν μπορειτε πειτε μου τι να κανω.εκανα την προηγουμενη εβδομαδα αναβσθμιση στο ν70 μου.ολα καλα.δουλευε κανονικα.μια μερα μου τελειωσε η μπαταρια.το ανοιγω και ειχε αλλαξει η γραμματοσειρα.δηλαδη το πως λεει τισ συντομευσεις στην αναμονη,μετα στο μενου πανω που γραφει τα γραμματα ειναι διαφορετικα.και κατι αλλο οταν το εχω στο αθορυβο εκι που λεει στην αναμονη αθορυβο και ειχα μια νοτα μπροστα με μια γραμμη που την διεγραφε τωρα εχει ενα τετραγωνακι σαν κινεζικο..

τι να κανω??εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο?

εκανα ενα σοφτο φορματ δηλ επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τιποτα...

 

Του εκανα ενα hard format και ξαναεγινε οπως ηταν..

πολυ απλα, του εβαλες γραμματοσειρα χωρις να το καταλαβεις, η οποια δεν αναγνωριζε και τη νοτα ♪ :p

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα, του εβαλες γραμματοσειρα χωρις να το καταλαβεις, η οποια δεν αναγνωριζε και τη νοτα ♪ :p

 

Ναι αλλα απο που την εβαλα και δεν το καταλαβα?εψαξα ολες τις ρυθμισεις αλλα τιοτα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά.

Μερικές ερωτήσεις θα 'θελα να μ' απαντήσετε:

 

1. Μπορώ να χρησιμοποιήσω ΑΥΤΗ τη μπαταρία (βάζω link) στο N70;

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003236

 

2. Μπορώ να κάνω το Ν70 ν' ανοίγει ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ, να μην περιμένω τόσα δευτερόλεπτα πριν το ΡΙΝ και να 'πενεργοποιήσω το "wellcome" βιντεάκι της ΝΟΚΙΑ;

 

3. Όσο "φορτώνει" κάποιος τη κάρτα μνήμης (με video, εικόνες κτλ.), αρχίζει πλέον να καθυστερεί το Ν70 όταν πατάς κάποιο πλήκτρο για να πας από μενού σε μενού; Κι αν όχι, σε τι να οφείλεται (όχι κάποια ΤΡΟΜΕΡΗ καθυστέρηση, αλλά... καθυστέρηση);

 

4. Θα ήθελα να μου βάζατε κανένα link για να κατεβάσω games/utilities για το Ν70 (αν είναι δυνατόν, δίχως να κάνω register).

 

5. Για τι απόσταση έχει δύναμη το φλας της κάμερας του Ν70; Γιατί, στις Απόκριες που ήμουν σ' ένα μπαρ, τράβηξα την δικιά μου από κοντά κι ήταν "jet" η φωτό και μετά τράβηξα τη παρέα που ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ απέναντί μου (σε στρογγυλό-μικρό τραπεζάκι) και ΜΟΛΙΣ που αχνο-φαίνονταν τα παιδιά, ενώ το φόντο ήταν ΣΧΕΔΟΝ μαύρο...

 

6. Μπορώ να ορίζω ονομασία/μέρος που θα σωθεί, σε φωτο/βίντεο (φαντάζομαι, ναι) - και ΠΩΣ το κάνω;

 

7. Να υποθέσω ότι πρέπει να κάνω κάποιο αντίγραφο ασφαλείας ΑΝ θέλω ν' αλλάξω κάρτα μνήμης (από την αρχική, σε κανά GB), γιατί η αρχική έχει μέσα τα utilities, σωστά;

 

8. Υπάρχει κάποιο topic για Ν70, που να έχει hint/tips για καλύτερη απόδοση μπαταρίας και γενικά για μέγιστη απόδοση του κινητού;

 

Αυτά τα... πολλά. Sorry για τις μπόλικες ερωτήσεις μου, αν θέλετε απαντήστε μου.

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

5. Για τι απόσταση έχει δύναμη το φλας της κάμερας του Ν70; Γιατί, στις Απόκριες που ήμουν σ' ένα μπαρ, τράβηξα την δικιά μου από κοντά κι ήταν "jet" η φωτό και μετά τράβηξα τη παρέα που ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ απέναντί μου (σε στρογγυλό-μικρό τραπεζάκι) και ΜΟΛΙΣ που αχνο-φαίνονταν τα παιδιά, ενώ το φόντο ήταν ΣΧΕΔΟΝ μαύρο...

