Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, οταν δημιουργώ ένα καινούργιοι φάκελο για να βάλω μέσα εικόνες η βίντεο ενω στην διαχείριση αρχείων μπαίνουν ολα τα αρχεία στο φάκελο, στην έκθεση πάντα βγαίνουν ολα μαζι βίντεο και εικόνες. Προσπάθησα να δημιουργήσω στην έκθεση ενα άλμπουμ αλλά πάλι τα ίδια.

 

Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι φιλε μου..δεν μπορεις να κανεις κατι..εκτος απο μια εφαρμογη-resco viewer- οπου απο εκει μπορεις να δεις σε αλμπουμ ΜΟΝΟ τις φωτογραφιες..ευτυχως το μονο μειονεκτιμα του κινητου αυτου(οπως επισης και το ραδιο,που δεν μπορει να παιξει χωρις σιμ) ειναι αυτο..τα αλλα ειναι μικροπροβληματακια που λυνονται...
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα το gnubox δουλευει στο Ν70;

 

Το εκανα install αλλα δεν ανοιγει καν το προγραμμα.

 

Any help?

 

Αν δε θελεται να βαρυνεται το post στειλτε μου ΡΜ.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το θεμα των φακελων....

 

εστω οτι εχω φωτογραφιες (φυσικα και εχω) που δε θελω να τισ δει καποιος που παιρνει το κιν μου και παει στην εκθεση.

χρησιμοποιησα το FEχplorer, ανοιξα ενα φακελο οπου ηθελα και τις εβαλα εκει.τις ανοιγει κανονικοτατα. βεβαια δεν εχει επιλογη για διαφανειες και καλα, αλλα δε με χαλαει καθολου. μονο εγω ξερω που ειναι. και στην εκθεση δεν εμφανιζει τιποτα. πρακτικοτατο το βρηκα.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρομοια ακουστικα του 6101..θα ελεγα αρκετα καλυτερα του 6101..δεν φευγουν απο τα αυτια,με αποτελεσμα να μενει μεσα το ακουστικο και να ακους μουσικη πιο δυνατα..τα εχω παρει απο την αδερφη μου αρκετες φορες διοτι με βολευουν πιο πολυ..;)

 

 

ποια ειναι αυτα τα ακουστικα...?

μπορεις να ανεβασεις καμια photo...??

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν απαντησε κανεις,τελικα το ν70 στελνει μμς με cosmocarta;Δεν ξερει κανεις;

 

Γιατι δε παιρνεις τον Cosmote να ρωτησεις; Δεν ειναι θεμα του κινητου αυτο...ειναι θεμα του Cosmote αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν απαντησε κανεις,τελικα το ν70 στελνει μμς με cosmocarta;Δεν ξερει κανεις;

 

Λογικά στέλνεις!Γιατί να συμβαίνει το αντίθετο??Ρώτησες στην cosmote?Μήπως να ξαναπεράσεις την αναβάθμιση?

 

Θέμα: ΑΠΟΡΙΑ!

 

 

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, οταν δημιουργώ ένα καινούργιοι φάκελο για να βάλω μέσα εικόνες η βίντεο ενω στην διαχείριση αρχείων μπαίνουν ολα τα αρχεία στο φάκελο, στην έκθεση πάντα βγαίνουν ολα μαζι βίντεο και εικόνες. Προσπάθησα να δημιουργήσω στην έκθεση ενα άλμπουμ αλλά πάλι τα ίδια.

 

Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει;

 

Όλοι αυτό θέλουμε!Να είναι τακτοποιημένα και διαχωρισμένα videos και εικόνες...Αλλά δεν γίνετε μέσα στην έκθεση!!!Ελπίζω,για να μην πω "παρακαλάω τον Θεο", στην επόμενη αναβάθμιση να μεριμνήσουν και γι'αυτό!

 

ποια ειναι αυτα τα ακουστικα...?

 

Κλασικά στερεοφωνικά ακουστικά Nokia HS-23

Πήγα στο site της NOKIA αλλά παρουσιάζει πρόβλημα η σελίδα με τα παρελκόμενα και δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό!Check it yourself m8!

 

 

About την μπαταρία.Έχω να ομολογήσω πώς με είχε απογοητεύση η διάρκεια της τον πρώτο μήνα!Αλλά ρε παιδιά, δεν ξέρω πώς έγινε, το έχω 2 μέρες σε 3G και η μπαταρία είναι στα 4 κουτάκια!Που εμένα 4 κουτάκια έμεναν μια μέρα μετά την φόρτιση!Τι να πώ?ΈΧΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΩ 2 ΜΕΡΕΣ και αυτό κρατάει!Και με χρήση!Μηνύματα,τηλέφωνα κτλ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!Μάλλον άρχισε να με αγαπάει το κινητό μου...:p :happy:

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Πηρα 100 φορες τηλ στη cosmote ,αλλα το βρηκα το προβλημα.