 

 

μπορείς να παίξεις με τις ρυθμίσεις πιο πολύ, να βάλεις τη ρυθμιση για νυχτα που βοηθαει οταν ειναι στημενη η φωτο και ειναι ακινητοι οι αλλοι.

και το photorite εχει μια ...επιλογη, το autofix που μερικες φωτο τις αλλαζει εντελως προς το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να παίξεις με τις ρυθμίσεις πιο πολύ, να βάλεις τη ρυθμιση για νυχτα που βοηθαει οταν ειναι στημενη η φωτο και ειναι ακινητοι οι αλλοι.

και το photorite εχει μια γαματη επιλογη, το autofix που μερικες φωτο τις αλλαζει εντελως προς το καλυτερο.

 

Τι "εστί" Photorite;;;

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά το διάβασα αυτό με τα attributes και το FExlporer αλλά μάλλλον εσείς δεν διαβάζετε τα δικά μου posts. Σας έγραψα οτι έχω το FExplorer 1.16 beta που από ότι ξέρω είναι το τελευταίο που κυκλοφορεί και σας έγραψα οτι δεν βρίσκω πουθενά επιλογή για attributes κλπ αλλά μετά δεν είχα καμμία απάντηση
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά το διάβασα αυτό με τα attributes και το FExlporer αλλά μάλλλον εσείς δεν διαβάζετε τα δικά μου posts. Σας έγραψα οτι έχω το FExplorer 1.16 beta που από ότι ξέρω είναι το τελευταίο που κυκλοφορεί και σας έγραψα οτι δεν βρίσκω πουθενά επιλογή για attributes κλπ αλλά μετά δεν είχα καμμία απάντηση

 

Δοκιμασε αυτον εχει μεσα σηγουρα την επιλογη attributes και ειναι καλητερος απο τον FExplorer :)

http://www.rapiduploader.com/614747

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia...exw na mpw apo perisi to 2006...! den mpainw polu oso empena sto site epidi m exoun luthei oles oi apories gia to n70 mou! kegwmouna na parw ena kinito symbian epidi exei poio poles efargoges apo ena java..! kai omws den xrisimopoiw tpt apo .sis...! to exw 1 xrono kai 2 mines to kinito kai exei allous 10 mines eggyhsh..! mexri na lixi i eguhsh tha to krathsw...! entometaxi einai to legomeno kinito (GAIDOURI) exei pesei poles fores apo ta xeria mou kai den katalabenei tpt. San kinito einai uperoxo alla krimas pou to pira dioti den to xrisimopoiw se oti axizei na kanei, alla mono sms kai til stelnw!:) auta eixa na paw:) kala na pernate:)
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia...exw na mpw apo perisi to 2006...! den mpainw polu oso empena sto site epidi m exoun luthei oles oi apories gia to n70 mou! kegwmouna na parw ena kinito symbian epidi exei poio poles efargoges apo ena java..! kai omws den xrisimopoiw tpt apo .sis...! to exw 1 xrono kai 2 mines to kinito kai exei allous 10 mines eggyhsh..! mexri na lixi i eguhsh tha to krathsw...! entometaxi einai to legomeno kinito (GAIDOURI) exei pesei poles fores apo ta xeria mou kai den katalabenei tpt. San kinito einai uperoxo alla krimas pou to pira dioti den to xrisimopoiw se oti axizei na kanei, alla mono sms kai til stelnw!:) auta eixa na paw:) kala na pernate:)

Γεια σου και σενα :p

θυμαμαι που εκανες ερωτησεις...:)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτον εχει μεσα σηγουρα την επιλογη attributes και ειναι καλητερος απο τον FExplorer :)

http://www.rapiduploader.com/614747

 

Ευχαριστώ που με βοήθησες φίλε μου

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

geia sas kai apo mena,

 

exo ena nokia n70 kai apofasisa na tou peraso tin teleutaia anavathmisi, dioti eixa na to kanw apo persi to noemvri. to piga sto topiko nokia shop mou edw kai pera oti to kratise 2 meres mou eipe oti parousiazei to eksis provlima.

ta dedomena ths anabathmisis pou thelei na perasei sto kinito kolane sto 80%

kai episis kolaei kai to pc tou..

gia ayto eipe oti xreiazete na paei thessaloniki gia 10 meres kai an de ginei kai ki

sto eksoteriko gia ena mina!!

 

apo to tipota mou vgale to kinito provlimatiko o typos..

 

de kserw ti na kanw twra na to paro piso kai na litourgei opos eipe alla elatomatika i na ton afisw na to stili gia service?

 

 

an kai ti service? pera apo tin anabathmisi pou ithela na peraso den eixe kai tpt! parepiptontos ena filaraki mou eipe oti prepei na to kapse to kinito giati aposindethike o upologistis tou tin ora tis anabathmisis!!

 

akouo symvoules giati exo taraxtei !!! konta 2 xronia kai pote den eixa provlima me to sigekrimeno tilefono :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά.

Μερικές ερωτήσεις θα 'θελα να μ' απαντήσετε:

 

1. Μπορώ να χρησιμοποιήσω ΑΥΤΗ τη μπαταρία (βάζω link) στο N70;

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003236

 

2. Μπορώ να κάνω το Ν70 ν' ανοίγει ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ, να μην περιμένω τόσα δευτερόλεπτα πριν το ΡΙΝ και να 'πενεργοποιήσω το "wellcome" βιντεάκι της ΝΟΚΙΑ;

 

3. Όσο "φορτώνει" κάποιος τη κάρτα μνήμης (με video, εικόνες κτλ.), αρχίζει πλέον να καθυστερεί το Ν70 όταν πατάς κάποιο πλήκτρο για να πας από μενού σε μενού; Κι αν όχι, σε τι να οφείλεται (όχι κάποια ΤΡΟΜΕΡΗ καθυστέρηση, αλλά... καθυστέρηση);

 

4. Θα ήθελα να μου βάζατε κανένα link για να κατεβάσω games/utilities για το Ν70 (αν είναι δυνατόν, δίχως να κάνω register).

 

5. Για τι απόσταση έχει δύναμη το φλας της κάμερας του Ν70; Γιατί, στις Απόκριες που ήμουν σ' ένα μπαρ, τράβηξα την δικιά μου από κοντά κι ήταν "jet" η φωτό και μετά τράβηξα τη παρέα που ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ απέναντί μου (σε στρογγυλό-μικρό τραπεζάκι) και ΜΟΛΙΣ που αχνο-φαίνονταν τα παιδιά, ενώ το φόντο ήταν ΣΧΕΔΟΝ μαύρο...

 

6. Μπορώ να ορίζω ονομασία/μέρος που θα σωθεί, σε φωτο/βίντεο (φαντάζομαι, ναι) - και ΠΩΣ το κάνω;

 

7. Να υποθέσω ότι πρέπει να κάνω κάποιο αντίγραφο ασφαλείας ΑΝ θέλω ν' αλλάξω κάρτα μνήμης (από την αρχική, σε κανά GB), γιατί η αρχική έχει μέσα τα utilities, σωστά;

 

8. Υπάρχει κάποιο topic για Ν70, που να έχει hint/tips για καλύτερη απόδοση μπαταρίας και γενικά για μέγιστη απόδοση του κινητού;

 

Αυτά τα... πολλά. Sorry για τις μπόλικες ερωτήσεις μου, αν θέλετε απαντήστε μου.

 

Thanks.

 

αν θέλετε παιδιά, απαντήστε στις υπόλοιπες ερωτήσεις μου...

(κι ευχαριστώ για την 5η που μου απαντήσατε).

 

όσο αφορά αναβαθμήσεις... εδώ στο pc μου όταν περναώ updates, το pc γίνεται... "που**να"!

οπότε... ΔΕΝ περνάω τίποτε καινούργιο! δεν έχω εμπιστοσύνη. αφού από το εργοστάσιο παίζει καλά το Ν70 (με το λειτουργικό που είχε από τη "μάνα" του), δεν το πειράζω...

έχω καεί στο παρελθόν και δεν περνάω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

1.ναι γινεται αλλα θα ναι πολυ σφιχτο μεσα..

2.οχι δεν γινεται να ανοιγει γρηγοροτερα,ετσι ειναι το hardware,αντι για το welcome της νοκια μπορεις να βαλεις πχ μια εικονα..να το απενεργοποιησεις οχι..εκτος κ αν το ειχες απο πριν στο αθορυβο,ετσι στην εκκινηση δεν θα ακουγεται ο ηχος(αν σε ενδιαφερει αυτο)

3.οταν ειναι στο οριο της μνημης ναι το κινητο αρχιζει κ αργει..