Στο iphone ειχα διαβασει οτι τα παρακατω αρχεια απο παιχνιδια ngage πρεπει να σβηστουν γιατι δημιουργουν προβληματα

* ECom.dll

* EComServer.exe

* Http.dll

* Httptcphnd.dll

* INetProtUtil.dll

* securesocket.dll

* SSL70.DLL

* ssladaptor.dll

* Stringpool.dll

Τα εσβησα και τωρα δουλευουν τα μμς μια χαρα,με το 6600 δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα,γι αυτο πρεσεξτε το και εσεις γιατι μπορει να δημιουργησουν και αλλου προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

βρηκα το προβλημα.

Στο iphone ειχα διαβασει οτι τα παρακατω αρχεια απο παιχνιδια ngage πρεπει

 

Σωστος ο nk66 . :)

Υπενθυμιση: Ειχε αναφερθει και εδω απο τον φιλο nickvog οτι δημιουργουν connectivity (mms,wap κλπ) problems ;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1097112#post1097112

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο nk66 . :)

tin kalispera mou kai apo emena!!! nervous...ithela an mporeis se parakalw na mou dwseis tin V 3.05... tou N70 apo edw giati den tin vriskw...kai an ginete dwsmou kai tin V 2.0536.... se periptwsi pou paei kati strava me tin kenouria na 3anavalw tin arxiki!...sto lew file mou giati ligi to internet mou se ligo kai den tha prolavw na tis vrw kai na tis katebasw!!! an sou einai eukolo!!! tx man!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι αυτα τα ακουστικα...?

μπορεις να ανεβασεις καμια photo...??

ayta me ta akoystika to exw paratirisei kai egw oxi mono me toy 6101 alla kai apo alla montela kiniton poy exw dokimasei!!

Link to comment
Share on other sites

Molis paratirisa oti sto N70 apo simera "paizei" i o8onh. O fwtismos anavosvinei tis o8onhs. mia dinatos mia pio xamilos. san na min kanei kali epafh i o8onh. avrio to paw gia service :P
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το θεμα των φακελων....

 

εστω οτι εχω φωτογραφιες (φυσικα και εχω) που δε θελω να τισ δει καποιος που παιρνει το κιν μου και παει στην εκθεση.

χρησιμοποιησα το FEχplorer, ανοιξα ενα φακελο οπου ηθελα και τις εβαλα εκει.τις ανοιγει κανονικοτατα. βεβαια δεν εχει επιλογη για διαφανειες και καλα, αλλα δε με χαλαει καθολου. μονο εγω ξερω που ειναι. και στην εκθεση δεν εμφανιζει τιποτα. πρακτικοτατο το βρηκα.:rolleyes:

 

anoigw kai egw to FExplorer dimiourgw ena fakelo ! wraia??? paw meta sto image vriskw tin foto pou thelw tin metaferw ston fakelo pou dimiourgisa kai meta tin diegrafw apo to images...! paw stin ekthesi kai tin emfanizei...esena giati den tin emfanizei stin ekthesi??? pite mou ti na kanw!!!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Molis paratirisa oti sto N70 apo simera "paizei" i o8onh. O fwtismos anavosvinei tis o8onhs. mia dinatos mia pio xamilos. san na min kanei kali epafh i o8onh. avrio to paw gia service :P

kai emena to kanei autoo...kamia fora xamiloni kai kamia fora au3anete...alla nomizw pws einai fisiologiko...den 3erw...re paidia esas to kanei???? einai fisiologiko???

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

tin kalispera mou kai apo emena!!! nervous...ithela an mporeis se parakalw na mou dwseis tin V 3.05... tou N70 apo edw giati den tin vriskw...kai an ginete dwsmou kai tin V 2.0536.... se periptwsi pou paei kati strava me tin kenouria na 3anavalw tin arxiki!...sto lew file mou giati ligi to internet mou se ligo kai den tha prolavw na tis vrw kai na tis katebasw!!! an sou einai eukolo!!! tx man!

 

Καλησπερα φιλε μου και σενα :)

1ον. Μακαρι να ειχα τις εκδοσεις software να στις εστελνα .

2ον. Περα απο τις εκδοσεις λογισμικου χρειαζεται α)απαραιτητο software της νοκια και β)hardware eξοπλισμος που στοιχιζει .

Αναβαθμιση μονοι μας δεν μπορουμε να κανουμε . Νοκια shops η λυση δυστυχως .

Απο το Ν80 και βλεπουμε. :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο ασχετο δε το κανει...μονο οταν ειναι ανενεργες για 10 με 15 δευτερολεπτα οπου χαμηλωνει η οθονη μονη της...αν πατησω καποιο κουμπι αναβει παλι...αυτο ειναι η φυσιολογικη, φυσικα, λειτουργια του κινητου!

 

Αυτο λετε;;;;

 

Σε σας το κανει στο ασχετο;

Link to comment
Share on other sites

kai emena to kanei autoo...kamia fora xamiloni kai kamia fora au3anete...alla nomizw pws einai fisiologiko...den 3erw...re paidia esas to kanei???? einai fisiologiko???