4.xxxxxxxxxxxxx με ρετζιστερ

5.δεν ειναι και για πολυ μεγαλη εμβρελεια..μισο με 1 μετρο ισως ειναι ικανοποιητικη!(λεμε τωρα)

7.δεν νομιζω να χρειαζεσε καποιο utility..και παλι αν χρειαζεσε με ενα backup θα σωθουν ολα τα δεδομενα :)

8.δεν νομιζω να θελει κατι συγκεκριμενο..παρα μονο,να το φορτιζεις οταν τελειωνει η μπαταρια του..!

Link to comment
Share on other sites

αν θέλετε παιδιά, απαντήστε στις υπόλοιπες ερωτήσεις μου...

(κι ευχαριστώ για την 5η που μου απαντήσατε).

 

όσο αφορά αναβαθμήσεις... εδώ στο pc μου όταν περναώ updates, το pc γίνεται... "που**να"!

οπότε... ΔΕΝ περνάω τίποτε καινούργιο! δεν έχω εμπιστοσύνη. αφού από το εργοστάσιο παίζει καλά το Ν70 (με το λειτουργικό που είχε από τη "μάνα" του), δεν το πειράζω...

έχω καεί στο παρελθόν και δεν περνάω τίποτα...

 

1.Ναι αφοβα.2.Οχι.3Μια πολυ μικρη καθυστερηση δεν ειναι κατι παραλογο.4.xxxxxxxxxxxx.6.Αν εννοεις φωτο βιντεο αυτο που μπορεις να επιλεξεις ειναι καρτα η τηλεφωνο.Απο εκει και περα δημιουργεις αλμπουμ η για παραπερα με εναν explorer.7.Αυτα που εχει η αρχικη δεν χρειαζονται ιδιαιτερα,ασε που βρισκονται ευκολα.Τωρα αν θες να αλλαξεις καρτα κανε copy paste την παλια στην καινουργια για να μην χασεις τιποτα και μην ξεχασεις να βαλεις να φαινονται τα κρυφα αρχεια στον υπολογιστη.8.Οτι ισχυει γαι ολα τα κινητα ισχυει και για το Ν70.Αν θες παραπανω βοηθεια ψαξε εδω μεσα η απο μια μηχανη αναζητησης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

thanks φίλοι, χάρηκα που μ' απαντήσατε...

 

1. ΤΕΛΕΙΑ! η εν λόγο μπαταρία "μαμεί"! με τη πρώτη ευκαιρία, την αλλάζω!

2. γαμώτο! μου την "σπάνε" όλες αυτές οι μπουρδο-wellcome screens/videos!

3. δηλαδή, ΠΑΙΖΕΙ ρόλο στην ταχύτητα (πως "κινήσαι" στα μενού), το μέγεθος της κάρτας μνήμης και ΠΟΣΟ την έχει "φορτώσει", ε;

4. thanks!

5. ναι ρε γαμώτο... κοντά, οι φωτό είναι σούπερ! μακρύτερα... άστα να πάνε! (ήθελα να τραβήξω μια χορεύτρια ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ - με "ΘΑΝΑΤΟ"-κορμάρα! - και... τράβηξα "μπουρμπούτσαλα"! ΤΙΠΟΤΑ δε φαινόταν... να... υποθέσω ότι έπρεπε να ήμουν σε... "close-contact", στο 1 μέτρο;;;)

6. οκ.

7. α, καλά. κι εγώ νόμιζα ότι θα 'χανα τίποτα σπουδαία ulitilies... καλώς τότε.

8. οκ. απλά (είμαι εντελώς καινούργιος ΝΟΚΙΑ χρήστης), μου κάνει ΦΟΒΕΡΗ εντύπωση που μόλις αδειάζει εντελώς η μπαταρία (πάντα την αφήνω να αδειάζει), μετά όταν βάζω τον φορτιστή... σε 2-3 ώρες το πολύ (!!!) βγάζει ήχο ότι τέλειωσε/γέμισε... και ΟΝΤΩΣ γεμίζει! strange, isn't it?

 

ευχαριστώ και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...