 

Παιδιά είπαμε...

 

Το λαμπάκι δίπλα στο λογότυπο Ν70, ρυθμίζει την φωτεινότητα της οθόνης για οικονομία...

 

Αυτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

anoigw kai egw to FExplorer dimiourgw ena fakelo ! wraia??? paw meta sto image vriskw tin foto pou thelw tin metaferw ston fakelo pou dimiourgisa kai meta tin diegrafw apo to images...! paw stin ekthesi kai tin emfanizei...esena giati den tin emfanizei stin ekthesi??? pite mou ti na kanw!!!

apanthste mou an einai eukolo! :) TX

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Έχω μια απορία για το αν το Ν70 παίρνει τα ακουστικά του Ν80 και αν ναι που μπορούμε να τα βρουμε?

6111 akoustika eho ego Nokia Stereo headset HS-23 to opoio einai ayta poy tha ehei to N80 ( http://www.mobilefun.co.uk/product/6333.htm ),einai me volume control sta plaina alla den doulevei ayti i leitoyrgia sto N70..krima

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το θεμα των φακελων....

 

εστω οτι εχω φωτογραφιες (φυσικα και εχω) που δε θελω να τισ δει καποιος που παιρνει το κιν μου και παει στην εκθεση.

χρησιμοποιησα το FEχplorer, ανοιξα ενα φακελο οπου ηθελα και τις εβαλα εκει.τις ανοιγει κανονικοτατα. βεβαια δεν εχει επιλογη για διαφανειες και καλα, αλλα δε με χαλαει καθολου. μονο εγω ξερω που ειναι. και στην εκθεση δεν εμφανιζει τιποτα. πρακτικοτατο το βρηκα.:rolleyes:

 

Re paidia sorry gia to priximo alla pite mou! Anoigw kai egw to FExplorer ftiaxnw ena fakelo me onoma px A meta paw stis eikones mou kai metafero mia eikona ston fakelo pou dimiourgisa dld ton A...tin diegrafw apo tis eikones mou kai meta paw stin ekthesi kai mou tin exei...enw ston konnos01 den tis emfanizei....se poio fakelo tis vazeis re man??? Paidia opoios 3erei na mou apanthsei...tha tou exw megali upoxrewsh!!!! pleaseeee!!!! :(

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

apanthste mou an einai eukolo! :) TX

ξερω γω? (ε θα μου πεις, εσυ ξερεις) εκανα cut την φοτο απο κει που την ειχα και την πεταξα μεσα σε ενα φακελο που λεγεται private και ειναι στον C(μ αρεσε και το ονομα) και μετα επαψε να μου την εμφανιζει στην εκθεση. δεν εκαν τιποτα περιεργο.

 

να σου πω την αληθεια την εψαξα μετα μονο στο κινητο. οχι στο κινητο, μεσο υπολογιστη:alien:

Link to comment
Share on other sites

ξερω γω? (ε θα μου πεις, εσυ ξερεις) εκανα cut την φοτο απο κει που την ειχα και την πεταξα μεσα σε ενα φακελο που λεγεται private και ειναι στον C(μ αρεσε και το ονομα) και μετα επαψε να μου την εμφανιζει στην εκθεση. δεν εκαν τιποτα περιεργο.

 

να σου πω την αληθεια την εψαξα μετα μονο στο κινητο. οχι στο κινητο, μεσο υπολογιστη:alien:

file den mou arese an kai petuxe...egw tis foto mou tis exw stin mmc!!! kai an einai na metaferw gia na min fenonte sto private sto c dld stin karta mnimis kahka!!!...tespa vrika allo kolpaki....vriskeis stin foto tis kaneis cut kai tin vazeis mesa sto images/_PAlbTN kai den stin deixnei stin ekthesi!!! exexexe! tx pantws na se kala!

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Re paidia sorry gia to priximo alla pite mou! Anoigw kai egw to FExplorer ftiaxnw ena fakelo me onoma px A meta paw stis eikones mou kai metafero mia eikona ston fakelo pou dimiourgisa dld ton A...tin diegrafw apo tis eikones mou kai meta paw stin ekthesi kai mou tin exei...enw ston konnos01 den tis emfanizei....se poio fakelo tis vazeis re man??? Paidia opoios 3erei na mou apanthsei...tha tou exw megali upoxrewsh!!!! pleaseeee!!!! :(

βαλ'το στο private να δεις, οπως σου ειπε ο konnos01. αλλιως φτιαξε ενα φακελο στην καρτα και μετα πηγαινε πανω στο φακελο με τον fexplorer και πηγαινε επιλογες>file>set attributes>hidden: ON και δες το αποτελεσμα. σε φακελο που θα φτιαξεις εσυ ομως, οχι αυτους που εχει ;)

 

το C: ειναι η μνημη τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...